Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 32 λεπτά , bella32 είπε:

@nanoula90 εισαι κσυ σε νοσοκομείο η έχεις γυρίσει σπίτι; ποια αντιβίωση σου έδωσε αν επιτρέπεται; εύχομαι να σταματήσουν γρήγορα οι συσπάσεις και με την ξεκούραση και το ουτροτζεσταν να ανέβει και ο τράχηλος!

@Marimarv πως είσαι σήμερα κορίτσι μου; είδες καθόλου διάφορα; να μείνεις μέσα όσο χρειαστεί!

Είμαι πολύ καλύτερα κορίτσι μου η αλήθεια είναι πως νιώθω πολύ καλά καμία σχέση με χθες.. Βέβαια μου είπαν ότι σε αυτό οφείλεται ο όρος και δεν ξέρουμε πως θα είμαι χωρίς αυτόν οπότε θα μείνω κάποιες μέρες ακόμα και ίσως κ κάποιες χωρίς όρο για να δούμε την εξέλιξη.. Οι ενέσεις κορτιζόνης όμως έχουν τρελάνει το ζάχαρο και ίσως κάνω δεν αποφύγω την ινσουλίνη τελικά.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 8 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καταλαβα. Βλεπω πως πολλες παντως το περναμε αυτο με τις συσπασεις. Οπως κ να χει, αισιοδοξια κ ολα καλα θα πανε για ολες. Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου για τις απαντησεις σας. Με το καλο ευχομαι σε ολες μας!

Δεν ξερω αν είμαστε πολλές, μιας και σ κυκλο μ καμια αλλη δεν εχςι περάσει αυτα που εχω περάσει εγω, σίγουρα πάντως δεν ειμαστε μονες!! Και σαφέστατα βοηθάει να σκεφτόμαστε πως υπάρχουν και χειρότερα! Θετική σκέψη ομως και όλα καλά θα πάνε :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , nanoula90 είπε:

Κ μενα μου το πε αυτο με την κοιλια! Να φανταστεις μου το χε ξαναπει πιο παλια οταν του ανεφερα για πρωτη φορα τις συσπασεις αλλα ελεγα σιγα μωρε τι πειραζει. Κι ομως, εχουν δικιο τελικα. Ειμαι 24 εβδομαδων κοριτσι μου. Περιδεση ποτε κανουν?? Οταν φτασει κατω απο 2,5 ο τραχηλος? Η ακομα πιο κατω?

το θέμα της περιδεσης είναι λίγο περίεργο. κάποιοι γιατροί είναι υπέρ κάποιοι κατά. πρέπει να συντρέχουν πολλοί παράγοντες. εσυ το 2,5 μπορείς άνετα να το ανεβάσεις κοντά στο 3. κγω κοντά στην 24 ημουν με τράχηλο 22 και παρόλο που έχω ιστορικό αποβολής δεν μου κάνε περιδεση..με ουτροτζεσταν μαγνησια και πολυυυ ξάπλα έφτασε ξανά ο τράχηλος 30! απλά θέλει ηρεμία, να μη σε ταράζουν οι γύρω  και να είσαι χαρούμενη! αυτό! μου χε δώσει και λαδακι για το έντερο μη ζορίζομαι όταν πάω τουαλέτα και τώρα διανύω την 33η εβδομάδα! όταν νοσηλευτηκα οι μαιες και οι γιατροί μου έλεγαν να πίνω πολυυυυυ νερό γτ είναι φάρμακο για τις συσπάσεις, να ξαπλώνω στο πλάι και να μην ακουμπάω κοιλίτσα! και όλα είναι καλά!! οποτε κσυ ταινίες και βιβλία και ηρεμία!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , nanoula90 είπε:

Κ μενα μου το πε αυτο με την κοιλια! Να φανταστεις μου το χε ξαναπει πιο παλια οταν του ανεφερα για πρωτη φορα τις συσπασεις αλλα ελεγα σιγα μωρε τι πειραζει. Κι ομως, εχουν δικιο τελικα. Ειμαι 24 εβδομαδων κοριτσι μου. Περιδεση ποτε κανουν?? Οταν φτασει κατω απο 2,5 ο τραχηλος? Η ακομα πιο κατω?

