Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Καλημερα!! Καλή μας επιτυχία τη Δευτέρα!!! Εάν και εσύ έχεις σιγουρα θετικό-το τεστ σου είναι ξεκαθαρο!! Οποτε θα σου ευχηθω καλους διπλασιασμους!! Εγώ φοβαμαι να κάνω!

      Καλημερα! Να σου πω απλα τρομαξα, ενω το ηξερα σαν σενάριο, γτ τις αλλες 2 φορές που ειχα εμφυτευση δεν ειχα αιμα οποτε ειχα δεσει στο μυαλο μου πως αυτο συμβαίνει στανταρ στον οργανισμο μ!! Τ τρελου κοινως!!!

      Ναι δυο βλαστοκύστες 4ΑΑ έβαλα! 😀

      Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική από όσο φαίνεται !!! Και εγώ περίμενα να δω καφέ και αυτήν την φορά αλλά τελικά τίποτα και να που έχω θετικό τεστ !!! ( έκανα και clear blue σήμερα κι βγήκε πιο έντονη η γραμμή ) εγώ θα σου έλεγα κάνε ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος μέχρι την Δευτέρα !!! Είμαι σίγουρη πως θα έχεις καλά αποτελέσματα 🥹🥹🥹

      • Μου αρέσει 4

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 hour ago, fairy-mary είπε:

4/8 φεύγουμε...μέρες  μετράω σαν τους φυλακισμένους.. 

Αν και θα έχω περίοδο στις μισές διακοπές...σίγουρα δε θα προλάβω τις γόνιμες.. άλλα θα ξεκουραστώ.

Δεν πειράζει.το θέμα είναι να ξεκουραστείς και να ηρεμήσεις.θα πάτε σε νησάκι?

@palmoira Πως Είσαι?

@Luckystars ξεκούραση όσο μπορώ.αυριο το πρωί έχω γιατρό να δω το μπεμπη μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Που εισαι βρε @Luckystars! Καλα κι εγω. Σημερα Δευτέρα και δεν πηγα στη δουλειά αφού ξεκίνησαν οι διακοπές. Αλλα ο άντρας μου έφυγε πρωι πρωι και μου στοιχίζει να σηκώνομαι μόνη χωρις να εχω τιποτα να κανω. Πολυ με ενοχλεί η μοναξιά. Βασικά δουλειες παντα υπάρχουν που πρεπει να γίνουν αλλα δεν κανω καμία γιατι δεν εχω όρεξη. Μπορει σε άλλη φάση να δουλεύω όλη μερα και να γυρίζω το βράδυ πτώμα αλλα να εχω πολλή όρεξη να κανω πράγματα. Ετσι ειμαι γενικά. Αν δεν εχω ενα προγραμμα και καλή παρεα δεν υποφέρομαι. Τώρα ομως θα βγούμε βολτούλα :-)

Καλη τύχη στον μπέμπη λουλου! Να μας πεις τα νέα του! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , loyloy είπε:

Δεν πειράζει.το θέμα είναι να ξεκουραστείς και να ηρεμήσεις.θα πάτε σε νησάκι?

@palmoira Πως Είσαι?

@Luckystars ξεκούραση όσο μπορώ.αυριο το πρωί έχω γιατρό να δω το μπεμπη μου!!!!

Ξαπλωμένη είμαι ακόμη αλλά γενικά καλά. Έχω αρχίσει και βαριέμαι να σου πω την αλήθεια αλλά είναι πολύ μικρή θυσία αυτή σε σχέση με το αποτέλεσμα. Ελπίζω να απορροφηθεί η αποκόλληση και να πάνε όλα καλά. Φοβαμαι ότι θα γίνω 300 κιλά βέβαια γιατί προσπαθώ να τρώω καλά για να παίρνω τα φάρμακα αλλά όντας ακίνητη θα πάρω κιλά. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , palmoira είπε:

Ξαπλωμένη είμαι ακόμη αλλά γενικά καλά. Έχω αρχίσει και βαριέμαι να σου πω την αλήθεια αλλά είναι πολύ μικρή θυσία αυτή σε σχέση με το αποτέλεσμα. Ελπίζω να απορροφηθεί η αποκόλληση και να πάνε όλα καλά. Φοβαμαι ότι θα γίνω 300 κιλά βέβαια γιατί προσπαθώ να τρώω καλά για να παίρνω τα φάρμακα αλλά όντας ακίνητη θα πάρω κιλά. 

