Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Καλημερα!! Καλή μας επιτυχία τη Δευτέρα!!! Εάν και εσύ έχεις σιγουρα θετικό-το τεστ σου είναι ξεκαθαρο!! Οποτε θα σου ευχηθω καλους διπλασιασμους!! Εγώ φοβαμαι να κάνω!

      Καλημερα! Να σου πω απλα τρομαξα, ενω το ηξερα σαν σενάριο, γτ τις αλλες 2 φορές που ειχα εμφυτευση δεν ειχα αιμα οποτε ειχα δεσει στο μυαλο μου πως αυτο συμβαίνει στανταρ στον οργανισμο μ!! Τ τρελου κοινως!!!

      Ναι δυο βλαστοκύστες 4ΑΑ έβαλα! 😀

      Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική από όσο φαίνεται !!! Και εγώ περίμενα να δω καφέ και αυτήν την φορά αλλά τελικά τίποτα και να που έχω θετικό τεστ !!! ( έκανα και clear blue σήμερα κι βγήκε πιο έντονη η γραμμή ) εγώ θα σου έλεγα κάνε ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος μέχρι την Δευτέρα !!! Είμαι σίγουρη πως θα έχεις καλά αποτελέσματα 🥹🥹🥹

      • Μου αρέσει 2

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , palmoira είπε:

@Beboula25 έχεις κανονική ροη αίματος ή αιμορραγία? Ελπίζω να είσαι καλύτερα από τους πόνους σήμερα. 

Κανονική ροη και ευτυχώς προς το παρόν καλύτερα δεν έχω ομως εμπιστοσύνη και εχθές ξαφνικά με έπιασε. Δεν πειράζει ας είναι αρκεί όλα να είναι καλα γενικοτερα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 30 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ναι @P.L.L. μου υπέφερα εχθές το βράδυ με ξύπνησε ο πόνος. Γενικά εχθές ήμουν όλη μέρα με παυσίπονο αλλα το βράδυ ήταν το κάτι άλλο και δεν είναι όπως της περιοδου καμία σχέση. Ανησυχώ όμως που κάπως έτσι είναι οι πόνοι μου τους τελευταίους 3 μηνες. Πες μου λίγο επειδή το έχω ανάγκη μέχρι να μιλήσω με γιατρό. Την κανονική περιοδο την περιμένω σε ένα μήνα περίπου; Μέχρι τότε θα μπορώ να έχω ελεύθερες επαφες γιατί ξέρω πως κανουμε κανονικά ωορρηξια. Αλλα κάπου κάτι πήρε το μάτι μου και έχω τρομοκρατηθεί που λέει πως επειδή αυτά κατά κύριο λόγο είναι από χρωμοσωμικες ανωμαλίες καλό είναι να αφήσεις ένα περιθώριο. Θα τα ρωτήσω αλλα αν έχετε κάποια ιδέα γύρω από αυτό θα με βοηθούσε τώρα. Τι θέλω τώρα και διαβάζω τόσο για αυτά μια χαρά ήμουν τόσο καιρό..

Αγάπη μετα απο αυτόματη αποβολή λενε οτι μπορείς να προσπαθήσεις αμέσως και με πολλές πιθανότητες σύλληψης. Ξέρεις ομως πως ολα ειναι σχετικα. Ηταν τοσο σύντομη η κύηση σου αυτη που δε μπορείς να ξέρεις τον λογο που σταμάτησε.  Εγω εκανα απόξεση στον τρίτο μήνα με πολυ μεγάλη πιθανοτητα χρωμοσωμικης ανωμαλίας κι ενώ έμεινα ξανα έγκυος έναν μήνα μετα, τελικα πανε καλα τα πράγματα. Οτι ειναι τυχερό καρδια μου. Εγω στην θέση σου θα προσπαθούσα αμέσως. Εσυ κανε όπως νιώθεις. Θα εκανα ομως κι εξετάσεις, πχ θρομβοφιλία, για να μειώσω τις πιθανότητες να ξανασυμβεί. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , P.L.L. είπε:

Αγάπη μετα απο αυτόματη αποβολή λενε οτι μπορείς να προσπαθήσεις αμέσως και με πολλές πιθανότητες σύλληψης. Ξέρεις ομως πως ολα ειναι σχετικα. Ηταν τοσο σύντομη η κύηση σου αυτη που δε μπορείς να ξέρεις τον λογο που σταμάτησε.  Εγω εκανα απόξεση στον τρίτο μήνα με πολυ μεγάλη πιθανοτητα χρωμοσωμικης ανωμαλίας κι ενώ έμεινα ξανα έγκυος έναν μήνα μετα, τελικα πανε καλα τα πράγματα. Οτι ειναι τυχερό καρδια μου. Εγω στην θέση σου θα προσπαθούσα αμέσως. Εσυ κανε όπως νιώθεις. Θα εκανα ομως κι εξετάσεις, πχ θρομβοφιλία, για να μειώσω τις πιθανότητες να ξανασυμβεί. 

