Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουνίου 2018


Recommended Posts

farmakotriftena: Δοκιμασε την επομενη φορα που δεν θα δεχεται το στηθος να δωσεις να πιει λιγο απο το μουκαλι να ηρεμισει κ μετα δωσε στηθος ισως πιασει .θα σου πω και κατι και ας πεσουν να με φανε καποιες..πλεον σκεφτομαι οτι αν κανω δευτερο θα κανω μεικτο απο επιλογη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 49 λεπτά , Korina12 είπε:

Γεια και απο μενα!!!

Κοριτσια με τις συσπασεις πως τα πατε?  Εγω διανυω την 37 και με εβαλε ο γιατρος πριν στον καρδιοτοκογραφο και απο οτι μου ειπε εχω συσπασεις γεννας!! Και του λεω και τι να κανω τωρα? Λεει παρακολουθατες αν δεν αλλαξει κατι ελα στο Ελενα την Παρασκευη να σε ξαναδω... ολα τα υπολοιπα καλα και το μωρο εφτασε 3100.

Κάτι μου λέει ότι είσαι η επόμενη! Βρε @aspa80 ακομα;  Ατυχής η πρόβλεψή μου τελικά ότι θα ήσουν η επόμενη! 

@Melody90 πως πας;  γυρίσατε σπιτι; @mamSof? @fani_ εσύ πως τα πας;;

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , KarMar84 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

@Aggeliki22 με το καλό! 

@Farmakotriftena στα μαθήματα ανωδυνου μας είπανε για αύξηση του γάλακτος μπορούμε να πίνουμε τσάι γαιδουραγκαθου ή τριγωνελας... 

Ναι και ο συνδυασμός και των δύο είναι ακόμα καλύτερος! Θα πίνω και από αυτό!

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Κάτι μου λέει ότι είσαι η επόμενη! Βρε @aspa80 ακομα;  Ατυχής η πρόβλεψή μου τελικά ότι θα ήσουν η επόμενη! 

 

Και για μενα ατυχης νομιζω θα ειναι η προβλεψη σου..  δε νομιζω να μου κανει τη χαρη το παιδι.  Απο καιρο μου εχουν ξεκινησει οι συσπασεις

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Κάτι μου λέει ότι είσαι η επόμενη! Βρε @aspa80 ακομα;  Ατυχής η πρόβλεψή μου τελικά ότι θα ήσουν η επόμενη! 

@Melody90 πως πας;  γυρίσατε σπιτι; @mamSof? @fani_ εσύ πως τα πας;;

Αστα να πανε...η κοιλια μου εχει γινει τεραστια, δεν βολευομαι να κοιμηθω, στο περπατημα νοιωθω ενα βαρος χαμηλα με αποτελεσμα να μην μπορω να περπατησω οσο μου εχουν πει...χθες επαθα και κατι περιεργο μετα το περπατημα , ηταν σαν σφιξιμο με  πονο ψηλα στην κοιλια αναμεσα απο στηθος και αφαλο.Κρατησε ενα 5λεπτο και μετα δεν το ξαναειχα. Τωρα τι ηταν αυτο ουτε που ξερω.

Με βλεπω παντως να ειμαι μανουλα Ιουνιου...αλλα ποσο του  Ιουνη?

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Χρειαζομαι τις εμπειριες σας.

Πριν λιγο ειχα καφε υγρα στο εσωρουχο.

Θα παω στο γιατρο το απογευμα αλλα ως γνωστον ανησυχω πολυ. Ειναι νωρις ακομα!

Επισης, εχω καποια πονακια περιοδου αλλα οχι κατι τρομερο...αυτα που ειχα και αλλες φορες. Ειχε καμια αλλη καφε υγρα;


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλησπερα.

Χρειαζομαι τις εμπειριες σας.

Πριν λιγο ειχα καφε υγρα στο εσωρουχο.

Θα παω στο γιατρο το απογευμα αλλα ως γνωστον ανησυχω πολυ. Ειναι νωρις ακομα!

