Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Έχει έρθει το σκατουλακι μου το σκυλάκι μου δίπλα μου κουλουριασμένο τόσο κολλητά με ζεστη και δεν φεύγει κάθεται βράχος και αυτή κοιμισμένη βέβαια και βλέπουμε το παλπ φιξιον στο Σιν 2 

Αφού το καταλαβαίνει ότι δεν είσαι καλά.ωραια Εκεί καθίστε παρεούλα δειτε τη ταινία και χαλαρώστε.εγω θα αποχωρισω για απόψε.ωρα για ύπνο.κλεινουν τα μάτια μου.φιλια πολλά!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Σε όλες ένα τεράστιο ευχαριστώ για όλη σας την υποστήριξη τοσες μερες δεν θα το ξεχάσω ποτε.. Ελπίζω από εδώ και πέρα να μιλάμε μόνο για ευχάριστα όλες μας.. Είναι αλήθεια πως όταν οι γυναίκες πολεμούν για τον ίδιο σκοπό γίνονται κοινότητα! Αυτό συμβαίνει εδώ αυτό είμαστε και είμαι ευγνώμων! Συγνώμη που σας έπρηξα σήμερα σας τα ζάλισα σας φούντωσα αλλα έπρεπε κάπως κάπου να τα πω να ζητήσω βοηθεια γιατί έχω ξανά πει πως μόνο εδώ μέσα μιλάω για αυτό το θέμα.Δεν περίμενα την κατάληξη αυτή εννοω του γιατρού αλλα οκ το προσπερνώ και αυτό.Την πορεία θα σας την λέω καθημερινά άλλωστε. Πάμε παρακάτω τώρα και φυσικά θα ακολουθήσω τις συμβουλές σας δεν θα σταματήσω την προσπάθεια και ξανά μπρος στην δόξα τραβά που λέμε!  

Σας φιλώ καλό μας ξημέρωμα 

1 hour ago, BettySt είπε:

@Beboula25 πρώτα από όλα στεναχωρήθηκα πάρα πολύ για εσένα, γιατί σε νιώθω φίλη μου και δεν σου αξίζει να περνάς όλο αυτό. 

Δεύτερο έχω σαλταρει πάρα πολύ με το γιατρό σού, έτσι μου έρχεται να πάω να τον βρω και να τον πνιξω. Πηγαινε όπως τίποτε στο άλλο γιατρό ,σε παρακαλώ πολύ ! Μην ρισκαρεις να πάθεις κάτι. 

Τρίτο μία μεγάλη αγκαλιά! 

Μπετουλα μου είμαι φιλη σου να το ξέρεις.. Και θέλω πολύ να μαθω ευχάριστα..

Τώρα αυτό το ξεχνάμε.. Μην ανησυχείς και μια αγκαλίτσα και από εμενα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Αρχικα να πω ότι δεν ξέρω πως έχω αυτή την στιγμή την δύναμη να μην παρεκτραπώ λεκτικά στον γιατρό. Τι εννοω; Ότι όση ώρα ήμουν στο ιατρείο μου παρέθεσε τις τρεις επιλογές μου και το άφησε επάνω μου. Το να μην κάνω τίποτα μου εξήγησε πως είναι ο παλιος πατροπαράδοτος τροπος και πως απλώς θα είναι πιο έντονη η αιμορια. Τώρα ξαφνικά που πήρα για να του ανακοινώσω γιατί με βάζει σε αυτή την διαδικασία λέγοντας μου ότι μπορεί να με τρέχουν στα επείγοντα; Εάν ήταν έτσι γιατί δεν μου το είπε στο ιατρείο; Γιατί δεν μου έκλεισε αμεσως ραντεβού στο μαιευτήριο παρα μου εξηγούσε το ποσες το έχουν πάθει και δεν το έχουν καταλάβει; Έχω κάνει τρεις φορές απόξεση. Η τελευταία είχα κλείσει τον τρίτο μήνα. Δεν θα το ξεχάσω αυτό που ένιωθα ολομόναχη στην ετοιμασία τρεις ώρες πριν μπω μέσα να το πάρουν. Δεν έχω γνώσεις ιατρικές σαφως αλλα έχω νόηση και αντιλαμβάνομαι πως δεν συμφωνούν τα λεγόμενα του. 

Γιαυτο κ σου είπα εμπιστευσου το σώμα σου...κ καλά θα κανεις!οπως νοιωθεις εσυ σίγουρη για τον εαυτό σου!