@Beboula25συγνωμη κιολας αλλα τι σου συνεβη κατι εχω χασει μαλλον 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , P.L.L. είπε:

Αγάπη μετα απο αυτόματη αποβολή λενε οτι μπορείς να προσπαθήσεις αμέσως και με πολλές πιθανότητες σύλληψης. Ξέρεις ομως πως ολα ειναι σχετικα. Ηταν τοσο σύντομη η κύηση σου αυτη που δε μπορείς να ξέρεις τον λογο που σταμάτησε.  Εγω εκανα απόξεση στον τρίτο μήνα με πολυ μεγάλη πιθανοτητα χρωμοσωμικης ανωμαλίας κι ενώ έμεινα ξανα έγκυος έναν μήνα μετα, τελικα πανε καλα τα πράγματα. Οτι ειναι τυχερό καρδια μου. Εγω στην θέση σου θα προσπαθούσα αμέσως. Εσυ κανε όπως νιώθεις. Θα εκανα ομως κι εξετάσεις, πχ θρομβοφιλία, για να μειώσω τις πιθανότητες να ξανασυμβεί. 

Σε ευχαριστώ.. για τις εξετασεις μου είπε κ η ενδοκρινολόγος να μιλήσω με γιατρό να τις κάνω ώστε έστω σε αυτό το κομμάτι να ξέρω τι γίνεται. Και εμείς αμεσως θελουμε, να μας δώσουμε άλλη μια ευκαιρία. Παιρνω μεγάλο κουράγιο από την περίπτωση σου όπως και τόσων γυναικών που στην αμεσως επόμενη έχουν επιτυχή έκβαση. Μόνο αυτες οι σκεψεις που έχουν μπει στο μυαλό μου τώρα να φύγουν που από την μια θεωρώ λογικό να τις κάνω τώρα από την άλλη όμως πρέπει να χαλαρωσω γιατί τουλάχιστον είδα πως μόλις επανήλθα ορμονολογικα πετύχαμε σύλληψη.Εφυγε το ένα ήρθε το άλλο να με ανησυχεί και είμαι δύσκολη περίπτωση σε τέτοια πέφτω πολύ από φοβία.Νομιζω πρέπει άμεσα έστω να μιλήσω με ένα γυναικολόγο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ.. για τις εξετασεις μου είπε κ η ενδοκρινολόγος να μιλήσω με γιατρό να τις κάνω ώστε έστω σε αυτό το κομμάτι να ξέρω τι γίνεται. Και εμείς αμεσως θελουμε, να μας δώσουμε άλλη μια ευκαιρία. Παιρνω μεγάλο κουράγιο από την περίπτωση σου όπως και τόσων γυναικών που στην αμεσως επόμενη έχουν επιτυχή έκβαση. Μόνο αυτες οι σκεψεις που έχουν μπει στο μυαλό μου τώρα να φύγουν που από την μια θεωρώ λογικό να τις κάνω τώρα από την άλλη όμως πρέπει να χαλαρωσω γιατί τουλάχιστον είδα πως μόλις επανήλθα ορμονολογικα πετύχαμε σύλληψη.Εφυγε το ένα ήρθε το άλλο να με ανησυχεί και είμαι δύσκολη περίπτωση σε τέτοια πέφτω πολύ από φοβία.Νομιζω πρέπει άμεσα έστω να μιλήσω με ένα γυναικολόγο.

