Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έκανα ένα κλιαρ μπλου σήμερα 

Αλλά δε τα πολυ εμπιστεύομαι η αλήθεια είναι 

Θα το βάλω προφίλ αλλά δεν το δένω κόμπο ,γιατί έχω περάσει πολλά με τα τεστ

πρίν από 16 λεπτά , Konisn είπε:

37 με 37.2 όλη μέρα...

Κ εγώ εχθές το πρωί μόλις σηκώθηκα 37 και σήμερα 37.2

πρίν από 20 λεπτά , Ellidr είπε:

Έκανα ένα κλιαρ μπλου σήμερα 

Αλλά δε τα πολυ εμπιστεύομαι η αλήθεια είναι 

Θα το βάλω προφίλ αλλά δεν το δένω κόμπο ,γιατί έχω περάσει πολλά με τα τεστ

Κ εγώ εχθές το πρωί μόλις σηκώθηκα 37 και σήμερα 37.2

Α μαζί πάμε 

Ωραία

Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάνει κ άλλα τέστ όμως έτσι δεν είναι; εγώ έχω ακούσει οτι είναι αξιόπιστα τα clear blue.. περιμένω κ γω να δω τι θα δείξει αυριο η χοριακή. Ουφ μου φαινεται θα ξυπνησω αξημέρωτα

πρίν από 45 λεπτά , Ellidr είπε:

Έκανα ένα κλιαρ μπλου σήμερα 

Αλλά δε τα πολυ εμπιστεύομαι η αλήθεια είναι 

Θα το βάλω προφίλ αλλά δεν το δένω κόμπο ,γιατί έχω περάσει πολλά με τα τεστ

Κ εγώ εχθές το πρωί μόλις σηκώθηκα 37 και σήμερα 37.2

Α μαζί πάμε 

Ωραία

Χαχαχαχα

Θετικότατο είναι!!! Φαίνεται πολύ έντονα το +

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ellidr είπε:

Έκανα ένα κλιαρ μπλου σήμερα 

Αλλά δε τα πολυ εμπιστεύομαι η αλήθεια είναι 

Θα το βάλω προφίλ αλλά δεν το δένω κόμπο ,γιατί έχω περάσει πολλά με τα τεστ

Κ εγώ εχθές το πρωί μόλις σηκώθηκα 37 και σήμερα 37.2

Α μαζί πάμε 

Ωραία

Χαχαχαχα

Είναι πολύ ευδιάκριτη η γραμμή κορίτσι μου!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Didimakia είπε:

Καλησπέρα...Εγώ την Παρασκευή χοριακη και από χθες ποναει πάλι πολύ το στήθος έχω πονακια πολλά κάτω και τούμπανο στο φουλ.Εντωμεταξυ είχα απογοητευτεί γιατί για 2 μέρες περίπου είχαν σταματήσει αυτά αλλά τελικά έρχονται και φεύγουν τα συμπτωματα έτσι για να μας σπάνε τα νευρα..Κάνε υπομονή κοριτσι μου περνάνε οι μέρες αντε να ακούσουμε τα ευχάριστα :)

Καλησπέρα  σε μένα περίπου 25 μέρες....

Ποσο ειναι τα διδυμακια σου τωρα ! ;;
Χαράς το κουραγιο σου παντως .ευχομαι  ολοψυχα ενα τελειο νουμερο κοριτσι να πανε ολα τελεια !!!!με το καλό σε ολα τα κοριτσια να ειναι θετικος ο μηνας για ολες τα καλυτερα χριστουγεννα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

15 hours ago, siapap said:

Καλησπέρα! Ευχαριστώ πολύ. Μετά την πρωτη προσπαθεια μας εβαλε και καναμε καρυοτυπο και μας ειπε οτι αν βλεπαμε κατι εκει θα εκανε και βιοψια αλλιως δεν υπηρχε λογος. Θα ρωτησω ομως παλι

Δεν νομίζω να σχετίζεται ο καρυότυπος με τη βιοψία για χρωμοσωματα στο έμβρυο. Το πρώτο εξετάζει το dna των γονιών και το δεύτερο ελέγχει τα ζεύγη χρωμοσωμάτων των εμβρύων..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,

θα ήθελα να σας ρωτησω ποια μέρα κάνατε εμβρυομεταφορά όσες κάνατε με κατεψυγμένες βλαστοκυστες 5 ημερών.

Αγχώθηκα λιγάκι γιατί μου είπε να πάω την 19η μέρα του κύκλου. 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Mary.G said:

Κορίτσια,

θα ήθελα να σας ρωτησω ποια μέρα κάνατε εμβρυομεταφορά όσες κάνατε με κατεψυγμένες βλαστοκυστες 5 ημερών.

Αγχώθηκα λιγάκι γιατί μου είπε να πάω την 19η μέρα του κύκλου. 

Δες την προηγούμενη σελίδα που Μπυ απάντησαν δυο κορίτσια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Turtle Liz είπε:

Κοντά πάμε.... :) Κι εγώ το Σάββατο θα κάνω το τεστ... Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι...!!!! Από συμπτώματα πως πας? Εγώ σήμερα έχω και ημικρανίες και κάτι ενοχλήσεις στη κοιλιά... Μια πιο χαμηλά μια πιο ψηλά... Σαν να είναι ενδείξεις για περίοδο... Τι να πω δε ξέρω... Πρώτη φορά το βιώνω... Και πρήξιμο στη κοιλιά full ! Αχ μακάρι να μας πάνε όλα καλά... Τεράστια η αγωνία....

Το ενδομήτριο πότε στο εξέτασε? 