7 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Έχει έρθει το σκατουλακι μου το σκυλάκι μου δίπλα μου κουλουριασμένο τόσο κολλητά με ζεστη και δεν φεύγει κάθεται βράχος και αυτή κοιμισμένη βέβαια και βλέπουμε το παλπ φιξιον στο Σιν 2 

Όταν νοιωσεις καλύτερα θύμισε μου να σου πω για το δικό μου σκυλακι τι είχε κάνει κ μετά που τα συνδύασα γτ ήταν κάτι πρωτόγνωρο για μένα συνηδητοποιησα ποσό μεγάλη διαίσθηση έχουν!

7 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Σε όλες ένα τεράστιο ευχαριστώ για όλη σας την υποστήριξη τοσες μερες δεν θα το ξεχάσω ποτε.. Ελπίζω από εδώ και πέρα να μιλάμε μόνο για ευχάριστα όλες μας.. Είναι αλήθεια πως όταν οι γυναίκες πολεμούν για τον ίδιο σκοπό γίνονται κοινότητα! Αυτό συμβαίνει εδώ αυτό είμαστε και είμαι ευγνώμων! Συγνώμη που σας έπρηξα σήμερα σας τα ζάλισα σας φούντωσα αλλα έπρεπε κάπως κάπου να τα πω να ζητήσω βοηθεια γιατί έχω ξανά πει πως μόνο εδώ μέσα μιλάω για αυτό το θέμα.Δεν περίμενα την κατάληξη αυτή εννοω του γιατρού αλλα οκ το προσπερνώ και αυτό.Την πορεία θα σας την λέω καθημερινά άλλωστε. Πάμε παρακάτω τώρα και φυσικά θα ακολουθήσω τις συμβουλές σας δεν θα σταματήσω την προσπάθεια και ξανά μπρος στην δόξα τραβά που λέμε!  

Σας φιλώ καλό μας ξημέρωμα 

Μπετουλα μου είμαι φιλη σου να το ξέρεις.. Και θέλω πολύ να μαθω ευχάριστα..

Τώρα αυτό το ξεχνάμε.. Μην ανησυχείς και μια αγκαλίτσα και από εμενα! 

Σου ευχομαι να το περάσεις όσο πιο ανώδυνα γίνεται κ να ξανά σηκωθείς όσο πιο γρήγορα γίνεται ακόμα πιο δυνατή!!καλη δύναμη!


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.... Διάβαζα τώρα τα μνμ από εχθές κι τι να πω με έχεις πιάσει μια στεναχώρια για όλο αυτό που τραβάει η @Beboula25... Ας ελπίσουμε το σκ να έχουμε πιο εύθυμη διάθεση...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Dggs είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... Διάβαζα τώρα τα μνμ από εχθές κι τι να πω με έχεις πιάσει μια στεναχώρια για όλο αυτό που τραβάει η @Beboula25... Ας ελπίσουμε το σκ να έχουμε πιο εύθυμη διάθεση...

Καλημέρα κορίτσι μου.. Θα περάσει σε ευχαριστώ πολύ να μην στενοχωριέσαι!

Καλό Σ/Κ για όλα τα κοριτσια και όσες είστε στην προσπάθεια δώστε πολύ αγαπη αυτό το διήμερο 

Καλημερα σε όλες! 

1 hour ago, nadiaki165 είπε:

Γιαυτο κ σου είπα εμπιστευσου το σώμα σου...κ καλά θα κανεις!οπως νοιωθεις εσυ σίγουρη για τον εαυτό σου!

Όταν νοιωσεις καλύτερα θύμισε μου να σου πω για το δικό μου σκυλακι τι είχε κάνει κ μετά που τα συνδύασα γτ ήταν κάτι πρωτόγνωρο για μένα συνηδητοποιησα ποσό μεγάλη διαίσθηση έχουν!

Σου ευχομαι να το περάσεις όσο πιο ανώδυνα γίνεται κ να ξανά σηκωθείς όσο πιο γρήγορα γίνεται ακόμα πιο δυνατή!!καλη δύναμη!

Οποτε θέλεις να μου πεις..

Σε ευχαριστώ πολύ... Καλημέρα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.. Θα περάσει σε ευχαριστώ πολύ να μην στενοχωριέσαι!

Καλό Σ/Κ για όλα τα κοριτσια και όσες είστε στην προσπάθεια δώστε πολύ αγαπη αυτό το διήμερο 

Καλημερα σε όλες! 

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου!τα έχουμε πει αυτά!είσαι δυνατή εσύ!δε σε φοβάμαι!όσο για τον γιατρό να μήν τον χαρακτηρίσω καλύτερα...σου εύχομαι το επόμενο μωράκι να έρθει και να μείνει..σου αξίζει κοπέλα μου..εμείς είμαστε πάντα εδώ!μια τεράστια αγκαλιά!!καλημέρα!