Να πας στον παλιό σου Κική μου, να μιλήσετε, να σε δει, να κάνεις εξετάσεις αν χρειαστεί και μακάρι να σας αφήσει αμέσως να ξαναπροσπαθησετε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 24 λεπτά , giotitsa είπε:

@Beboula25συγνωμη κιολας αλλα τι σου συνεβη κατι εχω χασει μαλλον 

Έλα αγαπη.. είχα εγκυμοσυνη με χοριακη μια μέρα πριν στο 20 τρεις μετά 27 μετά στο 70 και μετά στο 10 όπου τελείωσαν όλα. Στις 39 μερες μετά την προηγούμενη περιοδο ήρθε αίμα και σήμερα είναι η τριτη μέρα.Ενταξει προσπάθησα πολύ να είμαι λογική ξέρω πως ήταν για καλό και ευτυχώς που τελείωσε αμεσως απλώς από την ζεστη στο κρύο έπειτα κιολας από πολύ προσπάθεια να συνέλθω από την προηγούμενη. Απλά με έχει πιάσει φοβία τόσο πολύ πάλι και δεν το θέλω γιατί υποφέρω μέσα μου παλεύω με δυο μεριές με την λογική και με την άλλη που αν με πιάσει από κάτω με πατάει. Έχω τον φόβο τώρα καταλαβες; Είχα μια εγκυμοσυνη που την τερματίσαμε λόγω συνδρόμου και τώρα αυτό που κατά κύριο λόγω λένε είναι από χρωμόσωμα. Το άλλο ξεκαθάρισαν ήταν τυχαίο αλλα εγω δεν εμπιστεύομαι κανενα και τίποτα μόνο τον Θεό και ελπίζω να μην ξανά συμβεί. Και αν έχω θέμα ας το βρω να το λύσω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Έλα αγαπη.. είχα εγκυμοσυνη με χοριακη μια μέρα πριν στο 20 τρεις μετά 27 μετά στο 70 και μετά στο 10 όπου τελείωσαν όλα. Στις 39 μερες μετά την προηγούμενη περιοδο ήρθε αίμα και σήμερα είναι η τριτη μέρα.Ενταξει προσπάθησα πολύ να είμαι λογική ξέρω πως ήταν για καλό και ευτυχώς που τελείωσε αμεσως απλώς από την ζεστη στο κρύο έπειτα κιολας από πολύ προσπάθεια να συνέλθω από την προηγούμενη. Απλά με έχει πιάσει φοβία τόσο πολύ πάλι και δεν το θέλω γιατί υποφέρω μέσα μου παλεύω με δυο μεριές με την λογική και με την άλλη που αν με πιάσει από κάτω με πατάει. Έχω τον φόβο τώρα καταλαβες; Είχα μια εγκυμοσυνη που την τερματίσαμε λόγω συνδρόμου και τώρα αυτό που κατά κύριο λόγω λένε είναι από χρωμόσωμα. Το άλλο ξεκαθάρισαν ήταν τυχαίο αλλα εγω δεν εμπιστεύομαι κανενα και τίποτα μόνο τον Θεό και ελπίζω να μην ξανά συμβεί. Και αν έχω θέμα ας το βρω να το λύσω 

@Beboula25 εχετε κανει καρυοτυπο ζευγους ;;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Να πας στον παλιό σου Κική μου, να μιλήσετε, να σε δει, να κάνεις εξετάσεις αν χρειαστεί και μακάρι να σας αφήσει αμέσως να ξαναπροσπαθησετε!

Ο παλιος είναι που έγινε ο χαμός και ο καινούργιος που μου την είπε επειδή πάω λέει πέρα δώθε! Αν είναι δυνατόν τι να απαντήσω Θεέ μου εγω υπέφερα και άκουγα ότι να ‘ναι. Ο οποιος κιολας μου είχε πει με εξωσωματική. Εκεί έπρεπε να πατήσω και να του πω το ποσο δίκιο είχα που πηγαινα πέρα δωθε! Βασικά σε αυτόν θα πήγαινα μόλις τελειώσω γιατί έχει καλό υπέρηχο αλλα έχω ξενερώσει πλήρως βρε Κικη μου αλήθεια δεν ξέρω τι θέλω.Ωστοσο έχουμε υπ’οψιν και άλλους ισως να επιλέξω έναν τρίτο στην τελική να τελειώνω. Τέλος πάντων δεν θέλω να ρίχνω και εσας με τα δικά μου πάλι απλώς με έπιασε σήμερα το παράπονο  

πρίν από 2 λεπτά , giotitsa είπε:

@Beboula25 εχετε κανει καρυοτυπο ζευγους ;;;

