Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 hour ago, linaa είπε:

καλημερα κοριτσια χρονια πολλα σε ολες! να περασετε ομορφα κ ολες να εχουμε ευχαριστα νεα απο εδω κ περα ! 

Χρόνια πολλά!,Με υγεία! Μόνο καλά νέα!

Καλή Ανάσταση!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

16 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Γεια σου Δημητρούλα, καλά είμαστε! Εσύ πως είσαι;Τι θα κάνετε γιορτές;

Συγχαρητήρια!!! Μπραααβοοο πολύ χαίρομαι γιατί είχες πολύ άγχος!

@ntemiiiiii μια χαρα ειμαι κ εγω..εδω πολυ δουλεια...ηταν να πηγαιναμε στο χωριο που θα ειναι κ οι δικοι μου αλλα επαθε ενα προβληματακι το αμαξι κ δεν μπορουμε να παμε κ ετσι θα μεινουμε για πρωτη φορα αθηνα  για Πάσχα.εσεις?

4 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Μπράβο!!!!να ηρεμήσεις λιγάκι Τώρα!

 Γεια  σου δημητρα!!τι κανεις;  εμενα φαινεται λιγακι  .. Πως τα πατε εσεις;

Αυτο το μηνα το εχω παρει πολυ χαλαρα...ουτε μερες κοιταω ουτε τπτ...ουτε συμπτωματα ψαχνω..απογοητευτηκα τον προηγ μηνα..και επισης ανησυχησα γτ οταν αδιαθετησα για πρωτη φορα ειδα ολοκληρα κομματια απο αιμα και θελω μετα το πασχα να παω στον γιατρο...

2 ώρες πρίν, linaa είπε:

καλημερα κοριτσια χρονια πολλα σε ολες! να περασετε ομορφα κ ολες να εχουμε ευχαριστα νεα απο εδω κ περα ! 

Τι κανεις εσυ?πως εισαι?σε ειχαμε χασει...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

@ntemiiiiii μια χαρα ειμαι κ εγω..εδω πολυ δουλεια...ηταν να πηγαιναμε στο χωριο που θα ειναι κ οι δικοι μου αλλα επαθε ενα προβληματακι το αμαξι κ δεν μπορουμε να παμε κ ετσι θα μεινουμε για πρωτη φορα αθηνα  για Πάσχα.εσεις?

Αυτο το μηνα το εχω παρει πολυ χαλαρα...ουτε μερες κοιταω ουτε τπτ...ουτε συμπτωματα ψαχνω..απογοητευτηκα τον προηγ μηνα..και επισης ανησυχησα γτ οταν αδιαθετησα για πρωτη φορα ειδα ολοκληρα κομματια απο αιμα και θελω μετα το πασχα να παω στον γιατρο...

Τι κανεις εσυ?πως εισαι?σε ειχαμε χασει...

Καλά Δημητρούλα, είμαστε στο εξοχικό και Κυριακή θα επιστρέψουμε στο χωριό γιατί έχουμε γύρισμα!Χαχαχα

Εγώ πάντως στη βιοχημική κύηση είχα πόνο και κομμάτια αίματος! Καλό θαναι να πας να σε δει και να του πεις κιόλας ότι προσπαθείτε για μωρό, κάτι θα σε συμβουλέψει!Μην απογοητεύεσαι!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Καλά Δημητρούλα, είμαστε στο εξοχικό και Κυριακή θα επιστρέψουμε στο χωριό γιατί έχουμε γύρισμα!Χαχαχα

Εγώ πάντως στη βιοχημική κύηση είχα πόνο και κομμάτια αίματος! Καλό θαναι να πας να σε δει και να του πεις κιόλας ότι προσπαθείτε για μωρό, κάτι θα σε συμβουλέψει!Μην απογοητεύεσαι!

Ναι το σκεφτηκα και εγω για βιοχημικη..γτ ειχα αρκετα συμπτωματα...θα παω μετα το πασχα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ναι το σκεφτηκα και εγω για βιοχημικη..γτ ειχα αρκετα συμπτωματα...θα παω μετα το πασχα...

Ναι εννοείται! Τώρα αυτές τις μέρες να περάσετε όμορφα!

Καλή Ανάσταση κορίτσια! Υγεία!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλη Ανασταση κ μεταφορικα σε ολες επιτελους να ερθει το πολυποθητο!!! 

@Dimitr@17 ειμαι καλα χαθηκα λιγο γιατι περασα ενα πολυ ανχωμενο πρωτο τριμηνο οχι πως τωρα δεν ειμαι ανχωμενη βεβαια αλλα τελος παντων προσπαθω να το διαχειρηστω. μπηκα αισιως 19 εβδομαδα περιμενω αγορακι. γενικα ολα πανε καλα εκτος απο το συνεχες ανχος μου!!! δεν το εχω χαρει ακομα καθολου φοβαμαι τα παντα αλλα που θα παει θα περασει ο καιρος!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου τι κανετε? Χριστος ανεστη..ευχομαι αγαπη ευτυχια και υγεια πανω απο ολα...καλα να περασετε αυτες τις μερες και να ξεκουραστείτε οσο πιο πολυ μπορειτε..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/4/2018 at 2:12 ΜΜ, Dimitr@17 είπε:

@ntemiiiiii μια χαρα ειμαι κ εγω..εδω πολυ δουλεια...ηταν να πηγαιναμε στο χωριο που θα ειναι κ οι δικοι μου αλλα επαθε ενα προβληματακι το αμαξι κ δεν μπορουμε να παμε κ ετσι θα μεινουμε για πρωτη φορα αθηνα  για Πάσχα.εσεις?

Αυτο το μηνα το εχω παρει πολυ χαλαρα...ουτε μερες κοιταω ουτε τπτ...ουτε συμπτωματα ψαχνω..απογοητευτηκα τον προηγ μηνα..και επισης ανησυχησα γτ οταν αδιαθετησα για πρωτη φορα ειδα ολοκληρα κομματια απο αιμα και θελω μετα το πασχα να παω στον γιατρο...

Τι κανεις εσυ?πως εισαι?σε ειχαμε χασει...

Καλύτερα έτσι ,άστο για λίγο χαλαρά.. Καμία φορά το χρειαζόμαστε για να ηρεμήσουμε!

Χρονια πολλα !Χριστος ανεστη!!με υγεια κ αγαπη για εσας και τις οικογενειες σας

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Καλύτερα έτσι ,άστο για λίγο χαλαρά.. Καμία φορά το χρειαζόμαστε για να ηρεμήσουμε!

Χρονια πολλα !Χριστος ανεστη!!με υγεια κ αγαπη για εσας και τις οικογενειες σας

Βρε κοριτσια εχω μια απορια..υποτιθεται ειμαι ακομα στις γονιμες αλλα το στηθος μου εχει αρχισει ηδη κ πρηζεται..σας εχει τυχει αυτο στις γονιμες?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Βρε κοριτσια εχω μια απορια..υποτιθεται ειμαι ακομα στις γονιμες αλλα το στηθος μου εχει αρχισει ηδη κ πρηζεται..σας εχει τυχει αυτο στις γονιμες?

εκανες τεστακα ωορηξιας? αν ξεκινησε το στηθος να πρηζετε το πιο πιθανο ειναι να εγινε η ωορηξια... αν δε εκανες τεστακια δεν βγαζεις ακρη με τις ωορηξιες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...