Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Περαστικά @*ζουζουνα*!!!!μακαρι να νιώθεις καλυτερα μετα τη 12η εβδομαδα. Να πανε ολα τελεια στην αυχενική και να μας ενημερώσεις!!! 

@Nansy29 με το καλο η επόμενη σύλληψη να γίνει σύντομα και να πανε ολα τελεια! Καλυτερα που ανακαλύψατε το θέμα με το ζάχαρο για να ειστε Προετοιμασμένοι! Εγω ειμαι 32+2 σημερα! Πλησιάζω!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

κοριτσιααααααααααααααααααααα καλο μηνα αααααααααααααααααααααα ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕ @palmoira @ΒαλεντιναΧρηστος @loyloy @P.L.L. @*ζουζουνα*!!! ειδα οτι εχεις πολλες αναγουλες γλυκια μου κανε υπομονη ολες οι υπολοιπες τι κανετε @anemoni1989 κοριτσακι εχουμε μηνα δεν νομιζω να γεννησες ;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , giotitsa είπε:

κοριτσιααααααααααααααααααααα καλο μηνα αααααααααααααααααααααα ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕ @palmoira @ΒαλεντιναΧρηστος @loyloy @P.L.L. @*ζουζουνα*!!! ειδα οτι εχεις πολλες αναγουλες γλυκια μου κανε υπομονη ολες οι υπολοιπες τι κανετε @anemoni1989 κοριτσακι εχουμε μηνα δεν νομιζω να γεννησες ;;

Καλο και καρπερο μηνα κοπελα μουυυ!!!! Καλα ειμαστε κ εγω κ μπεμπιτσααα!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κλωτσαει,κουνιεται,εχει λοξυγγα η γλυκουλα μ κ ολη μερα με εχει στο ποδι!!

χααχχαχααχαχαχαχα μωρε το πουλακι μου αχ ασχετο πες μου πως καταλαβαινεις οτι εχει λοξυγγα ομως χαχαχα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , giotitsa είπε:

χααχχαχααχαχαχαχα μωρε το πουλακι μου αχ ασχετο πες μου πως καταλαβαινεις οτι εχει λοξυγγα ομως χαχαχα

Χαχαχαχα σαν να εχεις εσυ λοξυγγα αλλα το καταλαβαινεις μεσα στην κοιλια....σε ενα σημειο συγκεκριμενο σαν να τιναζεται φλεβα ενα πραγμα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχα σαν να εχεις εσυ λοξυγγα αλλα το καταλαβαινεις μεσα στην κοιλια....σε ενα σημειο συγκεκριμενο σαν να τιναζεται φλεβα ενα πραγμα!!!

Ααααααα νομιζω το νοιωσα χθες Χαχαχα Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, giotitsa είπε:

κοριτσιααααααααααααααααααααα καλο μηνα αααααααααααααααααααααα ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕ @palmoira @ΒαλεντιναΧρηστος @loyloy @P.L.L. @*ζουζουνα*!!! ειδα οτι εχεις πολλες αναγουλες γλυκια μου κανε υπομονη ολες οι υπολοιπες τι κανετε @anemoni1989 κοριτσακι εχουμε μηνα δεν νομιζω να γεννησες ;;

Ελα κοριτσάκι μου.καλο μήνα!! !!!!!!ήρθε ο Οκτώβριος!!!!!!!ναιιιιιιιι η Γιωτιτσα μας θα ξεζουμισει τον αντρουλη της!μακάρι να Ναι γουρλιδικος αυτός ο μήνας και να μας έχεις ευχάριστα τον επόμενο.εγω εδώ διατροφουλα έχασα και 1 κιλό. Περιμένω τη Πέμπτη να πάω να δω και τον μπέμπη μου!!!!!

πρίν από 36 λεπτά , Smile89 είπε:

Ααααααα νομιζω το νοιωσα χθες Χαχαχα Χαχαχα 

Εγώ το νιώθω  τώρα :):) Έχει πλάκα Όταν παθαίνει λοξυγγα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Ελα κοριτσάκι μου.καλο μήνα!! !!!!!!ήρθε ο Οκτώβριος!!!!!!!ναιιιιιιιι η Γιωτιτσα μας θα ξεζουμισει τον αντρουλη της!μακάρι να Ναι γουρλιδικος αυτός ο μήνας και να μας έχεις ευχάριστα τον επόμενο.εγω εδώ διατροφουλα έχασα και 1 κιλό. Περιμένω τη Πέμπτη να πάω να δω και τον μπέμπη μου!!!!!

Εγώ το νιώθω  τώρα :):) Έχει πλάκα Όταν παθαίνει λοξυγγα.

πειτε και σε μενα πως το καταλαβαινετε ρε πεθαινωωωωωωω 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε???Καλο μηνα σε ολες...τυχερο και χαμογελαστο! Με το καλο στην @anemoni1989 αλλα και σε οποιο κοριτσι αλλο ειναι στο μηνα της και με το καλο και σε εμας τις υπολοιπες...Επισης ευχομαι συντομα φουσκωμενες κοιλιτσες σε οσες θα μπουν σε διαδικασια προσπαθειας!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι κανετε? Εγω ειχα ραντεβού με τη μπεμπα μου σήμερα!!! Ολα καλα, η γλυκουλα μου είναι έτοιμη να βγει ανα πασα ωρα και στιγμή!! Λίγο με στεναχωρησε ο γιατρος γιατί μου μίλησε για πρόκληση την αλλη βδομαδα, αλλα και παλι δεν κλείσαμε κάτι.. Ειπαμε θα το δούμε τοτε


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε? Εγω ειχα ραντεβού με τη μπεμπα μου σήμερα!!! Ολα καλα, η γλυκουλα μου είναι έτοιμη να βγει ανα πασα ωρα και στιγμή!! Λίγο με στεναχωρησε ο γιατρος γιατί μου μίλησε για πρόκληση την αλλη βδομαδα, αλλα και παλι δεν κλείσαμε κάτι.. Ειπαμε θα το δούμε τοτε

Νωρίς δεν Είναι καλέ την άλλη βδομάδα?Πάντως άντε μέρες μετράς πλέον για να την πάρεις αγκαλίτσα!

πρίν από 58 λεπτά , giotitsa είπε:

πειτε και σε μενα πως το καταλαβαινετε ρε πεθαινωωωωωωω 

Είναι σα ρυθμικό τράνταγμα.δεβ ξέρω πώς Αλλιώς να στο περιγράψω.σε 7 με 8 μήνες θα το νιώθεις και Εσύ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...