@nanoula90 να προσέχεις πάρα πάρα πολύ είναι νωρίς ακόμα για σένα.. Εμένα μου είπαν να φτάσω τς 36 βδομάδες είμαι 33 τώρα και πιστεύω με πολύ προσοχή και όλα όσα παίρνω θα τα καταφέρω.. Μην κάνεις τίποτα κρεβατάκι.. Αυτό με την κοιλιά εμένα δεν μου το έχουν πει γτ τι γίνεται με αυτό.. Χθες που είχα αγχωθεί την χαϊδεύα όλη μέρα 

πρίν από 9 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Δεν ξερω αν είμαστε πολλές, μιας και σ κυκλο μ καμια αλλη δεν εχςι περάσει αυτα που εχω περάσει εγω, σίγουρα πάντως δεν ειμαστε μονες!! Και σαφέστατα βοηθάει να σκεφτόμαστε πως υπάρχουν και χειρότερα! Θετική σκέψη ομως και όλα καλά θα πάνε :)

Αυτό λέω κ εγώ καμία κοντινή μου δεν έχει περάσει αυτά που έχω περάσει εγώ αλλά όπως είπες υπάρχουν και χειρότερα οπότε κάνουμε υπομονή.. Κ εγώ μέχρι τώρα έχω κάνει εισαγωγή στ νοσοκομείο 3 φορές κ είχα κ άλλα πολλά θέματα.. Τουλάχιστον εδώ μέσα καταλαβαίνουμε η μία την άλλη 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Marimarv είπε:

@nanoula90 να προσέχεις πάρα πάρα πολύ είναι νωρίς ακόμα για σένα.. Εμένα μου είπαν να φτάσω τς 36 βδομάδες είμαι 33 τώρα και πιστεύω με πολύ προσοχή και όλα όσα παίρνω θα τα καταφέρω.. Μην κάνεις τίποτα κρεβατάκι.. Αυτό με την κοιλιά εμένα δεν μου το έχουν πει γτ τι γίνεται με αυτό.. Χθες που είχα αγχωθεί την χαϊδεύα όλη μέρα 

Οχι μη τη χαιδευεις! Μου ειπε πως τα χαδια επιδεινωνουν τις συσπασεις. Κανουν τον μυ της μητρας να συσπαται ακομα παραπανω δλδ. Απεφευγε τα χαδια, εσυ κοντευεις κοριτσι μου, οποτε κρατησου κ μη την πολυχαιδευεις.

πρίν από 5 λεπτά , bella32 είπε:

το θέμα της περιδεσης είναι λίγο περίεργο. κάποιοι γιατροί είναι υπέρ κάποιοι κατά. πρέπει να συντρέχουν πολλοί παράγοντες. εσυ το 2,5 μπορείς άνετα να το ανεβάσεις κοντά στο 3. κγω κοντά στην 24 ημουν με τράχηλο 22 και παρόλο που έχω ιστορικό αποβολής δεν μου κάνε περιδεση..με ουτροτζεσταν μαγνησια και πολυυυ ξάπλα έφτασε ξανά ο τράχηλος 30! απλά θέλει ηρεμία, να μη σε ταράζουν οι γύρω  και να είσαι χαρούμενη! αυτό! μου χε δώσει και λαδακι για το έντερο μη ζορίζομαι όταν πάω τουαλέτα και τώρα διανύω την 33η εβδομάδα! όταν νοσηλευτηκα οι μαιες και οι γιατροί μου έλεγαν να πίνω πολυυυυυ νερό γτ είναι φάρμακο για τις συσπάσεις, να ξαπλώνω στο πλάι και να μην ακουμπάω κοιλίτσα! και όλα είναι καλά!! οποτε κσυ ταινίες και βιβλία και ηρεμία!!

Καταλαβα. Νερακι πινω ετσι κ αλλιως. Αλλα πες μου τι λαδακι παιρνεις για το εντερο γιατι υποφερω κ γω απο δυσκοιλιοτητα. Του το ειπα αλλα αυτο που μου προτεινε το παιρνω ηδη.  Εχω δοκιμασει duphalac και γαλα μαγνησιας και δεν εχω δει τιποτα. Μεχρι κ υποθετα πηρα, αλλα κ αυτα ειναι μονο ως εσχατη λυση. Αν μπορεις πες μου τι λαδακι ειναι αυτο κ αν σε εχει βοηθησει γιατι εχω φτασει σε σημειο να κοψω τελειως το σιδηρο μηπως βρω ηρεμια. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , Marimarv είπε:

Είμαι πολύ καλύτερα κορίτσι μου η αλήθεια είναι πως νιώθω πολύ καλά καμία σχέση με χθες.. Βέβαια μου είπαν ότι σε αυτό οφείλεται ο όρος και δεν ξέρουμε πως θα είμαι χωρίς αυτόν οπότε θα μείνω κάποιες μέρες ακόμα και ίσως κ κάποιες χωρίς όρο για να δούμε την εξέλιξη.. Οι ενέσεις κορτιζόνης όμως έχουν τρελάνει το ζάχαρο και ίσως κάνω δεν αποφύγω την ινσουλίνη τελικά.. 

