Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Ναι λουλου, θα προσέχω περισσοτερο, τέρμα τα βράχια. Δεν ειναι οτι ανησυχω τοσο πολυ για να πάρω τον γιατρο. Περισσοτερο οτι με έπιασαν οι τύψεις.. Τώρα ειμαι πιο ήσυχη. Αχ αυτές οι κλωτσιές ειναι τοσο ωραιες!  Δεν περίμενα ποτε να με κλωτσάνε και να χαίρομαι τοσο πολυ!   

Χαχαχα Χαχαχα. Αν δεν Πονας ολα ειναι καλα κοριτσι μου και απο την στιγμή που τρως ωραίες κλωτσιές ακόμη καλύτερα. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 8 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ναι λουλου, θα προσέχω περισσοτερο, τέρμα τα βράχια. Δεν ειναι οτι ανησυχω τοσο πολυ για να πάρω τον γιατρο. Περισσοτερο οτι με έπιασαν οι τύψεις.. Τώρα ειμαι πιο ήσυχη. Αχ αυτές οι κλωτσιές ειναι τοσο ωραιες!  Δεν περίμενα ποτε να με κλωτσάνε και να χαίρομαι τοσο πολυ!   

Απόλαυσε τις.εμεις κάθε πρωί.6μιση με 8 εχ ουμε κλωτσιές. Με βάζει σε πρόγραμμα για το ξενύχτι.και αν δεν βολεύεται απο τη πλευρά που κοιμάμαι ρίχνει κα Να δύο μεχρι να αλλάξω πλευρά.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Αυτό κάνουμε Νανσυ μου από εχθές έχουμε πέσει με τα μούτρα και σήμερα λογικά θα κλείσουμε!!:) 

Αντε κοριτσάκι μου περιμένω θετικά αποτελέσματα σε θέλω αισιόδοξη ναι;;

Προσπαθώ να είμαι μπεμπουλα μου θα δειξει!!!!

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω,έχω σήμα ανά σημεία.Όταν γυρίσουμε με το καλό θα σας ξεψαχνισω:P

Εύχομαι να είστε όλες καλά,και να περνάτε όμορφα,φιλάκια!❤

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , KaterinaNina25 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... Σήμερα πήγα για την χοριακη... Κατά τις 1 θα είναι έτοιμη.... Πολύ ψυχοφθορο αυτό... Μ έχει φάει το άγχος.... Στειλτε μου θετική ενέργεια... :-D:-D:grin:

Καλημερα σου ευχομαι ολα να ειναι καλα να μην αγχωνεσαι καθόλου. Περιμενουμε νεα σου :-)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , KaterinaNina25 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... Σήμερα πήγα για την χοριακη... Κατά τις 1 θα είναι έτοιμη.... Πολύ ψυχοφθορο αυτό... Μ έχει φάει το άγχος.... Στειλτε μου θετική ενέργεια... :-D:-D:grin:

Καλημέρα με μπόλικη θετική ενέργεια από μένα!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , KaterinaNina25 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... Σήμερα πήγα για την χοριακη... Κατά τις 1 θα είναι έτοιμη.... Πολύ ψυχοφθορο αυτό... Μ έχει φάει το άγχος.... Στειλτε μου θετική ενέργεια... :-D:-D:grin:

Καλημέρα!! Εύχομαι μια τεραστια χοριακη! Είναι δύσκολες οι ώρες της αναμονής το ξέρω αλλά προσπαθησε όσο μπορείς να το διαχειριστείς! Καλά αποτελέσματα!:)

πρίν από 24 λεπτά , P.L.L. είπε:

Καλημέρα! 

@palmoira πως εισαι; Νιώθεις καλυτερα; Ελπιζω να τελείωσαν και τα καφε και να μπορέσεις απο αυριο να σηκωθείς. 

Ποια περιμένει ρε κορίτσια να μας πει νέα;

Έχω ακόμη καφέ οπότε πάλι ξάπλα! Τι να κάνουμε θα περάσει και αυτό. Ελπίζω να απορροφηθεί η αποκόλληση


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, kido είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα σε όλες! Καρπερή και γόνιμη :wub: Είμαστε καλά, εσύ;

@kido ειμαι καλα μεθαυριο παντρευομαι με πολιτικο και σε λιγες μερες φευγουμε διακοπες τις χρειαζομαστε τοσο αυτες τις διακοπες για να ξεχαστουμε 

  • Μου αρέσει 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

@kido ειμαι καλα μεθαυριο παντρευομαι με πολιτικο και σε λιγες μερες φευγουμε διακοπες τις χρειαζομαστε τοσο αυτες τις διακοπες για να ξεχαστουμε 

Αντε με το καλό ο γάμος! Ζηλεύω για τις διακοπές....που θα πάτε Γιωτιτσα?

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, palmoira είπε:

Αντε με το καλό ο γάμος! Ζηλεύω για τις διακοπές....που θα πάτε Γιωτιτσα?

@palmoira μου ελπιζω να μου εισαι καλα θα παμε Χαλκιδικη στο πρωτο ποδι δεν εχουμε παει καθολου ελπιζω να ειναι ωραια θα πας και εσυ του χρονου με το μωρακι σου και θα κανετε πλατσα πλουτσα χαχααχχαααχα τι τελεια θα ειναι κοριτσακι μου θα εχεις συντομα το μωρακι σου αγκαλιτσα θα κανετε αγκαλιτσες και φιλακια χαχαχααχχααχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , giotitsa είπε:

@palmoira μου ελπιζω να μου εισαι καλα θα παμε Χαλκιδικη στο πρωτο ποδι δεν εχουμε παει καθολου ελπιζω να ειναι ωραια θα πας και εσυ του χρονου με το μωρακι σου και θα κανετε πλατσα πλουτσα χαχααχχαααχα τι τελεια θα ειναι κοριτσακι μου θα εχεις συντομα το μωρακι σου αγκαλιτσα θα κανετε αγκαλιτσες και φιλακια χαχαχααχχααχα

Χαλκιδική! Αχ τέλεια! Καλά θα κάνετε! Θα δεις πόσο θα σας βοηθήσει να χαλαρώσετε και να αφήσετε πίσω δυσάρεστες αναμνήσεις. Εύχομαι πραγματικά να είναι για εσάς ένα νέο ξεκίνημα με αίσιο τέλος και σύντομα να μας ανακοινώνεις ευχάριστα νέα! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...