Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

@CMESλες να φταιει το γαλα μετα απο τοσο καιρο;;ο γιατρος βεβαια μου ειπε οτι δεν ανησυχει.κ εγω εχω τετοιο ριλαξ κ εχω σωθει.εχει κ κατι κρεμαστα εχω κρεμασει κ εγω σαν γυφτικο το χουμε κανει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Μανιταρι Μαγικο είπε:

@CMESλες να φταιει το γαλα μετα απο τοσο καιρο;;ο γιατρος βεβαια μου ειπε οτι δεν ανησυχει.κ εγω εχω τετοιο ριλαξ κ εχω σωθει.εχει κ κατι κρεμαστα εχω κρεμασει κ εγω σαν γυφτικο το χουμε κανει

Κι εμενα σε πιο προχωρημενη ηλικια το εκανε. Ειχε για 2 βδομαδες διαρροια και μετα πεταξε και ενα εξανθημα. Βαλαμε το υποαλλεργικο γαλα και εξαφανιστηκαν. Ηταν σιγουρα μετα τον τεταρτο μηνα γιατι θυμαμαι ειχα γυρισει στη δουλεια αλλα ακομα δεν ειχε αρχισει στερεες οποτε πριν τον 5ο.


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Angie trg: Εγω οταν τη παιρνω αγκαλια κ την αφηνω τοτε αρχιζει να κλαιει οποτε αρχιζω να την φιλαω στην κοιλιτσα να την κουναω τα παιχνιδακια της μεχρι να ξεχαστει κ μετα απομακρινομαι να μη με βλεπει κ θελει να την παρω .αλλα προυποθεση να μην πειναει κ να μην νυσταζει.εμενα με τη χαλαν οι παπουδες ενω καθεται το παιδι κπαιζει μια χαρα αρχιζουν να την παρω λιγο ..

μανιταρι μαγικο: Ππσες μερες σου κανει διαρροια;ειναι ολες οι κενωσεις ετσι;η ουρολοιμωξη μπορει οντως να κανει διαρροια τρωει κανονικα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@rainbowτον βραστηρα τον καθαριζω καθε μερα απο τα αλατα γτ το νερο εδω εχει πολλα κ εμφιαλωμενο που πηρα παλι πολλα αλατα εχει.πρωτα θα δουμε αν φταιει κατι αλλο μαλον κ μετα θα κανουμε κ/α ουρων.

Link to comment
Share on other sites

Που χαθηκατε ομορφες;;σημερα μου φερανε το καινουριο ψυγειο(δωρο του πεθερου μου) κ ειμαι πολυ χαρουμενη γτ το παλιο ηταν τοσο παλιο που του εκανα αποψυξη μονη μου κ γεμιζε νερα ολη η κουζινα.

Link to comment
Share on other sites

Με γεια το ψυγείο σου! Να είναι πάντα γεμάτο! 

Εμείς κάναμε τα δύο εμβόλια σήμερα και έχει γκρίνια και υπνηλία. Καλά να ναι, αλλά ωραία ησυχία έχω σήμερα για όσο κοιμάται... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Σοφουλάκισ ευχαριστω! Εκμεταλευσου την ηρεμια σημερα γτ απο αυριο παλι τα ιδια θα εχετε.

Εμεις παλι απο εκει που την ημερα δεν κοιμοταν καλα κ ξυπναγε στο μισαωρο σημερα κ χτες μια χαρα κοιμαται! Δεν ξερω τι να πω μπερδευομαι.

Link to comment
Share on other sites

μανιταρι μαγικο; μεγια το ψυγιο..κ εμενα χθες κοιμοταν συνεχεια σημερα ειναι μεσα στην γκρινια αλλα ξερω ποιος φταιει..ηρθαν χθες οι γονεις μου κ ο πατερας μου δεν την αφηνει λεπτο να μη τς μιλισει τη περνει κ αγκαλια..και σημερα η κθρια δεν ηθελε να κατσει να παιξει μονη της..

τι θα κανετε αυριο; εμεις θα παζευτουμε αε ενα φιλικο ζευγαρι να ψησουμε,

Link to comment
Share on other sites

@rainbowευχαριστω!αυριο;τωρα που το ανεφερες σκεφτηκα οτι αυριο ειναι πρωτομαγια!αν δεν παμε στα πεθερικα μου που πινοτατα θα ψησουν θα βγω εδω εξω απο το σπιτι μου στους αγρους να μαζεψω λουλουδακια κ να φτιαξω στεφανι.

Link to comment
Share on other sites

Απελπισια...ο αντρας μου ξυπνησε μετα απο 5 ημερες που πρακτικα εχει να ερθει σπιτι. Φυσικα ειναι αρρωστος, φοβαται μην κολλησει τα παιδια και απο το πρωι ειναι στο δωματιο και κοιμαται. Εγω στο σαλονι με τα 2 μωρα να γκρινιαζουν, να καθαριζω και να μαγειρευω... καταπληκτικα περναμε....θελω να βαλω τα κλαματα...ή τις φωνες!!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...