Έλα δεν πειράζει.γινε 300 κιλά.μετα όταν έρθει το μωρό στο χέρι σου είναι να τα χάσεις.μη σκας για κάτι τέτοια.

Βαριέσαι ε?υπομονή.τι να κάνεις.για το σπορακι σου.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , palmoira είπε:

Ξαπλωμένη είμαι ακόμη αλλά γενικά καλά. Έχω αρχίσει και βαριέμαι να σου πω την αλήθεια αλλά είναι πολύ μικρή θυσία αυτή σε σχέση με το αποτέλεσμα. Ελπίζω να απορροφηθεί η αποκόλληση και να πάνε όλα καλά. Φοβαμαι ότι θα γίνω 300 κιλά βέβαια γιατί προσπαθώ να τρώω καλά για να παίρνω τα φάρμακα αλλά όντας ακίνητη θα πάρω κιλά. 

Κορίτσι μου αν σου αρέσουν τα αστυνομικά η τα ψυχολογικά θρίλερ πάρε ένα βιβλίο και θα δεις πως περνάει η ώρα!!! Εγώ έτσι κάνω όταν θέλω να απασχοληθω. Δεν σηκώνω κεφάλι!! Αλλιώς ξεκινά καμία σειρά, έχει τόσες καλές. Money heist το έχεις δει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 45 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αχχχ τι ωραια π κανεις πραγματα για τον εαυτο σου....και εγω θελω να κανω κατι αλλα δεν ξερω τι....λιγο να περιποιηθω βρε παιδι μου...βαριεμαι και ολη μερα σπιτι:wub: Σου ευχομαι μια γερη και ομορφη νεα αρχη❤❤❤

Ναι, το είχα πολύ ανάγκη Βαλεντινακι μου❤Έχει κουραστεί πάρα πολύ ο οργανισμός μου,χτύπησε καμπανάκια:PΟ σύζυγος τα άκουσε και μου χάρισε στιγμές χαλάρωσης!Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχουλες σου γλυκούλα μου❤

Τι να κάνεις....χμμμ......Εγώ στην εγκυμοσύνη είχα κάνει όλες τις αλλαγές....ανανέωση στα μαλλάκια,μασαζακια,πεντικιούρ,μανικιούρ συχνότερα από παλιά,πολλες βόλτες με παρέα η μόνη μου,shopping therapy ,κ.α,γενικότερα ότι με χαλαρωνε.Σκέψου τι θα σε χαλαρωνε και σου επιτρέπεται και κάντο;)

πρίν από 45 λεπτά , loyloy είπε:

Δεν πειράζει.το θέμα είναι να ξεκουραστείς και να ηρεμήσεις.θα πάτε σε νησάκι?

@palmoira Πως Είσαι?

@Luckystars ξεκούραση όσο μπορώ.αυριο το πρωί έχω γιατρό να δω το μπεμπη μου!!!!

Με το καλό Λουλου μου η συνάντηση με το αγόρι σου!

