Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Λοιπον

Τον πήρα και αρχικά με έκανε να νιώσω τόση ντροπή ότι αφού θέλεις να συνεχισεις εκεί γιατί πας πέρα δώθε; Εμενα μου λέει δεν με πειράζει αλλα αυτό κάνεις. Τέλος πάντων μου λέει με 10 χοριακη τι απόξεση να σου κάνει η εγκυμοσυνη δεν υπάρχει έχει τελειώσει  και δεν καταλαβαίνω αυτός ο άνθρωπος γιατί θέλει να στο κάνει αυτό. Σε μια δυο μερες θα αδιαθετησεις και τελείωσε αυτό είναι όλο τι επείγοντα και τέτοια σου είπε. Με ρώτησε αν με έχει δει σε υπέρηχο και μου λέει ούτε στην αρχή ούτε τώρα μπορεί να δει κάτι. Ακόμη ντρέπομαι ξεφτίλα ένιωσα αλλα το γιατί πήγα στον άλλο γιατρό είναι επειδή έτυχε να έχει μιλήσει με την μαμα μου και να την δει και πήγαμε μαζί εε και τα τόσα χρόνια που τον έχω λέω εντάξει μιας και είχε πέσει μέσα στις προβλέψεις.Δευτερον αυτός που μίλησα τώρα με έβλεπε δυο μερες του μήνα συνεχόμενα για τέσσερις μηνες δεν νομίζω πως έπρεπε να μου την πει έτσι άλλωστε έχω κάθε δικαίωμα να επιλέγω και επίσης πλήρωνα δεν μου έκανε χάρη.Κατανοω μόνο το οτι μπορεί να φάνηκε πως ζήτω διάγνωση και βοηθεια από τηλέφωνο επειδή έπαθα το στραπάτσο.Τελος πάντων είναι πολύ καλος στον υπέρηχο και όταν καθαρίσω θα περάσω να με δει να είμαι ήσυχη.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Λοιπον

Τον πήρα και αρχικά με έκανε να νιώσω τόση ντροπή ότι αφού θέλεις να συνεχισεις εκεί γιατί πας πέρα δώθε; Εμενα μου λέει δεν με πειράζει αλλα αυτό κάνεις. Τέλος πάντων μου λέει με 10 χοριακη τι απόξεση να σου κάνει η εγκυμοσυνη δεν υπάρχει έχει τελειώσει  και δεν καταλαβαίνω αυτός ο άνθρωπος γιατί θέλει να στο κάνει αυτό. Σε μια δυο μερες θα αδιαθετησεις και τελείωσε αυτό είναι όλο τι επείγοντα και τέτοια σου είπε. Με ρώτησε αν με έχει δει σε υπέρηχο και μου λέει ούτε στην αρχή ούτε τώρα μπορεί να δει κάτι. Ακόμη ντρέπομαι ξεφτίλα ένιωσα αλλα το γιατί πήγα στον άλλο γιατρό είναι επειδή έτυχε να έχει μιλήσει με την μαμα μου και να την δει και πήγαμε μαζί εε και τα τόσα χρόνια που τον έχω λέω εντάξει μιας και είχε πέσει μέσα στις προβλέψεις.Δευτερον αυτός που μίλησα τώρα με έβλεπε δυο μερες του μήνα συνεχόμενα για τέσσερις μηνες δεν νομίζω πως έπρεπε να μου την πει έτσι άλλωστε έχω κάθε δικαίωμα να επιλέγω και επίσης πλήρωνα δεν μου έκανε χάρη.Κατανοω μόνο το οτι μπορεί να φάνηκε πως ζήτω διάγνωση και βοηθεια από τηλέφωνο επειδή έπαθα το στραπάτσο.Τελος πάντων είναι πολύ καλος στον υπέρηχο και όταν καθαρίσω θα περάσω να με δει να είμαι ήσυχη.

