Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Artemis20 είπε:

οχι αγαπη μου. παλινδρομησε το εμβρυακι αλλα αρκετα αργοτερα και λογω χρωμοσωμιακης ανωμαλιας απο οτι εδειξε η βιοψια. οπως και να χει ομως ειναι πολυ τρομακτικο το αιμα στην εγκυμοσυνη κ επισης σε βαζει κ σε μια διαδικασια να προσεχεις κ να φοβασαι συνεχεια, να απεχεις απο πολλες δραστηριοτητες κλπ. εμενα αποδειχτηκε οτι οφειλοταν στην αντιπηκτικη αγωγη κ οταν την σταματησα,σταματησε κι η αιμορραγια. μετα που με ειδε η γνωστη αιματολογος αποδειχτηκε οτι δεν ειχα λογο να την λαμβανω κ προφανως γι αυτο προκληθηκε το αιματωμα. η περιπτωση σου ομως ειναι πολυ διαφορετικη αφου σε παρακολουθει αιματολογος ηδη, ξερει τι κανει λογικα. κοπελες με θρομβοφιλια, μπορει να παρουσιασουν αιμορραγιες, αλλα συνεχιζουν κανονικα την αγωγη. γιατι ο κινδυνος στο εμβρυο απο την θρομβοφιλια ειναι μεγαλυτερος απο οτι μια αιμορραγια. θα σταματησει το αιμα συντομα να σαι σιγουρη. να ξεκουραστεις κ να σκεφτεσαι θετικα οσο μπορεις. απλα σου ειπα την ιστορια μου γιατι ισως δεν σου ειχε εφιστησει κανεις την προσοχη στα αντιπηκτικα φαρμακα.

Λυπάμαι πολύ, εχω χασει κ γω σε φυσικη συλληψη εμβρυα λογω χρωμοσομικης ανωμαλιας κ ξερω πως ειναι. Σου εύχομαι να εχεις γρηγορα χαρμοσυνα νεα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, Depy81 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Πέρασα ενα γολγοθα απο τις 5 το πρωι. Ξυπνησα κ ειδα αίμα αρκετο... Πονουσα οπως οταν περιμενεις περίοδο. Τρελαθηκα. Ειπα παει αποβαλλω. Φοβηθηκα εκλαψα απογοητευτηκα αλλααααα οταν πηγα στον γιατρο μου για τον υπερηχο ειδαμε το μπεμπε μας κ ακουσαμε πρώτη φορα καρδούλα. Μου ειπε οτι εχω ενα αιματωμα το οποιο θα φυγει κ θελει ξεκουραση. Ειμαι 6 εβδ κ 6 ημ.ε 146 παλμους. Υπερηχογραφηκα ειμαι ακριβως στις ημερομηνίες. Απο σημερα ξάπλα, οχι οτι πριν εκανα κατι ιδιαιτερο. Τι γνωριζετε για το αιματωμα?

Κοπελα μου μπορω να καταλαβω ακριβως πως νιωθεις, μιας κ στον γιο μου ειχα κ εγω αιμορραγιες.. Ποτε δεν καταλαβαμε με σιγουρια τι εφταιξε, ομως ευτυχως ολα πηγαν καλα! Ειχα βεβαια κ αλλα τετοια αντιστοιχα περιστατικα μεχρι κ τον 4ο μηνα κ ημουν σε ακινησια. Βλεπαμε στον υπερηχο το αιματωμα το οποιο αρχικα μεγαλωνε κ στη συνεχεια αρχισε να μικραινει.. Ο γιατρος σου τι ειπε;; Ευχομαι ολα να πανε καλα κ πολυ συντομα να τα αφησεις πισω ολα αυτα!