@Marimarv κοριτσι μου ο όρος βοηθάει γτ ενυδατωνει! γι'αυτό πρέπει κ μόνη σου να πίνεις νερα.. το ξέρω ότι είναι κούραστικο να τρέχεις συνέχεια τουαλετα με τον ορό παραμασχαλα..εγώ όταν νοσηλευτηκα μου λέγανε 3 με 4 λίτρα την ημέρα!!! και το χω κρατήσει ακόμη και τώρα..μιλάμε για πολύ νερό.  αλλά είδα αποτέλεσμα κορίτσι μου.  όσο για το άγγιγμα στη κοιλιά, μου το έλεγαν όλοι οι καθηγητές που περνούσαν να με δουν ( νοσηλευτηκα στο πανεπιστημιακό) για να μην ταραζω την περιοχή καθόλου! ξάπλα στο πλάι αυστηρά με είχαν και μου χαν δώσει και λαδακι να πίνω για να πηγαίνω εύκολα τουαλετα χωρίς να σφιγγομαι καθόλου!και όλα καλά!! τους ενημερωσες για το σάκχαρο να σε προσέξουν; δε γινόταν όμως να μη κάνεις ενέσεις κορτιζόνης 

@nanoula90 κγω αυτό έπαιρνα, το ντουφαλακ αλλά καμία αλλαγή.. μέχρι που μου έδωσαν στο νοσοκομείο το nujol. βάλσαμο... σε συνδυασμό με all bran που τρωω για πρωινό, αν όχι κάθε μέρα, μέρα πάρα μέρα πηγαίνω τουαλετα!!! πίνω 1 κουτάλι της σούπας το βράδυ κ πέφτω  για ύπνο. αυτές ήταν οι οδηγίες που μ είχα  δώσει στο νοσοκομείο. να ξέρεις κάνει μερικές μέρες να μαλακώσει το έντερο αλλά με έχει σώσει! τα υποθετα δεν μου τα δίνανε με τπτ λόγω συσπάσεων.. μου έλεγαν ότι προκαλούν σύσπαση στο έντερο και μπορεί να επηρεάσει και τη μήτρα σου..οπότε έκανα λίγο υπομονή μέχρι να δράσει το λαδακι. 


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , bella32 είπε:

@Marimarv κοριτσι μου ο όρος βοηθάει γτ ενυδατωνει! γι'αυτό πρέπει κ μόνη σου να πίνεις νερα.. το ξέρω ότι είναι κούραστικο να τρέχεις συνέχεια τουαλετα με τον ορό παραμασχαλα..εγώ όταν νοσηλευτηκα μου λέγανε 3 με 4 λίτρα την ημέρα!!! και το χω κρατήσει ακόμη και τώρα..μιλάμε για πολύ νερό.  αλλά είδα αποτέλεσμα κορίτσι μου.  όσο για το άγγιγμα στη κοιλιά, μου το έλεγαν όλοι οι καθηγητές που περνούσαν να με δουν ( νοσηλευτηκα στο πανεπιστημιακό) για να μην ταραζω την περιοχή καθόλου! ξάπλα στο πλάι αυστηρά με είχαν και μου χαν δώσει και λαδακι να πίνω για να πηγαίνω εύκολα τουαλετα χωρίς να σφιγγομαι καθόλου!και όλα καλά!! τους ενημερωσες για το σάκχαρο να σε προσέξουν; δε γινόταν όμως να μη κάνεις ενέσεις κορτιζόνης 

