Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 52 λεπτά , Lena3 είπε:

Δεν ξέρω....το 500 από την άλλη δεν είναι λίγο; Σε ένα πινακάκι βλέπω ότι 500 έχεις την 17η μέρα μετά τη σύλληψη..

Επίσης, πώς βλέπουμε τις φωτογραφίες που ανεβάζει κάποιος;

Ναι και εγώ ήθελα να το ρωτήσω αυτο

1 ώρα πρίν, Lena3 είπε:

Εγώ μένω στον 2 χωρίς σκάλες...και αναβοκατεβαίνω κανονικά κορίτσι...και σηκώνω αν δεν γίνεται αλλιώς και την κόρη μου (18 κιλά..)...αλλά σίγουρο είναι καλύτερα να προσέχεις πιο πολύ στην αρχή...

Καλή δύναμη!

1 hour ago, Didimakia είπε:

Τελεια αυτά είναι!!Η αλήθεια είναι πάντως ότι ξεκουραστηκα πάρα πολύ γιατί η δουλειά μου είναι πολύ ψυχοφθορα σε γραφείο δε,πολύ κούραση πνευματικά δε!!!Την Τετάρτη επιστρέφω δριμυτερη...

Χαχα αλήθεια το λες αυτό?Βρε μετά από τόσες μέρες είναι πάρα πολύ καλή  η χοριακη σου και το νούμερο είναι τέλειο!!!Μην έχεις αμφιβολίες για λάθος τόσο θα πρεπε να είναι είναι τέλειο!!

Καλή δύναμη στη δουλειά σου!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Θέλω κι εγωωωωωωωωω είσαι πολύ τυχερή!!!!!

Ακουσατε καρδούλες; Πως ήταν το συναίσθημα; Θα Τρελαθήκατε ε;

Στο ευχομαι, μέρα που ναι, μέσα από την καρδιά μου να σταθείς κι εσύ ακόμα περισσότερο τυχερή! Χρόνια σου πολλά κιόλας!!!! 

Ναι ακουσαμε!!! Να ακούς την καρδιά του παιδιού σου είναι φοβερό! Αλλά να ακούς και δυο καρδούλες...Ήταν φοβερή εμπειρία!!! Μακάρι να πάει καλά!!! Νωρίς είμαι ακόμα, αλλά ελπίζω να πάει καλά!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , *Μυρτώ είπε:

Στο ευχομαι, μέρα που ναι, μέσα από την καρδιά μου να σταθείς κι εσύ ακόμα περισσότερο τυχερή! Χρόνια σου πολλά κιόλας!!!! 

Ναι ακουσαμε!!! Να ακούς την καρδιά του παιδιού σου είναι φοβερό! Αλλά να ακούς και δυο καρδούλες...Ήταν φοβερή εμπειρία!!! Μακάρι να πάει καλά!!! Νωρίς είμαι ακόμα, αλλά ελπίζω να πάει καλά!!! 

Μια φορά κάνατε υπέρηχο; Πότε θα σε ξαναδεί;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

@νικηαντωνια81Κάναμε δυο στο κέντρο για επιβεβαίωση εγκυμοσύνης, στο πρώτο είδαμε σάκους και στο δευτερο και εμβρυϊκά στοιχεία και τους αποχαιρέτησα (ελπίζω για πάντα). Και άλλους δυο με τον γυναικολόγο μου, έναν που είδαμε σάκους κι έναν που ακούσαμε και καρδιά. Αυτή τη βδομάδα θα ξαναπάω που θα είμαι 9+5. Στον μικρό πηγαινα μια φορά τον μήνα. Τώρα, στα δίδυμα πηγαίνω πιο νωρίς (κάθε 2-3 βδομάδες), μάλλον επειδη θεωρείται η δίδυμη πιο "επικίνδυνη" κύηση από τη μονήρη, τι να πω;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Giorgetta είπε:

Πιστεύω η σαλπιγγογραφια δεν θα το έδειχνε; 

Νομίζω πως δεν είναι τόσο λεπτομερής,οπότε μαλλον θα κάνω και την υστεροσκοπηση . Τι να πω,ειλικρινά απογοητευτηκα,διότι και ο γιατρός μου ήταν πολύ αισιόδοξος και τελικά έγινε μια τρύπα στο νερό...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Velvet Blossom είπε:

Νομίζω πως δεν είναι τόσο λεπτομερής,οπότε μαλλον θα κάνω και την υστεροσκοπηση . Τι να πω,ειλικρινά απογοητευτηκα,διότι και ο γιατρός μου ήταν πολύ αισιόδοξος και τελικά έγινε μια τρύπα στο νερό...

Να είσαι αισιόδοξη. Η υστεροσκόπηση είναι απλξ διαδικασία. Θα ανανεωθεί το ενδομήτριο και θα φωλιάσουν τα εμβρυάκια σου!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Giorgetta είπε:

Ναι και εγώ ήθελα να το ρωτήσω αυτο

Καλή δύναμη!

Καλή δύναμη στη δουλειά σου!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

1 hour ago, Giorgetta είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ!! Εύχομαι όλες μας να κρατήσουμε τα μωράκια μας!

Συγχαρητήρια κοριτσι μου να έχεις μια τέλεια εγκυμοσυνη!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Lena3 είπε:

Μπράβο!!! Να πάνε όλα καλά!!

Θα την επαναλάβεις ή κατευθείαν υπέρηχο;

Θα κάνω σε δύο μέρες! Και μετά σε δύο εβδομάδες υπέρηχο

πρίν από 29 λεπτά , Velvet Blossom είπε:

Νομίζω πως δεν είναι τόσο λεπτομερής,οπότε μαλλον θα κάνω και την υστεροσκοπηση . Τι να πω,ειλικρινά απογοητευτηκα,διότι και ο γιατρός μου ήταν πολύ αισιόδοξος και τελικά έγινε μια τρύπα στο νερό...

Καλο κουράγιο κοπέλα μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...