Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 8 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Μονο εγω δεν εχω σχεδον καμια φωτογραφια της! Ιδεα δεν εχω πως ειναι! Δεν καθεται ποτε η ατιμη να τη βγαλουμε μια φωτο της προκοπης! Η θα γυρναει πλατη η θα βαζει τα χερια μπροστα!

Δεν αντέχει τα φλας.ειναι μια ντίβα παιδί μου

 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Κορίτσια καλησπέρα ,είχα θέμα να μπω...Δεν έχω διαβάσει τα νέα σας,φιλιά σε όλες!

@palmoira περαστικά στον σύζυγο κορίτσι μου!

 

15 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Ούτε εμένα με άφηνε.κοριτσια εξάρτηση το φόρουμ.

@palmoira γλυκειά μου Εσύ ξέρεις αν πρέπει να πας ή όχι αναλόγως το θέμα υγείας που έχει.

@fairy-mary και δεν παιρνεις τους χρειάζεται!! !!!!!!!

Καλημέρα κοριτσια! Ευτυχως όλα καλά! Πηγα τελικά μαζί του! 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, palmoira είπε:

 

Καλημέρα κοριτσια! Ευτυχως όλα καλά! Πηγα τελικά μαζί του! 

Μπράβο παλμοιρα!περαστικά κορίτσι μου!

5 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Κι εγω είχα θέμα να μπω εχθές κι έχασα νέα σας. @palmoira δεν ξερω τι ειχε ο άντρας σου αλλα χαίρομαι που ειναι καλα τωρα! 

Φιλια σε όλες!!!

Φιλάκια αγάπη!

Φιλιά σε όλες κορίτσια,επισήμως με τέτοιο καιρό να ευχηθώ καλο χειμώνα!Υγεία και ευτυχία στις οικογένειές μας,με το καλό τα μωράκια του 2018 και με το καλό τα μωράκια του 2019!Ματς μουτς!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Μπράβο παλμοιρα!περαστικά κορίτσι μου!

Φιλάκια αγάπη!

Φιλιά σε όλες κορίτσια,επισήμως με τέτοιο καιρό να ευχηθώ καλο χειμώνα!Υγεία και ευτυχία στις οικογένειές μας,με το καλό τα μωράκια του 2018 και με το καλό τα μωράκια του 2019!Ματς μουτς!

Με το καλο τα μωράκια όλων μας! 

Μου ειχε λείψει το κρύο. Έφτιαξα μια ωραιότατη φασολάδα με φρέσκια φασόλια μπαρμπούνια για να το γιορτάσω.. Μούρλια! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , P.L.L. είπε:

Με το καλο τα μωράκια όλων μας! 

Μου ειχε λείψει το κρύο. Έφτιαξα μια ωραιότατη φασολάδα με φρέσκια φασόλια μπαρμπούνια για να το γιορτάσω.. Μούρλια! 

Αμήν αγάπη!

Μιαμ μιαμ !τρελαίνομαι και εγώ !Και ρεγγουλα ε;;;;μικρές πιπεριτσες και ελιτσες Καλαμών !τι μου κάνεις κορίτσι μου βραδιάτικα;;;;;:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ε το απαιτεί η εποχή βρε κορίτσια! Εγω έψησα και κομματάκια μπέικον πάντως και τα έβαλα γαρνιτούρα απο πανω. Και με εχει πιάσει αυτη τη στιγμή μια πείνα.... Χριστέ μου θελω να φάω όλη την κατσαρόλα!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ε το απαιτεί η εποχή βρε κορίτσια! Εγω έψησα και κομματάκια μπέικον πάντως και τα έβαλα γαρνιτούρα απο πανω. Και με εχει πιάσει αυτη τη στιγμή μια πείνα.... Χριστέ μου θελω να φάω όλη την κατσαρόλα!! 

Ωωωωω πουτανια το μπέικον.προσεξε το εντερακι με τη φασολάδα.εδω και λίγο καιρό τα κόψα γτ με ενοχλούσε πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Ωωωωω πουτανια το μπέικον.προσεξε το εντερακι με τη φασολάδα.εδω και λίγο καιρό τα κόψα γτ με ενοχλούσε πολύ. 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ξυπνησα και το ειδα και νόμιζα οτι με έβριζες!! 

Εμενα το εντεράκι εδω και κατι εβδομαδες ειναι σε φάση υπολειτουργίας. Ολο πράσινα και δημητριακά τρώω και ναι μεν δουλεύει αλλα με το ζόρι. Κι οταν πιέζομαι πονάει και μια αιμορροΐδα που πέταξα. Συγνωμη για τις λεπτομέρειες!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ξυπνησα και το ειδα και νόμιζα οτι με έβριζες!! 

Εμενα το εντεράκι εδω και κατι εβδομαδες ειναι σε φάση υπολειτουργίας. Ολο πράσινα και δημητριακά τρώω και ναι μεν δουλεύει αλλα με το ζόρι. Κι οταν πιέζομαι πονάει και μια αιμορροΐδα που πέταξα. Συγνωμη για τις λεπτομέρειες!!

Εγω βρε θα σε έβριζα? Χαχαχαχαχα.παντως Δεν το χα σκεφτεί το μπέικον.για μετά που θα γεννήσω θα το χω κατά νου.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...