 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Hope89 είπε:

Κοπελα μου μπορω να καταλαβω ακριβως πως νιωθεις, μιας κ στον γιο μου ειχα κ εγω αιμορραγιες.. Ποτε δεν καταλαβαμε με σιγουρια τι εφταιξε, ομως ευτυχως ολα πηγαν καλα! Ειχα βεβαια κ αλλα τετοια αντιστοιχα περιστατικα μεχρι κ τον 4ο μηνα κ ημουν σε ακινησια. Βλεπαμε στον υπερηχο το αιματωμα το οποιο αρχικα μεγαλωνε κ στη συνεχεια αρχισε να μικραινει.. Ο γιατρος σου τι ειπε;; Ευχομαι ολα να πανε καλα κ πολυ συντομα να τα αφησεις πισω ολα αυτα!

 

Την Δευτέρα το βραδυ θα παω να με ξαναδει. Ευελπιστώ να μην ειναι κατι σοβαρό. Ευτυχως το αιμα ηταν μονο εχθες κ σημερα εχω λιγα καφε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!! 

Έχω κανα 2μηνο να σας γραψω απο την τελευταια μου προσπαθεια. 

Τωρα ειναι η 2η εμβρυομεταφορά που εκανα....ειχα πολυ αγχος για το αποτέλεσμα αλλα ταυτοχρονα ημουν πιο ηρεμη απο την προηγούμενη φορα. 

Ηρθε η ωρα της β-χοριακης....την περασμενη Τεραρτη....με συμπτωματα "μηδεν" πλην ενος ερπη στο ανω χειλος....το αποτελεσμα ειναι θετικό....τρεμω να το πιστεψω...

12η μερα απο την εμβρυομεταφορά κ εχω τιμη 142 u/L. 

Μιλαω με το γιατρο μου λεει συγχαρητήρια κ οτι πρεπει να την επαναλάβω....την ξανακανω μετα απο 48 ωρες κ βγαινει 452 u/L. 

Μου φαινεται απιστευτο....

Μιλαω κ παλι κ μου λεει μια χαρα ειναι αλλα να την ξανακανω την Τεταρτη γιατι πανω απο 1000 κανουν υπερηχο.

Ωστοσο εγω αρχιζω κ σκεφτομαι λιγο αρνητικα...του τυπου "θα ειναι αραγε καλη την επομενη φορα???"

Τι λετε εσεις???

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jery είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! 

Έχω κανα 2μηνο να σας γραψω απο την τελευταια μου προσπαθεια. 

Τωρα ειναι η 2η εμβρυομεταφορά που εκανα....ειχα πολυ αγχος για το αποτέλεσμα αλλα ταυτοχρονα ημουν πιο ηρεμη απο την προηγούμενη φορα. 

Ηρθε η ωρα της β-χοριακης....την περασμενη Τεραρτη....με συμπτωματα "μηδεν" πλην ενος ερπη στο ανω χειλος....το αποτελεσμα ειναι θετικό....τρεμω να το πιστεψω...

12η μερα απο την εμβρυομεταφορά κ εχω τιμη 142 u/L. 

Μιλαω με το γιατρο μου λεει συγχαρητήρια κ οτι πρεπει να την επαναλάβω....την ξανακανω μετα απο 48 ωρες κ βγαινει 452 u/L. 

Μου φαινεται απιστευτο....

Μιλαω κ παλι κ μου λεει μια χαρα ειναι αλλα να την ξανακανω την Τεταρτη γιατι πανω απο 1000 κανουν υπερηχο.

Ωστοσο εγω αρχιζω κ σκεφτομαι λιγο αρνητικα...του τυπου "θα ειναι αραγε καλη την επομενη φορα???"

Τι λετε εσεις???

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!

Λογικο το αγχος σου,σε καταλαβαινω..ομως να μην ξεχνας να σκεφτεσαι θετικα..κ γω στην 1η χοριακη πηγα χαλαρα γτ ειχα κανει τεστ σπθτι κ ηξερα οτι τουλ. δε θα ναι αρνητικη η τιμη..στην 2η κ 3η μετρηση ειχα περισσοτερη αγωνια κ αγχος για τον διπλασιασμο..κ ενω ηταν ξεκαθαρο οτθ οι τιμες ηταν πολυ καλες ρωτουσα 2-3φορες το γιατρο αν επρεπε ναναι πιο πανω..

