Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

@kido ο άντρας σ είναι ίδιος με τον δικό μ ακριβώς δεν θέλουν πίεση ούτε κ με το ζόρι. 

Αλλά ακου για να μην τους γίνει ρουτίνα κ συνήθεια κάνε κ εσυ βρε παιδί μ παιχνίδια βάλε εκεί το κάτι τις.Βάλε λαδάκι :x.Βάλε τα καλά σου ντύσου, χόρεψε να υπάρχει ωραίο σασπένς. 

Εγώ έτσι κάνω κ πιάνει. 

Θα σου έλεγα να μην κάνεις κάθε μέρα άστο για αύριο κ κάνε μεθαύριο πρωί 

  • Χαχα 1

LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 1 λεπτό , Dggs είπε:

Καλημέρα κορίτσι και από εμένα και καλή βδομάδα να έχουμε.. @giotitsa να ζήσετε κορίτσι μου και να ξέρεις στην Χαλκιδική θα περάσετε υπέροχα έχει τέλειες παραλίες και πεντακάθαρες θάλασσες.  Σε ποιο μέρος θα πάτε?? @KaterinaNina με το καλό τα αποτελέσματα σου.. και εγώ θα πάω την Τετάρτη αλλά δεν νομίζω να έχω θετικά αποτελέσματα ήταν από σήμερα το πρωί νιώθω ότι θα μου έρθει .. τι να κάνουμε next time..

@Dggsθα παμε στα Νεα μουδανια ναι οντως θα ειναι τελεια το χρειαζομαστε μετα απο αυτα που περασαμε και εσυ μην λες ποτε ποτε δεν ξερεις εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα συμπτωματα περιοδου αλλα να που ημουν εγκυος για αυτο ποτε μην εισαι σιγουρη χιχι ποτε περιμενεις;;;

 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Flo flo είπε:

@kido ο άντρας σ είναι ίδιος με τον δικό μ ακριβώς δεν θέλουν πίεση ούτε κ με το ζόρι. 

Αλλά ακου για να μην τους γίνει ρουτίνα κ συνήθεια κάνε κ εσυ βρε παιδί μ παιχνίδια βάλε εκεί το κάτι τις.Βάλε λαδάκι :x.Βάλε τα καλά σου ντύσου, χόρεψε να υπάρχει ωραίο σασπένς. 

Εγώ έτσι κάνω κ πιάνει. 

Θα σου έλεγα να μην κάνεις κάθε μέρα άστο για αύριο κ κάνε μεθαύριο πρωί 

Ευχαριστώ για τη συμβουλή!!! Έχουμε κι εμείς τα όπλα μας πως να το κάνουμε;;; Θα "ντυθώ" απόψε κι αύριο και ότι γίνει ρε συντρόφισσα!!!

πρίν από 31 λεπτά , palmoira είπε:

Στρίμωξε τον το πρωί! Πιαστον στον ύπνο! Χαχαχαχαχα

Αυτό θα κάνω έγνοια σου και είμαι πονηρή!! Εσύ ξάπλα!! Άντε να πάνε όλα καλά και στις δύο μας!!!

πρίν από 36 λεπτά , giotitsa είπε:

@kidoσε καταλαβαινω κοριτσι μου ειναι πολυ ψυχοσθορο να περιμενεις και να λες για να δουμε αυτη την φορα αλλα τι να γινει ετσι πρεπει να γινεται θα δεις αυτη την δορα θα μπεις και θα μας πεις κοριτσια επιτελους :-D

Μωρέ ας έρθει και χαλάλι! Πάντως το τεστ κατευθείαν θα σας ποστάρω, δεν θα μπορώ να μιλήσω, θα μου έχουν κοπεί τα πόδια!! Στάνταρ!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Ευχαριστώ για τη συμβουλή!!! Έχουμε κι εμείς τα όπλα μας πως να το κάνουμε;;; Θα "ντυθώ" απόψε κι αύριο και ότι γίνει ρε συντρόφισσα!!!

Ωχ θα αναστεναξουν τα σεντόνια....!

Χαχαχχαχ

Πάμε συντρόφισσα μαζί στον αγώνα αυτόν τον χρόνο. 


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια... Τι να πω? Η Χοριακη ανέβηκε αλλά όχι όσο περίμενα.... 319.60...Παλι μου φαίνεται πολύ χαμηλή.... Ο γυναικολόγος μου είπε να ξανακάνω την Τετάρτη... Λέτε να είναι εξωμήτρια κύηση... Μου χει κολλήσει πολύ άσχημα στο μυαλό..   Οπότε μάλλον δεν θα ευδοκιμήσει αυτή η εγκυμοσύνη... Ελπίζω να κάνω λάθος και να είναι κάτι άλλο.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , KaterinaNina25 είπε:

Γειά σας κορίτσια... Τι να πω? Η Χοριακη ανέβηκε αλλά όχι όσο περίμενα.... 319.60...Παλι μου φαίνεται πολύ χαμηλή.... Ο γυναικολόγος μου είπε να ξανακάνω την Τετάρτη... Λέτε να είναι εξωμήτρια κύηση... Μου χει κολλήσει πολύ άσχημα στο μυαλό..   Οπότε μάλλον δεν θα ευδοκιμήσει αυτή η εγκυμοσύνη... Ελπίζω να κάνω λάθος και να είναι κάτι άλλο.... 

