Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, mpilikaki είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!!έκανα τη χοριακη μου σήμερα το πρωί..το αποτέλεσμα;;;160!!!!!!!!:x:):):):)επιτελους μετα από τόσα χρόνια.... εύχομαι σε όλες το ίδιο!!!!!

Συγχαρητήρια!! Όλα καλά να πάνε μέχρι το τέλος!!

5 ώρες πρίν, Lena3 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εχω διαβάσει συχνά για την περιβόητη αναμονή των 2 εβομάδων για τη χοριακή, αλλά κανείς δε μιλάει για την περαιτέρω αναμονή. Στην περίπτωσή μου πέρασαν αυτές οι 2 βδομάδες και βγήκε ευτυχώς θετική η χοριακή. Και μετά; Άλλη αναμονή...μία βδομάδα ακόμα για 2η χοριακή, μία άλλη βδομάδα για πρώτο υπέρηχο και άλλες 3 βδομάδες ακόμα για αυχενική και ΝΙΠΤ...μόνο σε μένα φαίνεται ατέλειωτο όλο αυτό;;

Αχ η ζωή είναι μια ατελείωτη αναμονή! Και άγχος και αγωνία!! Άλλο θέμα μεγάλο αυτό χαχα! Υπομονή!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Ellidr είπε:

@Konisn έκανες χοριακη κορίτσι μου ;;;

Ποια άλλα κορίτσια είχαν σήμερα χοριακη;;

Καλησπέρα κορίτσια!!! Μόλις έμαθα τα αποτελέσματα. Η χοριακή μου είναι 597. Θα την επαναλάβω την Δευτέρα. Προς το παρόν στο κεφάλι μου επικρατεί πανικός. Χαρά και φόβος μαζί. Κλάμα και γέλιο...

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Konisn είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Μόλις έμαθα τα αποτελέσματα. Η χοριακή μου είναι 597. Θα την επαναλάβω την Δευτέρα. Προς το παρόν στο κεφάλι μου επικρατεί πανικός. Χαρά και φόβος μαζί. Κλάμα και γέλιο...

Μπράβο κορίτσι μου 

Μπράβο ,χαίρομαι πολύ για σένα 

Όλα είναι τέλεια 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Ellidr είπε:

Μπράβο κορίτσι μου 

Μπράβο ,χαίρομαι πολύ για σένα 

Όλα είναι τέλεια 

 

Με το καλό κ συ την Δευτέρα!!!!!!!!!!

Σε όλα τα κορίτσια καλή επιτυχία. Ωραίες χοριακές που αυξάνονται!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Konisn είπε:

Με το καλό κ συ την Δευτέρα!!!!!!!!!!

Σε όλα τα κορίτσια καλή επιτυχία. Ωραίες χοριακές που αυξάνονται!!!!

Μωρε μπράβο!!!!!! Χοριακάρα λέμε! Εσυ πας κατευθείαν για υπέρηχο κανονικά!

3 ώρες πρίν, Turtle Liz είπε:

Όπως τα λες ... Η πίστη με κρατάει... Μετά από 6 προσπάθειες με εξωσωματική δοκιμάζεται η υπομονή μου και οι αντοχές μου... Προσεύχομαι και παρακαλώ τη Παναγία... Συγκινήθηκα που διάβασα και για εσένα... Συγχαρητήρια .... ! Όλα να πάνε καλά! 

Εχεις κάνει 6 εμβρυομεταφορες;;;;;;;

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Konisn είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Μόλις έμαθα τα αποτελέσματα. Η χοριακή μου είναι 597. Θα την επαναλάβω την Δευτέρα. Προς το παρόν στο κεφάλι μου επικρατεί πανικός. Χαρά και φόβος μαζί. Κλάμα και γέλιο...

Τι ωραία!! Συγχαρητήρια!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Giorgetta είπε:

Τι ωραία!! Συγχαρητήρια!!

Ευχαριστώ πολύ!!!!! Σε όλες μας εύχομαι καλά νέα!!!!!!!

πρίν από 58 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Μωρε μπράβο!!!!!! Χοριακάρα λέμε! Εσυ πας κατευθείαν για υπέρηχο κανονικά!

Εχεις κάνει 6 εμβρυομεταφορες;;;;;;;

Ευχαριστώ πολύ. Τα καλύτερα για όλες μας εύχομαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα χοριακη 632 είμαι χαρούμενη αλλά και συγκρατημένη συνεχιζουμε με θετική σκέψη !!!:razz:

2 ώρες πρίν, Konisn είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Μόλις έμαθα τα αποτελέσματα. Η χοριακή μου είναι 597. Θα την επαναλάβω την Δευτέρα. Προς το παρόν στο κεφάλι μου επικρατεί πανικός. Χαρά και φόβος μαζί. Κλάμα και γέλιο...

