Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

13 ώρες πρίν, Angel2019 είπε:

Μακαρι κοριτσι μου να ειναι η τυχερη σας φορα! 

Θα περιμενουμε νεα σας!!

Δυστυχώς δεν τα καταφέραμε:(

Just now, maroullaki είπε:

Δυστυχώς δεν τα καταφέραμε:(

Εύχομαι οι υπόλοιπες να στε πιο τυχερές!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, maroullaki είπε:

Δυστυχώς δεν τα καταφέραμε:(

Εύχομαι οι υπόλοιπες να στε πιο τυχερές!!! 

Αγαπημένη θα έλεγα να μην στεναχωριεσαι η Παναγία κ ο κύριος επέλεξαν το καλύτερο για εσένα αν μπορώ να βοηθήσω καπως είμαι εδω

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, ανεβάσατε κι εσείς πυρετό μετά την εμβρυομεταφορά; Εμένα πάει κι έρχεται. Το πρωι είχα, μετά έπεσε, τώρα πάλι έχω δέκατα.. ζεσταίνομαι, σκέφτομαι να κάνω χλιαρό ντουζ αλλά φοβάμαι μην το χειροτερέψω αν είναι κρυολόγημα.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna-Vangelis είπε:

Κορίτσια, ανεβάσατε κι εσείς πυρετό μετά την εμβρυομεταφορά; Εμένα πάει κι έρχεται. Το πρωι είχα, μετά έπεσε, τώρα πάλι έχω δέκατα.. ζεσταίνομαι, σκέφτομαι να κάνω χλιαρό ντουζ αλλά φοβάμαι μην το χειροτερέψω αν είναι κρυολόγημα.. 

Νομίζω η προγεστερονη τα κάνει αυτα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου, εγώ τελικά και έχω και δεν έχω συμπτώματα.

Σήμερα πονάει το στήθος μου λίγο. Βασικά, το στήθος μια πονάει μια όχι, δεν έχω πόνο σταθερά ενώ διαβάζω ότι κάποιες πονάνε, άλλες όχι, εμένα πάει κι έρχεται ο πόνος. Είχε κάποια από εσάς αντίστοιχα συμπτώματα; Κι αν ναι, πήρε θετική χοριακή ή να αρχίσω να προετοιμάζομαι ψυχολογικά; Στην κοιλιά δεν έχω ούτε τραβήγματα, ούτε κράμπες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εγώ επίσης ψάχνω τα συμπτώματα, έκανα εμβρυομεταφορα την Πέμπτη με ένα έμβρυο κατεψυγμένο , στην έμβρυογενεση . Είμαι στην Τρίτη εξωσωματική οι δυο προηγούμενες ήταν με βλαστοκυστες αλλά δεν πήγαν καλα. Προσπαθώ να μένω ψύχραιμη και αισιόδοξη..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Νανα82 είπε:

Καλησπέρα εγώ επίσης ψάχνω τα συμπτώματα, έκανα εμβρυομεταφορα την Πέμπτη με ένα έμβρυο κατεψυγμένο , στην έμβρυογενεση . Είμαι στην Τρίτη εξωσωματική οι δυο προηγούμενες ήταν με βλαστοκυστες αλλά δεν πήγαν καλα. Προσπαθώ να μένω ψύχραιμη και αισιόδοξη..

Καλα αποτελεσματα ευχομαι!!!! Ο γιατρός οταν ειχα τα τραβηγματα χαμηλα το θεωρουσε καλο σημαδι. Αλλα εγω φοβομουν μην ερθει περίοδος γτ τα συμπτωματα δεν διαφερουν κ πολυ. Ελαχιστο πρηξιμο στο στηθος κ αυτο που κ που οπως κ τα τσιμπηματα χαμηλα πηγαινοερχοντουσαν. Δοξα το Θεο πήρα θετική χοριακη κ αυριο εχω την επαναληπτικη. Απλα απο οσα εχω διαβασει αλλες κοπελες ειχαν εντελως συμπτωματα περιοδου κ ηταν τλκ έγκυες κ αλλες δεν ειχαν τπτ κ παλι ηταν εγκυες. Κάθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε μην ανησυχειτε. Περιμενετε να κανετε τη χοριακή για να ειστε σιγουρες. ❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στις κοπέλες που τα κατάφεραν και καλή συνέχεια στον αγώνα τους όσες θα ξαναπροσπαθησουν. 

Όσον αφορά τα συμπτώματα εγώ στη φορά που τα καταφέραμε δεν είχα κανένα συμπτωμα.  Μόνο θετική χοριακη!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , Νανα82 είπε:

Μια ακόμα ερώτηση, με το τσιγάρο τι κανετε; Εγώ εδώ και τρία χρόνια ατμιζω απλά τώρα το έχω περιορίσει αρκετά..

Εγω προσωπικα δεν καπνιζω οποτε δεν αντιμετώπισα τετοιο θεμα... Αλλα το καλυτερο ειναι να το σταματησεις κ το ηλεκτρονικο σιγουρα ο γιατρος θα ξερει καλυτερα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Νανα82 said:

Μια ακόμα ερώτηση, με το τσιγάρο τι κανετε; Εγώ εδώ και τρία χρόνια ατμιζω απλά τώρα το έχω περιορίσει αρκετά..

Εγώ δυστυχώς κι όχι προς τιμή μου κάπνιζα.  

Link to comment
Share on other sites

On 6/17/2019 at 3:03 PM, anneta82 said:

Συγχαρητήρια στις κοπέλες που τα κατάφεραν και καλή συνέχεια στον αγώνα τους όσες θα ξαναπροσπαθησουν. 

Όσον αφορά τα συμπτώματα εγώ στη φορά που τα καταφέραμε δεν είχα κανένα συμπτωμα.  Μόνο θετική χοριακη!

Για σας κορίτσια,  πήρα και εγω θετική χοριακη μετα απο μια αποβολή που είχα των Νοέμβριο,  979 η πρώτη και 3294 48 ώρες μετα η δεύτερη.  Τώρα είμαι στην 5 ευδομαδα,  αλλά πολύ στρες και άγχος. Εσείς πότε κάνατε πρώτο υπερηχογράφημα;  Τι συμπτωματα έχετε η είχατε στην αρχή. Ειναι η 7 εξωσωματική που κάνω,  την εξωσωματικη τβν έκανα Θεσσαλονίκη αλλα ζω μόνιμα Αγγλία. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Anna0909 είπε:

Για σας κορίτσια,  πήρα και εγω θετική χοριακη μετα απο μια αποβολή που είχα των Νοέμβριο,  979 η πρώτη και 3294 48 ώρες μετα η δεύτερη.  Τώρα είμαι στην 5 ευδομαδα,  αλλά πολύ στρες και άγχος. Εσείς πότε κάνατε πρώτο υπερηχογράφημα;  Τι συμπτωματα έχετε η είχατε στην αρχή. Ειναι η 7 εξωσωματική που κάνω,  την εξωσωματικη τβν έκανα Θεσσαλονίκη αλλα ζω μόνιμα Αγγλία. 

Μόλις έφτανα 1500 μονάδες τον πρώτο υπέρηχο κ 7 βδομάδα το δευτερο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...