Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 2
      • Δύναμη! 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

1 hour ago, Turtle Liz είπε:

Ελισάβετ μου ελπίζω όλα καλά... Σοκαριστικό... Σ' ευχαριστώ πολύ... Μακάρι να πάνε όλα καλά... Είναι μεγάλη η αγωνία... 

Ναι να έχετε πίστη στα εμβρυακια σας και κάποια στιγμή θα πάνε όλα καλά για όλες. Στις δύο προηγούμενες ετ που έκανα την κότα έφαγα κουλουράκι. Σε αυτή την ετ που πήγαν όλα πολύ δύσκολα επιτέλους πήγαν όλα καλά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κορίτσια 

Σήμερα 6 μέρα από την εμβρυομεταφορα 

11 μέρα από την οβιτρελ 

Το στήθος τούμπανο με τσούξιμο στις ρώγες

Η κοιλιά προχθές και παραπροχθες μου έκανε κάτι νούμερα σαν ήπιοι πονοι περιόδου αλλά ήταν και οι μέρες που κανονικά μου ερχόταν περίοδος 

Εχθές κάι σήμερα τπτ δεν έχω πόνους 

Ξανάεκανα τεστ και βγήκε πάλι θετικό αρκετά ευδιάκριτο όχι να αχνοφαινεται και φυσικά δεν εαντεξα και έστειλα μνμ του γιατρού μου και τον ρώτησα αν υπάρχει περίπτωση να φαίνεται η οβιτρελ γιατί έκανα τεστ και βγήκε θετικό 

Και μου είπε μπράβο ,μπράβο αν και βιάζεσαι όχι δεν φαίνεται η οβιτρελ 

Άντε να δούμε

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Ellidr είπε:

Καλημερα κορίτσια 

Σήμερα 6 μέρα από την εμβρυομεταφορα 

11 μέρα από την οβιτρελ 

Το στήθος τούμπανο με τσούξιμο στις ρώγες

Η κοιλιά προχθές και παραπροχθες μου έκανε κάτι νούμερα σαν ήπιοι πονοι περιόδου αλλά ήταν και οι μέρες που κανονικά μου ερχόταν περίοδος 

Εχθές κάι σήμερα τπτ δεν έχω πόνους 

Ξανάεκανα τεστ και βγήκε πάλι θετικό αρκετά ευδιάκριτο όχι να αχνοφαινεται και φυσικά δεν εαντεξα και έστειλα μνμ του γιατρού μου και τον ρώτησα αν υπάρχει περίπτωση να φαίνεται η οβιτρελ γιατί έκανα τεστ και βγήκε θετικό 

Και μου είπε μπράβο ,μπράβο αν και βιάζεσαι όχι δεν φαίνεται η οβιτρελ 

Άντε να δούμε

Τι ωραια!!!!!!! Τέλεια νέα! Να πάνε όλα υπέροχα!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Konisn είπε:

Τι ωραια!!!!!!! Τέλεια νέα! Να πάνε όλα υπέροχα!!!! 

Για να δούμε 

Καμιά άλλη δε κάνει τεστ ;;;

Μόνο εγώ είμαι η τρελή ;;;

Κάντε μου παρέα στη παράνοια

Χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Ellidr είπε:

Για να δούμε 

Καμιά άλλη δε κάνει τεστ ;;;

Μόνο εγώ είμαι η τρελή ;;;

Κάντε μου παρέα στη παράνοια

Χαχαχαχα

Εγώ φοβάμαι να κάνω. Ίσως επειδή δεν είμαι πολύ αισιόδοξη. Είμαι ήρεμη βέβαια γιατί έχω πείσει τον εαυτό μου πως ο,τι και να γίνει υπάρχει λόγος. Θα περιμένω να φαω την κρυάδα με την χοριακή. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Konisn είπε:

Εγώ φοβάμαι να κάνω. Ίσως επειδή δεν είμαι πολύ αισιόδοξη. Είμαι ήρεμη βέβαια γιατί έχω πείσει τον εαυτό μου πως ο,τι και να γίνει υπάρχει λόγος. Θα περιμένω να φαω την κρυάδα με την χοριακή. 

Γιατί νομίζεις ότι εγώ είμαι 

Καθόλου αισιόδοξη δεν είμαι 

Μου έχουν πάει τόσο στραβά τα πράγματα στη ζωή μου το τελευταίο καιρό που λέει θα συνεχιστεί αυτή η γκαντεμια 

Αλλά δεν κάθομαι και ήσυχα αν είναι να την παίρνω σιγά σιγά τη κρυάδα κατάλαβες 

Να το χωνέψω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Ellidr είπε:

Γιατί νομίζεις ότι εγώ είμαι 

Καθόλου αισιόδοξη δεν είμαι 

Μου έχουν πάει τόσο στραβά τα πράγματα στη ζωή μου το τελευταίο καιρό που λέει θα συνεχιστεί αυτή η γκαντεμια 

Αλλά δεν κάθομαι και ήσυχα αν είναι να την παίρνω σιγά σιγά τη κρυάδα κατάλαβες 

Να το χωνέψω

Απο τη στιγμή που έχεις θετικά τεστ κ ο γιατρός σου είπε πως δεν επηρεάζει η ovitrelle, έχεις κάθε λόγο να χαμογελάς και να σκέφτεσαι θετικά. Όλα θα πάνε πολύ καλά!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Konisn είπε:

Απο τη στιγμή που έχεις θετικά τεστ κ ο γιατρός σου είπε πως δεν επηρεάζει η ovitrelle, έχεις κάθε λόγο να χαμογελάς και να σκέφτεσαι θετικά. Όλα θα πάνε πολύ καλά!

