Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Καλημερα!! Καλή μας επιτυχία τη Δευτέρα!!! Εάν και εσύ έχεις σιγουρα θετικό-το τεστ σου είναι ξεκαθαρο!! Οποτε θα σου ευχηθω καλους διπλασιασμους!! Εγώ φοβαμαι να κάνω!

      Καλημερα! Να σου πω απλα τρομαξα, ενω το ηξερα σαν σενάριο, γτ τις αλλες 2 φορές που ειχα εμφυτευση δεν ειχα αιμα οποτε ειχα δεσει στο μυαλο μου πως αυτο συμβαίνει στανταρ στον οργανισμο μ!! Τ τρελου κοινως!!!

      Ναι δυο βλαστοκύστες 4ΑΑ έβαλα! 😀

      Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική από όσο φαίνεται !!! Και εγώ περίμενα να δω καφέ και αυτήν την φορά αλλά τελικά τίποτα και να που έχω θετικό τεστ !!! ( έκανα και clear blue σήμερα κι βγήκε πιο έντονη η γραμμή ) εγώ θα σου έλεγα κάνε ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος μέχρι την Δευτέρα !!! Είμαι σίγουρη πως θα έχεις καλά αποτελέσματα 🥹🥹🥹

      • Μου αρέσει 4

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , giotitsa είπε:

@Beboula25 λοιπον καλη μου ακου με λιγο ειμαστε εδω για να σε ακουμε και να σε βοηθησουμε μην φερνεις αμεσως το κακο στο μυαλο σου επειδη εγινε και ετσι αυτοι την φορα εγω θα σου πω ενα χωρις να θελω να το παιξω γιατρος και Θεος λοιπον οι γιατροι σου λενε ετσι οτι επειδη εγινε και ετσι μπορει να ητανε απο χρομωσομικη ανωμαλια να σου πω κατι ελεος πια με αυτην την καραμελα ομως χρωμοσομικες ανωμαλιες ε ενταξει δεν ειναι Θεοι για να ξερουν οχου ελεος αμαν μπορει απλα να το εδιωξε η φυση απο αλλο προβλημα εμενα στην πρωτη εγκυμοσυνη εκανα αναγκαστικη αποβολη λογω ανατομικης σοβαρης ανωμαλιας και συνδρομου την δευτερη φορα ο μ@ ο γιατρος επεμενε οτι ντε και καλα επρεπε να ειχε και το δευτερο μωρο καποια χρωμοσομικη ανωμαλια και εκανα στις 26 εβδομαδες αμνιοπαρακεντιση με μοριακο καρυοτυπο αποτελεσμα να χασω το μωρο μου και να δουμε οτι τελικα δεν ειχαμε τιποτα αλλα αυτος το απιζε Θεος ειχε βγαλει οτι η εγω η ο ανδρας μου ειχαμε κατι ελεοςςςςς οχι κοριτσι μου παρτο σαν τυχαιο γεγονος οχου προσευχησου στον Θεο και πες την επομενη φορα

Εσυ περασες γολγοθά και εγω μιλάω για αυτό τον φόβο και νιώθω ντροπή..Αλλα πέρασα τόσο δύσκολα πριν καιρό ψυχολογικά τι να σας λέω μέχρι που νόμιζα πως δεν προλάβω να μπω σπίτι μας πως θα πεθάνω κ τέτοια και ζητησα να δω ειδικό. Τελικά ο άνθρωπος μου με στηριξε τόσο πολύ που στα μάτια του έβλεπα την σωτηρία και φυσικά προς χάρη της αδερφης μου ευτυχώς σηκώθηκα και εγω στα πόδια μου και συνήλθα με πολύ δουλειά. Δεν ντρέπομαι που σας τα λέω αλλα τότε είχα περάσει μια ήδη ανήσυχη περιοδο με κάτι και καπάκι έπεσαν 2 βαρια περιστατικά το ένα ειδικά ήταν ασήκωτο.

Για τώρα δεν παραπονιέμαι ίσα ίσα ευχαριστώ που τελείωσε έτσι και δεν προχώρησε γιατί θα πονούσε παραπάνω. Και έχεις δίκιο σε όλα.. Τώρα η μόνη μου δυναμη είναι η πιστη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Καλησπέρα κορίτσια,

Γράφετε τόσα πολλά, δε σας προλαβαίνω!

