Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Εεεει που εισαι εσυ?τι κανεις?θα ερθει κ η σειρα μας που θα παει???

Χρονια πολλα σμαιλιτα μου γλυκια..υγεια πανω απο ολα και ολα τα αλλα γινονται

Δημητρα! Καλα ειμαι μπαινω διαβαζω τα νεα σας! Εγω τα ιδια εκανα εναν ελεγχο γονιμοτητας στο νοσοκομειο οπως σας ελεγα δεν εχει προκυψει καποιο ζητημα μεχρι στιγμης θα παω τις εξετασεις τον Μαιο να της δει ο γιατρος και να δουμε τι θα μας πουν! 

Ευχομαι γρηγορα να εχεις καλα νεα!!!!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

10 ώρες πρίν, Irini123 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας και παλι!! Χρόνια πολλα Χριστός ανέστη πρωτα απ ολα!! Αλλος ένας μήνας προσπάθειας και αγωνίας!!  Εχω μπερδευτεί πολύ!!  Εχω 1.5 μηνα που εχω ξεκινήσει κανονικά το filicin ,η γιατρός μου εχει πει να το παίρνω γτ κάνει καλο ειδικά οσο προσπαθούμε για μωράκι!!  Ο κύκλος μου όπως σας είχα ξανα πει μετα απο τη βιοχημική που είχα ειναι οτι να ναι οπως κ τον προηγούμενο κύκλο που ήρθε στην 23η μέρα απο 29η που θα ερχόταν με βάση τον πιο προηγούμενο.. Με βάση το ημερολόγιο σήμερα θα έπρεπε να μ ερθει η ακατανομαστη η οποια ακομη δε φάνηκε το μονο που νιώθω ειναι πόνος στις θηλές μερικές κραμπουλες στο ύψος της μήτρας και θερμοκρασία μεχρι και σήμερα στο 37.. Ουτε συχνοουρια ουτε τπτ άλλο.. Επαφές είχαμε την 6η-9η και 11η μερα κύκλου.. Υπάρχει λετε περίπτωση να τα έχουμε καταφέρει η τσάμπα ελπίζω και παλι? 

Καλημερα!! Φυσικα και υπαρχει περιπτωση!!! Περιμενε ακομα δυο μερουλες και κανε τεστ μετα!!! Ευχομαι καλη επιτυχιααα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!! Δεν κρατήθηκα και εκανα ενα τεστ κ βγήκαν 2 γραμμές εντονες :/

15 ώρες πρίν, linaa είπε:

μμμ τοτε υπολογισε περιπου τι κυκλους εκανες πριν την βιοχημικη. ποσοι μηνες εχουν περασει απο την βιοχημικη αν εχουν περασει παραπανω απο τεσσερις κυκλοι ισως θα σε βοηθουσαν τα τεστακια ωορηξιας για να βρεις ενα μπουσουλα. 

Ουυυ σχεδόν ενας χρόνος!!  Τον περασμένο Μάιο δηλαδή!!  Θα τα μετρήσω και θα εχω και νεα σε λίγες μέρες, ισως και αυριο αν έρθει!!  Υπομονή! (Τα λεω για να τ ακουω :p)  σ ευχαριστώ πολυ πολύ!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Irini123 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! Δεν κρατήθηκα και εκανα ενα τεστ κ βγήκαν 2 γραμμές εντονες :/

Συγχαρητήρια! Πήγαινε για χοριακή αύριο πρωί να επιβεβαιώσεις τα ευχαριστα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 37 λεπτά , kido είπε:

Κάνε αύριο με τα πρωινα! Αλλά αφού είναι έντονες ήδη, μια χαρά! Τα κατάφερες! 

