Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , giotitsa είπε:

@kido ειμαι καλα μεθαυριο παντρευομαι με πολιτικο και σε λιγες μερες φευγουμε διακοπες τις χρειαζομαστε τοσο αυτες τις διακοπες για να ξεχαστουμε 

Η ώρα η καλή!!! Να περάσετε όμορφα και αύριο και στις διακοπές σας και να χαλαρώσετε!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 5 λεπτά , palmoira είπε:

Χαλκιδική! Αχ τέλεια! Καλά θα κάνετε! Θα δεις πόσο θα σας βοηθήσει να χαλαρώσετε και να αφήσετε πίσω δυσάρεστες αναμνήσεις. Εύχομαι πραγματικά να είναι για εσάς ένα νέο ξεκίνημα με αίσιο τέλος και σύντομα να μας ανακοινώνεις ευχάριστα νέα! 

@palmoiraειμαι πολυ αισιοδοξη ξερω οτι ολα τα κακα τελειωσαν και θα ερθουν τα καλα τα αφηνω ολα πισω θα κανω τα μπανακια μου θα περασω καλα και θα απολαυσω τον ανδρουλη μου στο επακρο :rolleyes:

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Η ώρα η καλή!!! Να περάσετε όμορφα και αύριο και στις διακοπές σας και να χαλαρώσετε!!!!

@kido σε ευχαριστωωω πολυ κοριτσι μου εσυ πω εισαι πες μου τα νεα σου ;;

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , giotitsa είπε:

@palmoiraειμαι πολυ αισιοδοξη ξερω οτι ολα τα κακα τελειωσαν και θα ερθουν τα καλα τα αφηνω ολα πισω θα κανω τα μπανακια μου θα περασω καλα και θα απολαυσω τον ανδρουλη μου στο επακρο :rolleyes:

@kido σε ευχαριστωωω πολυ κοριτσι μου εσυ πω εισαι πες μου τα νεα σου ;;

Τα νέα μου είναι καλά, πέρασα ένα όμορφο ΣΚ, ξεκουράστηκα αλλά είχαμε και τις επαφούλες μας με το σύζυγο και μάλλον σήμερα είναι η μέρα της οωρρηξίας μου (15η), γιατί πονούσα δεξιά χαμηλά χθες βράδυ. Είχαμε ήδη επαφή νωρίτερα το πρωί, αν μπορέσουμε και αύριο θα έχουμε ακόμα μία και έπειτα στην αναμονή ως 8/8!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Τα νέα μου είναι καλά, πέρασα ένα όμορφο ΣΚ, ξεκουράστηκα αλλά είχαμε και τις επαφούλες μας με το σύζυγο και μάλλον σήμερα είναι η μέρα της οωρρηξίας μου (15η), γιατί πονούσα δεξιά χαμηλά χθες βράδυ. Είχαμε ήδη επαφή νωρίτερα το πρωί, αν μπορέσουμε και αύριο θα έχουμε ακόμα μία και έπειτα στην αναμονή ως 8/8!!!! 

@kidoπεριμενω θετικα νεααααααα θελω να εχεις ηδη μωρακι και να περιμενεις και εσυ τα ευχαρισταααα κανε οσο πιο πολλες επαφες μπορειςςς

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

@kidoπεριμενω θετικα νεααααααα θελω να εχεις ηδη μωρακι και να περιμενεις και εσυ τα ευχαρισταααα κανε οσο πιο πολλες επαφες μπορειςςς

Θα κάνω ότι μπορώ, αλλά τον έχω ξεκάνει λίγο τον δικό μου από Παρασκευή βράδυ, ε και μου παραπονιέται!!! Αν κι εκείνος το θέλει πολύ!! Μακάρι να έχω νέα να σας πω, δεν ξέρεις πόσες φορές το έχω ονειρευτεί!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , kido είπε:

Τα νέα μου είναι καλά, πέρασα ένα όμορφο ΣΚ, ξεκουράστηκα αλλά είχαμε και τις επαφούλες μας με το σύζυγο και μάλλον σήμερα είναι η μέρα της οωρρηξίας μου (15η), γιατί πονούσα δεξιά χαμηλά χθες βράδυ. Είχαμε ήδη επαφή νωρίτερα το πρωί, αν μπορέσουμε και αύριο θα έχουμε ακόμα μία και έπειτα στην αναμονή ως 8/8!!!! 

Μακάρι να είναι ο τυχερός σας μήνας! Ελπίζω να το απολαμβάνετε!! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Θα κάνω ότι μπορώ, αλλά τον έχω ξεκάνει λίγο τον δικό μου από Παρασκευή βράδυ, ε και μου παραπονιέται!!! Αν κι εκείνος το θέλει πολύ!! Μακάρι να έχω νέα να σας πω, δεν ξέρεις πόσες φορές το έχω ονειρευτεί!!!