Σε καταλαβαινω..εμεις οι μανουλες απο εξωαωματικη τα περναμε ολα αγκαζε με το αγχος..αλλα ειπαμε ολα θα πανε καλα..ηρθε η ωρα!!! Καλα αποτελεσματα να εχεις,ειμαι σιγουρη!! Κ μετα να ξερεις δν ησυχαζεις..ξεκινουν νεα αγχη..χαχα..στο ευχομαι ολοψυχα κ με πολλη αγαπη


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kathrin17 είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!

Λογικο το αγχος σου,σε καταλαβαινω..ομως να μην ξεχνας να σκεφτεσαι θετικα..κ γω στην 1η χοριακη πηγα χαλαρα γτ ειχα κανει τεστ σπθτι κ ηξερα οτι τουλ. δε θα ναι αρνητικη η τιμη..στην 2η κ 3η μετρηση ειχα περισσοτερη αγωνια κ αγχος για τον διπλασιασμο..κ ενω ηταν ξεκαθαρο οτθ οι τιμες ηταν πολυ καλες ρωτουσα 2-3φορες το γιατρο αν επρεπε ναναι πιο πανω..

Σε καταλαβαινω..εμεις οι μανουλες απο εξωαωματικη τα περναμε ολα αγκαζε με το αγχος..αλλα ειπαμε ολα θα πανε καλα..ηρθε η ωρα!!! Καλα αποτελεσματα να εχεις,ειμαι σιγουρη!! Κ μετα να ξερεις δν ησυχαζεις..ξεκινουν νεα αγχη..χαχα..στο ευχομαι ολοψυχα κ με πολλη αγαπη

@Kathrin17 σε ευχαριστω τοοοοσο πολυ για την απάντησή σου!! Ακριβώς οπως τα λες ειναι!! Μεχρι να παρω το αποτελεσμα της 1ης χοριακης ελεγα ας ειναι θετικο κ μετα δεν με νοιαζει τιποτα...ελα ομως που ειναι ολο crash test αυτο το ταξιδι...κ ειμαστε ολο με την αμφιβολια κ ρωταμε κ ξαναρωταμε...ειναι περιεργο...

Βεβαια διαβαζουμε τοοοοσσ πολλα στο διαδικτυο που αρχιζουμε κ συγκρινουμε νουμερα κ ενω μας εχει πει ο γιατρος πως ολα καλα αρχιζουμε κ εχουμε αμφιβολιες κ μετα απο οοοοοσα εχουμε βιωσει ολες μας!!! 

@Kathrin17 σε τι φαση εισαι?? Ειδα πως εισαι εγκυουλα σε διδυμα?? 

2 εμβρυακια ειχες βαλει???

Σου ευχομαι μονο χαρα κοπελα μου κ να μεγαλωνουν τα μωρουλίνια σου μες στην κοιλιτσα σου!!! 

Κ εγω παντως 2 εβαλα 5 ημερων...:wub:

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jery είπε:

@Kathrin17 σε ευχαριστω τοοοοσο πολυ για την απάντησή σου!! Ακριβώς οπως τα λες ειναι!! Μεχρι να παρω το αποτελεσμα της 1ης χοριακης ελεγα ας ειναι θετικο κ μετα δεν με νοιαζει τιποτα...ελα ομως που ειναι ολο crash test αυτο το ταξιδι...κ ειμαστε ολο με την αμφιβολια κ ρωταμε κ ξαναρωταμε...ειναι περιεργο...

Βεβαια διαβαζουμε τοοοοσσ πολλα στο διαδικτυο που αρχιζουμε κ συγκρινουμε νουμερα κ ενω μας εχει πει ο γιατρος πως ολα καλα αρχιζουμε κ εχουμε αμφιβολιες κ μετα απο οοοοοσα εχουμε βιωσει ολες μας!!! 

@Kathrin17 σε τι φαση εισαι?? Ειδα πως εισαι εγκυουλα σε διδυμα?? 

2 εμβρυακια ειχες βαλει???

