Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , linaa είπε:

εκανες τεστακα ωορηξιας? αν ξεκινησε το στηθος να πρηζετε το πιο πιθανο ειναι να εγινε η ωορηξια... αν δε εκανες τεστακια δεν βγαζεις ακρη με τις ωορηξιες.

Οχι δεν εκανα τεστακια..ειπα νς μην σκεφτομαι αυτο τον μηνα τπτ ουτε να σκεφτομαι ποτε ειναι οι γονιμες κ ποτε ειναι να εχουμε επαφες...τον προηγ μηνα εκανα ωορηξια 16η..σημερα ειμαι 15η..νομιζω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 12 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Οχι δεν εκανα τεστακια..ειπα νς μην σκεφτομαι αυτο τον μηνα τπτ ουτε να σκεφτομαι ποτε ειναι οι γονιμες κ ποτε ειναι να εχουμε επαφες...τον προηγ μηνα εκανα ωορηξια 16η..σημερα ειμαι 15η..νομιζω

ε μαλλον αυτη την φορα εγινε πιο νωρις δυο μερες μην το σκεφτεσε συνεχισε εσυ τις επαφες σου χαλαρα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , linaa είπε:

ε μαλλον αυτη την φορα εγινε πιο νωρις δυο μερες μην το σκεφτεσε συνεχισε εσυ τις επαφες σου χαλαρα!!

Ποσο πιο νωρις πια 30αρι κυκλο εχω..τεσπα...δεν σκεφτομαι οτι πετυχαμε κατι αυτον τον μηνα..απλα περιμένω να περασουν οι μερες να φυγω για το ταξιδακι μου τελος του μήνα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Βρε κοριτσια εχω μια απορια..υποτιθεται ειμαι ακομα στις γονιμες αλλα το στηθος μου εχει αρχισει ηδη κ πρηζεται..σας εχει τυχει αυτο στις γονιμες?

Εμένα πρήζοταν 1 βδομάδα πειν την περίοδο. Δεν έχω ιδέα για μετά την ωορρηξία.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ποσο πιο νωρις πια 30αρι κυκλο εχω..τεσπα...δεν σκεφτομαι οτι πετυχαμε κατι αυτον τον μηνα..απλα περιμένω να περασουν οι μερες να φυγω για το ταξιδακι μου τελος του μήνα..

ε δεν εισαι κ ρομποτ βρε κοριτσι μου μπορει να εγινε πριν δυο μερες η ωορηξια σου κ να αρχισε να πρηζετε το στηθος σου. μην ανχωνεσε αφου ειπες δεν θα το σκεφτεις αυτο το μηνα μην το ψαχνεις. ο κυκλος ειναι εχει διακιμανσεις δεν ειμαστε κ κομπιουτερ καθε φορα ιδια ωορηξια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , ada32 είπε:

Εμένα πρήζοταν 1 βδομάδα πειν την περίοδο. Δεν έχω ιδέα για μετά την ωορρηξία.

Κ μενα ετσι..μια βδομαδα πριν την περιοδο..μονο αυτον τον μηνα εγινε η αλλαγη..

πρίν από 9 λεπτά , linaa είπε:

ε δεν εισαι κ ρομποτ βρε κοριτσι μου μπορει να εγινε πριν δυο μερες η ωορηξια σου κ να αρχισε να πρηζετε το στηθος σου. μην ανχωνεσε αφου ειπες δεν θα το σκεφτεις αυτο το μηνα μην το ψαχνεις. ο κυκλος ειναι εχει διακιμανσεις δεν ειμαστε κ κομπιουτερ καθε φορα ιδια ωορηξια!!!

Το κακο ειναι οτι δεν καταλαβαινω την ωορηξοα μου για να.σκεφτω αν εγινε νωριτερα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κ μενα ετσι..μια βδομαδα πριν την περιοδο..μονο αυτον τον μηνα εγινε η αλλαγη..

Το κακο ειναι οτι δεν καταλαβαινω την ωορηξοα μου για να.σκεφτω αν εγινε νωριτερα...

Αχ  κ δεν Την Κατά λαβαινα.. Μόνο απο τα τεστ έλεγα ότι έγινε τοτε..

Μη ψαχνεις συμπτωματα από Τώρα.. Άστο τις τελευταίες μέρες κ τοτε δες.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

Αχ  κ δεν Την Κατά λαβαινα.. Μόνο απο τα τεστ έλεγα ότι έγινε τοτε..

Μη ψαχνεις συμπτωματα από Τώρα.. Άστο τις τελευταίες μέρες κ τοτε δες.

Καλε δεν ψαχνω συμπτώματα..απλα λεω σας εχει τυχειστις γονιμες να πρηστει το στήθος?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Καλε δεν ψαχνω συμπτώματα..απλα λεω σας εχει τυχειστις γονιμες να πρηστει το στήθος?