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nektarinaki είπε:

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου!τα έχουμε πει αυτά!είσαι δυνατή εσύ!δε σε φοβάμαι!όσο για τον γιατρό να μήν τον χαρακτηρίσω καλύτερα...σου εύχομαι το επόμενο μωράκι να έρθει και να μείνει..σου αξίζει κοπέλα μου..εμείς είμαστε πάντα εδώ!μια τεράστια αγκαλιά!!καλημέρα!

Κουκλίτσα μου καλό μου κορίτσι...:wub: Και από εμενα τις καλύτερες ευχες μου!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.. Θα περάσει σε ευχαριστώ πολύ να μην στενοχωριέσαι!

Καλό Σ/Κ για όλα τα κοριτσια και όσες είστε στην προσπάθεια δώστε πολύ αγαπη αυτό το διήμερο 

Καλημερα σε όλες! 

Οποτε θέλεις να μου πεις..

Σε ευχαριστώ πολύ... Καλημέρα!

Καλημέρα κορίτσι!ελπίζω να είσαι κάπως καλύτερα σήμερα....

Λοιπόν....εγώ έχω ένα μαλτεζάκι αρσενικό. Από την στιγμή λοιπόν που έκανα την εμβρυομεταφορά δεν με πλησίαζε όυτε στα δυο μέτρα. Βρε καλέ μου βρε χρυσέ μου τίποτα. Με μύριζε κ έφευγε. Πριν μάθουμε τα θετικά ευχαριστα ήρθε μια μέρα δεν ανέβηκε βέβαια επάνω μου ήρθε απλά από πίσω μου στον καναπέ κ απλά με έγλυφε δεξιά ή αριστερά όπου τον βόλευε ποτέ ομως μπροστά στην κοιλιά. ¨οταν μάθαμε τα ευχάριστα καταλάβαμε γτ δεν ερχόταν. Μια μέρα λοιπόν ξαφνικά πήδηξε στην αγκαλια μου. Με μύρισε πάλι στην κοιλιά κ απλά βολεύτηκε κ έκατσε. Δεν έδωσα σημασία αν κ μου έκανε λίγο εντύπωση. Ήμουν δύο μηνών. Την επόμενη μέρα που πήγαμε στο γιατρό μάθαμε ότι είχε σταματήσει να χτυπάει η καρδιά του εμβρύου μόλις μία μερα!Γιαυτό κ ανέβηκε στην αγκαλιά μου....

  • Λυπημένη/-ος 2

xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! @Beboula25 μου περιμένω να μας πεις νεότερα απο τον άλλο γιατρο κι αν αδιαθετησες. Ολα καλα να πανε κορίτσι μου. Κι εγω θα ειμαι με πανό οταν γεννάς εξω απο το μαιευτήριο :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Καλημέρα κορίτσι!ελπίζω να είσαι κάπως καλύτερα σήμερα....

Λοιπόν....εγώ έχω ένα μαλτεζάκι αρσενικό. Από την στιγμή λοιπόν που έκανα την εμβρυομεταφορά δεν με πλησίαζε όυτε στα δυο μέτρα. Βρε καλέ μου βρε χρυσέ μου τίποτα. Με μύριζε κ έφευγε. Πριν μάθουμε τα θετικά ευχαριστα ήρθε μια μέρα δεν ανέβηκε βέβαια επάνω μου ήρθε απλά από πίσω μου στον καναπέ κ απλά με έγλυφε δεξιά ή αριστερά όπου τον βόλευε ποτέ ομως μπροστά στην κοιλιά. ¨οταν μάθαμε τα ευχάριστα καταλάβαμε γτ δεν ερχόταν. Μια μέρα λοιπόν ξαφνικά πήδηξε στην αγκαλια μου. Με μύρισε πάλι στην κοιλιά κ απλά βολεύτηκε κ έκατσε. Δεν έδωσα σημασία αν κ μου έκανε λίγο εντύπωση. Ήμουν δύο μηνών. Την επόμενη μέρα που πήγαμε στο γιατρό μάθαμε ότι είχε σταματήσει να χτυπάει η καρδιά του εμβρύου μόλις μία μερα!Γιαυτό κ ανέβηκε στην αγκαλιά μου....

Είναι συγκινητικό πολύ..λυπαμαι και για το συμβάν κορίτσι μου.. Πιστεύω πως έχουν διαίσθηση είναι και το τι δέσιμο υπάρχει.. 

