Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 15/6/2024 at 12:29 ΜΜ, SylPan είπε:

      Καλημέρα, σήμερα αδιαθέτησα. Την Δευτέρα με το καλό ξεκινάω τις ενέσεις, είμαι πολύ αγχωμένη. Κι έχω και την γειτόνισσα να μου λέει διαφορά (ότι δεν είμαι ικανή να γίνω μάνα και άλλα πολλά) και τα λέει και στην μαμά μου και την στεναχωρεί. 

      Συγγνώμη για το ξέσπασμα έχω πολλή άγχος και πολλές σκέψεις...

      Να μην ακούς κανέναν!!! Και να κόψετε την γειτονισσα, δεν είναι ντροπή να της πείτε να μην σχολιάζει κ μάλιστα με κακία!! Ντροπή είναι αυτό που κάνει αυτή σε μια κοπέλα με όνειρα κ ελπίδες!!

      Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και όπως τα θες!!! Να μην αγχώνεσαι, πόσο μάλλον από λόγια ανοητων ανθρώπων!!

      Σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια!!!!❤️ περιμένουμε νέα σου!

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Πάντως αν είναι καφέ αίμα δεν σημαίνει ότι είναι και παλιό αιμα; που άργησε να κατέβει; στην κόρη μου είχα 8 ημέρες καφέ. (Και πριν Και μετά την υποτιθέμενη ημ/νια περιοδου)

Δυστυχως δεν ειναι παντα ετσι. Εγω ξεκινησα με μιση μερα ροζ καφε υγρα και μετα εξελιχθηκε αλλιως. Γι αυτο δεν θελω να περιγραφω δεν ειναι σε καμια το ιδιο. 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Δυστυχως δεν ειναι παντα ετσι. Εγω ξεκινησα με μιση μερα ροζ καφε υγρα και μετα εξελιχθηκε αλλιως. Γι αυτο δεν θελω να περιγραφω δεν ειναι σε καμια το ιδιο. 

Τι εννοείς Μελίνα;Τι έπαθες; Κοντά στην αναμενόμενη περίοδο κι εσύ;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Τι εννοείς Μελίνα;Τι έπαθες; Κοντά στην αναμενόμενη περίοδο κι εσύ;

Οχι κοριτσι μ πολυ πιο μετα.αλλα δεν εχει καμια σχεση αυτο που εγινε σε μενα! Μιλα με τον γιατρο σου! Επιμενω 

Περιμενουμε νεα!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Dimitr@17 μου λυπαμαι πολυ... Σκεψου ομως,  πως η μαμα φυση προνοει οταν κατι δεν παει καλα και για αυτο το λογο καποιες εγκυμοσυνες δεν προχωρανε... Ειμαι σιγουρη πως την επομενη φορα ολα θα ειναι μια χαρα... Για οτι σε στεναχωρει εγω ειμαι διαθεσιμη για κουβεντουλα... Συζητησε το με τον αντρουλη σου και μην το κρατησεις μεσα σου...αυτη θα ειναι η μοναδικη συμβουλη μου... 

@ntemiiiiii κανα νεο??? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elenakii22 είπε:

καλησπέρα κοριτσια!!σας διαβάζω ελα εδω στο νοσοκομειο δεν εχει καλο σημα...σας ευχαριστώ ολες για το ενδιαφέρον!δεν ανησυχει ιδιαιτερα ο γιατρος αλλα με εβαλε προληπτικα με εναν ορο που χορηγείται στις συσπασεις...εκανα κ εξετασεις αιματος κ ουρων κ κολπικη καλλιεργεια...τωρα πηρα τις απαντήσεις κ των ουρων φαινεται να γραφει ενα βακτήριο (ουρων κολπικη θα σας γελασω μια απο τα δυο ειναι απλα τα εχουν λιγο ακαταλαβίστικα στο νοσοκομειο,μαλλον ουρων ομως γτ λογικα η κολπικη δε θελει μια μερα τουλαχιστον?)τωρα ο γιατρος λειπει οποτε δε μ εχουν πει ακομα...

