Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , zina7777 είπε:

Καλα ειμαι κοριτσι.εσυ? Μονο η κουνιαδα κι ο ενας κουνιαδος μου δεν το ξερουν ακομα.θα το πω το πασχα.σ εκεινους.οι υπολοιποι ενημερωθηκαν και χαρηκαν πολυ.Πως εισαι εσυ?ποσο εισαι ειπαμε?νομιζω ειμαστε μαζι.για πες..

Ωραία, θα χαρούν και αυτοί με την σειρά τους. Εγώ είμαι 10+5 και από συμπτώματα δεν έχω τίποτα εντελώς.σε 9 μέρες έχω την Αυχενική και περιμένω πως και πως.Εσύ πότε έχεις ΠΗΤ? Αρχές Οκτωβρίου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 42 λεπτά , Ασία είπε:

Ωραία, θα χαρούν και αυτοί με την σειρά τους. Εγώ είμαι 10+5 και από συμπτώματα δεν έχω τίποτα εντελώς.σε 9 μέρες έχω την Αυχενική και περιμένω πως και πως.Εσύ πότε έχεις ΠΗΤ? Αρχές Οκτωβρίου?

Πητ 4/10.

Αντε,εγω ειμαι 13+5.

Η αυχενικη ειναι ειναι μια διαδικασια αγχους.πω πω.. Δε Κανεις εμετους κλπ?δε νιωθεις την εγκυμοσυνη ε? Κι εγω τα ιδια...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zina7777 είπε:

Πητ 4/10.

Αντε,εγω ειμαι 13+5.

Η αυχενικη ειναι ειναι μια διαδικασια αγχους.πω πω.. Δε Κανεις εμετους κλπ?δε νιωθεις την εγκυμοσυνη ε? Κι εγω τα ιδια...

Πως και δεν ήρθες στο γκρουπ Οκτωβρίου?Εγώ δεν έχω άγχος, είμαι σίγουρη πως θα έχω καλά αποτελέσματα. Αγωνια έχω για το φύλο!βέβαια θα μου πεις, αυτό σε νοιάζει? Ναι, Γιατί είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε τέλεια στην εξέταση!!!χαχα

Τίποτα δεν νιώθω, όποιο μικρό σύμπτωμα είχα εξαφανίστηκε.Δεν ξέρω που χάθηκαν όλα τα κορίτσια,Γιατί δεν έχουμε κανένα νέο ευχάριστο χρονιάρες μέρες???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Ασία είπε:

Πως και δεν ήρθες στο γκρουπ Οκτωβρίου?Εγώ δεν έχω άγχος, είμαι σίγουρη πως θα έχω καλά αποτελέσματα. Αγωνια έχω για το φύλο!βέβαια θα μου πεις, αυτό σε νοιάζει? Ναι, Γιατί είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε τέλεια στην εξέταση!!!χαχα

Τίποτα δεν νιώθω, όποιο μικρό σύμπτωμα είχα εξαφανίστηκε.Δεν ξέρω που χάθηκαν όλα τα κορίτσια,Γιατί δεν έχουμε κανένα νέο ευχάριστο χρονιάρες μέρες???

Γεια σας εγώ δοκιμαζω να μην πολυσυμμετέχω για να δω αν αγχώνομαι λιγότερο. Υποσχέθηκα στον άντρα μου ότι θα βγάλω την ανησυχια από το μυαλό μου όσο μπορώ. Πιστεύει ότι και το φόρουμ με απορροφούσε. Συμπτωματικά έσπασε και η πολλή κίνηση εκεί που είχαμε πάρει φωτιά...! Οποτε μου ηρθε πιο εύκολο!Εύχομαι καλό Πάσχα σε όλες και να χουμε ευχάριστα νέα σύντομα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Γεια σας εγώ δοκιμαζω να μην πολυσυμμετέχω για να δω αν αγχώνομαι λιγότερο. Υποσχέθηκα στον άντρα μου ότι θα βγάλω την ανησυχια από το μυαλό μου όσο μπορώ. Πιστεύει ότι και το φόρουμ με απορροφούσε. Συμπτωματικά έσπασε και η πολλή κίνηση εκεί που είχαμε πάρει φωτιά...! Οποτε μου ηρθε πιο εύκολο!Εύχομαι καλό Πάσχα σε όλες και να χουμε ευχάριστα νέα σύντομα.