@kido αυτα ειναι ωραια παραπονα χχααχχχαχααχ δεν πειραζει πες του θα κανει θυσιες θα δεις κοριτσι μου θα μας πεις συντομα οτι θα εχεις συντομα ενα σπορακι μεσα στην κοιλιτσα σου χαιρομαι τοσο να ακουω κοριτσια για νεα μωρακιαααα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κουράγιο @palmoira. Τουλαχιστον δεν εχεις πια κόκκινο που σημαίνει οτι κλείνει. Οτι εγινε εγινε. Τώρα να ευχαριστηθείς την ξάπλα γιατι οταν γεννηθεί με το καλο δεν θα προλαβαίνεις! 

@giotitsa τι καλα που παντρεύεστε και θα πατε και διακοπές στη Χαλκιδική! Ειναι πολυ ωραία! Να τα περάσετε τελεια! Όχι μονο στις διακοπές, σε ολο τον έγγαμο βίο! Και τον Οκτώβριο ξανά έγκυος :-) 

@KaterinaNina25 τη σιχαίνομαι αυτη την αναμονή. Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Σκέψου ομως οτι ό, τι και εχει γίνει εσυ έγκυος έμεινες. Ευχομαι να εχεις πολυ ανεβασμένη τη Χοριακη σου και στη μια να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! 

@kido καλα αποτελεσματα ;-)  Κοιτα μη σταματήσεις τις επαφές αυριο. Τα πονάκια δεν συμβαδίζουν παντα με την ωορρηξία. Καμία ή προηγούνται ή έπονται. Έκανες και τεστ; 

Φιλια σε όλες! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κουράγιο @palmoira. Τουλαχιστον δεν εχεις πια κόκκινο που σημαίνει οτι κλείνει. Οτι εγινε εγινε. Τώρα να ευχαριστηθείς την ξάπλα γιατι οταν γεννηθεί με το καλο δεν θα προλαβαίνεις! 

@giotitsa τι καλα που παντρεύεστε και θα πατε και διακοπές στη Χαλκιδική! Ειναι πολυ ωραία! Να τα περάσετε τελεια! Όχι μονο στις διακοπές, σε ολο τον έγγαμο βίο! Και τον Οκτώβριο ξανά έγκυος :-) 

@KaterinaNina25 τη σιχαίνομαι αυτη την αναμονή. Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Σκέψου ομως οτι ό, τι και εχει γίνει εσυ έγκυος έμεινες. Ευχομαι να εχεις πολυ ανεβασμένη τη Χοριακη σου και στη μια να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! 

@kido καλα αποτελεσματα ;-)  Κοιτα μη σταματήσεις τις επαφές αυριο. Τα πονάκια δεν συμβαδίζουν παντα με την ωορρηξία. Καμία ή προηγούνται ή έπονται. Έκανες και τεστ; 

Φιλια σε όλες! 

@P.L.L. ναι θα ειναι τελεια τον Οκτωμβριο αυτον τον περιμενω πως και πως :wub::wub::wub:

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κουράγιο @palmoira. Τουλαχιστον δεν εχεις πια κόκκινο που σημαίνει οτι κλείνει. Οτι εγινε εγινε. Τώρα να ευχαριστηθείς την ξάπλα γιατι οταν γεννηθεί με το καλο δεν θα προλαβαίνεις! 

@giotitsa τι καλα που παντρεύεστε και θα πατε και διακοπές στη Χαλκιδική! Ειναι πολυ ωραία! Να τα περάσετε τελεια! Όχι μονο στις διακοπές, σε ολο τον έγγαμο βίο! Και τον Οκτώβριο ξανά έγκυος :-) 

@KaterinaNina25 τη σιχαίνομαι αυτη την αναμονή. Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Σκέψου ομως οτι ό, τι και εχει γίνει εσυ έγκυος έμεινες. Ευχομαι να εχεις πολυ ανεβασμένη τη Χοριακη σου και στη μια να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! 

@kido καλα αποτελεσματα ;-)  Κοιτα μη σταματήσεις τις επαφές αυριο. Τα πονάκια δεν συμβαδίζουν παντα με την ωορρηξία. Καμία ή προηγούνται ή έπονται. Έκανες και τεστ; 

Φιλια σε όλες! 

Έκανα χθες μεσημέρι τεστ οωρρηξίας και ήταν αρνητικό. Να συνεχίσω θέλω, αλλά θα αντέξει ο δικός μου; Το έχουμε πάει κάθε μέρα παρασκευή βράδυ, σάββατο βράδυ και σήμερα το πρωί. Εγώ ευχαρίστως, θα του την πέσω και αύριο!

