Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουνίου 2018


Recommended Posts

Μαρίνα μια από τα ίδια!!! Πήγα Παρασκευή κ μου λέει ότι δεν το κόβει για άμεσα και να πάω από την άλλη Δευτέρα!! Όμως λόγω καισαρικης δε θα με αφήσει μετά τις 15 νομίζω! Τότε θα κλείνω και 39 εβδομάδες. Τώρα άλλες φορές λέω να γεννήσω,αλλά να σου πω την αλήθεια δε βιάζομαι καθόλου!! Τώρα ούτε ξενύχτι Υπάρχει ούτε πόνος!!  Το μωράκι με κάνει να ανυπομονώ!

Πότε έχεις τελική εσυ;

Ιωάννα να σου ζήσει!


ynwZp3.png nwg7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Diana. είπε:

Μαρίνα μια από τα ίδια!!! Πήγα Παρασκευή κ μου λέει ότι δεν το κόβει για άμεσα και να πάω από την άλλη Δευτέρα!! Όμως λόγω καισαρικης δε θα με αφήσει μετά τις 15 νομίζω! Τότε θα κλείνω και 39 εβδομάδες. Τώρα άλλες φορές λέω να γεννήσω,αλλά να σου πω την αλήθεια δε βιάζομαι καθόλου!! Τώρα ούτε ξενύχτι Υπάρχει ούτε πόνος!!  Το μωράκι με κάνει να ανυπομονώ!

Πότε έχεις τελική εσυ;

Ιωάννα να σου ζήσει!

Τελική έχω 25 αλλά ο γιατρός από ότι κατάλαβα θεωρεί ιδανικό να προκύψει η γέννα 15-20... Όμως προς το παρόν δεν έχω σημάδια για κάτι άμεσο... Δεν βιάζομαι πάντως γτ ψιλοφοβαμαι, και τον τοκετό και το μετά :oops:

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Diana. είπε:

Γιατί 15 με 20;;;;  Για το μετά μην το πολυσκεφτεσαι! Κάθε μέρα που περνάει θα είναι και καλύτερη! Και θα ερωτευτείς τόσο το πλασματάκι σου που δε θα το χορταίνεις!

Μάλλον για να έρθει φυσικά η γέννα από μόνη της από ότι κατάλαβα.... 

Ναι και εγώ πιστεύω ότι θα με κάνει το μωρό να τα καταφέρω αλλά ξέρεις τώρα είναι η αγωνία της πρώτης φοράς... 

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη μπορεί να είναι και καλύτερη! Αφιερώνεσαι εξ ολοκλήρου! Εμένα πάντως ο γιατρός είναι της άποψης να μείνει στην κοιλιά όσο γίνεται πιο πολύ! Ωριμάζει καλύτερα! Άσε που σχεδόν πέρασε ο καιρός!


ynwZp3.png nwg7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Diana. είπε:

Η πρώτη μπορεί να είναι και καλύτερη! Αφιερώνεσαι εξ ολοκλήρου! Εμένα πάντως ο γιατρός είναι της άποψης να μείνει στην κοιλιά όσο γίνεται πιο πολύ! Ωριμάζει καλύτερα! Άσε που σχεδόν πέρασε ο καιρός!

Καλά ναι συμφωνώ όσο περισσότερο τόσο καλύτερα αλλά προτιμώ να έρθει 3-4 μέρες νωρίτερα από μόνο του πάρα να πάω με τεχνητους πόνους επειδή πέρασαν οι μέρες... Τεσπα θα δείξει, μακάρι να γίνει ότι είναι για καλό για όλες μας! 

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

Annaefin και Ιωαννα ...να σας ζησουν τα μωρακια.! 

 

Εγω εχω μελλον ακομα...αυριο παω γιατρο παλι...

 

Δινει το παρον αλλα περιορισμενες οι κινησεις της....39η μπαινω αυριο...τελευταια φορα με ειδε τη Πεμπτη και ειπε τραχηλος κλειστος...δεν εχει εξαλειφθει.