 

πρίν από 9 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα σε όλες! @Beboula25 μου περιμένω να μας πεις νεότερα απο τον άλλο γιατρο κι αν αδιαθετησες. Ολα καλα να πανε κορίτσι μου. Κι εγω θα ειμαι με πανό οταν γεννάς εξω απο το μαιευτήριο :-)

Καλημέρα.. Σε ευχαριστώ για την στήριξη @P.L.L. μου και εύχομαι να συμβεί.. Δεν ξέρω αν μιλήσω με τον άλλο το σκέφτομαι από εχθές. ντρέπομαι να του πω γεια σας τελικά έμεινα εγκυος αλλα ξανά γύρισα στον άλλο γιατρό και επειδή απέτυχε η κυηση και δεν μου τα λέει καλα σας ξανά παιρνω. Αφήνω το διήμερο να δω τι θα γίνει και αν δεν έχει κατέβει φυσικά δεν θα το αφήσω έτσι πρόκειται για την υγεία μου. Έχω καποιες ενοχλήσεις χαμηλά πάντως 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , nadiaki165 είπε:

Καλημέρα κορίτσι!ελπίζω να είσαι κάπως καλύτερα σήμερα....

Λοιπόν....εγώ έχω ένα μαλτεζάκι αρσενικό. Από την στιγμή λοιπόν που έκανα την εμβρυομεταφορά δεν με πλησίαζε όυτε στα δυο μέτρα. Βρε καλέ μου βρε χρυσέ μου τίποτα. Με μύριζε κ έφευγε. Πριν μάθουμε τα θετικά ευχαριστα ήρθε μια μέρα δεν ανέβηκε βέβαια επάνω μου ήρθε απλά από πίσω μου στον καναπέ κ απλά με έγλυφε δεξιά ή αριστερά όπου τον βόλευε ποτέ ομως μπροστά στην κοιλιά. ¨οταν μάθαμε τα ευχάριστα καταλάβαμε γτ δεν ερχόταν. Μια μέρα λοιπόν ξαφνικά πήδηξε στην αγκαλια μου. Με μύρισε πάλι στην κοιλιά κ απλά βολεύτηκε κ έκατσε. Δεν έδωσα σημασία αν κ μου έκανε λίγο εντύπωση. Ήμουν δύο μηνών. Την επόμενη μέρα που πήγαμε στο γιατρό μάθαμε ότι είχε σταματήσει να χτυπάει η καρδιά του εμβρύου μόλις μία μερα!Γιαυτό κ ανέβηκε στην αγκαλιά μου....

Ανατρίχιασα. Πολύ συγκινητικό. Τα ζωάκια έχουν διαίσθηση!

πρίν από 22 λεπτά , Beboula25 είπε:

Είναι συγκινητικό πολύ..λυπαμαι και για το συμβάν κορίτσι μου.. Πιστεύω πως έχουν διαίσθηση είναι και το τι δέσιμο υπάρχει.. 

 

Καλημέρα.. Σε ευχαριστώ για την στήριξη @P.L.L. μου και εύχομαι να συμβεί.. Δεν ξέρω αν μιλήσω με τον άλλο το σκέφτομαι από εχθές. ντρέπομαι να του πω γεια σας τελικά έμεινα εγκυος αλλα ξανά γύρισα στον άλλο γιατρό και επειδή απέτυχε η κυηση και δεν μου τα λέει καλα σας ξανά παιρνω. Αφήνω το διήμερο να δω τι θα γίνει και αν δεν έχει κατέβει φυσικά δεν θα το αφήσω έτσι πρόκειται για την υγεία μου. Έχω καποιες ενοχλήσεις χαμηλά πάντως 

Καλημέρα Κική μου. Να του πεις ότι σας εμπιστεύομαι και θέλω να με δείτε γιατί έχω μπερδευτεί με αυτό που μου συμβαίνει. Ήταν απρόσμενο, δεν θα σε παρεξηγήσει πιστεύω. Αλλά ότι θες κάνε! Εσύ ξερεις!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , kido είπε:

Ανατρίχιασα. Πολύ συγκινητικό. Τα ζωάκια έχουν διαίσθηση!

Καλημέρα Κική μου. Να του πεις ότι σας εμπιστεύομαι και θέλω να με δείτε γιατί έχω μπερδευτεί με αυτό που μου συμβαίνει. Ήταν απρόσμενο, δεν θα σε παρεξηγήσει πιστεύω. Αλλά ότι θες κάνε! Εσύ ξερεις!