@nanoula90 κγω αυτό έπαιρνα, το ντουφαλακ αλλά καμία αλλαγή.. μέχρι που μου έδωσαν στο νοσοκομείο το nujol. βάλσαμο... σε συνδυασμό με all bran που τρωω για πρωινό, αν όχι κάθε μέρα, μέρα πάρα μέρα πηγαίνω τουαλετα!!! πίνω 1 κουτάλι της σούπας το βράδυ κ πέφτω  για ύπνο. αυτές ήταν οι οδηγίες που μ είχα  δώσει στο νοσοκομείο. να ξέρεις κάνει μερικές μέρες να μαλακώσει το έντερο αλλά με έχει σώσει! τα υποθετα δεν μου τα δίνανε με τπτ λόγω συσπάσεων.. μου έλεγαν ότι προκαλούν σύσπαση στο έντερο και μπορεί να επηρεάσει και τη μήτρα σου..οπότε έκανα λίγο υπομονή μέχρι να δράσει το λαδακι. 

Παω τρεχοντας να το παρω!!! Μακαρι να με σωσει γιατι εχω απελπιστει! Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου γλυκα. Με το καλο τα μωρακια σας. Υπομονη θα κανουμε κ ξαπλα, και μολις ερθουν τα μωρακια μας θα τα ξεχασουμε ολα!!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , nanoula90 είπε:

Παω τρεχοντας να το παρω!!! Μακαρι να με σωσει γιατι εχω απελπιστει! Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου γλυκα. Με το καλο τα μωρακια σας. Υπομονη θα κανουμε κ ξαπλα, και μολις ερθουν τα μωρακια μας θα τα ξεχασουμε ολα!!

α ξέχασα να σου πω για το θέμα της δυσκοιλιότητας,  η διατροφολόγος μου μού δώσε προβιοτικα και πίνω 1 χαπακι ανά 2 με 3 μέρες! εύχομαι να σε βοηθήσει όσο βοήθησε και μένα!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , bella32 είπε:

α ξέχασα να σου πω για το θέμα της δυσκοιλιότητας,  η διατροφολόγος μου μού δώσε προβιοτικα και πίνω 1 χαπακι ανά 2 με 3 μέρες! εύχομαι να σε βοηθήσει όσο βοήθησε και μένα!!

Αυτα πως τα ζηταω απο το φαρμακειο? Ετσι, προβιοτικα? Η ειναι συγκεκριμενα? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Αυτα πως τα ζηταω απο το φαρμακειο? Ετσι, προβιοτικα? Η ειναι συγκεκριμενα? 

έχει διαφορά σκευάσματα.  η γιατρός μου μού σύστησε τα prodilac από frez...erm!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, bella32 είπε:

έχει διαφορά σκευάσματα.  η γιατρός μου μού σύστησε τα prodilac από frez...erm!

Ενταξει, εισαι θεα! Σε υπερευχαριστω. Μακαρι να με βοηθησουν γιατι σκεφτομουν οτι ισως επιβαρυνω τις συσπασεις με την δυσκοιλιοτητα αλλα δεν ηξερα τι αλλο να κανω. Αυτα που παιρνω δεν μου κανουν τπτ. Να σαι καλα!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Οχι μη τη χαιδευεις! Μου ειπε πως τα χαδια επιδεινωνουν τις συσπασεις. Κανουν τον μυ της μητρας να συσπαται ακομα παραπανω δλδ. Απεφευγε τα χαδια, εσυ κοντευεις κοριτσι μου, οποτε κρατησου κ μη την πολυχαιδευεις.

Καταλαβα. Νερακι πινω ετσι κ αλλιως. Αλλα πες μου τι λαδακι παιρνεις για το εντερο γιατι υποφερω κ γω απο δυσκοιλιοτητα. Του το ειπα αλλα αυτο που μου προτεινε το παιρνω ηδη.  Εχω δοκιμασει duphalac και γαλα μαγνησιας και δεν εχω δει τιποτα. Μεχρι κ υποθετα πηρα, αλλα κ αυτα ειναι μονο ως εσχατη λυση. Αν μπορεις πες μου τι λαδακι ειναι αυτο κ αν σε εχει βοηθησει γιατι εχω φτασει σε σημειο να κοψω τελειως το σιδηρο μηπως βρω ηρεμια. 