Περαστικα σου Ελενακι μου! Για οτι νεοτερο ξαναστειλε μας! 

@Dimitr@17 κριμα για τα αποτελεσματα, ομως εισαι μικρη οποτε περιμενουμε να ερθουν τα καλυτερα κοριτσακι μου και θα σου μεινει μονο μια ασχημη αναμνηση που αμυδρα θα θυμασαι αργοτερα ευχομαι

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Dimitr@17 λυπάμαι κορίτσι μου. Δυστυχώς αυτά συμβαίνουν, και όταν συμβαίνουν τόσο νωρίς συνήθως είναι για το καλύτερο. Όπως σου είπαν η φύση προνοεί. Αν σε παρηγορεί λίγο αυτό. Πάρε το χρόνο σου να ηρεμήσεις και θα δεις ότι πολύ σύντομα θα ερθουν τα καλύτερα. 

@elenakii22 μου δες την παραμονή σου στο νοσοκομείο σαν ευκαιρία για ξεκούραση. 

@ntemiiiiii μίλησες με το γιατρό σου; 

@MelinaFo είσαι καλύτερα σήμερα; 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μου είπε να μην ανησυχώ αφού δεν πονάω!Και να τον ξαναπαρω αύριο!Τι να πω τώρα;Βρε κορίτσια άσχετο αφού έχει γίνει η εμφύτευση γιατί λέμε ότι είναι νωρίς και δεν έχει κάτι να δει ο γιατρός;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ntemiiiiii είπε:

Μου είπε να μην ανησυχώ αφού δεν πονάω!Και να τον ξαναπαρω αύριο!Τι να πω τώρα;Βρε κορίτσια άσχετο αφού έχει γίνει η εμφύτευση γιατί λέμε ότι είναι νωρίς και δεν έχει κάτι να δει ο γιατρός;

Τελεια! Τι να δει καλε! Εμενα μετρησε σακο 6 χιλιοστων στην πεμπτη εβδομαδα! Κανε λιγο υπομονη!

πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

@Dimitr@17 λυπάμαι κορίτσι μου. Δυστυχώς αυτά συμβαίνουν, και όταν συμβαίνουν τόσο νωρίς συνήθως είναι για το καλύτερο. Όπως σου είπαν η φύση προνοεί. Αν σε παρηγορεί λίγο αυτό. Πάρε το χρόνο σου να ηρεμήσεις και θα δεις ότι πολύ σύντομα θα ερθουν τα καλύτερα. 

@elenakii22 μου δες την παραμονή σου στο νοσοκομείο σαν ευκαιρία για ξεκούραση. 

@ntemiiiiii μίλησες με το γιατρό σου; 

@MelinaFo είσαι καλύτερα σήμερα; 

 

Καλησπερα @alina80

Καλυτερα μπορω να πω! Εκτονωνομαι εδω μεσα και πρηζω τα κοριτσια χαχαχα!

 

  • Μου αρέσει 2

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , MelinaFo είπε:

Τελεια! Τι να δει καλε! Εμενα μετρησε σακο 6 χιλιοστων στην πεμπτη εβδομαδα! Κανε λιγο υπομονη!

Καλησπερα @alina80

Καλυτερα μπορω να πω! Εκτονωνομαι εδω μεσα και πρηζω τα κοριτσια χαχαχα!

 

Εδώ είμαστε group therapy. Μην ανησυχείς...χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , MelinaFo είπε:

Τελεια! Τι να δει καλε! Εμενα μετρησε σακο 6 χιλιοστων στην πεμπτη εβδομαδα! Κανε λιγο υπομονη!