Ωραία το έθεσες κάποιος να με ξεμπλοκάρει γιατί αλήθεια σου λέω εχθές ήμουν καλα και δυνατή πριν γίνει αυτό το τηλεφώνημα και ξαφνικά νιώθω χαμένη.. Δεν έχει ιατρείο Παρασκευή όμως αλλα ισως με βοηθούσε έστω απο το τηλ ή να με δει αύριο το πρωί το έχουμε κάνει πολλες φορές με την παρακολούθηση.Ενταξει αν τον καλέσω σας ενημερώνω αμεσως 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@nadiaki165 καταρχην λυπάμαι που ταλαιπωρησε τόσα χρόνο.

Εχω κι εγω ένα σκυλάκι,  ενα κανίς εδω και 12 χρονια. Ειναι η ζωή μου και το πρώτο μου παιδι. Εχω γυρίσει μαζι της όλη την ελλαδα κι επι εναν χρόνο όλη τη γουατεμαλα. Δεν φαντάζεσαι ποσα σημαίνει για εμενα. Όσο κουλό κι αν ακούγεται. Σε εμενα δεν ειχε δείξει καποια διαφορα οταν είχα μείνει έγκυος κι ειχε παλινδρομήσει, ακριβώς όπως το δικο σου. Αλλα δε με άφηνε να κλάψω.. Αν έκλαιγα τρελαινόταν και έπεφτε στη μούρη μου, με έγλειφε και τράβαγε τα χερια μου με τα νύχια αν έκρυβα το πρόσωπο μου. Οταν ακούω ιστορίες για άλλες σκυλομαμαδες συγκινούμαι πολυ, γιατι δυστυχως δεν μας καταλαβαίνουν όλοι. Εγω άκουσα πολλές φορές την ηλιθιότητα οτι έφταιγε το σκυλάκι μου που εχασα το παιδι ή οτι οταν κανω παιδι θα ξεχάσω και σκυλί κι ολα. Δεν συνειδητοποιούν αυτοί οι άνθρωποι οτι η αγάπη δεν μοιράζεται αλλα πολλαπλασιάζεται. Ευχομαι σύντομα να κανει το παιδάκι σου παρεα με το σκυλάκι σου.. :-)

&

@Beboula25 αν μπορείς να πεις ψέματα, παρε τον γιατρο τηλ και μη του πεις οτι πηγες σε άλλον. Πες οτι ειχες καθυστέρηση και έκανες Χοριακη. Άσε τα αλλα να τα βρει μόνος του. Ή απλώς πες του όλη την αλήθεια.. Μπορει και να μη το παρει τοσο άσχημα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Έχει έρθει το σκατουλακι μου το σκυλάκι μου δίπλα μου κουλουριασμένο τόσο κολλητά με ζεστη και δεν φεύγει κάθεται βράχος και αυτή κοιμισμένη βέβαια και βλέπουμε το παλπ φιξιον στο Σιν 2 

@Beboula25διαβάζω τα νέα σου και πραγματικά δεν ξέρω τι να σου πω! Λυπαμαι πολύ! Όσον αφορά το γιατρό σου, κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Εμένα πχ στην παλινδρομη ήταν ανένδοτος για απόξεση γιατί λόγω μονοκερου μήτρας δεν ήθελε να διακινδυνεύσει μια επιπλέον ταλαιπωρία στη μήτρα. Όταν το είπα στον νέο μου γιατρό έβαλε τα γέλια... ακολούθησε αυτό που νιώθεις ότι θα σε κάνει να νιώθεις καλύτερα. Άποψη μου, έχει το υπό παρακολούθηση και εάν δεις οποιαδήποτε αιμορραγία που σου προκαλέσει ανησυχία απλά πας κατευθείαν σε ένα νοσοκομείο. 

Οσο για το σκυλάκι σου, τα ζώα έχουν ένστικτο νιώθουν και καταλαβαίνουν περισσότερα πράγματα από όσα νομίζουμε. Όταν γύρισα σπίτι μετά την καισαρικη που είχαμε χάσει το μωρό, την πρώτη φορά που πηγα στους γονείς μου και με είδε το σκυλί μας χωρίς να κάνω καμία ιδιαίτερη κίνηση, ήρθε δίπλα μου ήσυχα και με έγλυφε. Καθόταν απλά δίπλα μου και με κοιτούσε το κακόμοιρο σαν να μου έλεγε « είμαι και εγώ εδώ και ξέρω τι περνάς.μη στεναχωριέσαι». Συνήθως είναι απλά ένα τρελοσκυλο που έρχεται και μπλέκεται στα πόδια σου ζητώντας χάδια. Το θυμάμαι και με πιάνουν τα κλάματα. Απόλαυσε την αγάπη και συμπαράσταση όλων μέσα στο σπίτι, ηρέμησε και σκέψου ότι μια φορά εγκυος ξανά εγκυος!! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...