Καλημερα κοριτσακι μου . να μην νοιωθεις καμια ντροπη αυτός αν ηταν επαγγελματιας και ανθρωπος δεν θα σε εκανε να αισθανεσαι ετσι.μην δινεις σημασια κοιτα να εισαι εσυ καλα και σημασια εσυ εχεις με ποιον γιατρο θα εισαι ευχομαι να ειναι η τρλευταια σου στεναχωρια αυτη:-)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , palmoira είπε:

@Beboula25διαβάζω τα νέα σου και πραγματικά δεν ξέρω τι να σου πω! Λυπαμαι πολύ! Όσον αφορά το γιατρό σου, κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Εμένα πχ στην παλινδρομη ήταν ανένδοτος για απόξεση γιατί λόγω μονοκερου μήτρας δεν ήθελε να διακινδυνεύσει μια επιπλέον ταλαιπωρία στη μήτρα. Όταν το είπα στον νέο μου γιατρό έβαλε τα γέλια... ακολούθησε αυτό που νιώθεις ότι θα σε κάνει να νιώθεις καλύτερα. Άποψη μου, έχει το υπό παρακολούθηση και εάν δεις οποιαδήποτε αιμορραγία που σου προκαλέσει ανησυχία απλά πας κατευθείαν σε ένα νοσοκομείο. 

Οσο για το σκυλάκι σου, τα ζώα έχουν ένστικτο νιώθουν και καταλαβαίνουν περισσότερα πράγματα από όσα νομίζουμε. Όταν γύρισα σπίτι μετά την καισαρικη που είχαμε χάσει το μωρό, την πρώτη φορά που πηγα στους γονείς μου και με είδε το σκυλί μας χωρίς να κάνω καμία ιδιαίτερη κίνηση, ήρθε δίπλα μου ήσυχα και με έγλυφε. Καθόταν απλά δίπλα μου και με κοιτούσε το κακόμοιρο σαν να μου έλεγε « είμαι και εγώ εδώ και ξέρω τι περνάς.μη στεναχωριέσαι». Συνήθως είναι απλά ένα τρελοσκυλο που έρχεται και μπλέκεται στα πόδια σου ζητώντας χάδια. Το θυμάμαι και με πιάνουν τα κλάματα. Απόλαυσε την αγάπη και συμπαράσταση όλων μέσα στο σπίτι, ηρέμησε και σκέψου ότι μια φορά εγκυος ξανά εγκυος!! 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου.. Έχω και εσας και με ηρεμείτε. Βλέπω τοσες ιστορίες να διαφωνούν με τον γιατρό μου και τώρα πλέον να μου το δηλώνει και αλλος γιατρος πως είναι τρελλο να μου ζητά απόξεση.Και αυτός γέλαγε και μου είπε να μην φοβάμαι.Δεν υπερβάλλω όταν σας λέω για τι κακό και φοβια μου προκάλεσε εχθές με τα λογια του.Και επειδή παρα είμαι καλό παιδί(χαζή) λεω θα το έκανε από ενδιαφέρον να δει γιατί απέτυχε αν συμβαίνει κάτι και μετά για τυχόν επιπλοκή να είναι ξεκάθαρος ότι μου τα είπε. Σίγουρα θα με καλέσει και δεν ξέρω αν βρω λογια να του πω γιατί το μόνο που με νοιάζει τώρα είναι εγω να είμαι καλα.Το σίγουρο είναι πως δεν θα με ξανά δει. 

Όσο για το σκυλάκι σου τι ψυχούλα..φαντάζομαι αυτό που λες έτσι τέτοιο βλέμμα με κοιτάζει και δεν φεύγει από διπλα μου είναι αυτοκόλλητη έχω ψύχωση μαζί της.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nadiaki165 είπε:

Καλημέρα κορίτσι!ελπίζω να είσαι κάπως καλύτερα σήμερα....

