Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      μωρε όλες οι χοριακες που είναι θετικές είναι καλές , απλώς κάποιες είναι πιο υψηλές από κάποιες άλλες!  😉 θετικη να ναι και ότι να ναι!!! πως νιώθεις εσυ σήμερα; 

      πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Σε καταλαβαινω απολυτα...και γω θα ένιωθα το ίδιο και θα φοβόμουν μη κολλήσω...τώρα που έκανα την εμβρυομεταφορα μου είπαν από το κέντρο νσ προσέχω μη κολλησω κατι γιατί ο πυρετός δεν ειναι καλό σε αυτή τη φάση. Ενώ έχω πολλές και καλές φίλες αλλα δεν είδα καμια. Πηγαίνω μόνη μου βόλτες τα πρωινά και με μάσκα γιατί έχω και τους γνωστούς/ες που σε γραπωνουν και σε φιλανε σταυρωτά πριν προλάβεις να πεις "γεια" 😁. Οταν σε βλεπουν με μασκα φοβουνται δε σε φιλανε!

      Σε ευχαριστούμε για τα ενθαρρυντικά σου λόγια! Μακάρι να πάνε όλα καλά τη Δευτερα! 🙏

      καλε άμα σου λέω όλα μια χαρά θα ναι ! είμαι σαν τη vivechrome  στα τεστ! εχω βεντάλια με χρώματα ! 🤣 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 29 λεπτά , Nicol_ είπε:

Βαλεντινα εσυ σε ποια μερα ειχες χοριακη 200?

Δυο μερες πριν την ημερα περιοδου εκανα το τεστ βγηκε θετικοτατο βλεπεις την φοτο προφιλ μ και πηγα κατευθειαν για χοριακη ηταν τριτη μετα εκανα παρασκευη γιατι δεν ηξερα ακριβως ποτε να την κανω και μετα επειδη επεφτε κυριακη η επομενη φορα εκανα δευτερα δηλ ανα 3μερες (τριτη,παρασκευη,δευτερα) αυτααα:wub: ελπιζω να σε καλυψα!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Δυο μερες πριν την ημερα περιοδου εκανα το τεστ βγηκε θετικοτατο βλεπεις την φοτο προφιλ μ και πηγα κατευθειαν για χοριακη ηταν τριτη μετα εκανα παρασκευη γιατι δεν ηξερα ακριβως ποτε να την κανω και μετα επειδη επεφτε κυριακη η επομενη φορα εκανα δευτερα δηλ ανα 3μερες (τριτη,παρασκευη,δευτερα) αυτααα:wub: ελπιζω να σε καλυψα!!

Με καλυψες απόλυτα σε ευχαριστω πολυ Βαλεντινα μου!Και σε σενα ευχομαι οτι καλυτερο!! Θα λεμε τα νεα μας εξαλλου εδω τακτικα :wub:

@Smile89 σε ευχαριστω πολυ!! :grin:

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Nicol_ σιγουρα θα τα λεμε συχνααα...τωρα τεταρτη θα κανεις κ αλλη μια χοριακη; κ μετα θα κλεισεις ραντεβου; να ξερεις σακος κυησης φαινεται 1500μοναδες χοριακης κ λιγο παραπανω!! Ξερει ο γιατρος σ εξαλλου!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Nicol_ σιγουρα θα τα λεμε συχνααα...τωρα τεταρτη θα κανεις κ αλλη μια χοριακη; κ μετα θα κλεισεις ραντεβου; να ξερεις σακος κυησης φαινεται 1500μοναδες χοριακης κ λιγο παραπανω!! Ξερει ο γιατρος σ εξαλλου!

ναι μου το ειπε,γιαυτο θα κλεισω απο την αλλη βδομαδα..ακομα προσπαθω να το συνειδητοποιησω χαχα :wub:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

ναι μου το ειπε,γιαυτο θα κλεισω απο την αλλη βδομαδα..ακομα προσπαθω να το συνειδητοποιησω χαχα :wub:

Μόλις θα το δεις το γλυκουλικο θα το συνειδητοποιήσεις! !!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

ναι μου το ειπε,γιαυτο θα κλεισω απο την αλλη βδομαδα..ακομα προσπαθω να το συνειδητοποιησω χαχα :wub:

Και πιστεψε με θα αργησεις να το συνηδειτοποιησεις αφου ακουσεις καρδουλα κ αν...εγω κ τωρα μερικες φορες ακομα δεν το πιστευω! Ειναι φοβερο συναισθημαα!♡♡♡


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Κορίτσια πήρα τα αποτελεσματα της χοριακής.. 400 !!!

τι τέλεια!!!!αχ είδες που σ είπα μην αγχώνεσαι,είναι τα τεστ καμία φορά,ειδικά αυτά τα συγκεκριμένα.με το καλό λοιπόν να δείτε κ το μωράκι σας στον υπέρηχο!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

τι τέλεια!!!!αχ είδες που σ είπα μην αγχώνεσαι,είναι τα τεστ καμία φορά,ειδικά αυτά τα συγκεκριμένα.με το καλό λοιπόν να δείτε κ το μωράκι σας στον υπέρηχο!!

Ευχαριστω πολυ @*ζουζουνα*!!! μου να εισαι καλα!!:)

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Το πιστευω κοριτσια και το χαιρομαι τοοοοσο πολυ! :wub:

Υπέροχη είναι η χοριακη σου!!! Συγχαρητηριαααααα :wub: 

@Smile89 τι ωραία εικόνα Ελένη μου καιρό έχουμε να τα πούμε... ποσό είσαι τώρα; Πως τα πας; Ξέρεις τι περιμένεις; Σου εύχομαι καλή συνέχεια και να κυλούν όλα ομαλά :eek:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Θα'θελα να μπω και γω στην παρέα σας.Ειμαι πέντε βδομάδων και τριών ημερών με βάση την τελ.περίοδο.Χθες ,μετά από ενα τραγικό Σ/Κ υπό τον φόβο πιθανής εξωμητρίου η γιατρός είδε σάκο.Παρ'ολα αυτά ήταν κάθε αλλο παρά ενθαρρυντική.Ο σάκκος έχει ανώμαλα όρια.Η χθεσινή χοριακή ηταν 1344.Προσπαθώ να παραμείνω ψύχ ραιμη και να χαρώ έστω προσωρινά αλλά δύσκολο.Τρομερή αγωνία!Ευχομαι κάθε ευτυχία σε όλες σας κορίτσια κι ελπίζω να τα λέμε.Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...