Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Ναι έκανα σήμερα κ έδειξε 1

πρίν από 54 λεπτά , Ellidr είπε:

Έκανες χοριακη σήμερα;;; Και βγήκε 1;

ΝΑι έκανα χοριακη κ βγήκε 1 δεν νομίζω να δείξει παραπάνω αύριο ας πούμε σήμερα είναι 12η μέρα εμβρυομεταφορας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 32 λεπτά , Marina19801980 είπε:

Ναι έκανα σήμερα κ έδειξε 1

ΝΑι έκανα χοριακη κ βγήκε 1 δεν νομίζω να δείξει παραπάνω αύριο ας πούμε σήμερα είναι 12η μέρα εμβρυομεταφορας

Αίμα έχεις ακόμα;; 

Μίλησες με το γιατρό;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Ellidr είπε:

Αίμα έχεις ακόμα;; 

Μίλησες με το γιατρό;;

Όχι δεν μίλησα με κανέναν ακόμα δεν έχω αίμα κανονικά αύριο πρέπει να κάνω χοριακη έκανα από μόνη μου σημερα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Marina19801980 είπε:

Όχι δεν μίλησα με κανέναν ακόμα δεν έχω αίμα κανονικά αύριο πρέπει να κάνω χοριακη έκανα από μόνη μου σημερα

Τι έμβρυα είχες βάλει κορίτσι μου 

Τι ποιότητας ;; 

Υστεροσκοπηση είχες κάνει;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Ellidr είπε:

Τι έμβρυα είχες βάλει κορίτσι μου 

Τι ποιότητας ;; 

Υστεροσκοπηση είχες κάνει;

Βλαστοκυστες 5 ημερών 2 έβαλα όχι υστεροσκοπησξ δεν έχω κάνει σαλπιγγογραφια έχω κάνει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , Marina19801980 είπε:

Βλαστοκυστες 5 ημερών 2 έβαλα όχι υστεροσκοπησξ δεν έχω κάνει σαλπιγγογραφια έχω κάνει 

Σου είπαν τι ποιότητας ήταν ;;

Κατά τη γνώμη μου έπρεπε να είχες κάνει υστεροσκοπηση 

Οπότε να το έχεις στο μυαλό σου όταν θα προχωρήσεις παρακάτω 

Μην ανησυχείς στο τέλος όλα καλά θα πάνε και θα έρθει το μωράκι 

Τα λέω για να τα ακούω κ εγώ 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια... 1/10 έκανα την εμβρυομεταφορά και θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας... Μου είπαν να παίρνω κάθε μέρα 3 ultragestan, 1 cyclacur λευκό και 1 ένεση prolutex... Cyclacur εσείς πόσα παίρνετε την ημέρα? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Turtle Liz είπε:

Γεια σας κορίτσια... 1/10 έκανα την εμβρυομεταφορά και θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας... Μου είπαν να παίρνω κάθε μέρα 3 ultragestan, 1 cyclacur λευκό και 1 ένεση prolutex... Cyclacur εσείς πόσα παίρνετε την ημέρα? 

Με το καλό η χοριακή σου!! Εγώ παίρνω 2 ultragestan, 6 cyclacur λευκά, 1 prolutex, 1 innohep, 1 salospir, 1 prezolon, 1 filicine.... Νομίζω όμως πως παίζουν διάφορα σχήματα ανάλογα την περίπτωση. Μην αγχώνεσαι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Konisn said:

Με το καλό η χοριακή σου!! Εγώ παίρνω 2 ultragestan, 6 cyclacur λευκά, 1 prolutex, 1 innohep, 1 salospir, 1 prezolon, 1 filicine.... Νομίζω όμως πως παίζουν διάφορα σχήματα ανάλογα την περίπτωση. Μην αγχώνεσαι.

Παίρνω κι εγώ felicine και μια αντιπηκτική... Απλά ξαφνικά όπως καθόμουν μου έκανε εντύπωση που μου έδωσε μόνο 1 cyclacur γιατί έχω ακούσει ότι δίνουν και περισσότερα... Μακάρι να έχουμε όλες καλά αποτελέσματα... Ο Θεός κοντά μας...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Turtle Liz είπε:

Γεια σας κορίτσια... 1/10 έκανα την εμβρυομεταφορά και θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας... Μου είπαν να παίρνω κάθε μέρα 3 ultragestan, 1 cyclacur λευκό και 1 ένεση prolutex... Cyclacur εσείς πόσα παίρνετε την ημέρα? 

Άστα εγώ 9(3+3+3) και 6 utrogestan(2+2+2)!!Μήπως κανείς λάθος γιατί εμβρυομεταφορα μήπως εννοούσες 1/12?Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 minutes ago, Didimakia said:

Άστα εγώ 9(3+3+3) και 6 utrogestan(2+2+2)!!Μήπως κανείς λάθος γιατί εμβρυομεταφορα μήπως εννοούσες 1/12?Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!!

Ναι sorry ... :) 1/12/21... Πω ... Διαφορά βλέπω... Δε ξέρω... Μου έρχεται αύριο να τους πάρω τηλέφωνο... Και ελπίζω να μην έχουν κάνει λάθος...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Turtle Liz είπε:

Ναι sorry ... :) 1/12/21... Πω ... Διαφορά βλέπω... Δε ξέρω... Μου έρχεται αύριο να τους πάρω τηλέφωνο... Και ελπίζω να μην έχουν κάνει λάθος...

Παίζουν ρόλο οι τιμές της οιστραδιολης και ανάλογα σου λέει ποσα χάπια θα παίρνεις,επίσης πόσο ήταν το πάχος στο  ενδομητριο σου όταν σου έκανε τον τελευταίο υπέρηχο πριν την εμβρυομεταφορα?

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Didimakia said:

Παίζουν ρόλο οι τιμές της οιστραδιολης και ανάλογα σου λέει ποσα χάπια θα παίρνεις,επίσης πόσο ήταν το πάχος στο  ενδομητριο σου όταν σου έκανε τον τελευταίο υπέρηχο πριν την εμβρυομεταφορα?

Η τελευταία μέτρηση οιστραδιόλης ήταν 1050... Και για το πάχος δεν μου είπε... Το είχα απορία... Ποιο είναι ok? Αν γνωρίζεις... 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Turtle Liz είπε:

Η τελευταία μέτρηση οιστραδιόλης ήταν 1050... Και για το πάχος δεν μου είπε... Το είχα απορία... Ποιο είναι ok? Αν γνωρίζεις... 

Το πάχος απ' ότι ξέρω πρέπει να είναι πάνω από 7,5 καλημέρα και από μένα!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Giorgetta said:

Το πάχος απ' ότι ξέρω πρέπει να είναι πάνω από 7,5 καλημέρα και από μένα!

Καλημέρα ! Thank you... Θα τους ρωτήσω για το πάχος που μου μέτρησαν... Είναι πολλές λεπτομέρειες που τις ανακαλύπτουμε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...