πρίν από 8 λεπτά , giotitsa είπε:

@kido αυτα ειναι ωραια παραπονα χχααχχχαχααχ δεν πειραζει πες του θα κανει θυσιες θα δεις κοριτσι μου θα μας πεις συντομα οτι θα εχεις συντομα ενα σπορακι μεσα στην κοιλιτσα σου χαιρομαι τοσο να ακουω κοριτσια για νεα μωρακιαααα

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Κάνουμε θυσίες αλλά ευχάριστες θυσίες!!

πρίν από 12 λεπτά , palmoira είπε:

Μακάρι να είναι ο τυχερός σας μήνας! Ελπίζω να το απολαμβάνετε!! 

Μακάρι κορίτσι μου, εννοείται το απολαμβάνουμε αλλά σήμερα με τη δουλειά και αύριο θα είναι λίγο δύσκολο...πολύ κούραση, ίσως τον στριμώξω το πρωί νωρίς όπως σήμερα χεχε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Έκανα χθες μεσημέρι τεστ οωρρηξίας και ήταν αρνητικό. Να συνεχίσω θέλω, αλλά θα αντέξει ο δικός μου; Το έχουμε πάει κάθε μέρα παρασκευή βράδυ, σάββατο βράδυ και σήμερα το πρωί. Εγώ ευχαρίστως, θα του την πέσω και αύριο!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Κάνουμε θυσίες αλλά ευχάριστες θυσίες!!

Μακάρι κορίτσι μου, εννοείται το απολαμβάνουμε αλλά σήμερα με τη δουλειά και αύριο θα είναι λίγο δύσκολο...πολύ κούραση, ίσως τον στριμώξω το πρωί νωρίς όπως σήμερα χεχε!!

@kido να σαι καλα με κανεις και γελαωωω στριμωξε τον οσο πιο πολυ μπορεις χχααχααχχχα αλλα αυτα ειναι ωραια βασανιστηρια ποτε περιμενεις την ανεθεματισμενη περιοδο;;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

@kido να σαι καλα με κανεις και γελαωωω στριμωξε τον οσο πιο πολυ μπορεις χχααχααχχχα αλλα αυτα ειναι ωραια βασανιστηρια ποτε περιμενεις την ανεθεματισμενη περιοδο;;;

Ως τις 7-8 Αυγούστου το πολύ. Μάλλον άργησε λίγο η οωρρηξία μου αυτό το μήνα και θα έχω 30αρη κύκλο αν υπολογίζω σωστά. Θα φανεί! Τι να κάνουμε το ρίχνω και λίγο στην πλάκα να γελάμε, γιατί αλλιώς ζορίζομαι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , kido είπε:

Ως τις 7-8 Αυγούστου το πολύ. Μάλλον άργησε λίγο η οωρρηξία μου αυτό το μήνα και θα έχω 30αρη κύκλο αν υπολογίζω σωστά. Θα φανεί! Τι να κάνουμε το ρίχνω και λίγο στην πλάκα να γελάμε, γιατί αλλιώς ζορίζομαι!

@kidoσε καταλαβαινω κοριτσι μου ειναι πολυ ψυχοσθορο να περιμενεις και να λες για να δουμε αυτη την φορα αλλα τι να γινει ετσι πρεπει να γινεται θα δεις αυτη την δορα θα μπεις και θα μας πεις κοριτσια επιτελους :-D


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , kido είπε:

Έκανα χθες μεσημέρι τεστ οωρρηξίας και ήταν αρνητικό. Να συνεχίσω θέλω, αλλά θα αντέξει ο δικός μου; Το έχουμε πάει κάθε μέρα παρασκευή βράδυ, σάββατο βράδυ και σήμερα το πρωί. Εγώ ευχαρίστως, θα του την πέσω και αύριο!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Κάνουμε θυσίες αλλά ευχάριστες θυσίες!!

Μακάρι κορίτσι μου, εννοείται το απολαμβάνουμε αλλά σήμερα με τη δουλειά και αύριο θα είναι λίγο δύσκολο...πολύ κούραση, ίσως τον στριμώξω το πρωί νωρίς όπως σήμερα χεχε!!

Στρίμωξε τον το πρωί! Πιαστον στον ύπνο! Χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσι και από εμένα και καλή βδομάδα να έχουμε.. @giotitsa να ζήσετε κορίτσι μου και να ξέρεις στην Χαλκιδική θα περάσετε υπέροχα έχει τέλειες παραλίες και πεντακάθαρες θάλασσες.  Σε ποιο μέρος θα πάτε?? @KaterinaNina με το καλό τα αποτελέσματα σου.. και εγώ θα πάω την Τετάρτη αλλά δεν νομίζω να έχω θετικά αποτελέσματα ήταν από σήμερα το πρωί νιώθω ότι θα μου έρθει .. τι να κάνουμε next time..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...