Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Ntoritaki87 είπε:

Luckystars σε ευχαριστούμε πολυ για τις ομορφες ευχες σου! Να εισαι καλα κοπελα μου! Ευχομαι οτι καλυτερο στη ζωη σου και στην ομορφη οικογενεια σου!❤

Χμμμ... με εβαλες σε σκέψη..αν συνεχισω να κανω τις αντιπηκτικες θα δοκιμασω σιγουρα και στο μπουτι.. ποσο να τρυπησω στην κοιλια, σιγα σιγα δεν εχει μεινει σημειο χωρις τρυπημα.. και απο μπουτακι εχω μπολικη εκταση...χιχι

@Ntoritaki87Γλυκό μου Ντοριτακι.....κάποτε στη δική μου θέση βρέθηκαν αλλά κορίτσια που με βοήθησαν,με σήκωσαν,μου συμπαραστάθηκαν,πόνεσαν με τον πόνο μου,χάρηκαν με την χαρά μου....θεωρώ πολύ σημαντικό να μην ξεχνάμε από που και πως ξεκινήσαμε....Σας στέλνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη από το αστεράκι μας  με την ευχή να έρθει και το δικό σας θαύμα στην οικογένειά σας❤

Σε ευχαριστώ ολόψυχα καρδούλα μου για τις υπέροχες ευχές σου,σύντομα στις χαρές της δικής σας οικογένειας❤

@Ntoritaki87

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου δυστυχώς  το έχασα το εμβρυάκι μου. Τελικά αδιαθέτησα. Δεν ήταν καλό σημάδι οι καφέ εκκρίσεις & το αίμα, τουλάχιστον για εμένα. Πήγαμε για υπέρηχο να δούμε το φασολάκι μας & δεν υπήρχε κάτι. Έπεσε και η χοριακή στα πατώματα. Ευτυχώς που δεν ήταν εξωμήτρια κύηση γιατί έχω ήδη μια φραγμένη σάλπιγγα. Κρατάω το θετικό από αυτή την προσπάθεια ότι προχώρησε αρκετά η χοριακή σε σχέση με τις προηγούμενες προσπάθειες. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την συμπαράσταση, για την θετική σας διάθεση & ενέργεια. Με συγκινήσατε πάρα πολύ♡♡♡ Θα τα ξανά πούμε σύντομα! 

  • Λυπημένη/-ος 10

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, SONINI είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς  το έχασα το εμβρυάκι μου. Τελικά αδιαθέτησα. Δεν ήταν καλό σημάδι οι καφέ εκκρίσεις & το αίμα, τουλάχιστον για εμένα. Πήγαμε για υπέρηχο να δούμε το φασολάκι μας & δεν υπήρχε κάτι. Έπεσε και η χοριακή στα πατώματα. Ευτυχώς που δεν ήταν εξωμήτρια κύηση γιατί έχω ήδη μια φραγμένη σάλπιγγα. Κρατάω το θετικό από αυτή την προσπάθεια ότι προχώρησε αρκετά η χοριακή σε σχέση με τις προηγούμενες προσπάθειες. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την συμπαράσταση, για την θετική σας διάθεση & ενέργεια. Με συγκινήσατε πάρα πολύ♡♡♡ Θα τα ξανά πούμε σύντομα! 

Α ρε κορίτσι μου ήλπιζα τόσο κρίμα ξαναπροσπαθησε όταν βρεις κουράγιο αγάπη μου τα φιλια μου

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, SONINI είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς  το έχασα το εμβρυάκι μου. Τελικά αδιαθέτησα. Δεν ήταν καλό σημάδι οι καφέ εκκρίσεις & το αίμα, τουλάχιστον για εμένα. Πήγαμε για υπέρηχο να δούμε το φασολάκι μας & δεν υπήρχε κάτι. Έπεσε και η χοριακή στα πατώματα. Ευτυχώς που δεν ήταν εξωμήτρια κύηση γιατί έχω ήδη μια φραγμένη σάλπιγγα. Κρατάω το θετικό από αυτή την προσπάθεια ότι προχώρησε αρκετά η χοριακή σε σχέση με τις προηγούμενες προσπάθειες. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την συμπαράσταση, για την θετική σας διάθεση & ενέργεια. Με συγκινήσατε πάρα πολύ♡♡♡ Θα τα ξανά πούμε σύντομα! 

Κορίτσι μου γλυκό....τα λόγια περισσεύουν τέτοιες στιγμές.....

Μέτρα τις δυνάμεις σου και προχώρα....κοίτα μπροστά,μόνο μπροστά❤Σου σστέλνω μια τεράστια αγκαλίτσα❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SONINI είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς  το έχασα το εμβρυάκι μου. Τελικά αδιαθέτησα. Δεν ήταν καλό σημάδι οι καφέ εκκρίσεις & το αίμα, τουλάχιστον για εμένα. Πήγαμε για υπέρηχο να δούμε το φασολάκι μας & δεν υπήρχε κάτι. Έπεσε και η χοριακή στα πατώματα. Ευτυχώς που δεν ήταν εξωμήτρια κύηση γιατί έχω ήδη μια φραγμένη σάλπιγγα. Κρατάω το θετικό από αυτή την προσπάθεια ότι προχώρησε αρκετά η χοριακή σε σχέση με τις προηγούμενες προσπάθειες. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την συμπαράσταση, για την θετική σας διάθεση & ενέργεια. Με συγκινήσατε πάρα πολύ♡♡♡ Θα τα ξανά πούμε σύντομα! 

