Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Λυπάμαι πολύ... όμως είπαμε είσαι νέα υγιής το ίδιο και ο φιλος  σου, έμεινες έγκυος  και θα ξαναμεινεις!!

Αιμα; κοκκινο; ροζ; καφε; Πάρε τον γιατρό  σου τηλ

Σαν να ξεκινάει περίοδος!Χτες ή σήμερα περίμενα περίοδο!Μήπως είναι λόγω της εμφύτευσης;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

καλησπέρα κοριτσια!!σας διαβάζω ελα εδω στο νοσοκομειο δεν εχει καλο σημα...σας ευχαριστώ ολες για το ενδιαφέρον!δεν ανησυχει ιδιαιτερα ο γιατρος αλλα με εβαλε προληπτικα με εναν ορο που χορηγείται στις συσπασεις...εκανα κ εξετασεις αιματος κ ουρων κ κολπικη καλλιεργεια...τωρα πηρα τις απαντήσεις κ των ουρων φαινεται να γραφει ενα βακτήριο (ουρων κολπικη θα σας γελασω μια απο τα δυο ειναι απλα τα εχουν λιγο ακαταλαβίστικα στο νοσοκομειο,μαλλον ουρων ομως γτ λογικα η κολπικη δε θελει μια μερα τουλαχιστον?)τωρα ο γιατρος λειπει οποτε δε μ εχουν πει ακομα...


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απο τον γιατρο...και μου ειπε αυτο που φοβουμουν οτι δλδ σταματησε να αναπτυσσεται...το καλο σε ολο αυτο ειναι οτι δεν χρειαζεται να κανω κατι θα φυγει μονο του..μου ειπε να παω σε μια βδομαδα απο το γραφειο τ σε περιπτωση που δεν εχω αδιαθετησει σε αυτο το διαστημα μηπως μου γραψει και καμια εξεταση...!!επισης μου ειπε να αφησω εναν μηνα κενο και μετα μπορουμε να προσπαθησουμε παλι..

Λυπαμαι δεν υπαρχουν λογια. Προσφατα περασα τα ιδια. Τουλαχιστον γλιτωνεις την αποξεση. Ευχομαι γρηγορα κοριτσι μ μια ξεγνοιαστη τελειομηνη εγκυμοσυνη


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ntemiiiiii είπε:

Σαν να ξεκινάει περίοδος!Χτες ή σήμερα περίμενα περίοδο!Μήπως είναι λόγω της εμφύτευσης;

Μπορεί και Ναι. Πάρε τηλ τον γιατρό σου. Εγώ στη θέση θα εκανα Χοριακη όπως σου είχα ξαναπεί. Για να δω αν ανεβαίνει. Γιατί το ανακάλυψες κι εσύ πάρα πολύ νωρίς  (όπως κι εγω) Αν έχεις τεστακι κανε ένα. Αλλά πάρε τηλ τον γιατρό σου οπωσδήποτε 

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Μόλις είδα λίγο αίμα στο σερβίετακι! Εμφύτευση ή να ανησυχήσω;

Κορίτσι μου εμφυτευση έχει γίνει. Αφού είχες χοριακη 18 μονάδες. Κάτι άλλο συμβαίνει. Μήπως να πάρεις το γιατρό;

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , elenakii22 είπε:

καλησπέρα κοριτσια!!σας διαβάζω ελα εδω στο νοσοκομειο δεν εχει καλο σημα...σας ευχαριστώ ολες για το ενδιαφέρον!δεν ανησυχει ιδιαιτερα ο γιατρος αλλα με εβαλε προληπτικα με εναν ορο που χορηγείται στις συσπασεις...εκανα κ εξετασεις αιματος κ ουρων κ κολπικη καλλιεργεια...τωρα πηρα τις απαντήσεις κ των ουρων φαινεται να γραφει ενα βακτήριο (ουρων κολπικη θα σας γελασω μια απο τα δυο ειναι απλα τα εχουν λιγο ακαταλαβίστικα στο νοσοκομειο,μαλλον ουρων ομως γτ λογικα η κολπικη δε θελει μια μερα τουλαχιστον?)τωρα ο γιατρος λειπει οποτε δε μ εχουν πει ακομα...