Σου ευχομαι μονο χαρα κοπελα μου κ να μεγαλωνουν τα μωρουλίνια σου μες στην κοιλιτσα σου!!! 

Κ εγω παντως 2 εβαλα 5 ημερων...:wub:

 

Ναι ναι 2 εμβρυα 5ημερων..τωρα ειμαι 8w3d..πριν 2μερες ακουσαμε καρδιες γτ λογω 15αυγουστου ελειπε ο γιατρος..τψρα επειδη το ενα ειναι πιο πισω στην αναπτυξη απτο αλλο εχουμε αγωνια μεχρι να δουμε τον επομενο υπερηχο..παλια ελεγαν αν μεινω εγκυος θα ηρεμησω...να ομως που μετα ερχεται το αγχος για ναναι γερα τα μικρα μας..πως να μην καταντησουμε σαν την "ελληνιδα μανα"?


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Ναι ναι 2 εμβρυα 5ημερων..τωρα ειμαι 8w3d..πριν 2μερες ακουσαμε καρδιες γτ λογω 15αυγουστου ελειπε ο γιατρος..τψρα επειδη το ενα ειναι πιο πισω στην αναπτυξη απτο αλλο εχουμε αγωνια μεχρι να δουμε τον επομενο υπερηχο..παλια ελεγαν αν μεινω εγκυος θα ηρεμησω...να ομως που μετα ερχεται το αγχος για ναναι γερα τα μικρα μας..πως να μην καταντησουμε σαν την "ελληνιδα μανα"?

Πω πω πω μπρααααβο!!! Το ειχατε καταλαβει απο τη χοριακη οτι ειναι διδυμακια???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jery είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! 

Έχω κανα 2μηνο να σας γραψω απο την τελευταια μου προσπαθεια. 

Τωρα ειναι η 2η εμβρυομεταφορά που εκανα....ειχα πολυ αγχος για το αποτέλεσμα αλλα ταυτοχρονα ημουν πιο ηρεμη απο την προηγούμενη φορα. 

Ηρθε η ωρα της β-χοριακης....την περασμενη Τεραρτη....με συμπτωματα "μηδεν" πλην ενος ερπη στο ανω χειλος....το αποτελεσμα ειναι θετικό....τρεμω να το πιστεψω...

12η μερα απο την εμβρυομεταφορά κ εχω τιμη 142 u/L. 

Μιλαω με το γιατρο μου λεει συγχαρητήρια κ οτι πρεπει να την επαναλάβω....την ξανακανω μετα απο 48 ωρες κ βγαινει 452 u/L. 

Μου φαινεται απιστευτο....

Μιλαω κ παλι κ μου λεει μια χαρα ειναι αλλα να την ξανακανω την Τεταρτη γιατι πανω απο 1000 κανουν υπερηχο.

Ωστοσο εγω αρχιζω κ σκεφτομαι λιγο αρνητικα...του τυπου "θα ειναι αραγε καλη την επομενη φορα???"

Τι λετε εσεις???

@Jery πολυ καλες οι χοριακες σου ολα θα πανε τελεια αγαπη!Να σε ρωτησω τι διαφορετικο εχεις κανει αυτη την φορα π πετυχε!εγω ειμαι 38 κ προσπαθω για 2 παλι με εξωσωματικη κ συντομα θα κανω την 3η μ εμβρυομεταφορα για 2 μωρο!


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jery είπε:

Πω πω πω μπρααααβο!!! Το ειχατε καταλαβει απο τη χοριακη οτι ειναι διδυμακια???

Πολλες κοπελες μου το ελεγαν αλλα ο γιατρος μου πε οτι δεν μπορουμε να καταλαβουμε..η χοριακη 12η μερα απο μεταφορα ηταν λιγο πιο πανω απο 1400..