Λοιπόν....εγώ έχω ένα μαλτεζάκι αρσενικό. Από την στιγμή λοιπόν που έκανα την εμβρυομεταφορά δεν με πλησίαζε όυτε στα δυο μέτρα. Βρε καλέ μου βρε χρυσέ μου τίποτα. Με μύριζε κ έφευγε. Πριν μάθουμε τα θετικά ευχαριστα ήρθε μια μέρα δεν ανέβηκε βέβαια επάνω μου ήρθε απλά από πίσω μου στον καναπέ κ απλά με έγλυφε δεξιά ή αριστερά όπου τον βόλευε ποτέ ομως μπροστά στην κοιλιά. ¨οταν μάθαμε τα ευχάριστα καταλάβαμε γτ δεν ερχόταν. Μια μέρα λοιπόν ξαφνικά πήδηξε στην αγκαλια μου. Με μύρισε πάλι στην κοιλιά κ απλά βολεύτηκε κ έκατσε. Δεν έδωσα σημασία αν κ μου έκανε λίγο εντύπωση. Ήμουν δύο μηνών. Την επόμενη μέρα που πήγαμε στο γιατρό μάθαμε ότι είχε σταματήσει να χτυπάει η καρδιά του εμβρύου μόλις μία μερα!Γιαυτό κ ανέβηκε στην αγκαλιά μου....

Απίστευτο πραγμα..  


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , vikaki82 είπε:

Καλημερα κοριτσακι μου . να μην νοιωθεις καμια ντροπη αυτός αν ηταν επαγγελματιας και ανθρωπος δεν θα σε εκανε να αισθανεσαι ετσι.μην δινεις σημασια κοιτα να εισαι εσυ καλα και σημασια εσυ εχεις με ποιον γιατρο θα εισαι ευχομαι να ειναι η τρλευταια σου στεναχωρια αυτη:-)

Δεν πάει να λέει και αυτός! Δεν καταλαβαίνουν τι μπορεί να έχεις μέσα σου για αυτούς αυτά είναι ρουτίνα. Σε αυτόν πήγα μετά την απόξεση μου τον σύστησαν και όταν είπα πως δεν έχω συνελθει ψυχολογικά μου λέει εντάξει δεν έγινε και τίποτα. Ψυχροί και καλα κάνουν δεν θα μας χαϊδέψουν και το κεφάλι άλλωστε δεν ήθελα να κλαίμε μαζί. Ένιωσε εκμετάλλευση πως τον χρησιμοποίησα και τον πέταξα ξέρω γω; χαχαχ ρε τι πάθαμε! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Δεν πάει να λέει και αυτός! Δεν καταλαβαίνουν τι μπορεί να έχεις μέσα σου για αυτούς αυτά είναι ρουτίνα. Σε αυτόν πήγα μετά την απόξεση μου τον σύστησαν και όταν είπα πως δεν έχω συνελθει ψυχολογικά μου λέει εντάξει δεν έγινε και τίποτα. Ψυχροί και καλα κάνουν δεν θα μας χαϊδέψουν και το κεφάλι άλλωστε δεν ήθελα να κλαίμε μαζί. Ένιωσε εκμετάλλευση πως τον χρησιμοποίησα και τον πέταξα ξέρω γω; χαχαχ ρε τι πάθαμε! 

Χαχαχαχα γι αυτο σου λεω μην δινεις σημασια οι περισσοτεροι ετσι ειναι.εγω αλλαξα πολλους γυναικολογους μεχρι να βρω αυτον που μου κανει.τον εχω 19 χρονια και αισθάνομαι πολύ ανετα μαζι του

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , vikaki82 είπε:

Χαχαχαχα γι αυτο σου λεω μην δινεις σημασια οι περισσοτεροι ετσι ειναι.εγω αλλαξα πολλους γυναικολογους μεχρι να βρω αυτον που μου κανει.τον εχω 19 χρονια και αισθάνομαι πολύ ανετα μαζι του

Μα δεν είναι για γέλια; Έχω τον πόνο μου τα ακουω κιολας και από τις δυο μεριές. Ας τελειώσει να πάω μπροστά τίποτα άλλο 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Beboula25 είπε:

