Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

18 ώρες πρίν, giwta_86 είπε:

Γλυκιές καλησπέρες! Έφτασε κ για μένα η αυριανή μέρα της χοριακης με ανάμεικτες σκέψεις.. 2η προσπάθεια.. Με την 1η αρνητική να την παίρνω πολύ χαλαρά σαν να το χα δεδομένο...αυτη τη φορά οι προσδοκίες μου είναι μεγαλύτερες.. Για όσα κορίτσια έχουν απορία πόσο εβδομάδων είναι, είχα βρει αυτό το site που υπολογίζει με εμβρυομεταφορά 3 κ 5 ημερών. Eletheia.gr λέγεται.. 

Καλή επιτυχία σου εύχομαι σήμερα με μία χορταστική χοριακή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, giwta_86 είπε:

@Ydroxoos76 αχ σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Μάτι δεν έκλεισα όλη την νύχτα... Μέχρι τις 6 θα με καλέσουν για το αποτέλεσμα.. 

Σου εύχομαι μια τέλεια χορταστική τριψήφια χοριακη να την ευχαριστηθείς!!!! πιστεύω θα σε πάρουν νωρίτερα,εμένα μου είχαν πει ότι δίνουμε προτε στις χοριακες όταν είναι για ενημέρωση γιατί καταλαβαίνουμε το άγχος σας

Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2020 at 12:38 ΜΜ, Nephelie είπε:

@Eirini10καλημερα κοπελα μου, γιατί τοσο πολυ κορτιζονη;εχεις κάποιο αυτοάνοσο;

Κι εγώ 5 mg παίρνω, μετά την εμβρυομεταφορά. Ο γιατρός μου ήθελε να μου δώσει 10 mg, αλλά γκρίνιαξα και μου δίνει 5 mg. Δεν έχω αυτοάνοσο, όλα κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα την απάντηση κ είναι 75.. Από το κέντρο που έδωσαν συγχαρητήρια, χάρηκα αλλά είμαι κ μουδιασμένη!! Θα ένοιωθα πιο σίγουρη αν ηταν τριψηφιος...Ελπίζω την πέμπτη που θα την επαναλάβω να δω έναν μεγάλο τριψηφιο! 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 6/7/2020 at 8:57 ΜΜ, giwta_86 είπε:

Μόλις πήρα την απάντηση κ είναι 75.. Από το κέντρο που έδωσαν συγχαρητήρια, χάρηκα αλλά είμαι κ μουδιασμένη!! Θα ένοιωθα πιο σίγουρη αν ηταν τριψηφιος...Ελπίζω την πέμπτη που θα την επαναλάβω να δω έναν μεγάλο τριψηφιο! 

Θα ανέβει θα δεις!!! Ήταν 3ης μέρας; Θύμισέ μου! Και ένα δυο πόσα έβαλες; Δες τιμές  εδώ  (edit admin coffeemaker) 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, giwta_86 είπε:

Μόλις πήρα την απάντηση κ είναι 75.. Από το κέντρο που έδωσαν συγχαρητήρια, χάρηκα αλλά είμαι κ μουδιασμένη!! Θα ένοιωθα πιο σίγουρη αν ηταν τριψηφιος...Ελπίζω την πέμπτη που θα την επαναλάβω να δω έναν μεγάλο τριψηφιο! 

Νομίζω ότι είσαι μέσα στα όρια. Πάνω από 50 την θέλουν! Καλούς διπλασιασμους εύχομαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoulitsa75 είπε:

Κι εγώ 5 mg παίρνω, μετά την εμβρυομεταφορά. Ο γιατρός μου ήθελε να μου δώσει 10 mg, αλλά γκρίνιαξα και μου δίνει 5 mg. Δεν έχω αυτοάνοσο, όλα κανονικά.

Κι εμένα στην αρχή 2 prezolone έγραφε στη συνταγή, αλλά μου είπε να παίρνω 1. Εξαρτάται από την περίπτωση, όπως σε όλα τα άλλα φαντάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, giwta_86 είπε:

Μόλις πήρα την απάντηση κ είναι 75.. Από το κέντρο που έδωσαν συγχαρητήρια, χάρηκα αλλά είμαι κ μουδιασμένη!! Θα ένοιωθα πιο σίγουρη αν ηταν τριψηφιος...Ελπίζω την πέμπτη που θα την επαναλάβω να δω έναν μεγάλο τριψηφιο! 

Εγώ ξέρω ότι πάνω από 60 είναι safe οπότε είσαι μια χαρά!!!!congrats!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoulitsa75 είπε:

Κι εγώ 5 mg παίρνω, μετά την εμβρυομεταφορά. Ο γιατρός μου ήθελε να μου δώσει 10 mg, αλλά γκρίνιαξα και μου δίνει 5 mg. Δεν έχω αυτοάνοσο, όλα κανονικά.

