Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 hour ago, Smile89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

@Anny35 κορίτσι μου σου εύχομαι μέσα απο την καρδια μου αυτή την φορα. Το σπορακι σου να έχει φολιασει καλααα!!! 

Εγω έζησα μια παλλινδρομη στην 10η εβδομάδα. 

Εσύ έχεις κανει εξετασεις? Το χεις ψαξει? 

Μια και το ανεφερες @Smile89 ηθελα να ρωτησω,γιατι συμβαινει μια παλλινδρομη?Μπορει μια εγκυμοσυνη που ξεκιναει πολυ καλα να καταληξει σε παλλινδρομη? Φαινονται ας πουμε σημαδια απο τον πρωτο υπερηχο?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 14 λεπτά , Nicol_ είπε:

Μια και το ανεφερες @Smile89 ηθελα να ρωτησω,γιατι συμβαινει μια παλλινδρομη?Μπορει μια εγκυμοσυνη που ξεκιναει πολυ καλα να καταληξει σε παλλινδρομη? Φαινονται ας πουμε σημαδια απο τον πρωτο υπερηχο?

κοριτσι η παλλινδρομη συνηθως  ειναι τυχαιο γεγονος απτην ενωση κατι δεν πηγε καλα τυχαια δεν πετυχε. συνηθως φαινετε απο την χοριακη που δεν παει καλα αλλα βεβαια υπαρχουν κ περιπτωσεις που ακους κανονικα καρδια κ ξαφνικα δεν προχωραει γιαυτο λενε μεχρι την αυχενικη δεν ξερεις τι γινετε. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Nicol_ είπε:

Μια και το ανεφερες @Smile89 ηθελα να ρωτησω,γιατι συμβαινει μια παλλινδρομη?Μπορει μια εγκυμοσυνη που ξεκιναει πολυ καλα να καταληξει σε παλλινδρομη? Φαινονται ας πουμε σημαδια απο τον πρωτο υπερηχο?

Ο γιατρός μου δεν περίμενε να το χασω. Παλινδρομη ειναι σταματήσει η καρδια του ένας λόγος μπορεί να είναι οι χρωμοσωματικες ανωμαλίες. Αυτα ομως ειναι καλύτερα να τα κουβεντιασεις με τον γιατρό σου. Εδώ θα ακουσεις 1002 απόψεις. Το καλύτερο δε ειναι να μην σκέφτεσαι καθόλου τέτοια πραγματα. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

κοριτσι η παλλινδρομη συνηθως  ειναι τυχαιο γεγονος απτην ενωση κατι δεν πηγε καλα τυχαια δεν πετυχε. συνηθως φαινετε απο την χοριακη που δεν παει καλα αλλα βεβαια υπαρχουν κ περιπτωσεις που ακους κανονικα καρδια κ ξαφνικα δεν προχωραει γιαυτο λενε μεχρι την αυχενικη δεν ξερεις τι γινετε. 

Απο οτι διαβαζω παντως εχει συμβει δυστυχως σε αρκετες γυναικες. Και ειναι εντελως αγχωτικο να περιμενεις ολο τον καιρο μεχρι να περασει αυτη η περιοδος που θεωρειται επικίνδυνη αν και παλι πιστευω δεν χαρωνεις απολυτα 

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Ο γιατρός μου δεν περίμενε να το χασω. Παλινδρομη ειναι σταματήσει η καρδια του ένας λόγος μπορεί να είναι οι χρωμοσωματικες ανωμαλίες. Αυτα ομως ειναι καλύτερα να τα κουβεντιασεις με τον γιατρό σου. Εδώ θα ακουσεις 1002 απόψεις. Το καλύτερο δε ειναι να μην σκέφτεσαι καθόλου τέτοια πραγματα. 

Ετσι ειναι.Απλα διαβαζεις πολλα και δεν γινεται να μη σε αγχωσουν λιγο..Ας σκεφτομαστε μονο θετικα 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

Απο οτι διαβαζω παντως εχει συμβει δυστυχως σε αρκετες γυναικες. Και ειναι εντελως αγχωτικο να περιμενεις ολο τον καιρο μεχρι να περασει αυτη η περιοδος που θεωρειται επικίνδυνη αν και παλι πιστευω δεν χαρωνεις απολυτα 

Ετσι ειναι.Απλα διαβαζεις πολλα και δεν γινεται να μη σε αγχωσουν λιγο..Ας σκεφτομαστε μονο θετικα 

ε γενικα καθε μηνα θα δεις θα εχεις ανχος για διαφορα δεν τελειωνει ποτε το ανχος απλα το καλητερο ειναι να μην τα σκεφτεσε κ να προχωρας περναει ο καιρος!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Nicol_ είπε:

Απο οτι διαβαζω παντως εχει συμβει δυστυχως σε αρκετες γυναικες. Και ειναι εντελως αγχωτικο να περιμενεις ολο τον καιρο μεχρι να περασει αυτη η περιοδος που θεωρειται επικίνδυνη αν και παλι πιστευω δεν χαρωνεις απολυτα 

Ετσι ειναι.Απλα διαβαζεις πολλα και δεν γινεται να μη σε αγχωσουν λιγο..Ας σκεφτομαστε μονο θετικα 

Μόνο θετικα. Ο Dr Google δεν μας Κανει καλο. 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2018 at 3:30 ΜΜ, Marla@ είπε:

Αγαπητές,τα νέα είναι απογοητευτικά.Πήγα σήμερα σε άλλο γιατρό που ασχολείται αποκλειστικά με υπέρηχο.Αυτος λοιπόν είδε έναν σάκο ο οποίος είναι άδειος.Εγκυνοσύνη που δεν προχωρά κατά την γνώμη του....Θα με ξαναδεί δεκα μέρες μετά.Κατά την γνώμη του δεν θα χρειαστώ αποξεση.Αυτά!!! Την επομενη φορά λοιπόν.Απλά τώρα εχω αγχος όσον αφορά την αποβολή αν θα πονέσω πολύ κλπ.Σας φιλώ.