Όχι αγαπη και το συζήτησα στον άντρα μου γιατί δεν ξέρει και εκεινος από αυτά. Τοσους μηνες τον τράβαγα μαζί μου σε γιατρό και εξετασεις ότι πω είναι διπλα μου και τώρα που ηρεμησα και σκέφτηκα και εκείνον ήρθε αλλα τελείωσε. Είπαμε από κοινού να το προσπαθήσουμε άλλη μια το δικαιούμαστε πιστεύω. Πρέπει να μείνουμε ψύχραιμοι και αν πάλι δεν πετύχει τότε φυσικά να κάνουμε ότι πρέπει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ο παλιος είναι που έγινε ο χαμός και ο καινούργιος που μου την είπε επειδή πάω λέει πέρα δώθε! Αν είναι δυνατόν τι να απαντήσω Θεέ μου εγω υπέφερα και άκουγα ότι να ‘ναι. Ο οποιος κιολας μου είχε πει με εξωσωματική. Εκεί έπρεπε να πατήσω και να του πω το ποσο δίκιο είχα που πηγαινα πέρα δωθε! Βασικά σε αυτόν θα πήγαινα μόλις τελειώσω γιατί έχει καλό υπέρηχο αλλα έχω ξενερώσει πλήρως βρε Κικη μου αλήθεια δεν ξέρω τι θέλω.Ωστοσο έχουμε υπ’οψιν και άλλους ισως να επιλέξω έναν τρίτο στην τελική να τελειώνω. Τέλος πάντων δεν θέλω να ρίχνω και εσας με τα δικά μου πάλι απλώς με έπιασε σήμερα το παράπονο  

@Beboula25 αυτο να μην το ξαναπεις ακου εκει να μην μας ριχνεις εγω ξερω ποσο αναγκη ειναι να εχεις σε καποιον να μιλησεις για αυτο ειμαστε εδω για πες μου τωρα εχεις κανει καρυοτυπο με τον ανδρα σου ;;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Ο παλιος είναι που έγινε ο χαμός και ο καινούργιος που μου την είπε επειδή πάω λέει πέρα δώθε! Αν είναι δυνατόν τι να απαντήσω Θεέ μου εγω υπέφερα και άκουγα ότι να ‘ναι. Ο οποιος κιολας μου είχε πει με εξωσωματική. Εκεί έπρεπε να πατήσω και να του πω το ποσο δίκιο είχα που πηγαινα πέρα δωθε! Βασικά σε αυτόν θα πήγαινα μόλις τελειώσω γιατί έχει καλό υπέρηχο αλλα έχω ξενερώσει πλήρως βρε Κικη μου αλήθεια δεν ξέρω τι θέλω.Ωστοσο έχουμε υπ’οψιν και άλλους ισως να επιλέξω έναν τρίτο στην τελική να τελειώνω. Τέλος πάντων δεν θέλω να ρίχνω και εσας με τα δικά μου πάλι απλώς με έπιασε σήμερα το παράπονο  

Μήπως πρέπει να αφήσεις τελείως το παρελθόν πίσω σου και να βρεις έναν νέο γιατρό που εμπιστεύεσαι? Να ξέρεις πάντως ότι μετά από εγκυμοσυνη οι πιθανότητες νέας εγκυμοσυνης είναι μεγαλύτερες. Κάνε τις εξετάσεις σου, χαλάρωσε στις διακοπές με τον αντρουλη σου και θα έρθει. Μην σε πιάνει πανικός και ανυπομονησία, δεν είναι καλοί σύμβουλοι. Ένα ένα. Προς το παρόν πρέπει να τελειώνεις με την αποβολή και να ηρεμήσεις και να είσαι καλά. 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

@Beboula25 αυτο να μην το ξαναπεις ακου εκει να μην μας ριχνεις εγω ξερω ποσο αναγκη ειναι να εχεις σε καποιον να μιλησεις για αυτο ειμαστε εδω για πες μου τωρα εχεις κανει καρυοτυπο με τον ανδρα σου ;;;

Ναι κορίτσι μου σε ευχαριστώ το ξέρω όλες είστε δίπλα σε αυτά η μια στην άλλη.. σου απάντησα στο άλλο μνμ δεν έχουμε κάνει γιατί όπως εξήγησα το προηγούμενο δεν έχει καμία μα καμία σχέση με προδιάθεση δικη μας. Συγκεκριμένα δυο μου είπαν σήκωσες λαχνό. Το ίδιο ακριβως έπαθε κάποτε κ η κουμπαρα μας. Έπειτα είχε μια παλλινδρομη λόγω θρομβοφιλιας και μετά έκανε ένα υγιέστατο αγοράκι.   

