Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Dggs είπε:

Το στήθος μου είναι πρησμένο εδώ και 10 μέρες περίπου... Αυτό έβλεπα και ήλπιζα... Αλλά τώρα που μου τα λες αυτά νιώθω λίγο καλύτερα.. η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία.

Έκανες χοριακη η την Τετάρτη θα πας για την πρώτη? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 25 λεπτά , KaterinaNina25 είπε:

Γειά σας κορίτσια... Τι να πω? Η Χοριακη ανέβηκε αλλά όχι όσο περίμενα.... 319.60...Παλι μου φαίνεται πολύ χαμηλή.... Ο γυναικολόγος μου είπε να ξανακάνω την Τετάρτη... Λέτε να είναι εξωμήτρια κύηση... Μου χει κολλήσει πολύ άσχημα στο μυαλό..   Οπότε μάλλον δεν θα ευδοκιμήσει αυτή η εγκυμοσύνη... Ελπίζω να κάνω λάθος και να είναι κάτι άλλο.... 

@KaterinaNina25 αχου σε παρακαλω τι μαυρες σκεψεις ειναι αυτες σε παρακαλω μην κανεις σανκαι εμενα και εγω ετσι ελεγα παντα να σκεφτεσαι το θετικο και οχι το αρντητικο ειναι οτι χειροτερο μπορεις να κανεις αυτη την στιγμη 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, KaterinaNina25 είπε:

Έκανες χοριακη η την Τετάρτη θα πας για την πρώτη? 

Την Τετάρτη θα πάω.... Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι.. και ότι είναι να γίνει θα γίνει.. άλλωστε δεν είναι στο χέρι μου οπότε..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Σε καταλαβαίνω και έχεις δίκιο αλλά δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο από υπομονή... 2 μέρες είναι θα περάσουν! 

Μωρέ θα περάσουν αλλά πιστεύω θα μου πει κάνε ξανά την Παρασκευή... Εξάλλου μου είπε ότι πρέπει να φτάσει πάνω από χίλια.... Για να μπορέσει να δει κάτι... 

πρίν από 2 λεπτά , giotitsa είπε:

@KaterinaNina25 αχου σε παρακαλω τι μαυρες σκεψεις ειναι αυτες σε παρακαλω μην κανεις σανκαι εμενα και εγω ετσι ελεγα παντα να σκεφτεσαι το θετικο και οχι το αρντητικο ειναι οτι χειροτερο μπορεις να κανεις αυτη την στιγμη 

Αυτό προσπαθώ να κάνω.... Αλλά δεν μου βγαίνει... Κάνω πράγματα για να ξεχάσω και τσουπ το νούμερο ξανά μπροστά μου.... 

Link to comment
Share on other sites

@kido εγω θα σε συμβούλευα να μην τον ξεζουμιζεις τον άνθρωπο απο αρκετά πιο νωρις. Και μια φορα μόνο αρκεί. Ενα σπερματοζωάριο χρειαζόμαστε! Στο ειπα και τον προηγούμενο μήνα, οι πολλές συνεχόμενες επαφές μπορει να εχουν χειρότερα αποτελεσματα απο αυτα που περιμένουμε γιατι αδυνατίζει το σπερμα. Ελπιζω να εκανες ωορρηξία νωρις αυτόν το μήνα. Μεχρι και εχθές έκανες δηλαδη τεστ και σου έβγαιναν αρνητικά; Αν ναι, τοτε δώστου ενα ρεπό σημερα και κάνε τα κόλπα σου αυριο. Τον θελουμε ντούρο!!!! 

@KaterinaNina25 εμενα καλη μου φαίνεται η Χοριακη σου. Λενε οτι ειναι καλο να διπλασιάζεται καθε δυο μέρες αλλα και καθε τρεις μέρες αν διπλασιάζεται ειναι στα πλαίσια του φυσιολογικού. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη η Χοριακη μου σχεδον διπλασιαζοταν καθε μέρα και λεω στον γιατρο "με τέτοια Χοριακη γιατρέ μαλλον καλα θα πανε τα πράγματα, ε;" Και μου λέει "Μην το λες. Εχουμε δει τέτοιες χοριακες να αποβάλουν και άλλες χοριακες που λες οτι με το ζόρι ανεβαίνει να κάνουν μια χαρά παιδάκια" Και δυστυχως ειχε δίκιο ο άτιμος γιατι μετα απο έναν μήνα απέβαλα. 

@Dggs εμενα πολυ καλα μου ακούγονται τα συμπτώματα σου!!! 