Επισης, εχω καποια πονακια περιοδου αλλα οχι κατι τρομερο...αυτα που ειχα και αλλες φορες. Ειχε καμια αλλη καφε υγρα;

Ιωαννα τα καφε υγρα μπορει να ειναι απο τον τραχηλο μπορει κ να ειναι εναρξη τοκετου. μιλα τωρα με το γιατρο σου. δεν ειναι νωρις ιωαννα το παιδι ειναι 3 κιλα κ εχεις μπει στον μηνα σου μιλα αμεσως με τον γιατρο σου μην περιμενεις μεχρι το βραδυ. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..γεννησα με.μεγαλη ταλαιπωρια ..  στο τσακ γλιτοσα καισαρικη..3:920.κιλα...ελεος.και.πηγα λιγες μερες πριν την πητ μ ...δλδ ποσο θα επερνε ???...ακομα δν θυλασα κοιματε συναιχια..δν ξυπνα με τπτ...αλλα ειμαστε και η δυο πολυ ταλαιπωρκμενες..

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Aggeliki22 είπε:

Καλησπερα..γεννησα με.μεγαλη ταλαιπωρια ..  στο τσακ γλιτοσα καισαρικη..3:920.κιλα...ελεος.και.πηγα λιγες μερες πριν την πητ μ ...δλδ ποσο θα επερνε ???...ακομα δν θυλασα κοιματε συναιχια..δν ξυπνα με τπτ...αλλα ειμαστε και η δυο πολυ ταλαιπωρκμενες..

Αγγελική Βαλ'την στο στήθος σου...

Η γλυκούλα!! Θρεφταρακι!!

  • Ευχαριστώ 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Aggeliki22 είπε:

Καλησπερα..γεννησα με.μεγαλη ταλαιπωρια ..  στο τσακ γλιτοσα καισαρικη..3:920.κιλα...ελεος.και.πηγα λιγες μερες πριν την πητ μ ...δλδ ποσο θα επερνε ???...ακομα δν θυλασα κοιματε συναιχια..δν ξυπνα με τπτ...αλλα ειμαστε και η δυο πολυ ταλαιπωρκμενες..

Να σου ζήσει!  Μεγάλο μωράκι ρε φιλεναδα μπράβο!  Ότι καλύτερο! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, linaa είπε:

Ιωαννα τα καφε υγρα μπορει να ειναι απο τον τραχηλο μπορει κ να ειναι εναρξη τοκετου. μιλα τωρα με το γιατρο σου. δεν ειναι νωρις ιωαννα το παιδι ειναι 3 κιλα κ εχεις μπει στον μηνα σου μιλα αμεσως με τον γιατρο σου μην περιμενεις μεχρι το βραδυ. 

Μιλησα.

Θα παω το απογευμα αλλα δεν το σπουδαιολογησε οποτε χαλαρα...

πρίν από 28 λεπτά , Aggeliki22 είπε:

Καλησπερα..γεννησα με.μεγαλη ταλαιπωρια ..  στο τσακ γλιτοσα καισαρικη..3:920.κιλα...ελεος.και.πηγα λιγες μερες πριν την πητ μ ...δλδ ποσο θα επερνε ???...ακομα δν θυλασα κοιματε συναιχια..δν ξυπνα με τπτ...αλλα ειμαστε και η δυο πολυ ταλαιπωρκμενες..

Να σου ζησει κοριτσι μου!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Aggeliki22 είπε:

Καλησπερα..γεννησα με.μεγαλη ταλαιπωρια ..  στο τσακ γλιτοσα καισαρικη..3:920.κιλα...ελεος.και.πηγα λιγες μερες πριν την πητ μ ...δλδ ποσο θα επερνε ???...ακομα δν θυλασα κοιματε συναιχια..δν ξυπνα με τπτ...αλλα ειμαστε και η δυο πολυ ταλαιπωρκμενες..

Να σου ζήσει Αγγελική!! Ότι καλύτερο και καλή δύναμη :)

  • Ευχαριστώ 1

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Αγγελική Βαλ'την στο στήθος σου...

Η γλυκούλα!! Θρεφταρακι!!

Την εβαλα.στο στηθος ...ολα οκ...για αρχη ..να δουμε στο σπιτι πως θα ειναι ...αλλα το ωραιο ηταν οτι εσενα σκεφτωμουν χαχαχαχαχ

 

 

 

Ευχαριστω κοριτσια ...αντε με το καλο και η αλλες ...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...