Λοιπον

Τον πήρα και αρχικά με έκανε να νιώσω τόση ντροπή ότι αφού θέλεις να συνεχισεις εκεί γιατί πας πέρα δώθε; Εμενα μου λέει δεν με πειράζει αλλα αυτό κάνεις. Τέλος πάντων μου λέει με 10 χοριακη τι απόξεση να σου κάνει η εγκυμοσυνη δεν υπάρχει έχει τελειώσει  και δεν καταλαβαίνω αυτός ο άνθρωπος γιατί θέλει να στο κάνει αυτό. Σε μια δυο μερες θα αδιαθετησεις και τελείωσε αυτό είναι όλο τι επείγοντα και τέτοια σου είπε. Με ρώτησε αν με έχει δει σε υπέρηχο και μου λέει ούτε στην αρχή ούτε τώρα μπορεί να δει κάτι. Ακόμη ντρέπομαι ξεφτίλα ένιωσα αλλα το γιατί πήγα στον άλλο γιατρό είναι επειδή έτυχε να έχει μιλήσει με την μαμα μου και να την δει και πήγαμε μαζί εε και τα τόσα χρόνια που τον έχω λέω εντάξει μιας και είχε πέσει μέσα στις προβλέψεις.Δευτερον αυτός που μίλησα τώρα με έβλεπε δυο μερες του μήνα συνεχόμενα για τέσσερις μηνες δεν νομίζω πως έπρεπε να μου την πει έτσι άλλωστε έχω κάθε δικαίωμα να επιλέγω και επίσης πλήρωνα δεν μου έκανε χάρη.Κατανοω μόνο το οτι μπορεί να φάνηκε πως ζήτω διάγνωση και βοηθεια από τηλέφωνο επειδή έπαθα το στραπάτσο.Τελος πάντων είναι πολύ καλος στον υπέρηχο και όταν καθαρίσω θα περάσω να με δει να είμαι ήσυχη.

Να μην ντρέπεσαι καθόλου! Έτσι να είσαι ήσυχη τώρα όσο μπορείς και να περιμένεις να τελειώνεις. Σου εύχομαι σύντομα και όσο τον δυνατόν πιο ανώδυνα. Οι σκέψεις μας μαζί σου Κική μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!! @Beboula25 εννοείται και δεν έπρεπε να σου μιλήσει ετσι εννοείται και τον πλήρωνες χαρη Σου εκανε; ούτε το "δεν έγινε και τίποτα" είναι σωστό κατα την γνώμη μου, εμένα αν ο γιατρός μου δεν ήταν αυτός που ήταν στην απόξεση, ανθρωπος πρωτα δηλαδή, δεν θα την παλέυα δεν θα στεκομουν στα πόδια μου ούτε πριν, ούτε μετά το χειρουργείο. Αν θες την αποψη μου καλύτερα να κανεις μια νέα αρχή σε έναν γιατρό. Ο γιατρός ειναι σημαντικό θεμα, ετσι το βλέπω πλεον. Κι αν θελήσεις εναν νέο γιατρό σίγουρα καποια απο μας θα ξέρει να σου πει. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

@nadiaki165 καταρχην λυπάμαι που ταλαιπωρησε τόσα χρόνο.

Εχω κι εγω ένα σκυλάκι,  ενα κανίς εδω και 12 χρονια. Ειναι η ζωή μου και το πρώτο μου παιδι. Εχω γυρίσει μαζι της όλη την ελλαδα κι επι εναν χρόνο όλη τη γουατεμαλα. Δεν φαντάζεσαι ποσα σημαίνει για εμενα. Όσο κουλό κι αν ακούγεται. Σε εμενα δεν ειχε δείξει καποια διαφορα οταν είχα μείνει έγκυος κι ειχε παλινδρομήσει, ακριβώς όπως το δικο σου. Αλλα δε με άφηνε να κλάψω.. Αν έκλαιγα τρελαινόταν και έπεφτε στη μούρη μου, με έγλειφε και τράβαγε τα χερια μου με τα νύχια αν έκρυβα το πρόσωπο μου. Οταν ακούω ιστορίες για άλλες σκυλομαμαδες συγκινούμαι πολυ, γιατι δυστυχως δεν μας καταλαβαίνουν όλοι. Εγω άκουσα πολλές φορές την ηλιθιότητα οτι έφταιγε το σκυλάκι μου που εχασα το παιδι ή οτι οταν κανω παιδι θα ξεχάσω και σκυλί κι ολα. Δεν συνειδητοποιούν αυτοί οι άνθρωποι οτι η αγάπη δεν μοιράζεται αλλα πολλαπλασιάζεται. Ευχομαι σύντομα να κανει το παιδάκι σου παρεα με το σκυλάκι σου.. :-)