@Beboula25 πως παει η περίοδος; Ειναι πιο βαριά αυτη; Ελπιζω να μην υποφέρεις. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , KaterinaNina25 είπε:

Μωρέ θα περάσουν αλλά πιστεύω θα μου πει κάνε ξανά την Παρασκευή... Εξάλλου μου είπε ότι πρέπει να φτάσει πάνω από χίλια.... Για να μπορέσει να δει κάτι... 

Εντάξει άλλο αυτό κι άλλο να ανησυχείς ότι δεν θα πάει καλά. Πάνω απο χίλιες μονάδες λογικά θα πρέπει να είναι την Παρασκευή!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , KaterinaNina25 είπε:

Μωρέ θα περάσουν αλλά πιστεύω θα μου πει κάνε ξανά την Παρασκευή... Εξάλλου μου είπε ότι πρέπει να φτάσει πάνω από χίλια.... Για να μπορέσει να δει κάτι... 

Εγώ δεν ξέρω καθόλου από τέτοιου είδους εξετάσεις.. για να σε βοηθήσω.. και εγώ πρώτη φορά θα κάνω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dggs είπε:

Την Τετάρτη θα πάω.... Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι.. και ότι είναι να γίνει θα γίνει.. άλλωστε δεν είναι στο χέρι μου οπότε..

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο για όλες μας.... Αν αγχώνεσαι από τώρα με τα νούμερα τι θα κάνεις? Εύχομαι μια μεγάλη χοριακη για να σου φύγει το άγχος.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , P.L.L. είπε:

@kido εγω θα σε συμβούλευα να μην τον ξεζουμιζεις τον άνθρωπο απο αρκετά πιο νωρις. Και μια φορα μόνο αρκεί. Ενα σπερματοζωάριο χρειαζόμαστε! Στο ειπα και τον προηγούμενο μήνα, οι πολλές συνεχόμενες επαφές μπορει να εχουν χειρότερα αποτελεσματα απο αυτα που περιμένουμε γιατι αδυνατίζει το σπερμα. Ελπιζω να εκανες ωορρηξία νωρις αυτόν το μήνα. Μεχρι και εχθές έκανες δηλαδη τεστ και σου έβγαιναν αρνητικά; Αν ναι, τοτε δώστου ενα ρεπό σημερα και κάνε τα κόλπα σου αυριο. Τον θελουμε ντούρο!!!! 

@KaterinaNina25 εμενα καλη μου φαίνεται η Χοριακη σου. Λενε οτι ειναι καλο να διπλασιάζεται καθε δυο μέρες αλλα και καθε τρεις μέρες αν διπλασιάζεται ειναι στα πλαίσια του φυσιολογικού. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη η Χοριακη μου σχεδον διπλασιαζοταν καθε μέρα και λεω στον γιατρο "με τέτοια Χοριακη γιατρέ μαλλον καλα θα πανε τα πράγματα, ε;" Και μου λέει "Μην το λες. Εχουμε δει τέτοιες χοριακες να αποβάλουν και άλλες χοριακες που λες οτι με το ζόρι ανεβαίνει να κάνουν μια χαρά παιδάκια" Και δυστυχως ειχε δίκιο ο άτιμος γιατι μετα απο έναν μήνα απέβαλα. 

@Dggs εμενα πολυ καλα μου ακούγονται τα συμπτώματα σου!!! 

@Beboula25 πως παει η περίοδος; Ειναι πιο βαριά αυτη; Ελπιζω να μην υποφέρεις. 

Μου δίνεις ελπίδες με αυτό που μου λες.... Μακάρι να έχεις δίκιο.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , KaterinaNina25 είπε:

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο για όλες μας.... Αν αγχώνεσαι από τώρα με τα νούμερα τι θα κάνεις? Εύχομαι μια μεγάλη χοριακη για να σου φύγει το άγχος.. 

Και σε σένα κορίτσι μου γλυκό... Αλλά πραγματικά εύχομαι ότι καλύτερο και στις δύο μας... Θα τα καταφέρουμε θα δείς..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , P.L.L. είπε:

@kido εγω θα σε συμβούλευα να μην τον ξεζουμιζεις τον άνθρωπο απο αρκετά πιο νωρις. Και μια φορα μόνο αρκεί. Ενα σπερματοζωάριο χρειαζόμαστε! Στο ειπα και τον προηγούμενο μήνα, οι πολλές συνεχόμενες επαφές μπορει να εχουν χειρότερα αποτελεσματα απο αυτα που περιμένουμε γιατι αδυνατίζει το σπερμα. Ελπιζω να εκανες ωορρηξία νωρις αυτόν το μήνα. Μεχρι και εχθές έκανες δηλαδη τεστ και σου έβγαιναν αρνητικά; Αν ναι, τοτε δώστου ενα ρεπό σημερα και κάνε τα κόλπα σου αυριο. Τον θελουμε ντούρο!!!! 