πρίν από 31 λεπτά , P.L.L. είπε:

Που εισαι βρε @Luckystars! Καλα κι εγω. Σημερα Δευτέρα και δεν πηγα στη δουλειά αφού ξεκίνησαν οι διακοπές. Αλλα ο άντρας μου έφυγε πρωι πρωι και μου στοιχίζει να σηκώνομαι μόνη χωρις να εχω τιποτα να κανω. Πολυ με ενοχλεί η μοναξιά. Βασικά δουλειες παντα υπάρχουν που πρεπει να γίνουν αλλα δεν κανω καμία γιατι δεν εχω όρεξη. Μπορει σε άλλη φάση να δουλεύω όλη μερα και να γυρίζω το βράδυ πτώμα αλλα να εχω πολλή όρεξη να κανω πράγματα. Ετσι ειμαι γενικά. Αν δεν εχω ενα προγραμμα και καλή παρεα δεν υποφέρομαι. Τώρα ομως θα βγούμε βολτούλα :-)

Καλη τύχη στον μπέμπη λουλου! Να μας πεις τα νέα του! 

Μπράβο @P.L.L. μου ,όσο χρειαζόταν η εργασία για να απασχολείς το μυαλό του πρώτου διαστήματος αρκεί,από εδώ και πέρα απολαμβάνεις αναποσπαστη;)Ειναι περίεργη όντως η μετάβαση αυτή.Λογικό να αισθάνεσαι μοναξιά το πρώτο διάστημα,θα βρεις τους ρυθμούς όμως ως ότου με το καλό έρθει η μικρή σου!Θα περάσει νεράκι ο καιρός θα το δεις!Οι δουλειές έχουν το ατέλειωτο,όσες και να κάνεις πάντα έχεις κάτι ακόμα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Luckystars είπε:

Ναι, το είχα πολύ ανάγκη Βαλεντινακι μου❤Έχει κουραστεί πάρα πολύ ο οργανισμός μου,χτύπησε καμπανάκια:PΟ σύζυγος τα άκουσε και μου χάρισε στιγμές χαλάρωσης!Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχουλες σου γλυκούλα μου❤

Τι να κάνεις....χμμμ......Εγώ στην εγκυμοσύνη είχα κάνει όλες τις αλλαγές....ανανέωση στα μαλλάκια,μασαζακια,πεντικιούρ,μανικιούρ συχνότερα από παλιά,πολλες βόλτες με παρέα η μόνη μου,shopping therapy ,κ.α,γενικότερα ότι με χαλαρωνε.Σκέψου τι θα σε χαλαρωνε και σου επιτρέπεται και κάντο;)

Ναι οντως εχεις δικιο θα δω τι με χαλαρωνει πραγματικα και θα το κανω...μ εδωσες πολλες ιδεες ευχαριστω πολλη αστερακι μουυ.... ❤Προς το παρον παω να τσακισω κατι το 6ο μ γευμα για σημερα γιατι νιωθω απο καπου σαν να χανω φαγητο:Pευτυχως ειμαι 45μιση κιλα ακομηηη....εχω περιθωριο:lol:

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, KaterinaNina25 είπε:

Γειά σας κορίτσια... Τι να πω? Η Χοριακη ανέβηκε αλλά όχι όσο περίμενα.... 319.60...Παλι μου φαίνεται πολύ χαμηλή.... Ο γυναικολόγος μου είπε να ξανακάνω την Τετάρτη... Λέτε να είναι εξωμήτρια κύηση... Μου χει κολλήσει πολύ άσχημα στο μυαλό..   Οπότε μάλλον δεν θα ευδοκιμήσει αυτή η εγκυμοσύνη... Ελπίζω να κάνω λάθος και να είναι κάτι άλλο.... 

Δεν υπαρχει λόγος να σκέφτεσαι απαισιοδοξα βρε, τους λόγους σου τους εξήγησαν τα κορίτσια παραπανω. Ο γιατρός σου τι είπε για το νούμερο της χοριακης; 

3 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

Κάτι άσχετο βρε κορίτσια τι γίνεται με τις φωτιές ποοο κρίμα πραγματικά 

Ειλικρινά καίγεται και η ψυχή μου μαζί, δεν μπορώ να τα βλέπω καν. 

2 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

@Beboula25 μου,χαίρομαι οταν χαίρεσαι❤Είσαι δυνατό κορίτσι....Μετά από κάθε δοκιμασία περνάμε μεταβατικά στάδια και να σου πω την ταπεινή μου γνώμη είναι το πιο νορμάλ ,αλλιώς καταπιεζουμε συναισθήματα που αργότερα μας πνίγουν....