Αχ κοριτσι μου.... Ποσο πολυ λυπαμαι... Τα λογια ειναι τοσο λιγα. Το εχω ζησει και ξερω ποσο δυσκολο ειναι. Κοιτα οσο μπορεις να ηρεμησεις κι εσυ κι ο αντρουλης σου και μολις νιωσετε παλι ετοιμοι, θα ξαναπροσπαθησετε και ολα θα πανε καλα την επομενη φορα. Γυναικα που πιανει παιδι, κανει παιδι. Αυτο να θυμασαι. Και μπορει αυτη την φορα να μην κρατηθηκε, μα ηταν τυχαιο και την επομενη ολα θα ειναι αλλιως και το μπεμπακι θα μεινει εκει 9 μηνες... Οτι θες, να το μοιραζεσαι μαζι μας. Ειμαστε ολες εδω, ενωμενες με το ιδιο ονειρο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, SONINI είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς  το έχασα το εμβρυάκι μου. Τελικά αδιαθέτησα. Δεν ήταν καλό σημάδι οι καφέ εκκρίσεις & το αίμα, τουλάχιστον για εμένα. Πήγαμε για υπέρηχο να δούμε το φασολάκι μας & δεν υπήρχε κάτι. Έπεσε και η χοριακή στα πατώματα. Ευτυχώς που δεν ήταν εξωμήτρια κύηση γιατί έχω ήδη μια φραγμένη σάλπιγγα. Κρατάω το θετικό από αυτή την προσπάθεια ότι προχώρησε αρκετά η χοριακή σε σχέση με τις προηγούμενες προσπάθειες. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την συμπαράσταση, για την θετική σας διάθεση & ενέργεια. Με συγκινήσατε πάρα πολύ♡♡♡ Θα τα ξανά πούμε σύντομα! 

Λυπάμαι πολύ που εξελίχθηκε έτσι... Δεν το βάζουμε κάτω όμως.... Αφού πιάνεις παιδί θα κάνεις παιδί... υπομονή και επιμονή... Θα έρθει....σου στέλνω πολλά φιλιά. Ας μας βοηθήσει η Παναγία..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ntoritaki87 είπε:

@Pagotoula @Depy81@Luckystars@Καντι  Κορίτσια μου!!!! Ειμαι εγκυος!! Θα τρελαθω!!! 12 ημερα σημερα μετα την εμβρυομεταφορα και χοριακη 580! Μολις με πηραν τηλεφωνο...!!!

Γιουπιιιιιι, συγχαρητήρια @Ntoritaki87 μπράβο. Ολα καλα πήγαν. Τέλειο συναίσθημα εεεε? Κ γω πρωτη φορα πηρα θετικη χοριακη. Ολα καλα να μας πανε. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ntoritaki87 είπε:

@Pagotoula @Depy81@Luckystars@Καντι  Κορίτσια μου!!!! Ειμαι εγκυος!! Θα τρελαθω!!! 12 ημερα σημερα μετα την εμβρυομεταφορα και χοριακη 580! Μολις με πηραν τηλεφωνο...!!!

Συγχαρητηρια κουκλα μου!! Εισαι πολυ εγκυος!!!!!! Ολα να σου πανε καλα και καλους διπλασιασμους!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Depy81 είπε:

Γιουπιιιιιι, συγχαρητήρια @Ntoritaki87 μπράβο. Ολα καλα πήγαν. Τέλειο συναίσθημα εεεε? Κ γω πρωτη φορα πηρα θετικη χοριακη. Ολα καλα να μας πανε. 

Δεν περιγράφετε αυτο το συναίσθημα  Depy81 μου!!! Ολα να μας πανε καλα, τελειομηνες εγκυμοσυνες να εχουμε!

Just now, Pagotoula είπε:

Συγχαρητηρια κουκλα μου!! Εισαι πολυ εγκυος!!!!!! Ολα να σου πανε καλα και καλους διπλασιασμους!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ Pagotoula μου! Μου εδωσες πολυ δυναμη απο την αρχη! Ευχομαι και σε εσενα τα καλυτερα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ntoritaki87 είπε:

@Pagotoula @Depy81@Luckystars@Καντι  Κορίτσια μου!!!! Ειμαι εγκυος!! Θα τρελαθω!!! 12 ημερα σημερα μετα την εμβρυομεταφορα και χοριακη 580! Μολις με πηραν τηλεφωνο...!!!

@Ntoritaki87Αγαπούλα μου!!!!!!!!τι χαρά είναι αυτηηηη!!!!!διδυμακια,διδυμακια!!!!!!από καρδιάς μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κοριτσάκι μου γλυκό! Μόλις ξεκίνησε ένα υπέροχο ταξίδι....απολαυσε το❤

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

@Ntoritaki87Αγαπούλα μου!!!!!!!!τι χαρά είναι αυτηηηη!!!!!διδυμακια,διδυμακια!!!!!!από καρδιάς μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κοριτσάκι μου γλυκό! Μόλις ξεκίνησε ένα υπέροχο ταξίδι....απολαυσε το❤

Λες Luckystars να ειναι διδυμακια?? Σε ευχαριστώ πολυ για τις ευχες σου!!!!❤❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Ntoritaki87 είπε:

@Pagotoula @Depy81@Luckystars@Καντι  Κορίτσια μου!!!! Ειμαι εγκυος!! Θα τρελαθω!!! 12 ημερα σημερα μετα την εμβρυομεταφορα και χοριακη 580! Μολις με πηραν τηλεφωνο...!!!

Πολλά συγχαρητήρια!! Να το χαρείς και να έχεις μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Ntoritaki87 είπε:

Λες Luckystars να ειναι διδυμακια?? Σε ευχαριστώ πολυ για τις ευχες σου!!!!❤❤❤❤

Η τιμή είναι υψηλή....Ειναι μια ενδειξη η τιμη,μπορεί και να είναι κοριτσάκι μου....εύχομαι ότι εσύ επιθυμείς❤Και πάλι συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...