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ο παλιος είναι που έγινε ο χαμός και ο καινούργιος που μου την είπε επειδή πάω λέει πέρα δώθε! Αν είναι δυνατόν τι να απαντήσω Θεέ μου εγω υπέφερα και άκουγα ότι να ‘ναι. Ο οποιος κιολας μου είχε πει με εξωσωματική. Εκεί έπρεπε να πατήσω και να του πω το ποσο δίκιο είχα που πηγαινα πέρα δωθε! Βασικά σε αυτόν θα πήγαινα μόλις τελειώσω γιατί έχει καλό υπέρηχο αλλα έχω ξενερώσει πλήρως βρε Κικη μου αλήθεια δεν ξέρω τι θέλω.Ωστοσο έχουμε υπ’οψιν και άλλους ισως να επιλέξω έναν τρίτο στην τελική να τελειώνω. Τέλος πάντων δεν θέλω να ρίχνω και εσας με τα δικά μου πάλι απλώς με έπιασε σήμερα το παράπονο  

Όχι αγαπη και το συζήτησα στον άντρα μου γιατί δεν ξέρει και εκεινος από αυτά. Τοσους μηνες τον τράβαγα μαζί μου σε γιατρό και εξετασεις ότι πω είναι διπλα μου και τώρα που ηρεμησα και σκέφτηκα και εκείνον ήρθε αλλα τελείωσε. Είπαμε από κοινού να το προσπαθήσουμε άλλη μια το δικαιούμαστε πιστεύω. Πρέπει να μείνουμε ψύχραιμοι και αν πάλι δεν πετύχει τότε φυσικά να κάνουμε ότι πρέπει.

Όχι τον παλιο τα μπέρδεψα! Βρες έναν τρίτο καλύτερα! Απο καμιά φίλη σου τεσταρισμενον! Και μη σε νοιάζει αν μας βαραινεις. Πεστα εδώ να ξαλαφρωσεις!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ο παλιος είναι που έγινε ο χαμός και ο καινούργιος που μου την είπε επειδή πάω λέει πέρα δώθε! Αν είναι δυνατόν τι να απαντήσω Θεέ μου εγω υπέφερα και άκουγα ότι να ‘ναι. Ο οποιος κιολας μου είχε πει με εξωσωματική. Εκεί έπρεπε να πατήσω και να του πω το ποσο δίκιο είχα που πηγαινα πέρα δωθε! Βασικά σε αυτόν θα πήγαινα μόλις τελειώσω γιατί έχει καλό υπέρηχο αλλα έχω ξενερώσει πλήρως βρε Κικη μου αλήθεια δεν ξέρω τι θέλω.Ωστοσο έχουμε υπ’οψιν και άλλους ισως να επιλέξω έναν τρίτο στην τελική να τελειώνω. Τέλος πάντων δεν θέλω να ρίχνω και εσας με τα δικά μου πάλι απλώς με έπιασε σήμερα το παράπονο  

Όχι αγαπη και το συζήτησα στον άντρα μου γιατί δεν ξέρει και εκεινος από αυτά. Τοσους μηνες τον τράβαγα μαζί μου σε γιατρό και εξετασεις ότι πω είναι διπλα μου και τώρα που ηρεμησα και σκέφτηκα και εκείνον ήρθε αλλα τελείωσε. Είπαμε από κοινού να το προσπαθήσουμε άλλη μια το δικαιούμαστε πιστεύω. Πρέπει να μείνουμε ψύχραιμοι και αν πάλι δεν πετύχει τότε φυσικά να κάνουμε ότι πρέπει.