@P.L.L. μου ,ευχαριστώ πολύ για τις διευκρινίσεις για το relpax.Εννοείται ρωτάμε πάντα γιατρό,κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός και δεν ταιριάζουν όλα σε όλους.Πώς είσαι κορίτσι μου;

@*ζουζουνα*!!! γλυκό μου κορίτσι ,ευχαριστώ πολύ που ρωτας!Δόξα το Θεό και την Παναγίτσα,είμαστε καλά.Εσείς πως τα περνάτε στις διακοπουλες σας;Τα ζουζουνακια σου τι κάνουν;

@palmoira μου πως είσαι γλυκιά μου;

@giotitsa κορίτσι μου γλυκό,ειλικρινά θαυμάζω τον τρόπο σου!Συμφωνώ είμαστε πλασμένες για δοκιμασίες.Δεν ξέρω το γιατί δοκιμαζομαστε.....Και σου μιλάει η γκουρού του άγχους και της απαισιοδοξίας.Και έρχονται εκείνα τα γεγονότα που σημαδεύουν τις ζωές μας και αντιλαμβανόμαστε τις πραγματικές μας δυνάμεις ❤Τα ομορφότερα από καρδιάς σου εύχομαι ψυχούλα μου❤Η ώρα η καλή και από εδώ και πέρα μόνο χαρές❤

@kido  @linaa  @loyloy @nadiaki165  @Flo flo  @fairy-mary   @Smile89. @ΒαλεντιναΧρηστος @Nansy29  @KaterinaNina @KaterinaNina25  @anemoni1989. @Dggs  @Κελυ 32    κορίτσια μου πώς ειστε;Φιλάκια σε όλες σας και σε όσα κορίτσια ξεχνάω❤

 

Καλα κοριτσι, χαϊδεύω κοιλουμπα, ευτυχώς δεν εχουμε πολύ ζέστη εδω. Πώς τα περνας? 

πρίν από 38 λεπτά , palmoira είπε:

Ξαπλωμένη είμαι ακόμη αλλά γενικά καλά. Έχω αρχίσει και βαριέμαι να σου πω την αλήθεια αλλά είναι πολύ μικρή θυσία αυτή σε σχέση με το αποτέλεσμα. Ελπίζω να απορροφηθεί η αποκόλληση και να πάνε όλα καλά. Φοβαμαι ότι θα γίνω 300 κιλά βέβαια γιατί προσπαθώ να τρώω καλά για να παίρνω τα φάρμακα αλλά όντας ακίνητη θα πάρω κιλά. 

Θα τα χασεις μπαμ μπαμ, οταν σηκωθεις. Κι εγώ οταν ειχα παραμένει σε ακινησία ειχα παρει και είναι απόλυτα λογικό αλλα μόλις θα σηκωθεις θα δεις θα αλλαξει και η ψυχολογία σου. Οοοοολα θα γίνουν κοριτσι μου!!! 

  • Λυπημένη/-ος 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι οντως εχεις δικιο θα δω τι με χαλαρωνει πραγματικα και θα το κανω...μ εδωσες πολλες ιδεες ευχαριστω πολλη αστερακι μουυ.... ❤Προς το παρον παω να τσακισω κατι το 6ο μ γευμα για σημερα γιατι νιωθω απο καπου σαν να χανω φαγητο:Pευτυχως ειμαι 45μιση κιλα ακομηηη....εχω περιθωριο:lol:

Θα βρεις πολλά Βαλεντινακι μου,είμαι σίγουρη:)

Αν έχεις περιθώρια λεει:DΚαλη όρεξη αγαπούλα μου!