Περαστικά!!! Είσαι σε δημόσιο ή ιδιωτικό;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Dimitr@17 λυπαμαι βρε κοριτσι...ευτυχως ομως θα το αποβαλλει ο οργανισμος σου!

πρίν από 1 λεπτό , Farmakotriftena είπε:

Περαστικά!!! Είσαι σε δημόσιο ή ιδιωτικό;

εδω εχουμε μονο δημοσιο!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elenakii22 είπε:

@Dimitr@17 λυπαμαι βρε κοριτσι...ευτυχως ομως θα το αποβαλλει ο οργανισμος σου!

εδω εχουμε μονο δημοσιο!

νόμιζα ότι μένεις Αθήνα. Αλλά τωρα θυμηθηκα ότι μένεις Λευκάδα; (  η Κρήτη;)


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , orianna είπε:

Κορίτσι μου εμφυτευση έχει γίνει. Αφού είχες χοριακη 18 μονάδες. Κάτι άλλο συμβαίνει. Μήπως να πάρεις το γιατρό;

Η εμφύτευση δεν γίνεται σε μέρες κοντά στην υποτιθέμενη αναμενόμενη περίοδο;Αν δεν έχει γίνει εμφύτευση δεν ανιχνεύεται εγκυμοσύνη;Πόσο άσχετη είμαι!Κι έχω ήδη ένα παιδί!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Η εμφύτευση δεν γίνεται σε μέρες κοντά στην υποτιθέμενη αναμενόμενη περίοδο;Αν δεν έχει γίνει εμφύτευση δεν ανιχνεύεται εγκυμοσύνη;Πόσο άσχετη είμαι!Κι έχω ήδη ένα παιδί!

Οτι και να σου πουμε εδωμεσα θα ειναι λαθος. Υπαρχουν εγκυμοσυνες με αιμα για μηνες και υπαρχουν και αλλες καταστασεις. Μην μπερδευεσαι. Παρε τον γιατρο σου!

  • Μου αρέσει 2

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Η εμφύτευση δεν γίνεται σε μέρες κοντά στην υποτιθέμενη αναμενόμενη περίοδο;Αν δεν έχει γίνει εμφύτευση δεν ανιχνεύεται εγκυμοσύνη;Πόσο άσχετη είμαι!Κι έχω ήδη ένα παιδί!

Η χοριακη παράγεται μετά την εμφυτευση κ έτσι επιβεβαιώνετε η εγκυμοσύνη.. Πιθανόν να μην μπορούσε να ανέβει κ να αδιαθετησες Ντέμη μου. Πάρε τηλ τον γιατρο.

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , orianna είπε:

Η χοριακη παράγεται μετά την εμφυτευση κ έτσι επιβεβαιώνετε η εγκυμοσύνη.. Πιθανόν να μην μπορούσε να ανέβει κ να αδιαθετησες Ντέμη μου. Πάρε τηλ τον γιατρο.

Πάντως αν είναι καφέ αίμα δεν σημαίνει ότι είναι και παλιό αιμα; που άργησε να κατέβει; στην κόρη μου είχα 8 ημέρες καφέ. (Και πριν Και μετά την υποτιθέμενη ημ/νια περιοδου)

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

νόμιζα ότι μένεις Αθήνα. Αλλά τωρα θυμηθηκα ότι μένεις Λευκάδα; (  η Κρήτη;)

Κεφαλονια!ο ανδρας μου απο Κρητη που ήμασταν διακοπες 15 μερες!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Πάντως αν είναι καφέ αίμα δεν σημαίνει ότι είναι και παλιό αιμα; που άργησε να κατέβει; στην κόρη μου είχα 8 ημέρες καφέ. (Και πριν Και μετά την υποτιθέμενη ημ/νια περιοδου)

Δεν είναι κόκκινο είναι καφέ αλλά ανοιχτό σαν να ξεκινάει η περίοδος!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...