Θεωρητικά έχω μπεί από χθες στις γόνιμες μέρες, αυτό το μήνα θα χρησιμοποιήσω και τεστ ωορρηξίας γιατί μετά τη βιοχημική δε ξέρω πως θα λειτουργήσει ο κύκλος μου...

όμως βρε κορίτσια δεν έχω ιδιαίτερη όρεξη κάπως σα να έπεσε η ψυχολογία μου ξανά..


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Εσυ περασες γολγοθά και εγω μιλάω για αυτό τον φόβο και νιώθω ντροπή..Αλλα πέρασα τόσο δύσκολα πριν καιρό ψυχολογικά τι να σας λέω μέχρι που νόμιζα πως δεν προλάβω να μπω σπίτι μας πως θα πεθάνω κ τέτοια και ζητησα να δω ειδικό. Τελικά ο άνθρωπος μου με στηριξε τόσο πολύ που στα μάτια του έβλεπα την σωτηρία και φυσικά προς χάρη της αδερφης μου ευτυχώς σηκώθηκα και εγω στα πόδια μου και συνήλθα με πολύ δουλειά. Δεν ντρέπομαι που σας τα λέω αλλα τότε είχα περάσει μια ήδη ανήσυχη περιοδο με κάτι και καπάκι έπεσαν 2 βαρια περιστατικά το ένα ειδικά ήταν ασήκωτο.

Για τώρα δεν παραπονιέμαι ίσα ίσα ευχαριστώ που τελείωσε έτσι και δεν προχώρησε γιατί θα πονούσε παραπάνω. Και έχεις δίκιο σε όλα.. Τώρα η μόνη μου δυναμη είναι η πιστη..

@Beboula25 οχι κοριτσι μου να μην νιωθεις ντροπη περασες και εσυ δυσκολα και ενιωσες ευαλωτη οτι δεν θα μπορεσεις να το περασεις ολο αυτο εγω οταν εγινε αυτο εκλαψα και ακομα κλαιω ειπα γιατι παλι σε μενα γιατι Θεε μου τοση αδικια τι ζητησα ενα μωρο και εσυ μου το πηρες και αυτο δεν μπορεις να φανταστεις πως σε νιωθω καλη μου ολα θα περασουν υπαρχουν στιγμες που λιγιζω αλλα ειπα στον ευατο μου οτι θα γινω σκυλι γιατι ετσι ειμαστε οι γυναικες δεν καταλαβαινουμε απο δυσκο΄λιες θα δεις και εσυ θα τα καταφερεις μαζι θα τα καταφερουμε θα εχουμε τα μωρακια μας γλυκια μου υγιη και προπαντων στην αγκαλια μας


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , palmoira είπε:

Βαλτα σε σειρά, βρες έναν νέο γιατρό και προχώρα με τις εξετάσεις. Μέχρι τότε να σκέφτεσαι και λίγο τον εαυτό σου. Μπορεί για λίγο, αλλά ήσουν εγκυος και αυτή τη στιγμή το σώμα υφίσταται μια μεγάλη ταλαιπωρία με την αποβολή. Επιπλέον όλες οι αλλαγές στις ορμόνες δεν είναι εύκολες. Σκέψου εσένα πάνω από όλους και όλα! 

 

Ναι παλμοιρα μου έτσι πρέπει πάνω από όλα να είμαι καλα και όλα τα αλλα κάπως θα λυθούν. Θα περάσει και αυτό. Μπορεί τώρα να περνάω μια αδύναμη στιγμή αλλα μέσα μου χαίρομαι που βλέπω έξω τον ήλιο ακουω τους ήχους και ευχαριστώ τον Θεό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

Γράφετε τόσα πολλά, δε σας προλαβαίνω!

Θεωρητικά έχω μπεί από χθες στις γόνιμες μέρες, αυτό το μήνα θα χρησιμοποιήσω και τεστ ωορρηξίας γιατί μετά τη βιοχημική δε ξέρω πως θα λειτουργήσει ο κύκλος μου...

όμως βρε κορίτσια δεν έχω ιδιαίτερη όρεξη κάπως σα να έπεσε η ψυχολογία μου ξανά..

@fairy-mary θελω ψυχολογια στο φουλθελω αισιοδοξια θελω δυναμη μην τα παρατας δωστου να καταλαβει αυτες τις μερες και που θα παει θα βγει κατι 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα παίρνω στο κρανίο με τους μαλακές τους γιατρούς. 