Από συμπτωματα άστα έχουν φουντώσει πολλά υγρά το στήθος δεν ακουμπιεται και αν σου πω ότι το πρωί νιώθω και μια ψιλοαηδιουλα στο στόμα οπότε....κοντός ψαλμός αλληλουια;)Το ενδομητριο το είδε τουλάχιστον 4 φορές πριν την εμβρυομεταφορα...Όλα καλά θα πάνε μέσα από την καρδιά μου!!!:x

3 ώρες πρίν, Nephele78 είπε:

Ποσο ειναι τα διδυμακια σου τωρα ! ;;
Χαράς το κουραγιο σου παντως .ευχομαι  ολοψυχα ενα τελειο νουμερο κοριτσι να πανε ολα τελεια !!!!με το καλό σε ολα τα κοριτσια να ειναι θετικος ο μηνας για ολες τα καλυτερα χριστουγεννα!!!!

Κοριτσι μουου τι κάνεις?Καλά ειναι και τα διδυμακια μου αντρακια τωρα 14 στα 15 ειναι...Τα δικά σου να μου τα φιλήσεις!!!Εγώ αύριο χοριακη για να δούμε πιστεύω να πάνε όλα καλά!!!Πόσο ειναι τωρα τα μωράκια σου?Φαντάζομαι τι γινεται στο σπιτι:razz:Μεγάλη ευτυχία ε?Σε φιλώ γλυκά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 hours ago, Didimakia said:

Από συμπτωματα άστα έχουν φουντώσει πολλά υγρά το στήθος δεν ακουμπιεται και αν σου πω ότι το πρωί νιώθω και μια ψιλοαηδιουλα στο στόμα οπότε....κοντός ψαλμός αλληλουια;)Το ενδομητριο το είδε τουλάχιστον 4 φορές πριν την εμβρυομεταφορα...Όλα καλά θα πάνε μέσα από την καρδιά μου!!!:x

Κοριτσι μουου τι κάνεις?Καλά ειναι και τα διδυμακια μου αντρακια τωρα 14 στα 15 ειναι...Τα δικά σου να μου τα φιλήσεις!!!Εγώ αύριο χοριακη για να δούμε πιστεύω να πάνε όλα καλά!!!Πόσο ειναι τωρα τα μωράκια σου?Φαντάζομαι τι γινεται στο σπιτι:razz:Μεγάλη ευτυχία ε?Σε φιλώ γλυκά!!!

Καλά αποτελέσματα εύχομαι !!  <3 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, siapap είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Πρώτη φορά εδώ και θέλω τα φώτα σας. Εκανα την 1η εξωσωματικη τον Σεπτεμβρη ,απο την ωοληψια πηραν 13 ωαρια και γονιμοποιηθικαν τα 10. Εκανα εμβρυομεταφορα τα 2 με βλαστοκυστες και η χοριακη 1.Εκανα την 2η εμβρυομεταφορα πάλι με 2 και η χοριακη σημερα πάλι τζίφος. Εχουμε κανει ολες τις εξετασεις και εγω και ο αντρας μου και δεν εχει βρεθει καποιο πρόβλημα μεχρι στιγμης ευτυχώς με αποτελεσμα να ειχα σιγουρη την θετικη εκβαση της εξωσωματικης αλλα οπως φαινεται δεν ειναι ετσι τα πραγματα. Αυτο που θελω να ρωτησω είναι το εξης.: Εχω αλλα 4 εμβρυα στην καταψυξη σε ιδιωτικο νοσοκομειο αλλα σκεφτομαι μιπως τις επομενς προσπαθειες τι κανω αφου βρω καποιον αλλο γιατρο. Απλα δεν ξερω αν αυτο γίνεται. Θα πρεπει ο γιατρος που θα βρω να είναι στο ιδιο νοσοκομείο; Η να ολοκληρωσω τις προσπαθειες με τον ίδιο και αν ειναι και φτασω να παω σε αλλη ωολοψηια τοτε να αλλαξω; Σας ευχαριστω πολύ και εύχομαι όσες περιμενετε αυτες τις μέρες να έχετε ευχαριστα νέα!!!!

Κάνε προεμφυτευτικο έλεγχο στις βλαστοκυστες σου. 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Didimakia είπε:

Από συμπτωματα άστα έχουν φουντώσει πολλά υγρά το στήθος δεν ακουμπιεται και αν σου πω ότι το πρωί νιώθω και μια ψιλοαηδιουλα στο στόμα οπότε....κοντός ψαλμός αλληλουια;)Το ενδομητριο το είδε τουλάχιστον 4 φορές πριν την εμβρυομεταφορα...Όλα καλά θα πάνε μέσα από την καρδιά μου!!!:x

Κοριτσι μουου τι κάνεις?Καλά ειναι και τα διδυμακια μου αντρακια τωρα 14 στα 15 ειναι...Τα δικά σου να μου τα φιλήσεις!!!Εγώ αύριο χοριακη για να δούμε πιστεύω να πάνε όλα καλά!!!Πόσο ειναι τωρα τα μωράκια σου?Φαντάζομαι τι γινεται στο σπιτι:razz:Μεγάλη ευτυχία ε?Σε φιλώ γλυκά!!!

Εγω καλΆ ..ναι γινεται χαμος στο σπιτι..το φεβρουαριο κλεινουμε χρονο οποτε καταλαβαινεις για το κουραγιο πως το εννοω.. αλλα οκ εσενα ειναι μεγαλα πλεον .,και με το καλό αυριο αναμενουμε να μας πεις τα ευχαριστα!να πανε ολα τελεια!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...