@KaterinaNina25 εμενα καλη μου φαίνεται η Χοριακη σου. Λενε οτι ειναι καλο να διπλασιάζεται καθε δυο μέρες αλλα και καθε τρεις μέρες αν διπλασιάζεται ειναι στα πλαίσια του φυσιολογικού. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη η Χοριακη μου σχεδον διπλασιαζοταν καθε μέρα και λεω στον γιατρο "με τέτοια Χοριακη γιατρέ μαλλον καλα θα πανε τα πράγματα, ε;" Και μου λέει "Μην το λες. Εχουμε δει τέτοιες χοριακες να αποβάλουν και άλλες χοριακες που λες οτι με το ζόρι ανεβαίνει να κάνουν μια χαρά παιδάκια" Και δυστυχως ειχε δίκιο ο άτιμος γιατι μετα απο έναν μήνα απέβαλα. 

@Dggs εμενα πολυ καλα μου ακούγονται τα συμπτώματα σου!!! 

@Beboula25 πως παει η περίοδος; Ειναι πιο βαριά αυτη; Ελπιζω να μην υποφέρεις. 

Δεν ξέρω, ισχύει αυτό άραγε; Άλλες λένε ότι είναι μύθος και με κάθε μέρα πιάσανε. Μια φορά θα είναι η τυχερή, αρκεί να πέσει πάνω στο σωστό timing. Χθες έκανα μόνο τεστ και πριν μια βδομάδα που είδα αίμα και υγρά μετά από επαφή, όμως λέω κάτσε μπας και έχουμε καμια απρόοπτη οωρρηξία 8η μέρα κι έτσι έκανα. Και τα δύο αρνητικά ήταν. Δεν ξέρω, ήταν και ΣΚ και μας βγήκε καλά τόσες φορές, εξάλλου ήμουν 12-15 μέρα που είναι οι πιο πιθανές για σύλληψη, δεν ήταν και πολύ νωρίς στον κύκλο το ξεζούμισμα!!! Δεν ξέρω αν θα έχουμε κι άλλες μέσα στη βδομάδα. Θα προσπαθήσω αύριο άλλη μία, έτσι για το γαμώτο! Και πάλι λογικά το άλλο ΠΣΚ, που όμως θα έχει περάσει το παράθυρο ευκαιρίας μας, αλλά τότε το κάνουμε για την πάρτυ μας, χεχε! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , kido είπε:

Εντάξει άλλο αυτό κι άλλο να ανησυχείς ότι δεν θα πάει καλά. Πάνω απο χίλιες μονάδες λογικά θα πρέπει να είναι την Παρασκευή!

Αν συνεχίσει έτσι νομίζω από βδομάδα θα ναι πάνω από χίλια.... Γιατί είναι σαν να διπλασιάζει στις 3 μέρες.. 

πρίν από 1 λεπτό , Dggs είπε:

Και σε σένα κορίτσι μου γλυκό... Αλλά πραγματικά εύχομαι ότι καλύτερο και στις δύο μας... Θα τα καταφέρουμε θα δείς..

Έλα πάμε δυνατά για να το ακούμε.... Είμαι έγκυος και όλα θα πάνε καλά.... 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , KaterinaNina25 είπε:

Αν συνεχίσει έτσι νομίζω από βδομάδα θα ναι πάνω από χίλια.... Γιατί είναι σαν να διπλασιάζει στις 3 μέρες.. 

Εύχομαι να είναι όλα καλά! Υπομονή και πίστη να το βοηθήσεις να παράγει πολύ χοριακή!!!!

Link to comment
Share on other sites

@KaterinaNina25 στην πρώτη εγκυμοσύνη μου ειχ α φοβερή αύξηση.και παλινδρόμησε.εισαι κοντά στο διπλασιασμό.μην ανησυχείς και μη προδικαζεις τπτ.υπομονη μέχρι τη Τετάρτη όσο μπορείς.ενταξει?σε 2 μέρες θα ξερει ς.παντως για Εξωμήτριο γτ και εγώ σκεφτόμουν το χειρότερο κ δεν άντεχα μέχρι να πάω για υπερυχο , ο γιατρός μου πε αν ειχ α τέτοια δείγματα το πιο πιθανό να χα πόνους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...