Σου ευχομαι ευχαριστα νεα απτον υπερηχο..θα περιμενω νεα σου

  • Μου αρέσει 1

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 45 λεπτά , Annita tsoupani είπε:

@Jery πολυ καλες οι χοριακες σου ολα θα πανε τελεια αγαπη!Να σε ρωτησω τι διαφορετικο εχεις κανει αυτη την φορα π πετυχε!εγω ειμαι 38 κ προσπαθω για 2 παλι με εξωσωματικη κ συντομα θα κανω την 3η μ εμβρυομεταφορα για 2 μωρο!

Κοριτσι μου αρχικα σου ευχομαι με το καλο η προσπαθεια να ειναι κ η τυχερη σου!! 

Το μονο διαφορετικο απο την πρωτη προσπαθεια ειναι οτι τωρα εκανα εμβρυομεταφορα με κατεψυγμενα εμβρυα. Ισως κ το σωμα επανηλθε λιγο απο την διαδικαδια της ωοληψιας κ απο την ταλαιπωρια. Βεβαια τωρα εβακα 2 κ οχι ενα. Αυτα σε γενικες γραμμες. 

Απο οτι καταλαβαινω ομως το θεμα ειναι να προχωρησει η εγκυμοσυνη κ οχι τελικα το θετικο αποτελεσμα που ολες θελουμε!!! Ευχομαι σε ολες μας καλα αποτελεσματα κ θετικες εκβασεις σε οτι εξετασεις κ αν κανουμε!!! :wub:

πρίν από 50 λεπτά , Kathrin17 είπε:

Πολλες κοπελες μου το ελεγαν αλλα ο γιατρος μου πε οτι δεν μπορουμε να καταλαβουμε..η χοριακη 12η μερα απο μεταφορα ηταν λιγο πιο πανω απο 1400..

Σου ευχομαι ευχαριστα νεα απτον υπερηχο..θα περιμενω νεα σου

Τελεια!!! Ολα καλα θα πανε!! Το ενα διδυμακι θα "τραβαει" το αλλο για να εχουν κ παρεουλα!!! 

Κι εγω θα περιμενω νεα σου!!!

Να προσεχεις τα μωρουλια!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jery είπε:

Κοριτσι μου αρχικα σου ευχομαι με το καλο η προσπαθεια να ειναι κ η τυχερη σου!! 

Το μονο διαφορετικο απο την πρωτη προσπαθεια ειναι οτι τωρα εκανα εμβρυομεταφορα με κατεψυγμενα εμβρυα. Ισως κ το σωμα επανηλθε λιγο απο την διαδικαδια της ωοληψιας κ απο την ταλαιπωρια. Βεβαια τωρα εβακα 2 κ οχι ενα. Αυτα σε γενικες γραμμες. 

Απο οτι καταλαβαινω ομως το θεμα ειναι να προχωρησει η εγκυμοσυνη κ οχι τελικα το θετικο αποτελεσμα που ολες θελουμε!!! Ευχομαι σε ολες μας καλα αποτελεσματα κ θετικες εκβασεις σε οτι εξετασεις κ αν κανουμε!!! :wub:

Τελεια!!! Ολα καλα θα πανε!! Το ενα διδυμακι θα "τραβαει" το αλλο για να εχουν κ παρεουλα!!! 

Κι εγω θα περιμενω νεα σου!!!

Να προσεχεις τα μωρουλια!!

ααχ να ξερες ποση δυναμη μας δινει η ιστορια σου να ελπίζουμε πιο δυνατά στα κατεψυγμένα μας που μας περιμενουν για την επόμενη μεταφορα!!  οτι καλυτερο σου ευχομαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Jery είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! 

Έχω κανα 2μηνο να σας γραψω απο την τελευταια μου προσπαθεια. 

Τωρα ειναι η 2η εμβρυομεταφορά που εκανα....ειχα πολυ αγχος για το αποτέλεσμα αλλα ταυτοχρονα ημουν πιο ηρεμη απο την προηγούμενη φορα. 

Ηρθε η ωρα της β-χοριακης....την περασμενη Τεραρτη....με συμπτωματα "μηδεν" πλην ενος ερπη στο ανω χειλος....το αποτελεσμα ειναι θετικό....τρεμω να το πιστεψω...