Μαρια μου εχω βρεθει στην θεση σου...υπηρχε δλδ σακος αλλα ηταν αδειος..σταματησε η εγκυμοσυνη σχεδονστην 6η εβδομαδα...ο γιατροςμου δεν μου πρότεινε αποξεση καθως μου ειπε οτι θα το αποβάλλει απο μονος του ο οργανισμός..χωρις χαπια..ειχα παει κ σε αλλους δυο κμου ειπαν για αποξεση..τελικα απεβαλα απο μονη μου ημουν μια μερα χαλια αππ πονους αλλα μετα ολα καλα...πηγα γι υπερυχπ φυσικα κ ειχακαθαρισει τελειως...

17 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Ωραία με το καλό.. Kαλά είμαι κ εγω ψαχνω για τις διακοπές μας μετά τον 15αυγουστο θα είναι αλλα όλο κ κανα διημερακι θα ξεκλέψουμε.

Εμεις ευτυχως εχουμε δυο βδομαδουλες αδεια...πως κ πως περιμενω να περασουν οι μερες νανα ξεκουραστω κ να ειμαι ολη μερα παραλι...

15 ώρες πρίν, kido είπε:

Έλα ρε κοριτισι χάθηκες κι ανησυχήσαμε, έτσι δώσε πόνο! 

@Beboula25 το έχω σκεφτεί με τη γιορτή μας μακάρι να έχουμε έκπληξη από την προστάτιδα μας. Αλλά όποτε και να γίνει εγώ της το έχω ζητήσει.

 

Οτι μπορω κανω....χαχα ακομα ειμαι στις γονιμες..οποτς εχω δρομο για να δω αν.καταφερα τπτ αυτον τον μηνα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μαρια μου εχω βρεθει στην θεση σου...υπηρχε δλδ σακος αλλα ηταν αδειος..σταματησε η εγκυμοσυνη σχεδονστην 6η εβδομαδα...ο γιατροςμου δεν μου πρότεινε αποξεση καθως μου ειπε οτι θα το αποβάλλει απο μονος του ο οργανισμός..χωρις χαπια..ειχα παει κ σε αλλους δυο κμου ειπαν για αποξεση..τελικα απεβαλα απο μονη μου ημουν μια μερα χαλια αππ πονους αλλα μετα ολα καλα...πηγα γι υπερυχπ φυσικα κ ειχακαθαρισει τελειως...

Εμεις ευτυχως εχουμε δυο βδομαδουλες αδεια...πως κ πως περιμενω να περασουν οι μερες νανα ξεκουραστω κ να ειμαι ολη μερα παραλι...

Οτι μπορω κανω....χαχα ακομα ειμαι στις γονιμες..οποτς εχω δρομο για να δω αν.καταφερα τπτ αυτον τον μηνα

Αχ ναι παραλία βολτουλες χαλάρωση Αντε με το καλό αυτό τον μήνα να μας πεις ευχάριστα!  

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Κορίτσια αύριο είναι να αδιαθετησω,

Νιώθω ότι ξεπρηστηκε  λίγο το στήθος μου άλλα χθες και σημερα δεν έχω καθόλου αυτά τα υγρα που έχω πριν αδιαθετησω .

Επίσης η κοιλιά μου Έχει πρηστει  πολύ.

Δε ξέρω να ελπίζω έστω και λίγο;

Κοριτσι μου τελικά αδιαθέτησες   ή ελπιζουμε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , vikaki82 είπε:

Αχ βρε κοριτσια και εγω σημερα περιμενω να αδιαθετησω και εχω ενα αγχος...μακαρι να μην εθουν αν και εχω εντονους πονους και η κοιλια μου ξεπριστηκε.δεν ξερω..

Εύχομαι να έχεις μωράκι κ εσυ και η @fairy-mary και όλα τα κοριτσια! Εσυ @μπουμπού92 πως είσαι ;;

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλημέρα κορίτσια...

Δεν αδιαθέτησα ακόμα!:):)

όμως επειδή κάνω κύκλους 29-30 μέρες θα περιμένω και αύριο να δώ.

Μακαρι να μη σου ερθει η ακατανομαστη.μακρια και αγαπημενη χαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Αχ ναι παραλία βολτουλες χαλάρωση Αντε με το καλό αυτό τον μήνα να μας πεις ευχάριστα!  

Χαχαχ μακαρι...παντως πέρσυ ετσι ειχε γινει καπου στις διακοπες το ειχαμε πιασει...3βδομαδουλες εμειναν κ μετα βουτιτσες στην θάλασσα και ηλιοθεραπεία...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Χαχαχ μακαρι...παντως πέρσυ ετσι ειχε γινει καπου στις διακοπες το ειχαμε πιασει...3βδομαδουλες εμειναν κ μετα βουτιτσες στην θάλασσα και ηλιοθεραπεία...

Τέλεια θα περάσετε!! Και να ξέρεις το σώμα θυμάται.! 

πρίν από 35 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλημέρα κορίτσια...

Δεν αδιαθέτησα ακόμα!:):)

όμως επειδή κάνω κύκλους 29-30 μέρες θα περιμένω και αύριο να δώ.

Και για πες τι νιώθεις εσυ;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...