Δεν ξέρουν ούτε πως να μιλήσουν ούτε πως να φερθούν. 

Εγώ δεν τους μπορώ κάτι τέτοιους με τρελενουν. 

@Beboula25 κ εγώ συμφωνώ βρες κάποιον που να δενεις καλά να είστε μεταξύ σας συννενοησημοι. 

Θα σε βοηθήσει στο ψυχολογικό κομμάτι. Εμένα ο δικός μ είναι πολύ καλός τον εμπιστεύομαι κ οπότε τον θέλω τον ρωτάω είναι πανταχού παρών. Κ οπότε τον νευριάζω με τις χαζοερωτησεις μου απαντάει με χιούμορ. Επίσης είναι καλός γιατρός κ αυτό έχει σημασία. 

Πάντως θέλω να ηρεμήσεις ο χρόνος τα γιατρεύει όλα. Θα δεις με τον καιρό θα είσαι καλύτερα. Μην μου στεναχωριέσαι τώρα ελαααα


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

Γράφετε τόσα πολλά, δε σας προλαβαίνω!

Θεωρητικά έχω μπεί από χθες στις γόνιμες μέρες, αυτό το μήνα θα χρησιμοποιήσω και τεστ ωορρηξίας γιατί μετά τη βιοχημική δε ξέρω πως θα λειτουργήσει ο κύκλος μου...

όμως βρε κορίτσια δεν έχω ιδιαίτερη όρεξη κάπως σα να έπεσε η ψυχολογία μου ξανά..

Εππππ μη πέφτεις.καντε σεξ για σας.ασε τα τεστακια.και αν έρθει καλώς.κοιτα να ηρεμήσεις να περάσεις καλά με τον άντρα σου.Μη σκέφτεσαι μέρες τίποτα.αλλιως τεστακια τον άλλο μήνα.χαλαρωσε λίγο κοριτσάκι μου.ενταξει?Αυτό χρειάζεσαι πιο πολύ απ'όλα.

Link to comment
Share on other sites

@fairy-mary βρε Μην μου πέφτεις κ εσυ ψυχολογικά για ανέβα άντε καλοκαίρι είναι. 

Λοιπόν ακριβώς μα ακριβώς το ίδιο περιστατικό με σένα το είχε η κουμπάρα μου βιοχημ ικη κ σε 2 μήνες φιλενάδα έμεινε έγκυος την βοήθησε πολύ η βιοχημ ικη. Κ ξέρω άλλη μια κοπέλα έτσι. 

Λοιπόν φιλενάδα μου υπόσχεσαι ότι θα ανέβει η ψυχολογία σου? :rolleyes:

  • Μου αρέσει 1

LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , giotitsa είπε:

@Beboula25 οχι κοριτσι μου να μην νιωθεις ντροπη περασες και εσυ δυσκολα και ενιωσες ευαλωτη οτι δεν θα μπορεσεις να το περασεις ολο αυτο εγω οταν εγινε αυτο εκλαψα και ακομα κλαιω ειπα γιατι παλι σε μενα γιατι Θεε μου τοση αδικια τι ζητησα ενα μωρο και εσυ μου το πηρες και αυτο δεν μπορεις να φανταστεις πως σε νιωθω καλη μου ολα θα περασουν υπαρχουν στιγμες που λιγιζω αλλα ειπα στον ευατο μου οτι θα γινω σκυλι γιατι ετσι ειμαστε οι γυναικες δεν καταλαβαινουμε απο δυσκο΄λιες θα δεις και εσυ θα τα καταφερεις μαζι θα τα καταφερουμε θα εχουμε τα μωρακια μας γλυκια μου υγιη και προπαντων στην αγκαλια μας

Αχ βρε κορίτσι μου στο έχω πει είσαι αξιοθαύμαστη! Έτσι είναι ναι πρέπει να είμαστε δυνατές και να προχωράμε μόνο μπροστά. Με το καλό και εσυ να έρθει η στιγμή να ξανά βάλετε μπρος και να έρθει το μωρό να σου δώσει όλη αυτή την αγαπη και την ευτυχία που αξίζεις!! Σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

Αχ βρε κορίτσι μου στο έχω πει είσαι αξιοθαύμαστη! Έτσι είναι ναι πρέπει να είμαστε δυνατές και να προχωράμε μόνο μπροστά. Με το καλό και εσυ να έρθει η στιγμή να ξανά βάλετε μπρος και να έρθει το μωρό να σου δώσει όλη αυτή την αγαπη και την ευτυχία που αξίζεις!! Σε ευχαριστώ πολύ!

