Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι να έχουμε και οι δυο θετικά αποτελέσματα 🥰Εσύ έβαλες ένα η δύο? Σκέφτεσαι να κάνεις κάνα τεστ από αύριο ή θα περιμένεις τη χοριακη?

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , mpilikaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια.εγω είμαι 6η ημέρα μετά την έμβρυομεταφορά.δεν έχω κανένα σύμπτωμα κ χάλια ψυχολογία.ειναι η 5η μου προσπάθεια.οι προηγούμενες 3 με 0 χοριακη,η τέταρτη βιοχημική με 9,7 κ αναμένω αυτήν...Χωρις πολλές ελπίδες.... γιατί στην 4η προσπάθεια που κατέληξε βιοχημική ένιωθα τσιμπήματα από την πρώτη μέρα κ πολύ πρησμένο στήθος...Η χοριακη μου στις 10/12... συγνώμη για το μεγάλο μήνυμα καλή επιτυχία σε όλες!!!

Καλημέρα! Να μη δίνεις σημασία στα συμπτώματα. Επι της ουσίας ο,τι νιώθουμε είναι κυρίως απο τα φάρμακα. Είναι πολύ νωρίς για ευδιάκριτα συμπτώματα εγκυμοσύνης. Η ψυχολογία επίσης επηρεάζεται απο τις ορμόνες. Να προσπαθήσεις να σκέφτεσαι θετικά. Κάθε προσπάθεια είναι διαφορετική. Εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή σου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 41 λεπτά , Konisn είπε:

Καλημέρα! Να μη δίνεις σημασία στα συμπτώματα. Επι της ουσίας ο,τι νιώθουμε είναι κυρίως απο τα φάρμακα. Είναι πολύ νωρίς για ευδιάκριτα συμπτώματα εγκυμοσύνης. Η ψυχολογία επίσης επηρεάζεται απο τις ορμόνες. Να προσπαθήσεις να σκέφτεσαι θετικά. Κάθε προσπάθεια είναι διαφορετική. Εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή σου!!

Σ'ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο...να'σαι καλά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα εμβρυομεταφορα 25/11 αύριο θα κάνω χοριακη κ όταν πήγα τουαλετα είδα κάτι καφέ όχι πολύ αλλά είδα ν ανησυχήσω?αγχωθηκα λίγο κ νοιωθω σαν πόνους περιόδου αλλά το στήθος δεν με πονάει πλεον

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Konisn είπε:

Βρε κορίτσια μια ερώτηση σε όσες έχουν κάνει χοριακή. Σε ποιο μικροβιολογικό πηγαίνετε κ σας λένε αποτέλεσμα σε 2-3 ώρες; Εμένα μου είπαν αν πάω πρωί, θα μου στείλουν αποτελέσματα το απόγευμα...θα με φάει η αγωνία τόσες ώρες

Εγώ εχω σχεδόν μόνιμα 37.2. Αλλα νομίζω η προγεστερόνη ανεβάζει θερμοκρασία. Απο δυσκοιλιότητα έτσι και έτσι. Όχι κάτι φοβερό.

Καλέ και εμένα απόγευμα μου το είπαν τι είναι αυτό; Εγώ ξέρω η χωριακη βγαίνει πολύ γρήγορα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 25 λεπτά , Marina19801980 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα εμβρυομεταφορα 25/11 αύριο θα κάνω χοριακη κ όταν πήγα τουαλετα είδα κάτι καφέ όχι πολύ αλλά είδα ν ανησυχήσω?αγχωθηκα λίγο κ νοιωθω σαν πόνους περιόδου αλλά το στήθος δεν με πονάει πλεον

Μην ανησυχείς συμβαίνει αυτό . 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Marina19801980 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα εμβρυομεταφορα 25/11 αύριο θα κάνω χοριακη κ όταν πήγα τουαλετα είδα κάτι καφέ όχι πολύ αλλά είδα ν ανησυχήσω?αγχωθηκα λίγο κ νοιωθω σαν πόνους περιόδου αλλά το στήθος δεν με πονάει πλεον

Μη φοβάσαι δεν νομίζω ότι είναι κάτι, γιατί είχα δει και εγώ και μου βγήκε θετικη η χωριακη.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Giorgetta είπε:

Καλέ και εμένα απόγευμα μου το είπαν τι είναι αυτό; Εγώ ξέρω η χωριακη βγαίνει πολύ γρήγορα!

Προφανώς τα μεγάλα μικροβιολογικά δε προλαβαίνουν να τα βγαλουν νωρίτερα;;; Δεν έχω ιδέα. Θα παω σε ενα μικρό 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Konisn είπε:

Προφανώς τα μεγάλα μικροβιολογικά δε προλαβαίνουν να τα βγαλουν νωρίτερα;;; Δεν έχω ιδέα. Θα παω σε ενα μικρό 

Κορίτσια κ εγώ όταν ρώτησα μου είπαν 1.5 ώρα το γρηγορότερο αλλά νωρίτερα όχι γιατί υπάρχει πρωτοκολλο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , Marina19801980 είπε:

Κορίτσια κ εγώ όταν ρώτησα μου είπαν 1.5 ώρα το γρηγορότερο αλλά νωρίτερα όχι γιατί υπάρχει πρωτοκολλο

1.5 ώρα ειναι οκ. Εμενα μου ειπαν να παω πρωι για να τα παρω απογευμα...

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Marina19801980 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα εμβρυομεταφορα 25/11 αύριο θα κάνω χοριακη κ όταν πήγα τουαλετα είδα κάτι καφέ όχι πολύ αλλά είδα ν ανησυχήσω?αγχωθηκα λίγο κ νοιωθω σαν πόνους περιόδου αλλά το στήθος δεν με πονάει πλεον

Καφέ είδα κι εγώ το πρωί που ξύπνησα για να πάω να κάνω χοριακή και τώρα η μικρή μου κοιμάται δίπλα μου...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...