&

@Beboula25 αν μπορείς να πεις ψέματα, παρε τον γιατρο τηλ και μη του πεις οτι πηγες σε άλλον. Πες οτι ειχες καθυστέρηση και έκανες Χοριακη. Άσε τα αλλα να τα βρει μόνος του. Ή απλώς πες του όλη την αλήθεια.. Μπορει και να μη το παρει τοσο άσχημα.

Τώρα είδα το μνμ σου. Ήθελα να του πω την αλήθεια δεν έχω λόγο άλλωστε αλλα και για να τον ρωτήσω όταν θα τον έβλεπα για την κορτιζόνη που πήρα στην αρχή και τα σχετικά. 

Όσο για το σκυλάκι σου έτσι ακριβως όπως τα λες είναι και να το χαίρεσαι! Η διαφορα μας είναι τα ταξίδια που δεν έχουμε κάνει. Έτσι λέω πως είναι το πρώτο μου παιδί η κορούλα μου το μωρό μου και μόνο που την κοιτάζω λιώνω δεν μπορώ έχω καψούρα και με τα μάτια ακόμη μιλάμε.  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε κορίτσια εμένα από είναι που με ανησυχεί... Συγνώμη @Beboula25 που θα θίξω αυτό το θέμα..αλλά από εχθές το σκέφτομαι συνέχεια. Γτ τόσες πολλές αποβολές ρε κορίτσια ?μετά από τόσα μυνήματα από διάφορα κορίτσια άρχισα να φοβάμαι και εγώ πάρα πολύ τώρα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dggs είπε:

Ρε κορίτσια εμένα από είναι που με ανησυχεί... Συγνώμη @Beboula25 που θα θίξω αυτό το θέμα..αλλά από εχθές το σκέφτομαι συνέχεια. Γτ τόσες πολλές αποβολές ρε κορίτσια ?μετά από τόσα μυνήματα από διάφορα κορίτσια άρχισα να φοβάμαι και εγώ πάρα πολύ τώρα..

Αυτό το έχω σκεφτεί πάρα πολλές φορές και με έχει προβληματίσει Ίσως να είναι ο τρόπος που ζούμε πλέον Ο οποίος δεν έχει καμία σχέση με παλαιότερα αλλά ίσως και παλιά να μην υπήρχανε τέτοιου είδους φόρουμ Οπότε να μην ακούγαμε πάρα πολλές περιπτώσεις παρά μόνο όσες συνέβαιναν στο στενό μας οικογενειακό ή φιλικό περιβάλλον


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dggs είπε:

Ρε κορίτσια εμένα από είναι που με ανησυχεί... Συγνώμη @Beboula25 που θα θίξω αυτό το θέμα..αλλά από εχθές το σκέφτομαι συνέχεια. Γτ τόσες πολλές αποβολές ρε κορίτσια ?μετά από τόσα μυνήματα από διάφορα κορίτσια άρχισα να φοβάμαι και εγώ πάρα πολύ τώρα..

το 50% των κυησεων καταληγει σε αποβολη τις πρωτες κιολας μερες. ειναι απλα τυχαια γεγονοτα η φυση απλα προνοει οταν δεν γινετε κατι σωστα. τωρα βεβαια παιζει ρολο κ η ηλικια παλιοτερα ολες μεχρι τα 23 ειχαν κανει δυο παιδια δεν ειναι το ιδιο dna στα 22 κ το ιδιο στα 30... 