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Δεν υπαρχει λόγος να σκέφτεσαι απαισιοδοξα βρε, τους λόγους σου τους εξήγησαν τα κορίτσια παραπανω. Ο γιατρός σου τι είπε για το νούμερο της χοριακης; 

Ειλικρινά καίγεται και η ψυχή μου μαζί, δεν μπορώ να τα βλέπω καν. 

Καλα κοριτσι, χαϊδεύω κοιλουμπα, ευτυχώς δεν εχουμε πολύ ζέστη εδω. Πώς τα περνας? 

Θα τα χασεις μπαμ μπαμ, οταν σηκωθεις. Κι εγώ οταν ειχα παραμένει σε ακινησία ειχα παρει και είναι απόλυτα λογικό αλλα μόλις θα σηκωθεις θα δεις θα αλλαξει και η ψυχολογία σου. Οοοοολα θα γίνουν κοριτσι μου!!! 

Μπράβο γλυκιά μου,τι ωραία!

Όμορφα και εγώ κορίτσι μου,ευχαριστώ που ρωτας.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , Flo flo είπε:

@Luckystars εγώ εδώ σε αναμονή πάλι θα ξέρω Σάββατο έως Δευτέρα εάν αδιαθετησω η Όχι. 

Κατά τ αλλά μια χαρά χαλαρά. Εσύ αστερενια μου σε τι φάση βρίσκεσαι????

Φλο μου εύχομαι να σε ξεχάσει για τους επόμενους 9 μήνες η χαζουλα:D

Εγώ αγάπη θέλω να ηρεμήσω λιγάκι,έχει κουραστεί πολύ ο οργανισμός μου....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Smile89 είπε:

Δεν υπαρχει λόγος να σκέφτεσαι απαισιοδοξα βρε, τους λόγους σου τους εξήγησαν τα κορίτσια παραπανω. Ο γιατρός σου τι είπε για το νούμερο της χοριακης; 

Ειλικρινά καίγεται και η ψυχή μου μαζί, δεν μπορώ να τα βλέπω καν. 

Καλα κοριτσι, χαϊδεύω κοιλουμπα, ευτυχώς δεν εχουμε πολύ ζέστη εδω. Πώς τα περνας? 

Θα τα χασεις μπαμ μπαμ, οταν σηκωθεις. Κι εγώ οταν ειχα παραμένει σε ακινησία ειχα παρει και είναι απόλυτα λογικό αλλα μόλις θα σηκωθεις θα δεις θα αλλαξει και η ψυχολογία σου. Οοοοολα θα γίνουν κοριτσι μου!!! 

Μου είπε να πάω να κάνω ξανά την Παρασκευή χοριακη... Και ότι δεν μπορεί να πει κάτι με σιγουριά.... 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

@Beboula25 μου,χαίρομαι οταν χαίρεσαι❤Είσαι δυνατό κορίτσι....Μετά από κάθε δοκιμασία περνάμε μεταβατικά στάδια και να σου πω την ταπεινή μου γνώμη είναι το πιο νορμάλ ,αλλιώς καταπιεζουμε συναισθήματα που αργότερα μας πνίγουν....

@P.L.L. μου ,ευχαριστώ πολύ για τις διευκρινίσεις για το relpax.Εννοείται ρωτάμε πάντα γιατρό,κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός και δεν ταιριάζουν όλα σε όλους.Πώς είσαι κορίτσι μου;

@*ζουζουνα*!!! γλυκό μου κορίτσι ,ευχαριστώ πολύ που ρωτας!Δόξα το Θεό και την Παναγίτσα,είμαστε καλά.Εσείς πως τα περνάτε στις διακοπουλες σας;Τα ζουζουνακια σου τι κάνουν;

@palmoira μου πως είσαι γλυκιά μου;

