Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Giorgetta είπε:

Να σου ζήσει!! Σε ευχαριστώ πολύ!!

Ευχαριστούμε.  Ξέρω την αγωνία σας, το άγχος, το φόβο αλλα κ την ελπίδα σας... συγκινημένη σας γράφω, ότι όλα θα πάνε καλά! Το ξέρω, όπως παρόλο που είχα αμέτρητες δυσκολίες,  πήγαν για εμένα κ πολλές φίλες μου!

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 28 λεπτά , NataSou είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Χοριακη 130 μονάδες!!! Δεν το πιστεύω τρέμω ολόκληρη!! Σας εύχομαι κι εσάς σύντομα να έχετε τα πιο όμορφα νέα!!

Μπράβο!!!! Καταπληκτικά νέα!!! Με το καλό. Να έχεις μια υπέροχη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κορίτσι μου. Να το χαρείς όσο μπορείς

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 29 λεπτά , NataSou είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Χοριακη 130 μονάδες!!! Δεν το πιστεύω τρέμω ολόκληρη!! Σας εύχομαι κι εσάς σύντομα να έχετε τα πιο όμορφα νέα!!

Τα συγχαρητήρια μου μπραβο να εχεις μια τέλεια εγκυμοσυνη!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, NataSou είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Χοριακη 130 μονάδες!!! Δεν το πιστεύω τρέμω ολόκληρη!! Σας εύχομαι κι εσάς σύντομα να έχετε τα πιο όμορφα νέα!!

Μπράβο κορίτσι μου 

Καλούς διπλασιασμόυς 

Ήμουν σίγουρη για σένα μετά το τεστ που είδαμε

Ελπιζουμε να σε ακολουθήσουμε σε λίγες μέρες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Ellidr είπε:

Μπράβο κορίτσι μου 

Καλούς διπλασιασμόυς 

Ήμουν σίγουρη για σένα μετά το τεστ που είδαμε

Ελπιζουμε να σε ακολουθήσουμε σε λίγες μέρες

Σας το εύχομαι ολόψυχα!!! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, NataSou είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Χοριακη 130 μονάδες!!! Δεν το πιστεύω τρέμω ολόκληρη!! Σας εύχομαι κι εσάς σύντομα να έχετε τα πιο όμορφα νέα!!

Καλησπέρα! Τι όμορφα νέα! Να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους! Χαιρόμαστε για σένα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, NataSou είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Χοριακη 130 μονάδες!!! Δεν το πιστεύω τρέμω ολόκληρη!! Σας εύχομαι κι εσάς σύντομα να έχετε τα πιο όμορφα νέα!!

Συγχαρητηρια!!!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου ευχομαι!

  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 hours ago, NataSou said:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Χοριακη 130 μονάδες!!! Δεν το πιστεύω τρέμω ολόκληρη!! Σας εύχομαι κι εσάς σύντομα να έχετε τα πιο όμορφα νέα!!

Συγχαρητήρια!!Σου εύχομαι μόνο καλά νέα από τώρα!! Σχετικά με τη χοριακη, σου ανακοινωνουν μόνο το νούμερο η σου λένε αν είναι εντάξει σχετικά με την ημέρα του κύκλου κλτ; 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια... Μόλις εγγράφηκα .. είχα την ανάγκη να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία της έμβρυο μεταφοράς...

Έκανα κι εγώ έμβρυομεταφορά 2 βλαστοκύστες μετά από απόψυξη την Τετάρτη 1/12 ... Μετά από 5 προσπάθειες με πρωτόκολλα, είναι η πρώτη μου φορά που προχώρησα σε εμβρυομεταφορά... Η αγωνία τεράστια... Είναι και ο σύζυγός μου σε ένταση κάποιες στιγμές και σήμερα διαφωνούσαμε σε κάτι και για λίγη ώρα αναστατώθηκα... Ταράχθηκα... Μετά προσπάθησα να ηρεμήσω γιατί φοβήθηκα... Έχετε κάποια εμπειρία? Λέτε να έχει επηρεαστεί η διαδικασία της εμφύτευσης? Περιμένω με αγωνία και σε λίγες μέρες την 10/12 να κάνω τη β-χοριακη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...