Συγχαρητήρια κοριτσι μου όλα καλά θα πάνε σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!:D

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Didimakia είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα χοριακη 632 είμαι χαρούμενη αλλά και συγκρατημένη συνεχιζουμε με θετική σκέψη !!!:razz:

Συγχαρητήρια κοριτσι μου όλα καλά θα πάνε σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!:D

 

Μια χαρά! Συγχαρητήρια!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Giorgetta είπε:

Μια χαρά! Συγχαρητήρια!

Πω πω 

Μα τι ωραία πράγματα είναι αυτά 

Εγώ πάλι δεν είμαι αισιόδοξη για μένα 

Είχα αρνητικά τεστ σήμερα 

Έχω τρεις μέρες μπροστά μου και βλέπουμε 

Ελπίζω να συνεχίσω το θετικό σερί 

Αν όχι 

Θα δείξει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 18 λεπτά , Ellidr είπε:

Πω πω 

Μα τι ωραία πράγματα είναι αυτά 

Εγώ πάλι δεν είμαι αισιόδοξη για μένα 

Είχα αρνητικά τεστ σήμερα 

Έχω τρεις μέρες μπροστά μου και βλέπουμε 

Ελπίζω να συνεχίσω το θετικό σερί 

Αν όχι 

Θα δείξει...

Μην απογοητευεσαι μπορεί να μην πιάνει τις μονάδες το τεστ...Μην ξανακάνεις και χαλιέσαι η χοριακη θα δείξει...Όλα καλά θα πάνε στο εύχομαι ολόψυχα κοριτσι μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Didimakia είπε:

Μην απογοητευεσαι μπορεί να μην πιάνει τις μονάδες το τεστ...Μην ξανακάνεις και χαλιέσαι η χοριακη θα δείξει...Όλα καλά θα πάνε στο εύχομαι ολόψυχα κοριτσι μου!!!!

Μακάρι τι να πω 

Υπάρχει δηλαδή περίπτωση από σήμερα ν αρχίζει να είναι από αρνητική σε θετική η χοριακη τη Δευτέρα;; Κ αν ναι πόσες μονάδες δηλαδή μπορεί να πάει τη Δευτέρα;; 

Έχω απογοητευτεί αλλά δε θέλω να το δείξω και στον άντρα μου γιατί θα στεναχωρηθεί κ αυτός 

Δε θέλω βέβαια να προδικαζω 

Αλλά πόσες οι πιθανότητες;;

πρίν από 17 λεπτά , Ellidr είπε:

Μακάρι τι να πω 

Υπάρχει δηλαδή περίπτωση από σήμερα ν αρχίζει να είναι από αρνητική σε θετική η χοριακη τη Δευτέρα;; Κ αν ναι πόσες μονάδες δηλαδή μπορεί να πάει τη Δευτέρα;; 

Έχω απογοητευτεί αλλά δε θέλω να το δείξω και στον άντρα μου γιατί θα στεναχωρηθεί κ αυτός 

Δε θέλω βέβαια να προδικαζω 

Αλλά πόσες οι πιθανότητες;;

Σε όλα άτυχη είμαι 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Didimakia said:

Κορίτσια μου καλησπέρα χοριακη 632 είμαι χαρούμενη αλλά και συγκρατημένη συνεχιζουμε με θετική σκέψη !!!:razz:

Συγχαρητήρια κοριτσι μου όλα καλά θα πάνε σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!:D

 

Μπράβο!Συγχαρητήρια!Μια τελειομηνο εγκυμοσύνη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , anoulious είπε:

Μπράβο!Συγχαρητήρια!Μια τελειομηνο εγκυμοσύνη!

Σε ευχαριστώω πάρα πολυυυ κορίτσι μου εσύ πότε με το καλό?

πρίν από 39 λεπτά , Ellidr είπε:

Μακάρι τι να πω 

Υπάρχει δηλαδή περίπτωση από σήμερα ν αρχίζει να είναι από αρνητική σε θετική η χοριακη τη Δευτέρα;; Κ αν ναι πόσες μονάδες δηλαδή μπορεί να πάει τη Δευτέρα;; 

Έχω απογοητευτεί αλλά δε θέλω να το δείξω και στον άντρα μου γιατί θα στεναχωρηθεί κ αυτός 

Δε θέλω βέβαια να προδικαζω 

Αλλά πόσες οι πιθανότητες;;

Σε όλα άτυχη είμαι 

Μπορεί π.χ να είναι 10 που νομίζω δεν πιάνει τόσες λίγες μονάδες το τεστ και την Δευτέρα να φτάσει 60 ...Πότε δεν ξέρεις....Υπομονή  κοριτσι μου...:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Didimakia είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα χοριακη 632 είμαι χαρούμενη αλλά και συγκρατημένη συνεχιζουμε με θετική σκέψη !!!:razz:

Συγχαρητήρια κοριτσι μου όλα καλά θα πάνε σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!:D

 

Αχ τι ωραία!!!!!!!

Μπράβο!!!! Εύχομαι κ σε σένα να πάνε όλα τέλεια!!!!! Σκεφτόμαστε θετικά για γούρι!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...