@Beboula25 ναι περιμενω να μου ερθει εγκυμοσυνη αλλα με δυο μωρα τελος μου το χρωσταει χαχαχαχαχααχ θελω δυο α μωρε κοριτσακια μου ομορφα ολες μας περναμε τον γολγοθα μας αλλα δεν πρεπει να το βαλουμε κατω εμενα το θελω μου για ενα παιδι ειναι πιο μεγαλο απο τον πονο τωρα του δινω και καταλαβαινει στο σεξγια αυτο και εσυ @fairy-mary δωστου να καταλαβει παιδι μου εκει εγω κανω με προφυλαξεις τωρα δεν πρεπει να μεινω εγκυος πριν τον Οκτωμβριο κανε εκει σεξ χωρις να σκεφτεσαι τεστ και τετοια πανω στα απρογραματιστα γινονται αυτα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Flo flo είπε:

@fairy-mary βρε Μην μου πέφτεις κ εσυ ψυχολογικά για ανέβα άντε καλοκαίρι είναι. 

Λοιπόν ακριβώς μα ακριβώς το ίδιο περιστατικό με σένα το είχε η κουμπάρα μου βιοχημ ικη κ σε 2 μήνες φιλενάδα έμεινε έγκυος την βοήθησε πολύ η βιοχημ ικη. Κ ξέρω άλλη μια κοπέλα έτσι. 

Λοιπόν φιλενάδα μου υπόσχεσαι ότι θα ανέβει η ψυχολογία σου? :rolleyes:

Το έχω ακούσει αυτό που λες και από άλλες κοπέλες..αλλά δε θέλω να το πιστεύω γιατί αν δε μου συμβεί θα αισθανθώ χειρότερα.

Απλά ξέρεις σκέφτομαι και άλλα διάφορα , μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα που δε το έχω ανακαλύψει κλπ κλπ..

Ελπίζω όταν θα πάρω άδεια να βελτιωθεί η κατάσταση γιατί και η πίεση της δουλειάς δε βοηθάει..

 

πρίν από 2 λεπτά , giotitsa είπε:

@Beboula25 ναι περιμενω να μου ερθει εγκυμοσυνη αλλα με δυο μωρα τελος μου το χρωσταει χαχαχαχαχααχ θελω δυο α μωρε κοριτσακια μου ομορφα ολες μας περναμε τον γολγοθα μας αλλα δεν πρεπει να το βαλουμε κατω εμενα το θελω μου για ενα παιδι ειναι πιο μεγαλο απο τον πονο τωρα του δινω και καταλαβαινει στο σεξγια αυτο και εσυ @fairy-mary δωστου να καταλαβει παιδι μου εκει εγω κανω με προφυλαξεις τωρα δεν πρεπει να μεινω εγκυος πριν τον Οκτωμβριο κανε εκει σεξ χωρις να σκεφτεσαι τεστ και τετοια πανω στα απρογραματιστα γινονται αυτα

να το ρίξω στην τρελή δηλαδή;

μπορεί και να είναι η λύση!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Flo flo είπε:

Τα παίρνω στο κρανίο με τους μαλακές τους γιατρούς. 

Δεν ξέρουν ούτε πως να μιλήσουν ούτε πως να φερθούν. 

Εγώ δεν τους μπορώ κάτι τέτοιους με τρελενουν. 

@Beboula25 κ εγώ συμφωνώ βρες κάποιον που να δενεις καλά να είστε μεταξύ σας συννενοησημοι. 

Θα σε βοηθήσει στο ψυχολογικό κομμάτι. Εμένα ο δικός μ είναι πολύ καλός τον εμπιστεύομαι κ οπότε τον θέλω τον ρωτάω είναι πανταχού παρών. Κ οπότε τον νευριάζω με τις χαζοερωτησεις μου απαντάει με χιούμορ. Επίσης είναι καλός γιατρός κ αυτό έχει σημασία. 