Κατάλαβα και δεν το ήξερα αυτό για την κοιλιά πάλι καλά που μου το είπατε.. 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Εγώ σήμερα είδα στο εσώρουχο καφέ υγρά το είπα στον γιατρό είπε να μην φοβάμαι δεν είναι κάτι.. Σήμερα 8 και μισή το βράδυ πάω για πρώτη φορά για καρδιοτοκογραφο και έχω λίγο ανχος σαν ψέματα μου φαίνεται που για μισή ώρα θα ακούω την καρδιά ♥ της μπέμπας μου!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bella32 είπε:

@Marimarv κοριτσι μου ο όρος βοηθάει γτ ενυδατωνει! γι'αυτό πρέπει κ μόνη σου να πίνεις νερα.. το ξέρω ότι είναι κούραστικο να τρέχεις συνέχεια τουαλετα με τον ορό παραμασχαλα..εγώ όταν νοσηλευτηκα μου λέγανε 3 με 4 λίτρα την ημέρα!!! και το χω κρατήσει ακόμη και τώρα..μιλάμε για πολύ νερό.  αλλά είδα αποτέλεσμα κορίτσι μου.  όσο για το άγγιγμα στη κοιλιά, μου το έλεγαν όλοι οι καθηγητές που περνούσαν να με δουν ( νοσηλευτηκα στο πανεπιστημιακό) για να μην ταραζω την περιοχή καθόλου! ξάπλα στο πλάι αυστηρά με είχαν και μου χαν δώσει και λαδακι να πίνω για να πηγαίνω εύκολα τουαλετα χωρίς να σφιγγομαι καθόλου!και όλα καλά!! τους ενημερωσες για το σάκχαρο να σε προσέξουν; δε γινόταν όμως να μη κάνεις ενέσεις κορτιζόνης 

@nanoula90 κγω αυτό έπαιρνα, το ντουφαλακ αλλά καμία αλλαγή.. μέχρι που μου έδωσαν στο νοσοκομείο το nujol. βάλσαμο... σε συνδυασμό με all bran που τρωω για πρωινό, αν όχι κάθε μέρα, μέρα πάρα μέρα πηγαίνω τουαλετα!!! πίνω 1 κουτάλι της σούπας το βράδυ κ πέφτω  για ύπνο. αυτές ήταν οι οδηγίες που μ είχα  δώσει στο νοσοκομείο. να ξέρεις κάνει μερικές μέρες να μαλακώσει το έντερο αλλά με έχει σώσει! τα υποθετα δεν μου τα δίνανε με τπτ λόγω συσπάσεων.. μου έλεγαν ότι προκαλούν σύσπαση στο έντερο και μπορεί να επηρεάσει και τη μήτρα σου..οπότε έκανα λίγο υπομονή μέχρι να δράσει το λαδακι. 

Καλά που μου το είπατε κορίτσια μου γτ δεν μου το είπαν εδώ για την κοιλιά.. Νερό πίνω κ χθες όλο το βράδυ τ έπαιξα με το πήγαινε έλα στ τουαλέτα με τον όρο πολύ κουραστικό η αλήθεια είναι..  Και την κορτιζόνη ναι δεν γίνεται να μην την κάνω.. Μου είπαν σε μια βδομάδα θα στρώσει το ζάχαρο μου είναι τώρα αυτές τις μέρες αλλά ο ενδοκρινολογος θα πρέπει να μας πει για την ινσουλίνη 

πρίν από 40 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ενταξει, εισαι θεα! Σε υπερευχαριστω. Μακαρι να με βοηθησουν γιατι σκεφτομουν οτι ισως επιβαρυνω τις συσπασεις με την δυσκοιλιοτητα αλλα δεν ηξερα τι αλλο να κανω. Αυτα που παιρνω δεν μου κανουν τπτ. Να σαι καλα!

Και εγω το σκέφτομαι αυτό για την δυσκοιλιοτητα γτ μου άλλαξαν το μαγνησιο το οποίο το συγκεκριμένο μου κάνει δυσκοιλιοτητα αλλά μου είπαν ότι το μαγνησιο αυτό είναι καλύτερο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Εγώ σήμερα είδα στο εσώρουχο καφέ υγρά το είπα στον γιατρό είπε να μην φοβάμαι δεν είναι κάτι.. Σήμερα 8 και μισή το βράδυ πάω για πρώτη φορά για καρδιοτοκογραφο και έχω λίγο ανχος σαν ψέματα μου φαίνεται που για μισή ώρα θα ακούω την καρδιά ♥ της μπέμπας μου!!! 

Νομιζω οτι ετοιμαζεσαι!!!! Αχ τι ωραία!!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...