Καλό Πάσχα!!γρήγορα με ευχάριστα νέα!!σε καταλαβαίνω, κι εγώ ένα διάστημα το είχα σκεφτεί αυτό και είχα σταματήσει και να μπαίνω να διαβάζω ακόμη... Όσο το σκεφτόμαστε τόσο άγχος έχουμε χωρίς να το καταλαβαίνουμε.Βέβαια δεν θα μιλήσω άλλο για άγχος γιατί ξέρω πόσο χαζή και εκνευριστική ακούγεται η ατάκα "δεν έρχεται γιατί έχεις άγχος, Μόλις διώξεις το άγχος θα έρθει". Σίγουρα όταν κάτι δεν το σκεφτόμαστε συνέχεια κ δεν το συζητάμε συνεχώς φεύγει από το μυαλό μας και χαλαρώνουμε.φεύγει το άγχος έστω λίγο χωρίς εμείς να νιώθουμε διαφορά.κορίτσια τεστ ωορρηξίας και όλες θα πετύχετε αυτό που θέλετε!!!!αυτό έχω να πω εγώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 24 λεπτά , Ασία είπε:

Καλό Πάσχα!!γρήγορα με ευχάριστα νέα!!σε καταλαβαίνω, κι εγώ ένα διάστημα το είχα σκεφτεί αυτό και είχα σταματήσει και να μπαίνω να διαβάζω ακόμη... Όσο το σκεφτόμαστε τόσο άγχος έχουμε χωρίς να το καταλαβαίνουμε.Βέβαια δεν θα μιλήσω άλλο για άγχος γιατί ξέρω πόσο χαζή και εκνευριστική ακούγεται η ατάκα "δεν έρχεται γιατί έχεις άγχος, Μόλις διώξεις το άγχος θα έρθει". Σίγουρα όταν κάτι δεν το σκεφτόμαστε συνέχεια κ δεν το συζητάμε συνεχώς φεύγει από το μυαλό μας και χαλαρώνουμε.φεύγει το άγχος έστω λίγο χωρίς εμείς να νιώθουμε διαφορά.κορίτσια τεστ ωορρηξίας και όλες θα πετύχετε αυτό που θέλετε!!!!αυτό έχω να πω εγώ.

Έτσι είναι. Εγώ πιστεύω πάντως ότι φταίει και το άγχος. Μεταξύ άλλων παραγόντων που όσα ψάξαμε δε βρίσκουμε κάτι να έχουμε. Τεστ κάνω αν και ακόμα δεν έχω βρει θετικό αυτό το μήνα, αλλά συνεχίζω γιατί τώρα μπήκα γόνιμες. Σε ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ασία είπε:

Πως και δεν ήρθες στο γκρουπ Οκτωβρίου?Εγώ δεν έχω άγχος, είμαι σίγουρη πως θα έχω καλά αποτελέσματα. Αγωνια έχω για το φύλο!βέβαια θα μου πεις, αυτό σε νοιάζει? Ναι, Γιατί είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε τέλεια στην εξέταση!!!χαχα

Τίποτα δεν νιώθω, όποιο μικρό σύμπτωμα είχα εξαφανίστηκε.Δεν ξέρω που χάθηκαν όλα τα κορίτσια,Γιατί δεν έχουμε κανένα νέο ευχάριστο χρονιάρες μέρες???

Ναι,θα μπω κι εγω εκει στο γκρουπακι.Σε λιγο διαστημα.Λενε καλο καιρο για το πασχα εδω.Εσεις σουβλιζετε αρνακι,τι κανετε?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zina7777 είπε:

Ναι,θα μπω κι εγω εκει στο γκρουπακι.Σε λιγο διαστημα.Λενε καλο καιρο για το πασχα εδω.Εσεις σουβλιζετε αρνακι,τι κανετε?

