Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Η χθεσινη μερα ηταν καπως παντως πολλες εντασεις. Εγω πηγαινοερχομουν στο σπιτι σαν την τρελη και εγραφα αβερτα εδω χαχαχα. Οποια ασχολειται με τα ζωδια να μιλησει τωρα! Τι εγινε χθες τελικα? Ηταν ο Ερμης αναδρομος τι?!?!?!

Γειά σας κορίτσια! Πιστές στο μεσημεριανό ραντεβουδάκι βλέπω! 

Λοιπόν δεν παίρνω θέση γιατί μια φορά πήρα κ είπα τη γνώμη μου κ το μετάνιωσα. Κ αφού έσβησα κ μια παραγραφο γιατί είπα οτι δεν θα πάρω θεση, χαχαχα, @caramel_83 ο ανανας λέγεται σε ξένα site   ότι βοηθάει στην εμφύτευση είτε απο εξωσωματική είτε φυσιολογικά αν τον κόψεις σε 5 κομμάτια κ τρως ένα κάθε μέρα, αρχίζοντας από τη μέρα της ωορηξίας! Θυμήθηκες τι γέλιο είχε πέσει όταν το συζητάγαμε;

@elenakii22 πότε θα μπεις; όλα καλά θα πάνε.προληπτικά στο είπε αφού εχει κ τη δυνατότητα να σε βάλει.άντε να ηρεμήσεις κ εσύ.

@Dimitr@17 περιμένουμε με αγωνία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 17 λεπτά , MelinaFo είπε:

Η χθεσινη μερα ηταν καπως παντως πολλες εντασεις. Εγω πηγαινοερχομουν στο σπιτι σαν την τρελη και εγραφα αβερτα εδω χαχαχα. Οποια ασχολειται με τα ζωδια να μιλησει τωρα! Τι εγινε χθες τελικα? Ηταν ο Ερμης αναδρομος τι?!?!?!

Πλακα πλακα ειχα πολύ χάλια μέρα χθες απίστευτα κουραστική με πόνους ζαλάδες και ανακατωσούρα φουλ.  Και την πλήρωσε ο δόλιος ο άντρας μου (με μουγκαμαρα) δέν του μιλούσα 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , marillia είπε:

Δεν θυμάμαι και γω!!Εγώ ακόμα να δω γόνιμες και αμφιβάλω για αυτό το μήνα χαχαχχ!!Μάλλον είμαι 17 μέρα αλλά δεν κοιτάω στην εφαρμογή!!

Ασε κ γω ειμαι στην 35η μερα και εχω ανεμογαστρι χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Αυτά και τέλος! Ελπίζω να συνεχίσουμε όπως μέχρι προχθές.  Την άποψή μου δεν την ξαναλέω ακόμα κι αν ερωτηθω.  Και αυτό όχι γιστι προσβληθηκα ειμαι στο χώρο του φαρμακείου από γεννησιμιού εκεί πήγαινα όταν σχολουσα ακομα και απο το νηπιο και καθόμουν ως το βράδυ και αφουγκραζομουν. Σε φιλώ! Μουατσ

Μπράβο!!Είσαι τυχερή που κάνεις μια δουλειά που την αγαπάς!!Μπορεί τις συμβούλες μια άλλη κοπέλα να τις κρατήσει.Εννοείτε να απαντάς.Και γω μπορεί να έχω πει κάτι και κάποια κοπέλα να μην της άρεσε.Και γω έλεγα αφήστε τα τεστάκια ωορρηξίας σαν συμβουλή όμως κάποια  να μην θέλει να το ακολουθήσει!!Ολά καλάαααα!!!Εχουμε πιο σημαντικά να πούμε:-D!!!Περιμένουμε να μας πει και η Δημητρούλα τα νέα της!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Πλακα πλακα ειχα πολύ χάλια μέρα χθες απίστευτα κουραστική με πόνους ζαλάδες και ανακατωσούρα φουλ.  Και την πλήρωσε ο δόλιος ο άντρας μου (με μουγκαμαρα) δέν του μιλούσα 

Ααααα δεν θελω τετοια! Οι εγκυουλες να ειναι ηρεμες και ξεκουραστες παρακαλω!

@andrianni Οι υπολοιπες παμε για ανανα χαχαχαψα! Θα λεω στο αγοριμ τον εφαγα τον ανανα υποννοουμενο κ καλα χαχαχα

  • Μου αρέσει 3

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο σταφυλοκοκος είναι μαστ!! Και η κόρη μου έπαθε και της κουμπαρσς.μου και στο φαρμακείο χαμός..μαναδες με μικρα παιδιά το νου σας. Δεν θα μπω στο πειρασμό να πω τι.να προσέξετε  αχαχαχα 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Farmakotriftena είπε:

Ο σταφυλοκοκος είναι μαστ!! Και η κόρη μου έπαθε και της κουμπαρσς.μου και στο φαρμακείο χαμός..μαναδες με μικρα παιδιά το νου σας. Δεν θα μπω στο πειρασμό να πω τι.να προσέξετε  αχαχαχα

Είναι κολλητικός?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Ο σταφυλοκοκος είναι μαστ!! Και η κόρη μου έπαθε και της κουμπαρσς.μου και στο φαρμακείο χαμός..μαναδες με μικρα παιδιά το νου σας. Δεν θα μπω στο πειρασμό να πω τι.να προσέξετε  αχαχαχα 

Τώρα θα με στείλεις...δε θελει αντιβίωση ο σταφυλ.; αφού μικροβιο ειναι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, andrianni είπε:

Τώρα θα με στείλεις...δε θελει αντιβίωση ο σταφυλ.; αφού μικροβιο ειναι

Εννοειται πως θέλεις! Αλλά μόνο σε προχωρημένο στάδιο. Στα πρώτα σημάδια μόνο κρέμα αντιβιωτικη  (άλλο η κρέμα άλλο το χαπι) Αλλά πρώτα αιματολογικές να δούμε αν είναι όντως. 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Εννοειται πως θέλεις! Αλλά μόνο σε προχωρημένο στάδιο. Στα πρώτα σημάδια μόνο κρέμα αντιβιωτικη  (άλλο η κρέμα άλλο το χαπι) Αλλά πρώτα αιματολογικές να δούμε αν είναι όντως. 

Α! Εντάξει! Να συμπληρώσω οτι με πλύσιμο χεριών γλιτώνει η υπολοιπη οικογένεια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , andrianni είπε:

Α! Εντάξει! Να συμπληρώσω οτι με πλύσιμο χεριών γλιτώνει η υπολοιπη οικογένεια!

Εννοειται. Μια ήρθε προχθές που κόλλησε στα γεν..οργανα από το παιδι της που είχε. Αντισηπτικα  πλύσιμο των ρούχων ξεχωριστά στους 60 βαθμούς και  κόψιμο νυχιών. 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επισης σε αυτο μου ειπε η παιδιατρος μην βαζουμε κρεμα με αντιβιωση στο παιδι με το που δουμε σπυρακι η σημαδακι γιατι γινεται χαμος πλεον με τον σταφυλοκοκο εχει γινει ανθεκτικο το μικροβιο.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...