Ναι είναι πολύ νωρίς εμένα! Και το κατάλαβα και νωρίς ενώ στην κόρη μου που άργησα να το καταλάβω μια χαρά στην κοσμαρα μου ήμουνα! Τώρα ξέρω και τα Μεγαλοποιω ίσωςόλα


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια μου μολις γυρισα απο τον γιατρο...και μου ειπε αυτο που φοβουμουν οτι δλδ σταματησε να αναπτυσσεται...το καλο σε ολο αυτο ειναι οτι δεν χρειαζεται να κανω κατι θα φυγει μονο του..μου ειπε να παω σε μια βδομαδα απο το γραφειο τ σε περιπτωση που δεν εχω αδιαθετησει σε αυτο το διαστημα μηπως μου γραψει και καμια εξεταση...!!επισης μου ειπε να αφησω εναν μηνα κενο και μετα μπορουμε να προσπαθησουμε παλι..

Κορίτσι μου σου εύχομαι σύντομα μια καλή εγκυμοσύνη, να είστε καλά και αγαπημένοι με τον σύντροφο σου


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Εδώ είμαστε group therapy. Μην ανησυχείς...χαχαχα

Το εχω καταλαβει! Επισης για να δικαιολογηθω για την πολυλογια μ αυτες τις μερες εκτος απο την εκλειψη που εμαθα οτι εγινε μαλλον παλευουν και οι ορμονες μ να μπιυν σε μια σειρα. Δεν εξηγειται αλλιως μια νευρα μια γελαω αυπνιες του γιατρου γενικως!

πρίν από 3 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Ναι είναι πολύ νωρίς εμένα! Και το κατάλαβα και νωρίς ενώ στην κόρη μου που άργησα να το καταλάβω μια χαρά στην κοσμαρα μου ήμουνα! Τώρα ξέρω και τα Μεγαλοποιω ίσωςόλα

Ναι μωρε ειναι που περιμενουμε κιολας μια εγκυμοσυνη και ειμαστε ετοιμες με τα τεστ κ τα συμπτωματα κ τις χοριακες να την εντοπισουμε! Που να ξεφυγει τπτ χαχαχαχαχ


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , MelinaFo είπε:

Το εχω καταλαβει! Επισης για να δικαιολογηθω για την πολυλογια μ αυτες τις μερες εκτος απο την εκλειψη που εμαθα οτι εγινε μαλλον παλευουν και οι ορμονες μ να μπιυν σε μια σειρα. Δεν εξηγειται αλλιως μια νευρα μια γελαω αυπνιες του γιατρου γενικως!

 

Εγώ πάλι δεν έχω καμία δικαιολογία για την πολυλογια μου. Είμαι συνέχεια! 

Όταν ήμουν μικρή ή μαμά μου ανησυχούσε ότι το παιδί της δεν θα μιλήσει - είχα δύο συνομήλικα ξαδέρφια που μίλησαν πριν από εμένα. Που να ήξερε η καημένη ότι θα αρχιζα και δεν θα ξανασταματουσα από εκείνη τη στιγμή!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ntemiiiiii είπε:

Μου είπε να μην ανησυχώ αφού δεν πονάω!Και να τον ξαναπαρω αύριο!Τι να πω τώρα;Βρε κορίτσια άσχετο αφού έχει γίνει η εμφύτευση γιατί λέμε ότι είναι νωρίς και δεν έχει κάτι να δει ο γιατρός;

Δεν σου ειπε να κάνεις χοριακη δλδ; Δες πώς θα πάει το θέμα με το αίμα κ του τηλεφωνείς αύριο λοιπόν.


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παρεούλα. έμπλεξα με προβλήματα και εδώ είμαι πάλι! ήθελα να ρωτήσω αν οι καουρες είναι συμπτωμα εγκυμοσυνης. εχω καουρες εδώ και 5 μερες μερα νύχτα.τοσο έντονες που δεν καταλαβαίνω ποτε πεινάω ποτε χορταινω ποτε διψάω.περιοδο περιμενω σε 6 ημέρες. Έχει τύχει σε καμία?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...