Το έκανα!!  Το ίδιο βγήκε!!!!  Αυριο παω για χοριακη για επιβεβαίωση!!  Αχ πολύ χάρηκα!!  Αλλα κορίτσια ουτε συχνοουρια εχω ουτε τίποτ άλλο μονο λίγο πονάνε οι θηλές κι που κ που εχω κραμπουλες.. Ειναι φυσιολογικό?  Στην πρωτη εγκυμοσηνη συχνοουρια ειχα απο την 3 βδομάδα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Irini123 είπε:

Το έκανα!!  Το ίδιο βγήκε!!!!  Αυριο παω για χοριακη για επιβεβαίωση!!  Αχ πολύ χάρηκα!!  Αλλα κορίτσια ουτε συχνοουρια εχω ουτε τίποτ άλλο μονο λίγο πονάνε οι θηλές κι που κ που εχω κραμπουλες.. Ειναι φυσιολογικό?  Στην πρωτη εγκυμοσηνη συχνοουρια ειχα απο την 3 βδομάδα 

Συγχαρητηρια.Ειναι φυσιολογικο ναι.Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη.

Τι κανετε οι υπολοιπες?Ειστε καλα?

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Irini123 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! Δεν κρατήθηκα και εκανα ενα τεστ κ βγήκαν 2 γραμμές εντονες :/

Ουυυ σχεδόν ενας χρόνος!!  Τον περασμένο Μάιο δηλαδή!!  Θα τα μετρήσω και θα εχω και νεα σε λίγες μέρες, ισως και αυριο αν έρθει!!  Υπομονή! (Τα λεω για να τ ακουω :p)  σ ευχαριστώ πολυ πολύ!! 

Ωωω συγχαρητηρια!!! Μπραβο! Το περιμενα οτι θα εισαι!!! Κανε χοριακη αυριο και μιλα με τον γιατρο σου!!!! Καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Ωωω συγχαρητηρια!!! Μπραβο! Το περιμενα οτι θα εισαι!!! Κανε χοριακη αυριο και μιλα με τον γιατρο σου!!!! Καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!

Σας ευχαριστώ πολυ πολυ κορίτσια μου οτι καλύτερο εύχομαι σε ολες σας!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 ώρες πρίν, Irini123 είπε:

Σας ευχαριστώ πολυ πολυ κορίτσια μου οτι καλύτερο εύχομαι σε ολες σας!!! 

Συγχαρητηρια ειρηνακι..ημουν σιγουρη οτι θα ησουν απο οταν μας ειχες περιγραψει σε τι φαση εισαι..περιμενουμε την χοριακη σου λοιπον..

21 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

Συγχαρητηρια.Ειναι φυσιολογικο ναι.Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη.

Τι κανετε οι υπολοιπες?Ειστε καλα?

Καλα ζινακι εσυ τι κανεις?μεγαλωνει το μπεμπε??το ειπατε τελικα στους δικους σου η ακομα?εγω ειμαι στην αναμονη για αυτον τον μηνα αλλα το εχω παρει πολυ χαλαρα..ουτε γονιμες κοιταξα ουτε τεστακια εκανα τπτ..η μονη απορια μου ηταν οτι το στηθος μου πρηστηκε οταν ημουν ακομα στις γονιμες και εξακολουθει να ειναι..

@Nati85 που εισαι βρε κοριτσι??πολλες κοπελες εξαφανιστηκαν..

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Συγχαρητηρια ειρηνακι..ημουν σιγουρη οτι θα ησουν απο οταν μας ειχες περιγραψει σε τι φαση εισαι..περιμενουμε την χοριακη σου λοιπον..

Καλα ζινακι εσυ τι κανεις?μεγαλωνει το μπεμπε??το ειπατε τελικα στους δικους σου η ακομα?εγω ειμαι στην αναμονη για αυτον τον μηνα αλλα το εχω παρει πολυ χαλαρα..ουτε γονιμες κοιταξα ουτε τεστακια εκανα τπτ..η μονη απορια μου ηταν οτι το στηθος μου πρηστηκε οταν ημουν ακομα στις γονιμες και εξακολουθει να ειναι..

@Nati85 που εισαι βρε κοριτσι??πολλες κοπελες εξαφανιστηκαν..

