Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 55 λεπτά , Marla@ είπε:

Γεια σας και πάλι κορίτσια.Πήγα σήμερα στην γυναικολόγο και καμία εξέλιξη.Ο σάκος δεν μεγάλωσε απο την προηγούμενη φορα.Δεν συμβαδίζει με την βδομάδα κυησης.Δεν μπορουσε να δει και καλά.Ειχε παρασιτα στον υπέρηχο.Η χοριακή σήμερα 7982.Δεν τα βλέπω καλά τα πραγματα...Ηθελα να χαιρετήσω στην ομάδα "μπεμπάκια 2019"" αλλά είπα να μην βιαστώ....

@Marla@   μου ποσο εισαι τωρα?Εγω θα ελεγα να μην εγκαταλειψεις τοσο ευκολα.Ποτε δεν ξερεις.Ξεκινησες με μια πολυ μικρη χοριακη και δες που ειναι τωρα. Τι αλλο σου ειπε η γιατρος?

Δες και στα μπεμπακια 2019 την ιστορια που ειπε η Nadiaki165 για μια φιλη της.


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

3 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

@Marla@   μου ποσο εισαι τωρα?Εγω θα ελεγα να μην εγκαταλειψεις τοσο ευκολα.Ποτε δεν ξερεις.Ξεκινησες με μια πολυ μικρη χοριακη και δες που ειναι τωρα. Τι αλλο σου ειπε η γιατρος?

Δες και στα μπεμπακια 2019 την ιστορια που ειπε η Nadiaki165 για μια φιλη της.

Ακούστε,ακούστε!!!Παίρνω την γυναικολόγο και της λέω για την χοριακή.Μου λεει δεν ειναι δυνατον κατι σλλο συμβαινει.Με ξαναπαιρνει τηλ.και μου λεει έλα να σε ξαναδω,κατι μου ξεφευγει.Πάω λοιπον εκει και μου λεει οτι φοβαται για εξωμήτριο.Με κοιταζει και τελικά ανακαλύπτει δύο σάκους!! Ο ένας που ειδε και το πρωι που ηταν πολυ μικρος κι εναν δευτερο με εμβρυικά στοιχεια μέσα!!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Marla@ είπε:

Ακούστε,ακούστε!!!Παίρνω την γυναικολόγο και της λέω για την χοριακή.Μου λεει δεν ειναι δυνατον κατι σλλο συμβαινει.Με ξαναπαιρνει τηλ.και μου λεει έλα να σε ξαναδω,κατι μου ξεφευγει.Πάω λοιπον εκει και μου λεει οτι φοβαται για εξωμήτριο.Με κοιταζει και τελικά ανακαλύπτει δύο σάκους!! Ο ένας που ειδε και το πρωι που ηταν πολυ μικρος κι εναν δευτερο με εμβρυικά στοιχεια μέσα!!!!

Και τι σημαινει αυτο @Marla@ τι αλλο σου ειπε?? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marla@ είπε:

Ακούστε,ακούστε!!!Παίρνω την γυναικολόγο και της λέω για την χοριακή.Μου λεει δεν ειναι δυνατον κατι σλλο συμβαινει.Με ξαναπαιρνει τηλ.και μου λεει έλα να σε ξαναδω,κατι μου ξεφευγει.Πάω λοιπον εκει και μου λεει οτι φοβαται για εξωμήτριο.Με κοιταζει και τελικά ανακαλύπτει δύο σάκους!! Ο ένας που ειδε και το πρωι που ηταν πολυ μικρος κι εναν δευτερο με εμβρυικά στοιχεια μέσα!!!!

Ηταν δηλαδή διδυμα που το ενα δεν προχωρησε καν.Γι αυτο που εμεινε μου ειπε παλι να κραταω μικρο καλαθι  αλλά δεν το καταδικαζει κιολας.Δειχνει δυο βδομαδες μικροτερο.

Τι να πω;Εχω μεινει καταπληκτη.Τωρα θα περιμένουμε να δουμε πως θα εξελιχθει...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Marla@ είπε:

Ακούστε,ακούστε!!!Παίρνω την γυναικολόγο και της λέω για την χοριακή.Μου λεει δεν ειναι δυνατον κατι σλλο συμβαινει.Με ξαναπαιρνει τηλ.και μου λεει έλα να σε ξαναδω,κατι μου ξεφευγει.Πάω λοιπον εκει και μου λεει οτι φοβαται για εξωμήτριο.Με κοιταζει και τελικά ανακαλύπτει δύο σάκους!! Ο ένας που ειδε και το πρωι που ηταν πολυ μικρος κι εναν δευτερο με εμβρυικά στοιχεια μέσα!!!!

Οποτε δυο σάκοι σημαίνουν δίδυμα; Απίστευτη ανατροπή! Πως της ξέφυγε;;; Εύχομαι αυτό το ένα τουλάχιστον με τα εμβρυακό στοιχεια μέσα να πάει καλά! Θα ξανακάνεις χοριακη;

Επεξεργάστηκαν by kido
  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Marla@ είπε:

Ηταν δηλαδή διδυμα που το ενα δεν προχωρησε καν.Γι αυτο που εμεινε μου ειπε παλι να κραταω μικρο καλαθι  αλλά δεν το καταδικαζει κιολας.Δειχνει δυο βδομαδες μικροτερο.