Να ρθεις.Για μας (Λάρισα κοντά) δεν έχω ακούσει καιρό. Αλλά ούτως ή άλλως θα βάλουμε αρνιά και κοκορέτσι όπως κάθε χρόνο.φέτος θα είμαστε περίπου 20 άτομα,οι γονείς μου, οι θείοι μου και κάτι κουμπάροι.εσείς οικογενειακώς?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

Πολύ ησυχία έχει!!

@Ασία χρησιμοποιούσες τεστ ωορρηξίας? Πήρα κι εγώ πρώτη φορά αν κι έχω σταθερό κύκλο. Βγήκε  θετικό την 11η ημέρα το μεσημέρι. 'Ηταν πάρα πολύ έντονο, εμφανίστηκε η γραμμή (πολύ έντονα) πριν την γραμμή ελέγχου και από το βραδάκι και μετά ήταν πιο άχνη/ Τι σημαίνει αυτό?


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 3/28/2018 at 9:44 ΜΜ, vikib είπε:

Μαρθα κ συγχαρητηρια για την αυχενικη,καλα αποτελεσματα κ σε αυτα που περιμενεις!

Σεβη λογικα θα αργησει λιγο το ραντεβου στο νοσοκομειο,ισως προλαβεις κατευθειαν για καρδια.αν θελεις μπορεις να κανεις εναν υπερηχο ιδιωτικα να δεις σακο(στη δευτερη εγκυμοσυνη μου εκανα μια χοριακη κ μετα καρδια κατευθειαν).αν θελεις μπορεις να επαναλαβεις τη χοριακη σε 2-3μερες να δεις την αυξηση της.σακο βλεπεις περιπου 5εβδ,με χοριακη 1500περιπου,πιστευω την αλλη πεμπτη-παρασκευη θα μπορεις να δεις σακο

Ντεμι το λεω γτ συνηθως τα αγορακια ταλαιπωρουνε την μανουλα:-D

μαλλον αυτο θα κανω 

γεια σας κοριτσια εκανα και μια δευτερη χοριακη ειμαι 4 βδομαδων και 6 μερων απο την τελευταια περιοδο η χοριακη ειναι 2375.30 ειναι καλη η τιμη?

 

  • Μου αρέσει 1

boS9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Σεβη93 είπε:

μαλλον αυτο θα κανω 

γεια σας κοριτσια εκανα και μια δευτερη χοριακη ειμαι 4 βδομαδων και 6 μερων απο την τελευταια περιοδο η χοριακη ειναι 2375.30 ειναι καλη η τιμη?

 

γεια σου συνχαρητηρια!!!! σημασια εχει να διπλασιαζετε καθε δυο μερες κ οχι το νουμερο αν διπλασιαζετε ειναι σουπερ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

γεια σου συνχαρητηρια!!!! σημασια εχει να διπλασιαζετε καθε δυο μερες κ οχι το νουμερο αν διπλασιαζετε ειναι σουπερ! 

Που είσαι εσυ βρε κορίτσι; Όλα καλά; Πως πας;

πρίν από 37 λεπτά , iouliana είπε:

Γεια σας κορίτσια!!

Πολύ ησυχία έχει!!

@Ασία χρησιμοποιούσες τεστ ωορρηξίας? Πήρα κι εγώ πρώτη φορά αν κι έχω σταθερό κύκλο. Βγήκε  θετικό την 11η ημέρα το μεσημέρι. 'Ηταν πάρα πολύ έντονο, εμφανίστηκε η γραμμή (πολύ έντονα) πριν την γραμμή ελέγχου και από το βραδάκι και μετά ήταν πιο άχνη/ Τι σημαίνει αυτό?

Σημαίνει ότι αύριο η μεθαύριο θα κανεις ωορρηξία όποτε είχε τις επαφές σου από σήμερα μέχρι και μεθαύριο. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , kido είπε:

Που είσαι εσυ βρε κορίτσι; Όλα καλά; Πως πας;

Σημαίνει ότι αύριο η μεθαύριο θα κανεις ωορρηξία όποτε είχε τις επαφές σου από σήμερα μέχρι και μεθαύριο. 

Δηλαδή, εφόσον ήταν θετικό την 11η ημέρα, η ωορρηξία έγινε την 12η  η την 13η?


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...