Από 78 πήγε τόσο; Ή είχες κάνει κι άλλη ενδιάμεσα και το έχασα; Είναι πολύ καλή η αύξηση νομίζω. Πόσες μέρες καθυστέρησης έχεις περίπου; Άμα σου είπε ο γιατρος να ξανακάνεις, να την επαναλάβεις και εύχομαι να είναι όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Από 78 πήγε τόσο; Ή είχες κάνει κι άλλη ενδιάμεσα και το έχασα; Είναι πολύ καλή η αύξηση νομίζω. Πόσες μέρες καθυστέρησης έχεις περίπου; Άμα σου είπε ο γιατρος να ξανακάνεις, να την επαναλάβεις και εύχομαι να είναι όλα καλά!

78 είχα την Τρίτη και σήμερα 6 μέρες μετά 319.60... Ειναι καλή η αύξηση? Γιατί εμένα μου φαίνεται μικρή? 

Just now, KaterinaNina25 είπε:

78 είχα την Τρίτη και σήμερα 6 μέρες μετά 319.60... Ειναι καλή η αύξηση? Γιατί εμένα μου φαίνεται μικρή? 

Όσο για τη περίοδο για να ξέρω πόσες μέρες έχω καθυστέρηση είναι αδύνατο να το πω γιατί δεν ξέρω.... Μάλλον έκανα πάρα πολύ αργά ωορηξια.... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , KaterinaNina25 είπε:

78 είχα την Τρίτη και σήμερα 6 μέρες μετά 319.60... Ειναι καλή η αύξηση? Γιατί εμένα μου φαίνεται μικρή? 

Δεν ξέρω να σου πω με σιγουριά, αλλά νομίζω αν ήταν εξωμήτριο θα πόναγες.... Κάνε θετικές σκέψεις μέχρι την Τετάρτη!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , giotitsa είπε:

@Dggsθα παμε στα Νεα μουδανια ναι οντως θα ειναι τελεια το χρειαζομαστε μετα απο αυτα που περασαμε και εσυ μην λες ποτε ποτε δεν ξερεις εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα συμπτωματα περιοδου αλλα να που ημουν εγκυος για αυτο ποτε μην εισαι σιγουρη χιχι ποτε περιμενεις;;;

 

Μακάρι τι να πω... Την Τετάρτη θα μάθω θα πάω για β χορική... Κοίτα πόνους στην κοιλιά δεν έχω... Με πονάει πολύ η μέση μου.. και νιώθω αυτό το περίεργο ότι μου κατεβαίνει αίμα αλλά δεν κατεβαίνει... Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις χαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dggs είπε:

Μακάρι τι να πω... Την Τετάρτη θα μάθω θα πάω για β χορική... Κοίτα πόνους στην κοιλιά δεν έχω... Με πονάει πολύ η μέση μου.. και νιώθω αυτό το περίεργο ότι μου κατεβαίνει αίμα αλλά δεν κατεβαίνει... Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις χαχαχχα

@Dggsχααχααχαχχα αν σαι καταλαβαινω λεει χμμμμμ και ομως μηπως;;;;; για να δεις και εμενα ετσι με ποναγε η μεση το στηθος σου ειναι πρησμενο;;;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , kido είπε:

Δεν ξέρω να σου πω με σιγουριά, αλλά νομίζω αν ήταν εξωμήτριο θα πόναγες.... Κάνε θετικές σκέψεις μέχρι την Τετάρτη!!

Προσπαθώ αλλά τώρα με έχουν πάρει τα ζουμιά και έχω μια απαισιοδοξία..... Κοντεύω να τρελαθώ.... Όχι πόνους δεν έχω εκτός από το στήθος.... Τι να πω πολύ αγχωτικό αυτή η χοριακη.... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , giotitsa είπε:

@Dggsχααχααχαχχα αν σαι καταλαβαινω λεει χμμμμμ και ομως μηπως;;;;; για να δεις και εμενα ετσι με ποναγε η μεση το στηθος σου ειναι πρησμενο;;;;

Το στήθος μου είναι πρησμένο εδώ και 10 μέρες περίπου... Αυτό έβλεπα και ήλπιζα... Αλλά τώρα που μου τα λες αυτά νιώθω λίγο καλύτερα.. η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , KaterinaNina25 είπε:

Προσπαθώ αλλά τώρα με έχουν πάρει τα ζουμιά και έχω μια απαισιοδοξία..... Κοντεύω να τρελαθώ.... Όχι πόνους δεν έχω εκτός από το στήθος.... Τι να πω πολύ αγχωτικό αυτή η χοριακη.... 

Σε καταλαβαίνω και έχεις δίκιο αλλά δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο από υπομονή... 2 μέρες είναι θα περάσουν! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , KaterinaNina25 είπε:

Προσπαθώ αλλά τώρα με έχουν πάρει τα ζουμιά και έχω μια απαισιοδοξία..... Κοντεύω να τρελαθώ.... Όχι πόνους δεν έχω εκτός από το στήθος.... Τι να πω πολύ αγχωτικό αυτή η χοριακη.... 

Όχι μήν στεναχωριέσαι.. πρέπει να σκέφτεσαι θετικά... Εγώ καλό το βλέπω το αποτέλεσμα... Μην σε παίρνει από κάτω .

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dggs είπε:

Το στήθος μου είναι πρησμένο εδώ και 10 μέρες περίπου... Αυτό έβλεπα και ήλπιζα... Αλλά τώρα που μου τα λες αυτά νιώθω λίγο καλύτερα.. η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία.

@Dggsαχα στηθος πρησμενο τελειααααααα και ομως κρατα λιγο την ελπιδα χμμμ και θα δεις περιμενω να μας ενημερωσεις ετσι ;;; εγω Τεταρτη θα μπω να δω 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...