@giotitsa κορίτσι μου γλυκό,ειλικρινά θαυμάζω τον τρόπο σου!Συμφωνώ είμαστε πλασμένες για δοκιμασίες.Δεν ξέρω το γιατί δοκιμαζομαστε.....Και σου μιλάει η γκουρού του άγχους και της απαισιοδοξίας.Και έρχονται εκείνα τα γεγονότα που σημαδεύουν τις ζωές μας και αντιλαμβανόμαστε τις πραγματικές μας δυνάμεις ❤Τα ομορφότερα από καρδιάς σου εύχομαι ψυχούλα μου❤Η ώρα η καλή και από εδώ και πέρα μόνο χαρές❤

@kido  @linaa  @loyloy @nadiaki165  @Flo flo  @fairy-mary   @Smile89. @ΒαλεντιναΧρηστος @Nansy29  @KaterinaNina @KaterinaNina25  @anemoni1989. @Dggs  @Κελυ 32    κορίτσια μου πώς ειστε;Φιλάκια σε όλες σας και σε όσα κορίτσια ξεχνάω❤

 

Καλά ειμαι κορίτσι μου!εσυ;; καλα κανετε και κανετε ενα διαλειμμα κανει καλο.ε δεν μπορούμε να σκεφτομαστε συνέχεια αυτό το θέμα.μη σου πω ότι για να έρθει μάλλον πρέπει να σταματήσουμε να το σκεφτόμαστε.:)

εγω πάντως μετα απο πολλούς μήνες παύσης μπορώ να πω ότι τώρα νιώθω έτοιμη ξανά..έκλεισα σήμερα ραντεβού κορίτσια με γνωστό γυναικολόγο στην Αθήνα και με έβαλε 18 Σεπτέμβρη δεν ειχε νωρίτερα αλλά οκ θα περιμένουμε λιγο ακομα μήπως βγάλουμε καμια ακρη..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , KaterinaNina25 είπε:

Μου είπε να πάω να κάνω ξανά την Παρασκευή χοριακη... Και ότι δεν μπορεί να πει κάτι με σιγουριά.... 

Ωραία! Δεν ειπε όμως οτι δεν είναι καλη. Οποτε παρασκευή θα ξέρετε πιο Σιγουρα, έως τότε να σκέφτεσαι Θετικα 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Nansy29 είπε:

Καλά ειμαι κορίτσι μου!εσυ;; καλα κανετε και κανετε ενα διαλειμμα κανει καλο.ε δεν μπορούμε να σκεφτομαστε συνέχεια αυτό το θέμα.μη σου πω ότι για να έρθει μάλλον πρέπει να σταματήσουμε να το σκεφτόμαστε.:)

εγω πάντως μετα απο πολλούς μήνες παύσης μπορώ να πω ότι τώρα νιώθω έτοιμη ξανά..έκλεισα σήμερα ραντεβού κορίτσια με γνωστό γυναικολόγο στην Αθήνα και με έβαλε 18 Σεπτέμβρη δεν ειχε νωρίτερα αλλά οκ θα περιμένουμε λιγο ακομα μήπως βγάλουμε καμια ακρη..

Δεν θέλουμε να γίνει εμμονή και ρουτίνα Νάνσυ μου....χρειάζεται πολύ λεπτούς χειρισμούς σε τέτοιες καταστάσεις....Δεν βρίσκεται πάντα ο "καταλληλοτερος" τρόπος αλλά σίγουρα θέλει "ξεκούραση" το σώμα,η ψυχολογία και το πνεύμα!Είμαι και εγώ αυτής της άποψης,ότι κυνηγάμε μας ξεγλυστραει....

Καλή επιτυχία με τον καινούργιο γιατρό!Δες το ως μια νέα αρχή!Δεν είναι μακριά η ημερομηνία,το θέμα είναι να πληρεί τα δεδομένα σου και όλα να πάνε κατ'ευχή ,στο εύχομαι ολόψυχα❤

πρίν από 58 λεπτά , KaterinaNina25 είπε:

Μου είπε να πάω να κάνω ξανά την Παρασκευή χοριακη... Και ότι δεν μπορεί να πει κάτι με σιγουριά.... 

Κατερινακι ,εύχομαι ότι το καλύτερο γλυκιά μου❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...