Τι να πω;Εχω μεινει καταπληκτη.Τωρα θα περιμένουμε να δουμε πως θα εξελιχθει...

καλα βρε κοριτσι ολοκληρος σακος κ δεν τον ειχε δει? κ λογικα αυτος θα ειναι μεγαλητερος για να εχει εμβρυικα στοιχεια. αν θες πηγαινε σε ενα μαιευτηριο κ κανε εναν υπερηχο. πας χωρις ραντεβου κ σου κανουν υπερηχο με πολυ καλα μηχανηματα που κανουν κ τις μεγαλες εξετασεις. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Ακούστε,ακούστε!!!Παίρνω την γυναικολόγο και της λέω για την χοριακή.Μου λεει δεν ειναι δυνατον κατι σλλο συμβαινει.Με ξαναπαιρνει τηλ.και μου λεει έλα να σε ξαναδω,κατι μου ξεφευγει.Πάω λοιπον εκει και μου λεει οτι φοβαται για εξωμήτριο.Με κοιταζει και τελικά ανακαλύπτει δύο σάκους!! Ο ένας που ειδε και το πρωι που ηταν πολυ μικρος κι εναν δευτερο με εμβρυικά στοιχεια μέσα!!!!

ω..τέλεια,οπότε δλδ παρακολούθηση,καλά δλδ το πρωί είχε δει τον μικρό αντί αυτό με τα εμβρυικα στοιχεία..τι να πω,όντως συμβαίνουν κ αυτά..με το καλό,είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά!!-

@Flo flo σ είχα πει ότι μαζί περιμένουμε..εγώ περίμενα για τέταρτη,Πέμπτη αλλά τελικά ήρθε σήμερα...δεν πειράζει..εύχομαι σε σένα να μην έχει έρθει.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

@*ζουζουνα*!!! δυστυχώς και εγώ αδιαθετησα σήμερα. 

Πάμε μαζί για τον επόμενο μήνα χιχι.

Τελικά Όχι μόνο σου ήρθε αλλά ήρθε κ νωρίτερα. :-x

Ναι δυστυχώς..σήμερα έχω το πολύ αίμα..κ πονάω λίγο..τι να πω..τώρα τον άλλο μήνα δεν ξέρω αν θα προλάβω να κάνω κάτι γιατί θα είμαι ακόμα διακοπές κ θα είμαστε με τους γονείς μου όλοι μαζί συν τα παιδιά,οπότε άμα γυρίσουμε Αθήνα...στις 25 Κ μετά...αν προλάβω τις γόνιμες γιατί κάπου από 20 μέχρι 25  κάπου εκεί θα είναι οι γόνιμες μου.Καλημέρα....οπότε αν δεν προλάβω αυτόν τον επόμενο...τώρα για αυτόν θα δείξει..αν προλάβουμε καμία επαφή..αλλά χλωμό το βλέπω.τεσπα...

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Ναι δυστυχώς..σήμερα έχω το πολύ αίμα..κ πονάω λίγο..τι να πω..τώρα τον άλλο μήνα δεν ξέρω αν θα προλάβω να κάνω κάτι γιατί θα είμαι ακόμα διακοπές κ θα είμαστε με τους γονείς μου όλοι μαζί συν τα παιδιά,οπότε άμα γυρίσουμε Αθήνα...στις 25 Κ μετά...αν προλάβω τις γόνιμες γιατί κάπου από 20 μέχρι 25  κάπου εκεί θα είναι οι γόνιμες μου.Καλημέρα....οπότε αν δεν προλάβω αυτόν τον επόμενο...τώρα για αυτόν θα δείξει..αν προλάβουμε καμία επαφή..αλλά χλωμό το βλέπω.τεσπα...

Να τον ξεμοναχιάσεις κάπου!!! :P;) Θα έχεις ιερό σκοπό!!! :P

 

Εγώ περιμένω το Σάββατο 7/7, αλλά σήμερα μέτρησα τη θερμοκρασία μου και ήτα 36,8...:(  Άρα, έρχεται και σε εμένα και μη σου πω ότι θα έρθει και νωρίτερα...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, μπουμπού92 είπε:

Να τον ξεμοναχιάσεις κάπου!!! :P;) Θα έχεις ιερό σκοπό!!! :P

 

Εγώ περιμένω το Σάββατο 7/7, αλλά σήμερα μέτρησα τη θερμοκρασία μου και ήτα 36,8...:(  Άρα, έρχεται και σε εμένα και μη σου πω ότι θα έρθει και νωρίτερα...

Όχι ακόμα έχεις υψηλή,την ημέρα που πέφτει τότε θα έρθει..εγώ δλδ είχα 36.7 κ μια 36.8 κ 3 μέρες πριν έρθει κατέβαινε σταδιακά,κ το πρωί εχθές που ήρθε πήγε 36.4


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...