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Πολύ αναμονή έχουμε κορίτσια. Βγήκαν τ βιαστικά μωρά και τα άλλα έχουν αράξει μου φαίνεται!  Εγώ θα πάω σήμερα να με δει. Στην 39η μπαίνω την τεταρτη. Εντωμεταξυ δεν ξέρω τι με έχει πιάσει και ψιλοφοβαμαι.....

Κατα τα αλλα, στο σπιτι όλα έτοιμα,  τακτοποιημενα και κάθομαι σαν την κλωσα και περιμένω.  Άσε που κυκλοφορώ με ένα τιραντακι και το βράκι..   

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Και εγω σε λιγη ωρα εχω ραντεβου με το γιατρο και εχω αρκετο αγχος μιας και σημερα ειναι η ΠΗΤ μου και εγω δεν εχω απολυτως κανενα συμπτωμα!!Φοβαμαι μη μου πει για προκληση αλλα αν δεν γινεται αλλιως τι να κανω?

Σε λιγη ωρα θα εχω νεα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τελικά δεν θα πάω σήμερα γιατί έχει χειρουργείο. Αύριο πρωί.  Ουφ.

 

1 ώρα πρίν, aspa80 είπε:

Καλημερα!

Και εγω σε λιγη ωρα εχω ραντεβου με το γιατρο και εχω αρκετο αγχος μιας και σημερα ειναι η ΠΗΤ μου και εγω δεν εχω απολυτως κανενα συμπτωμα!!Φοβαμαι μη μου πει για προκληση αλλα αν δεν γινεται αλλιως τι να κανω?

Σε λιγη ωρα θα εχω νεα!!

Έλα όλα καλά.  Ψυχραιμία! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1) fani_  Π.Η.Τ.  1/06/18   ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

2)aggeliki22  Π.Η.Τ.  3-6-2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

3aspa80  Π.Η.Τ.  4-6-2018    ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

4)Farmakotriftena  Π.Η.Τ. 4/06/18  ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

5)annaefin 2/6/18  3080kg-53cm ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

6)evaki_ Π.Η.Τ.   6-6-2018    ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

7) Chrimai  Π.Η.Τ.   11/06/18   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

8 katsif    Π.Η.Τ.    13-6-2018 

9)mamasof Π.Η.Τ.  16-6-2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

10) Melody90  Π.Η.Τ.  16-6-2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

11) Lina27  Π.Η.Τ.   17-6-2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

12)Sunshine84 Π.Η.Τ. 17-6-2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!

13)J3nny Π.Η.Τ.  19-6-2018

14) Lia21   Π.Η.Τ.   20-6-2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

15) orianna Π.Η.Τ.   21-6-2018   ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

16) Diana.   Π.Η.Τ.   24-6-2018    ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

17)KarMar84   Π.Η.Τ.  25/06/18   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!

18) elena**  Π.Η.Τ.   30-6-2018   ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

 

Καλημέρα κορίτσια! Οι ήδη μανούλες στείλτε ημερομηνία γεννας και κιλακια να κάνω τις αλλαγές :)


Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Κοριτσια να πω και εδω οτι γεννησα στις 2 το μεσημερι το γατακι μου...3 κιλα...

Μια ομορφια φυσικα!

Δεν εκανα επισκληριδιο...γενικα ημουν καλα...λιγο στις εξωθησεις τα ειδα ολα..τωρα ειμαι τελεια.

Λιγακι τα ραμματα....αλλα τιιιιποτα.

Νιωθω λευτερη..σοκ.

Καλη λευτερια σε ολες...

Ειναι μοναδικες στιγμες...

 

Nα σου ζησει η μπουμπου !!! γερη και καλοτυχη να ειναι ! 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , aspa80 είπε:

Τελικα ειχα προαισθημα!Με βαζει μεσα σημερα για προκληση ετσι ωστε αυριο να εχω γεννησει!!Η αγωνια μου δεν περιγραφεται...προσπαθω να χαλαρωσω αλλα δυσκολα!

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι και σε λίγες ώρες θα έχεις το μωρουλακι σου! Όπως λέω και στον εαυτό μου η φύση ξέρει πως θα το φέρει και εμείς πρέπει απλά να την εμπιστευτουμε όπως τόσες γυναίκες! Με το καλό! 

  • Ευχαριστώ 1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...