Πάντως θέλω να ηρεμήσεις ο χρόνος τα γιατρεύει όλα. Θα δεις με τον καιρό θα είσαι καλύτερα. Μην μου στεναχωριέσαι τώρα ελαααα

Ρε συ ειλικρινά και εγω δεν έχω λογια για τον γιατρό που είχα τόσα χρόνια. Δεν φαντάζεσαι για τι σχέση και τι επικοινωνία.Τον έχω καλέσει ξημερώματα από το εξωτερικό ενώ είχαν καλέσει ασθενοφόρο να με πάρει από το ξενοδοχείο γιατί μετά από επαφή έπαθα αιμορραγία με τρελούς πονους διπλώθηκα δεν μπορουσα να κουνηθώ. Μου λέει κάτσε ακίνητη εκεί που είσαι το και το μου εξήγησε και έτσι ακριβως έγινε! Ήμουν μια χαρά ήταν ένας τραυματισμός αλλα από όσα του εξήγησα ότι με ρώτησε δλδ μου είπε να μην φοβάμαι και πως θα περνούσε με ξεκουραση. Και ποσα ακόμη περιστατικά έχω να θυμαμαι.Ουτε τώρα στην επίσκεψη την τελευταία μου πήρε χρήματα. Και δεν θέλω να πιστέψω πως ήθελε τα 400 τόσα μου ζήτησε αν το έκανα γιατί τόσο καιρό που με έβλεπε το ποσο ήθελα να τα ξανά καταφέρω θα με είχε χώσει για εξωσωματική.Αντιθετως πριν ενάμιση μήνα που πήγα να τα πουμε και του το ανέφερα να το κοιτάζαμε μου είπε φύγε από εδώ μην μου ξανά πεις εμενα δεν σε αναλαμβάνω φύγε διακοπές κ θα μου γυρίσεις γκαστρωμένη κ του πήγα σε ένα μήνα! Δεν ξέρω τώρα τι σαλτα έφαγε κ με τρομοκράτησε δεν μπορώ να καταλάβω ούτε για όλα τα αλλα έχω απάντηση και για πρώτη φορά στα τόσα χρόνια που δεν με έχει πάρει να δει πως είμαι. 

Οχι θα περάσει ήδη με κάνατε εσείς καλύτερα 

πρίν από 3 λεπτά , giotitsa είπε:

@Beboula25 ναι περιμενω να μου ερθει εγκυμοσυνη αλλα με δυο μωρα τελος μου το χρωσταει χαχαχαχαχααχ θελω δυο α μωρε κοριτσακια μου ομορφα ολες μας περναμε τον γολγοθα μας αλλα δεν πρεπει να το βαλουμε κατω εμενα το θελω μου για ενα παιδι ειναι πιο μεγαλο απο τον πονο τωρα του δινω και καταλαβαινει στο σεξγια αυτο και εσυ @fairy-mary δωστου να καταλαβει παιδι μου εκει εγω κανω με προφυλαξεις τωρα δεν πρεπει να μεινω εγκυος πριν τον Οκτωμβριο κανε εκει σεξ χωρις να σκεφτεσαι τεστ και τετοια πανω στα απρογραματιστα γινονται αυτα

Και καλα κανεις και δυο και τρία και όσα θέλετε μακάρι να σας τα δώσει!!! Και εγω μην με βλέπεις έτσι τώρα είναι μέχρι να στανιαρω πάλι :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , loyloy είπε:

Εππππ μη πέφτεις.καντε σεξ για σας.ασε τα τεστακια.και αν έρθει καλώς.κοιτα να ηρεμήσεις να περάσεις καλά με τον άντρα σου.Μη σκέφτεσαι μέρες τίποτα.αλλιως τεστακια τον άλλο μήνα.χαλαρωσε λίγο κοριτσάκι μου.ενταξει?Αυτό χρειάζεσαι πιο πολύ απ'όλα.

 

πρίν από 25 λεπτά , loyloy είπε:

Εππππ μη πέφτεις.καντε σεξ για σας.ασε τα τεστακια.και αν έρθει καλώς.κοιτα να ηρεμήσεις να περάσεις καλά με τον άντρα σου.Μη σκέφτεσαι μέρες τίποτα.αλλιως τεστακια τον άλλο μήνα.χαλαρωσε λίγο κοριτσάκι μου.ενταξει?Αυτό χρειάζεσαι πιο πολύ απ'όλα.

πρέπει να ηρεμήσω λουλουδάκι μου!

για να δούμε στις διακοπούλες


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

Το έχω ακούσει αυτό που λες και από άλλες κοπέλες..αλλά δε θέλω να το πιστεύω γιατί αν δε μου συμβεί θα αισθανθώ χειρότερα.