Αυτο παλι ακομα δεν το εχω καταλαβει.στις 2 αποτυχημενες πηρα φουλ φαρμακα κ κορτιζονη κλπ στανταρπρωτοκολο απο το κεντρο ΑΚΟΥ !!5 prezolon τη μερα για 5 μερες και 3 για 3.εκει επαθα και τη φρικη εκτος των ολων αλλων φαρμακων σικλακουρ αντιβιωσεις κλπ και τους ειπα στη 3η κ πετυχημενη να μη παρω και ειπε ΟΚ και μιλησα και με την αιματολογο κ μου ειπε ναι μη παρεις συμφωνω μαζι σου.Δε σου λεω οτι πετυχα επειδη δε πηρα αλλα του ματς ρε παιδί μου δεν ειναι τοσα πρεζολον χωρις θεμα;!και στη τελικη αφου ειναι οκ στο να μη παρω τι μου τα δινεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nephelie είπε:

Αυτο παλι ακομα δεν το εχω καταλαβει.στις 2 αποτυχημενες πηρα φουλ φαρμακα κ κορτιζονη κλπ στανταρπρωτοκολο απο το κεντρο ΑΚΟΥ !!5 prezolon τη μερα για 5 μερες και 3 για 3.εκει επαθα και τη φρικη εκτος των ολων αλλων φαρμακων σικλακουρ αντιβιωσεις κλπ και τους ειπα στη 3η κ πετυχημενη να μη παρω και ειπε ΟΚ και μιλησα και με την αιματολογο κ μου ειπε ναι μη παρεις συμφωνω μαζι σου.Δε σου λεω οτι πετυχα επειδη δε πηρα αλλα του ματς ρε παιδί μου δεν ειναι τοσα πρεζολον χωρις θεμα;!και στη τελικη αφου ειναι οκ στο να μη παρω τι μου τα δινεις;

Ποτε πας για υπερηχο?Μας κουρασες.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Αυτο παλι ακομα δεν το εχω καταλαβει.στις 2 αποτυχημενες πηρα φουλ φαρμακα κ κορτιζονη κλπ στανταρπρωτοκολο απο το κεντρο ΑΚΟΥ !!5 prezolon τη μερα για 5 μερες και 3 για 3.εκει επαθα και τη φρικη εκτος των ολων αλλων φαρμακων σικλακουρ αντιβιωσεις κλπ και τους ειπα στη 3η κ πετυχημενη να μη παρω και ειπε ΟΚ και μιλησα και με την αιματολογο κ μου ειπε ναι μη παρεις συμφωνω μαζι σου.Δε σου λεω οτι πετυχα επειδη δε πηρα αλλα του ματς ρε παιδί μου δεν ειναι τοσα πρεζολον χωρις θεμα;!και στη τελικη αφου ειναι οκ στο να μη παρω τι μου τα δινεις;

5 χάπια prezolon την ημέρα εννοείς?? Δηλαδή 25 mg! Πολλά ρε συ. Το prezolon ο γιατρός μου είπε ότι είναι για να μην κάνεις αποβολή. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, giwta_86 είπε:

Μόλις πήρα την απάντηση κ είναι 75.. Από το κέντρο που έδωσαν συγχαρητήρια, χάρηκα αλλά είμαι κ μουδιασμένη!! Θα ένοιωθα πιο σίγουρη αν ηταν τριψηφιος...Ελπίζω την πέμπτη που θα την επαναλάβω να δω έναν μεγάλο τριψηφιο! 

Αντε βρε,καθόλου να μην αγχώνεσαι!!!Πολλά πολλά συγχαρητήρια και με το καλό οι πολλαπλασιασμοί σου!!!!

Και εγώ όταν περίμενα την πρώτη χοριακη μου και είχα ρωτήσει τι περίπου να περιμένουμε μου είχαν πει ότι πάνω από 50 είμαστε ευχαριστημένοι!Άρα είσαι μια χαρά και συνεχισε με θετική διάθεση τις χοριακες σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoulitsa75 είπε:

5 χάπια prezolon την ημέρα εννοείς?? Δηλαδή 25 mg! Πολλά ρε συ. Το prezolon ο γιατρός μου είπε ότι είναι για να μην κάνεις αποβολή. 

Ναι ρε συ ,τρελό σου λεω!! @anoulious χαχα εχω παθει ιδρυματοποιηση μες το σπιτι δε κουναω,θα μπορουσα και αυριο,αλλα λεω αστο ας δω & να ακουσω ολα μαζι μια και καλή την αλλη δευτερα,μη κανω συνεχεια υπερηχους..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...