Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουνίου 2018


Recommended Posts

@evaki_ Εγώ σιλικόνης κουτάλι έχω με έχει βολέψει. Εγώ και πλαστικό αλλά της σιλικόνης είναι εύκαμπτο. Εκπαιδευτικό Κύπελλο έχω πάρει της avent αυτό με τον πιγκουίνο που έχει σκληρό στόμιο και τάπα. Το γυρίζεις ανάποδα και δεν τρέχει αλλά το σημαντικότερο είναι πως το μωρό πρέπει να ρουφήξει για να πιεί. Γράφει από 12+ αλλά μη σε αγχώνει το δίνουν και σε 4 μηνών.

Το money heist  βρε κορίτσια δεν μου άρεσε καθόλου. Πολύ φτηνιαρικο. @mamSof αστυνομικά μου αρέσουν αρκετά  και μυστηρίου.

@iwanna24 τυχερή κι εσένα που τρώει. Φτου φτου κορίτσια είναι ευλογία να τρώει το παιδί. Εμένα κακοφαγος μάλλον θα γινει

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

@evaki_ Εγώ σιλικόνης κουτάλι έχω με έχει βολέψει. Εγώ και πλαστικό αλλά της σιλικόνης είναι εύκαμπτο. Εκπαιδευτικό Κύπελλο έχω πάρει της avent αυτό με τον πιγκουίνο που έχει σκληρό στόμιο και τάπα. Το γυρίζεις ανάποδα και δεν τρέχει αλλά το σημαντικότερο είναι πως το μωρό πρέπει να ρουφήξει για να πιεί. Γράφει από 12+ αλλά μη σε αγχώνει το δίνουν και σε 4 μηνών.

Το money heist  βρε κορίτσια δεν μου άρεσε καθόλου. Πολύ φτηνιαρικο. @mamSof αστυνομικά μου αρέσουν αρκετά  και μυστηρίου.

@iwanna24 τυχερή κι εσένα που τρώει. Φτου φτου κορίτσια είναι ευλογία να τρώει το παιδί. Εμένα κακοφαγος μάλλον θα γινει

Άμα πίνει το γάλα του μπορεί να μην θέλει ακόμα να φάει εμένα δεν το επεινε δεν της άρεσε και τώρα με τα φαγητά μια χαρά της αρέσουν ευτυχώς γιατί είμαστε αδυνατουλες άμα δεν φάει και το φαΐ χάθηκα. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

 

Το money heist  βρε κορίτσια δεν μου άρεσε καθόλου. Πολύ φτηνιαρικο. @mamSof αστυνομικά μου αρέσουν αρκετά  και μυστηρίου.

 

Καλημερα! Να σου πω ... οσο ειδα .. γιατι εγω το χαζευα και ο αντρας μου το παρακολουθησε ολο ... καλο μου φανηκε. Βεβαια εμενα μου αρεσουν και τα ισπανοφωνα ... ισως να παιζει και αυτο ρολο ... Ηταν παντως καλη η ιδεα το σεναριου! 

Εμενα μου αρεσε πολυ και περιμενω να βγει ο επομενος κυκλος του Travellers. Μου αρεσουν αυτα της επιστημονικης φαντασιας ... ή φαντασιας ας πουμε .. Να εχουν το κατιτις του και ερωτα βεβαια! χαχα! Δραματα δεν θελω να βλεπω ... ψυχοπλακωνομαι ... Και δεν μου αρεσουν και τα σπλατερ ... ή να εχει τιποτα κακο να συμβαινει σε παιδακια ... αστα ... Αστυνομικα θα ελεγα οτι βλεπω τυπου Criminal Minds ή με μια δοση κωμωδιας τυπου Castle. Και τα εποχης μου αρεσουν ... 

Απο ταινιες ας πουμε ποιες θα ελεγες οτι σου αρεσαν πολυ και θα τις προτεινες;

Βραζω κολοκυθι σημερα ... Αντε να δουμε πως θα παει η τριτη αποπειρα .. Εχω απογοητευτει αλλα ειμαι ακομη στην αρχη .... Σε τι υφη να το δωσω ... νερουλη εντελως; Την πρωτη ηταν σαν πουρε ... Δεν πετυχε ... Την δευτερη σαν χυλος ή αραιη κρεμα ... 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η τέλεια ληστεία...επισης, broadchurch και φυσικά the sinner...έχω βέβαια καεί και με άλλα...gossip girl...13 reasons why...καλά είμαι ότι να ναι γενικά...τώρα βλέπουμε ένα που έβγαλε αυτός που έβγαλε και την τέλεια ληστεία...δεν θυμάμαι πως λέγεται...προφανώς είναι ισπανικό!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

@mamSof θα κάνω ένα τσεκ για αυτά που αναφέρεις στο Netflix. Δε σου τρώει το μωρο;

@iwanna24 μάλλον έχουμε σχεδόν το ίδιο γούστο. Το sinner καλό και το 13 καλο. To broadchurch τι είδος ειναι; 

Τώρα βλέπω ένα Δανικο. Ο πολεμιστής λέγεται. Παλεύω με ένα επεισόδιο από το Σάββατο. Καλο φαίνεται πάντως. Είναι με αστυνομία καρτέλ ναρκωτικών και τέτοια αν έχω καταλάβει καλά

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

@mamSof θα κάνω ένα τσεκ για αυτά που αναφέρεις στο Netflix. Δε σου τρώει το μωρο;

@iwanna24 μάλλον έχουμε σχεδόν το ίδιο γούστο. Το sinner καλό και το 13 καλο. To broadchurch τι είδος ειναι; 

Τώρα βλέπω ένα Δανικο. Ο πολεμιστής λέγεται. Παλεύω με ένα επεισόδιο από το Σάββατο. Καλο φαίνεται πάντως. Είναι με αστυνομία καρτέλ ναρκωτικών και τέτοια αν έχω καταλάβει καλά

Είναι μυστηρίου...αστυνομικό...πάρα πολύ καλό. Δες το!