επισης παλιοτερα ηταν κ ταμπου δε τα λεγαν οτι χασαν παιδι. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , linaa είπε:

το 50% των κυησεων καταληγει σε αποβολη τις πρωτες κιολας μερες. ειναι απλα τυχαια γεγονοτα η φυση απλα προνοει οταν δεν γινετε κατι σωστα. τωρα βεβαια παιζει ρολο κ η ηλικια παλιοτερα ολες μεχρι τα 23 ειχαν κανει δυο παιδια δεν ειναι το ιδιο dna στα 22 κ το ιδιο στα 30... 

επισης παλιοτερα ηταν κ ταμπου δε τα λεγαν οτι χασαν παιδι. 

Σωστά υπήρχαν και τα ταμπού δεν ήθελαν να πουν ότι έχασαν ένα παιδί παιδί και πολλές φορές δεν έχαναν μόνο ένα φοβόντουσαν οι γυναίκες Μην τυχόν και στιγματιστούν οπότε δεν ακουγόντουσαν τόσες πολλές περιπτώσεις

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα σε όλες!! @Beboula25 εννοείται και δεν έπρεπε να σου μιλήσει ετσι εννοείται και τον πλήρωνες χαρη Σου εκανε; ούτε το "δεν έγινε και τίποτα" είναι σωστό κατα την γνώμη μου, εμένα αν ο γιατρός μου δεν ήταν αυτός που ήταν στην απόξεση, ανθρωπος πρωτα δηλαδή, δεν θα την παλέυα δεν θα στεκομουν στα πόδια μου ούτε πριν, ούτε μετά το χειρουργείο. Αν θες την αποψη μου καλύτερα να κανεις μια νέα αρχή σε έναν γιατρό. Ο γιατρός ειναι σημαντικό θεμα, ετσι το βλέπω πλεον. Κι αν θελήσεις εναν νέο γιατρό σίγουρα καποια απο μας θα ξέρει να σου πει. 

Τώρα μιλάω για αυτό έχω γυναίκες με θέματα που τα κατάφεραν να μου συστήσουν κάποιον και θα απευθυνθώ στην πορεία σίγουρα και φυσικά έχω και εσας αν χρειαστεί. Έχει σαλτάρει και η μάνα μου μου λέει ξεφτίλισε τον ντροπή τόσα χρόνια και ότι είναι με γιατρό θα το βρούμε υπάρχουν χιλιάδες.Τέλος πάντων αγάπες το κλείνω το θέμα έχω σαστίσει ειλικρινά έχω εκνευρισμό με όλο αυτό. Σε λίγο θα έχω εδώ την αδερφή μου την καλύτερη αγκαλιά του κόσμου και θα μου περάσουν όλα..

πρίν από 46 λεπτά , kido είπε:

Να μην ντρέπεσαι καθόλου! Έτσι να είσαι ήσυχη τώρα όσο μπορείς και να περιμένεις να τελειώνεις. Σου εύχομαι σύντομα και όσο τον δυνατόν πιο ανώδυνα. Οι σκέψεις μας μαζί σου Κική μου!

Ναι κορίτσι μου δεν ντρέπομαι αει στο καλό που θα δώσω και λόγο. Πάμε παρακάτω τώρα συντρόφισσα..

πρίν από 48 λεπτά , kido είπε:

Να μην ντρέπεσαι καθόλου! Έτσι να είσαι ήσυχη τώρα όσο μπορείς και να περιμένεις να τελειώνεις. Σου εύχομαι σύντομα και όσο τον δυνατόν πιο ανώδυνα. Οι σκέψεις μας μαζί σου Κική μου!

Ναι κορίτσι μου δεν ντρέπομαι αει στο καλό που θα δώσω και λόγο. Πάμε παρακάτω τώρα συντρόφισσα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...