Απλά ξέρεις σκέφτομαι και άλλα διάφορα , μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα που δε το έχω ανακαλύψει κλπ κλπ..

Ελπίζω όταν θα πάρω άδεια να βελτιωθεί η κατάσταση γιατί και η πίεση της δουλειάς δε βοηθάει..

 

να το ρίξω στην τρελή δηλαδή;

μπορεί και να είναι η λύση!

@fairy-mary ακριβως κοριτσι μου ριξτο στην τρελα εγω ετσι κανω 

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ρε συ ειλικρινά και εγω δεν έχω λογια για τον γιατρό που είχα τόσα χρόνια. Δεν φαντάζεσαι για τι σχέση και τι επικοινωνία.Τον έχω καλέσει ξημερώματα από το εξωτερικό ενώ είχαν καλέσει ασθενοφόρο να με πάρει από το ξενοδοχείο γιατί μετά από επαφή έπαθα αιμορραγία με τρελούς πονους διπλώθηκα δεν μπορουσα να κουνηθώ. Μου λέει κάτσε ακίνητη εκεί που είσαι το και το μου εξήγησε και έτσι ακριβως έγινε! Ήμουν μια χαρά ήταν ένας τραυματισμός αλλα από όσα του εξήγησα ότι με ρώτησε δλδ μου είπε να μην φοβάμαι και πως θα περνούσε με ξεκουραση. Και ποσα ακόμη περιστατικά έχω να θυμαμαι.Ουτε τώρα στην επίσκεψη την τελευταία μου πήρε χρήματα. Και δεν θέλω να πιστέψω πως ήθελε τα 400 τόσα μου ζήτησε αν το έκανα γιατί τόσο καιρό που με έβλεπε το ποσο ήθελα να τα ξανά καταφέρω θα με είχε χώσει για εξωσωματική.Αντιθετως πριν ενάμιση μήνα που πήγα να τα πουμε και του το ανέφερα να το κοιτάζαμε μου είπε φύγε από εδώ μην μου ξανά πεις εμενα δεν σε αναλαμβάνω φύγε διακοπές κ θα μου γυρίσεις γκαστρωμένη κ του πήγα σε ένα μήνα! Δεν ξέρω τώρα τι σαλτα έφαγε κ με τρομοκράτησε δεν μπορώ να καταλάβω ούτε για όλα τα αλλα έχω απάντηση και για πρώτη φορά στα τόσα χρόνια που δεν με έχει πάρει να δει πως είμαι. 

Οχι θα περάσει ήδη με κάνατε εσείς καλύτερα 

Και καλα κανεις και δυο και τρία και όσα θέλετε μακάρι να σας τα δώσει!!! Και εγω μην με βλέπεις έτσι τώρα είναι μέχρι να στανιαρω πάλι :)

@Beboula25 περνας την φαση σου για αυτο θα συνελθεις θα δεις

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

Γράφετε τόσα πολλά, δε σας προλαβαίνω!

Θεωρητικά έχω μπεί από χθες στις γόνιμες μέρες, αυτό το μήνα θα χρησιμοποιήσω και τεστ ωορρηξίας γιατί μετά τη βιοχημική δε ξέρω πως θα λειτουργήσει ο κύκλος μου...

όμως βρε κορίτσια δεν έχω ιδιαίτερη όρεξη κάπως σα να έπεσε η ψυχολογία μου ξανά..

Τελικά ξέρεις τι είναι; Επειδή ξανά μπαίνεις στο τρυπακι και ξέρεις την αγωνία που ακολουθεί και τα σχετικά. Τσέκαρε αυτό που σου λέω.. Αν παρατηρήσεις όταν αδιαθετουμε Εν πρώτης ξενερωνουμε αλλα καπάκι ξανά γινόμαστε αισιόδοξες για την επόμενη! Και μετά ξανά μανά ένας τροχός που γυρνά είναι.. και εγω έπεσα σήμερα αλλα έχω και τον πόνο που με τάραξε εχθές και σήμερα πάλι κάπως είναι και παιρνω και την κορτιζόνη για ακόμη μια εβδομάδα και δεν μπορώ να πιω ένα ποτό να ξεδωσω ρε κοριτσια!!!

@fairy-mary τον ίδιο φόβο έχω και εγω είναι η μέρα μας μάλλον... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...