Μονο η χοριακη θα μου πει 

Άσχετα που κάνω τέστ 

Να ξέρεις 

Απλά συνεχίζω την ημέρα μου 

Κ ας μας βοηθήσει η Παναγία

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Ellidr είπε:

Καλημερα κορίτσια 

Σήμερα 6 μέρα από την εμβρυομεταφορα 

11 μέρα από την οβιτρελ 

Το στήθος τούμπανο με τσούξιμο στις ρώγες

Η κοιλιά προχθές και παραπροχθες μου έκανε κάτι νούμερα σαν ήπιοι πονοι περιόδου αλλά ήταν και οι μέρες που κανονικά μου ερχόταν περίοδος 

Εχθές κάι σήμερα τπτ δεν έχω πόνους 

Ξανάεκανα τεστ και βγήκε πάλι θετικό αρκετά ευδιάκριτο όχι να αχνοφαινεται και φυσικά δεν εαντεξα και έστειλα μνμ του γιατρού μου και τον ρώτησα αν υπάρχει περίπτωση να φαίνεται η οβιτρελ γιατί έκανα τεστ και βγήκε θετικό 

Και μου είπε μπράβο ,μπράβο αν και βιάζεσαι όχι δεν φαίνεται η οβιτρελ 

Άντε να δούμε

Μπραβοοοοοοοοοο

κανε χοριακη θα δείξει σίγουρα!!!!!!

Τα διδυμάκια έρχονται!!!!!!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 28 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Αγου έδειξε το τεστ θα δείξει και η χοριακη σίγουρα. Τεσπα υπομονή λοιπόν και όλα θα πάνε τέλεια!

Ναι αλλά δεν είναι νωρίς ;; 6 μέρα από την εμβρυομεταφορα;

Κ αν μια στο εκατομμύριο είναι η οβιτρελ;;; 

Έχει κάνει καμία 11 μέρα από την οβιτρελ και να είναι θετικό από εγκυμοσύνη 

Οποία μπορεί ας παραθέσει τα γεγονότα 

Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2017 at 11:32 ΠΜ, loralora είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Είναι η 2η προσπάθεια μου αυτή τη φορά με κατεψυγμένα και είμαι στην 5η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά. Πρόσπαθώ να δω συμπτώματα. έχω ένα βάρος χαμηλά και την πρώτη βραδυα, ξημερώματα της άλλης μέρα όταν πήγα τουαλέτα σκουπίστηκα και είδα λίγο αίμα το οποίο σταματήσε.

 

Έβαλα μια βλαστοκύστη και 2 μορίδια. Τι να πω , ο θεός από εκει και πέρα. 

Ποιες κοπέλες περιμένουν για χοριάκη ? Πως είστε 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Velvet Blossom said:

Μετα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα,πήρα σήμερα τα αποτελέσματα και δεν είμαι έγκυος.. Ο γιατρός μου είπε να μην τα παρατήσω και πως έχουμε ελπίδες. Έχουν μείνει αλλά τέσσερα έμβρυα και την επόμενη φορά σκέφτομαι να βάλουμε δύο και όχι ένα όπως έγινε τώρα. Έχω πληγωθεί πάρα πολύ και νιώθω πολύ άσχημα..Ξέρω πως είναι η πρώτη μου προσπάθεια,αλλά νιώθω απαίσια...

Κουράγιο και υπομονή....είναι πολύ δύσκολο το ξέρω, αλλά πάρε το χρόνο σου και ξαναπροσπάθησε όταν θα νιώσεις έτοιμη..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μετα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα,πήρα σήμερα τα αποτελέσματα και δεν είμαι έγκυος.. Ο γιατρός μου είπε να μην τα παρατήσω και πως έχουμε ελπίδες. Έχουν μείνει αλλά τέσσερα έμβρυα και την επόμενη φορά σκέφτομαι να βάλουμε δύο και όχι ένα όπως έγινε τώρα. Έχω πληγωθεί πάρα πολύ και νιώθω πολύ άσχημα..Ξέρω πως είναι η πρώτη μου προσπάθεια,αλλά νιώθω απαίσια...

πρίν από 17 λεπτά , Lena3 είπε:

Κουράγιο και υπομονή....είναι πολύ δύσκολο το ξέρω, αλλά πάρε το χρόνο σου και ξαναπροσπάθησε όταν θα νιώσεις έτοιμη..

Ευχαριστώ πολύ Λένα μου,διαβάζω ιστορίες και από άλλες κοπέλες οι οποίες πέτυχαν με παραπάνω από μια προσπάθεια και παίρνω κουράγιο. Τώρα είμαι σε μια φάση που δεν θέλω να δω άνθρωπο,δεν θέλω να κάνω τίποτα..

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...