Χρονια πολλα Δημητρα,καλα ειμαι και σ ευχαριστω.Μεγαλωνει φανταζομαι κι ελπιζω.Εξωτερικα δεν φαινεται τιποτα,βαρος δεν εχω παρει καθολου.Απο εγκκυμοσυνη δε νιωθω κατι,μονο στους υπερηχους βλεπω οτι ειμαι εγκυος.Τοσο ησυχο μωρο.Ναι εχουν ενημερωθει ολοι ακομα και οι τελευταιοι το Πασχα.Χαρηκανε ολοι πολυ,αλλα δε με πιστευαν ρε συ γιατι δε φαινεται τιποτα.Ειμαι 15+1 σημερα,στις 23/4 εχω ραντεβου γιατρου παλι.Συμφωνω στο να μη μετρησεις παλι γονιμες κλπ,κατανταει ψυχοφθορο απο ενα σημειο κι επειτα.Ειναι αποτελεσματικοτερη η χαλαρωτητα σε μερικες φασεις.Αυτο με το στηθος ειναι οντως καλο σημαδι κι ευχομαι να εξελιχθει και σε καλο νεο.Εσυ πως περασες την Πασχαλια?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , zina7777 είπε:

Χρονια πολλα Δημητρα,καλα ειμαι και σ ευχαριστω.Μεγαλωνει φανταζομαι κι ελπιζω.Εξωτερικα δεν φαινεται τιποτα,βαρος δεν εχω παρει καθολου.Απο εγκκυμοσυνη δε νιωθω κατι,μονο στους υπερηχους βλεπω οτι ειμαι εγκυος.Τοσο ησυχο μωρο.Ναι εχουν ενημερωθει ολοι ακομα και οι τελευταιοι το Πασχα.Χαρηκανε ολοι πολυ,αλλα δε με πιστευαν ρε συ γιατι δε φαινεται τιποτα.Ειμαι 15+1 σημερα,στις 23/4 εχω ραντεβου γιατρου παλι.Συμφωνω στο να μη μετρησεις παλι γονιμες κλπ,κατανταει ψυχοφθορο απο ενα σημειο κι επειτα.Ειναι αποτελεσματικοτερη η χαλαρωτητα σε μερικες φασεις.Αυτο με το στηθος ειναι οντως καλο σημαδι κι ευχομαι να εξελιχθει και σε καλο νεο.Εσυ πως περασες την Πασχαλια?

Ε ναι ειχα κουραστει να ειμαι με το ημερολογιο στο χερι να εχω αρκετες επαφες κ το αποτελεσμα να ειναι μηδεν..το αφησα στην τυχη τ ..ηταν να παω στο χωριο να δω κ τον παππου μου π εναν τον εχω..αλλα τελευταια στιγμή χαλασε το αυτοκινητο μας κ ετσι μειναμε αθηνα με τις οικογενειες μας μακρια..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ε ναι ειχα κουραστει να ειμαι με το ημερολογιο στο χερι να εχω αρκετες επαφες κ το αποτελεσμα να ειναι μηδεν..το αφησα στην τυχη τ ..ηταν να παω στο χωριο να δω κ τον παππου μου π εναν τον εχω..αλλα τελευταια στιγμή χαλασε το αυτοκινητο μας κ ετσι μειναμε αθηνα με τις οικογενειες μας μακρια..

Ελα ρε,τι γκαντεμια.Τι επαθε το αμαξι,μεγαλη ζημια?Εμενα μου σπασε ενας τον καθρεφτη απ τ αμαξι χτες...φωναζε ολη η γειτονια.Βγηκε ο αδερφος μου εξω και τον επιασε στο κυνηγι με το αυτοκινητο και τον σταματησε πιο κατω.Ειχα τετοια νευρα οταν πηγα στο σημειο..μονο που δεν τον εβαλα κατω να τον βαραω.Εχουμε οσα δε μπορουμε να βγαλουμε περα,να χουμε και τις ζημιες των αλλων?Τα νευρα μου...τελικα εκανε δηλωση ευτυχως.50+ χρονων.Λες και θα τον πληρωνε απ την τσεπη του.Τι την πληρωνουν την ασφαλεια...απορρω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...