οχι στις γονιμες δεν πρηζετε το στηθος εκτος αν εγινε η ωορηξια η αν υπαρχει ανωμαλια στον κυκλο κ δεν εγινε καθολου ωορηξια. 

κ εγω δεν την καταλαβαινα την ωορηξια μονο τα τεστακια με βοηθησαν να δω καποια σημαδια αλλα καθε φορα μονο με τα τεστακια την εβρισκα ακριβως κ παντα ειχε δυο τρεις μερες διαφορα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

οχι στις γονιμες δεν πρηζετε το στηθος εκτος αν εγινε η ωορηξια η αν υπαρχει ανωμαλια στον κυκλο κ δεν εγινε καθολου ωορηξια. 

κ εγω δεν την καταλαβαινα την ωορηξια μονο τα τεστακια με βοηθησαν να δω καποια σημαδια αλλα καθε φορα μονο με τα τεστακια την εβρισκα ακριβως κ παντα ειχε δυο τρεις μερες διαφορα. 

Μπα δεν εχει γινει ακομα γτ δεν εχω ασπρα υγρα..τελος παντων..εγινε δεν εγινε ωορηξια θα δειξει τελος του μηνα...αντε να περασουν οι μερες να παω το ταξιδακι μου...να αλλαξω λιγο παραστασεις..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρόνια Πολλά κορίτσια και Χρήστος Ανέστη. Θέλω την βοήθεια σας.

1 Απριλίου κάνω τεστ ωορηξιας, βγαίνει θετικό. Το κατάλαβα και από μόνη μου από τον δυνατό πόνο που είχα κάτω δεξιά. 

Έχω πολικυστικεςωοθήκες και δεν έχω σταθερό κύκλο..  

Παίρνω felicine που μου έδωσε η γυναικολόγος για να διευκολύνει την σύλληψη. (Έτσι ειπε)

Το θέμα μου είναι το εξής: 4 μέρες μετά την ωορηξια εχω τρομερό πόνο στο στηθος δεν μπορώ να τα ακουμπήσω. Τις πρώτες μέρες μετά την ωορηξια ειχα και κάτι σουβλιες κάτω στην κοιλιά μου. Με πονάει κ η μέση μου.κ δεν ξέρω αν είναι σημαδια εγκυμοσύνης γιατί για περίοδο νομίζω ότι είναι λίγο νωρίς για αυτά τα συμπτώματα. Είχε καμία σας κάτι αναλογο? 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μπα δεν εχει γινει ακομα γτ δεν εχω ασπρα υγρα..τελος παντων..εγινε δεν εγινε ωορηξια θα δειξει τελος του μηνα...αντε να περασουν οι μερες να παω το ταξιδακι μου...να αλλαξω λιγο παραστασεις..

Που θα πας με το καλό Δημητρούλα;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ntemiiiiii είπε:

Που θα πας με το καλό Δημητρούλα;

Ααα θα παω στην ροδο να δω την κολλητη μου...βεβαια θα ερθει κ αυτη νωριτερα αυτην τηνβδομαδα που μας ερχεται αλλα ενα νησι παντα ανεβαζει την.διαθεση..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Ααα θα παω στην ροδο να δω την κολλητη μου...βεβαια θα ερθει κ αυτη νωριτερα αυτην τηνβδομαδα που μας ερχεται αλλα ενα νησι παντα ανεβαζει την.διαθεση..

αααα τελεια καλα να περασεις !!!!ασε τα συμπτωματα λοιπον  σκεψου το ταξιδακι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Balia89 είπε:

Χρόνια Πολλά κορίτσια και Χρήστος Ανέστη. Θέλω την βοήθεια σας.

1 Απριλίου κάνω τεστ ωορηξιας, βγαίνει θετικό. Το κατάλαβα και από μόνη μου από τον δυνατό πόνο που είχα κάτω δεξιά. 

Έχω πολικυστικεςωοθήκες και δεν έχω σταθερό κύκλο..  

Παίρνω felicine που μου έδωσε η γυναικολόγος για να διευκολύνει την σύλληψη. (Έτσι ειπε)

Το θέμα μου είναι το εξής: 4 μέρες μετά την ωορηξια εχω τρομερό πόνο στο στηθος δεν μπορώ να τα ακουμπήσω. Τις πρώτες μέρες μετά την ωορηξια ειχα και κάτι σουβλιες κάτω στην κοιλιά μου. Με πονάει κ η μέση μου.κ δεν ξέρω αν είναι σημαδια εγκυμοσύνης γιατί για περίοδο νομίζω ότι είναι λίγο νωρίς για αυτά τα συμπτώματα. Είχε καμία σας κάτι αναλογο? 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Ποτε ειναι να αδιαθετησεις?νομιζω ειναι καλο π πρηστηκε απο τοσο νωρις το στηθος σου..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...