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια δεν τρώει τίποτα ο δικός μου. ΤΙΠΟΤΑ μηδέν... τι θα κάνω;;; πως θα βάζει βαρος;

Μην αγχώνεσαι γιατί το καταλάβενει τι του έχεις ξεκινήσει; 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρει βάρος ρε φιλεναδα αν είναι δυνατόν!  Θα φάει άμα λυσαξει!!!!!

Μην αγχώνεσαι!  Εμείς ακόμα βυζι. Στις 6 δεκεμβρη γινόμαστε 6 μηνών και θα αρχίσουμε τις τροφές! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Τον ξεκίνησα με ζωμό και καρότο και δεν τα έτρωγε καθόλου και λίγες μέρες μετά το γύρισα σε φρούτο έφαγε μόνο την πρώτη μέρα και μετά τίποτα ξανά. Τρώει μόνο την πρώτη κουταλιά και μετά αρχίζει να κλαίει..


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Farmakotriftena είπε:

Τον ξεκίνησα με ζωμό και καρότο και δεν τα έτρωγε καθόλου και λίγες μέρες μετά το γύρισα σε φρούτο έφαγε μόνο την πρώτη μέρα και μετά τίποτα ξανά. Τρώει μόνο την πρώτη κουταλιά και μετά αρχίζει να κλαίει..

Προσπάθησε πάλι σιγά σιγά κάνε ότι το τρως εσύ μήπως το κοροϊδέψεις και θέλει.ετσι είναι και η ανηψια μου θέλει μόνο γάλα εμάς δεν μας αρέσει και τα τρώμε τα φαγητά. Στη Φρουτοκρεμα έβαλες μπανάνα τους αρέσει πολύ; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Τον ξεκίνησα με ζωμό και καρότο και δεν τα έτρωγε καθόλου και λίγες μέρες μετά το γύρισα σε φρούτο έφαγε μόνο την πρώτη μέρα και μετά τίποτα ξανά. Τρώει μόνο την πρώτη κουταλιά και μετά αρχίζει να κλαίει..

Ρε φίλη είναι εν μέρη λογικό.  Γάλα έπινε το καημένο! Έχε υπομονή και όλα θα στρώσουν! Αλλά μην του δίνεις και αμέσως γαλα, όσο μπορείς να επιμένεις, μην μας κοροϊδεύει... 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Προσπάθησε πάλι σιγά σιγά κάνε ότι το τρως εσύ μήπως το κοροϊδέψεις και θέλει.ετσι είναι και η ανηψια μου θέλει μόνο γάλα εμάς δεν μας αρέσει και τα τρώμε τα φαγητά. Στη Φρουτοκρεμα έβαλες μπανάνα τους αρέσει πολύ; 

Μπανανα αχλάδι κ γλυκό μήλο βάζω... Η ανιψιά σου παίρνει βάρος η είναι αδυνατουλα;

πρίν από 43 λεπτά , katsif είπε:

Ρε φίλη είναι εν μέρη λογικό.  Γάλα έπινε το καημένο! Έχε υπομονή και όλα θα στρώσουν! Αλλά μην του δίνεις και αμέσως γαλα, όσο μπορείς να επιμένεις, μην μας κοροϊδεύει... 

Η κόρη μου τα δέχτηκε αμέσως. Απλά φοβάμαι πως για να μην τρώει τώρα δεν θα τρώει κ μετά. Αν δεν το θέλει τι μπορεί να αλλάξει;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Μπανανα αχλάδι κ γλυκό μήλο βάζω... Η ανιψιά σου παίρνει βάρος η είναι αδυνατουλα;

Η κόρη μου τα δέχτηκε αμέσως. Απλά φοβάμαι πως για να μην τρώει τώρα δεν θα τρώει κ μετά. Αν δεν το θέλει τι μπορεί να αλλάξει;

Είναι 2 χρόνων ποτέ δεν έφαγε όλο το φαΐ της με το ζωρι λίγο αλλά έπινε και πίνει πάρα πολύ γαλα. Είναι κανονική στο βάρος της φαντάσου στην ηλικία της δικιάς μου ήταν 3 κιλά πιο πανω. Τώρα φαντάσου πίνει πρωί γάλα μεσημέρι κάτι τσιμπάει πίνει γάλα πάλι απόγευμα γάλα βράδυ γάλα. Κάνε την προσπάθεια σου φτιαχτό αν δεν το φαΐ πετατω και αστην λίγο μήπως θέλει αργότερα. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Μπανανα αχλάδι κ γλυκό μήλο βάζω... Η ανιψιά σου παίρνει βάρος η είναι αδυνατουλα;

Η κόρη μου τα δέχτηκε αμέσως. Απλά φοβάμαι πως για να μην τρώει τώρα δεν θα τρώει κ μετά. Αν δεν το θέλει τι μπορεί να αλλάξει;

Διάβασα στο διατροφικό οδηγό ότι λέει μπορεί να τους πάρει και μια εβδομάδα να αποδεχτούν μια τροφή. Υπομονη και επιμονή! 

Α ρε τι με περιμένει....

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...