@Beboula25 λοιπον καλη μου ακου με λιγο ειμαστε εδω για να σε ακουμε και να σε βοηθησουμε μην φερνεις αμεσως το κακο στο μυαλο σου επειδη εγινε και ετσι αυτοι την φορα εγω θα σου πω ενα χωρις να θελω να το παιξω γιατρος και Θεος λοιπον οι γιατροι σου λενε ετσι οτι επειδη εγινε και ετσι μπορει να ητανε απο χρομωσομικη ανωμαλια να σου πω κατι ελεος πια με αυτην την καραμελα ομως χρωμοσομικες ανωμαλιες ε ενταξει δεν ειναι Θεοι για να ξερουν οχου ελεος αμαν μπορει απλα να το εδιωξε η φυση απο αλλο προβλημα εμενα στην πρωτη εγκυμοσυνη εκανα αναγκαστικη αποβολη λογω ανατομικης σοβαρης ανωμαλιας και συνδρομου την δευτερη φορα ο μ@ ο γιατρος επεμενε οτι ντε και καλα επρεπε να ειχε και το δευτερο μωρο καποια χρωμοσομικη ανωμαλια και εκανα στις 26 εβδομαδες αμνιοπαρακεντιση με μοριακο καρυοτυπο αποτελεσμα να χασω το μωρο μου και να δουμε οτι τελικα δεν ειχαμε τιποτα αλλα αυτος το απιζε Θεος ειχε βγαλει οτι η εγω η ο ανδρας μου ειχαμε κατι ελεοςςςςς οχι κοριτσι μου παρτο σαν τυχαιο γεγονος οχου προσευχησου στον Θεο και πες την επομενη φορα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , palmoira είπε:

Μήπως πρέπει να αφήσεις τελείως το παρελθόν πίσω σου και να βρεις έναν νέο γιατρό που εμπιστεύεσαι? Να ξέρεις πάντως ότι μετά από εγκυμοσυνη οι πιθανότητες νέας εγκυμοσυνης είναι μεγαλύτερες. Κάνε τις εξετάσεις σου, χαλάρωσε στις διακοπές με τον αντρουλη σου και θα έρθει. Μην σε πιάνει πανικός και ανυπομονησία, δεν είναι καλοί σύμβουλοι. Ένα ένα. Προς το παρόν πρέπει να τελειώνεις με την αποβολή και να ηρεμήσεις και να είσαι καλά. 

 Ναι δεν το συζητω πως τρελαίνομαι για άμεση εγκυμοσυνη αυτό το λέω καιρό τώρα ειλικρινά δεν με νοιάζει ας έρθει οποτε θέλει αρκεί να είναι γερό! Ο πανικός με πιάνει μήπως συμβαίνει κάτι και ξέρω πως δεν υπάρχει λόγος γιατί είναι κάτι που μπορώ να το μαθω. Αυτό πρέπει να σταματήσω τώρα τον ξαφνικό φόβο τίποτα άλλο. Μπορεί να είναι η φάση μου τώρα γιατί ήμουν μια χαρά και δεν ξέρω γιατί έπεσα. Όσο για γιατρό εκεί κλίνω σε νέο. 

πρίν από 5 λεπτά , kido είπε:

Όχι τον παλιο τα μπέρδεψα! Βρες έναν τρίτο καλύτερα! Απο καμιά φίλη σου τεσταρισμενον! Και μη σε νοιάζει αν μας βαραινεις. Πεστα εδώ να ξαλαφρωσεις!

:wub: Κικιτσα μου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

 Ναι δεν το συζητω πως τρελαίνομαι για άμεση εγκυμοσυνη αυτό το λέω καιρό τώρα ειλικρινά δεν με νοιάζει ας έρθει οποτε θέλει αρκεί να είναι γερό! Ο πανικός με πιάνει μήπως συμβαίνει κάτι και ξέρω πως δεν υπάρχει λόγος γιατί είναι κάτι που μπορώ να το μαθω. Αυτό πρέπει να σταματήσω τώρα τον ξαφνικό φόβο τίποτα άλλο. Μπορεί να είναι η φάση μου τώρα γιατί ήμουν μια χαρά και δεν ξέρω γιατί έπεσα. Όσο για γιατρό εκεί κλίνω σε νέο. 

:wub: Κικιτσα μου

Βαλτα σε σειρά, βρες έναν νέο γιατρό και προχώρα με τις εξετάσεις. Μέχρι τότε να σκέφτεσαι και λίγο τον εαυτό σου. Μπορεί για λίγο, αλλά ήσουν εγκυος και αυτή τη στιγμή το σώμα υφίσταται μια μεγάλη ταλαιπωρία με την αποβολή. Επιπλέον όλες οι αλλαγές στις ορμόνες δεν είναι εύκολες. Σκέψου εσένα πάνω από όλους και όλα! 

 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...