12η μερα απο την εμβρυομεταφορά κ εχω τιμη 142 u/L. 

Μιλαω με το γιατρο μου λεει συγχαρητήρια κ οτι πρεπει να την επαναλάβω....την ξανακανω μετα απο 48 ωρες κ βγαινει 452 u/L. 

Μου φαινεται απιστευτο....

Μιλαω κ παλι κ μου λεει μια χαρα ειναι αλλα να την ξανακανω την Τεταρτη γιατι πανω απο 1000 κανουν υπερηχο.

Ωστοσο εγω αρχιζω κ σκεφτομαι λιγο αρνητικα...του τυπου "θα ειναι αραγε καλη την επομενη φορα???"

Τι λετε εσεις???

Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Εφόσον διπλασιάζεται ολα καλα πανε. Απο την εμπειρία μου οι προηγούμενες φορες που δεν πηγαν καλα τα πραγματα οι χοριακες δεν διπλαδιαζονταν σωστα. Το αγχος σε εμας δυστυχώς ποτε δεν φευγει παντα θα υπάρχει η επομενη εξεταση ..... Κ γω δεν ειχα κανένα σύμπτωμα κ ομως πηρα θετικό αποτέλεσμα κ τωρα ειμαι 7εβδ κ 1 με κανενα συμπτωμα. Το μονο που εχω τωρα ειναι καποια πονακια σαν περιοδο κ ενα πρηξιμο κατω χαμηλα. Σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη.

 

Link to comment
Share on other sites

@Depy81  ειλικρινά τα όσα γραφεις ειναι η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!! 

Απο το ενα στο αλλο ειμαστε συνεχως!!! Αξιζει ομως τον κοπο!!! 

Εγω θυμαμαι προσφατα την αδερφη μου με "φυσιλογικη" συλληψη ποτε δεν την αποσχολησε η τιμή της χοριακής. Κ αιμα ειχε κ αποκολληση, επερνε τα χαπακια της κ ολα καλα. Με την εξωσωματικη εμεις ειμαστε λιγο πιο "ψαγμενες" θα ελεγα που κ αυτο καμια φορα μονο καλο δεν ειναι!!!

Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!!! Ανταποδιδω με αγαπη!!! Θα τα λεμε εδω!!

Just now, Depy81 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Εφόσον διπλασιάζεται ολα καλα πανε. Απο την εμπειρία μου οι προηγούμενες φορες που δεν πηγαν καλα τα πραγματα οι χοριακες δεν διπλαδιαζονταν σωστα. Το αγχος σε εμας δυστυχώς ποτε δεν φευγει παντα θα υπάρχει η επομενη εξεταση ..... Κ γω δεν ειχα κανένα σύμπτωμα κ ομως πηρα θετικό αποτέλεσμα κ τωρα ειμαι 7εβδ κ 1 με κανενα συμπτωμα. Το μονο που εχω τωρα ειναι καποια πονακια σαν περιοδο κ ενα πρηξιμο κατω χαμηλα. Σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη.

 

 

7 ώρες πρίν, pakaki είπε:

ααχ να ξερες ποση δυναμη μας δινει η ιστορια σου να ελπίζουμε πιο δυνατά στα κατεψυγμένα μας που μας περιμενουν για την επόμενη μεταφορα!!  οτι καλυτερο σου ευχομαι!

@pakaki το οφειλουμε αυτο εδω γιατι αντιστοιχα καποιοι αλλοι εδω μεσα με γεμισαν ελπιδες!!! Αυτο ειναι κ το νοημα!! Ευχομαι να εδωσα δυναμη κ ελπιδα σε ολες σας!! Αυτο με κανει πολυ χαρουμενη!!! Ετσι αντλουσα κ εγω δυναμη γιατι "δυστυχως" λοιποι συγγενεις κ φιλοι δεν μοιραζονται ευκολα τις εμπειριες αυτες με αποτελεσμα να μην ξερουμε εμεις που προσπαθουμε, τυχον ευχαριστα αποτελεσματα!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...