Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, giotitsa είπε:

κοριτσιααααααααααααααααααααα καλο μηνα αααααααααααααααααααααα ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕ @palmoira @ΒαλεντιναΧρηστος @loyloy @P.L.L. @*ζουζουνα*!!! ειδα οτι εχεις πολλες αναγουλες γλυκια μου κανε υπομονη ολες οι υπολοιπες τι κανετε @anemoni1989 κοριτσακι εχουμε μηνα δεν νομιζω να γεννησες ;;

Βρε καλώς το κορίτσι μας! 

πρίν από 16 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε? Εγω ειχα ραντεβού με τη μπεμπα μου σήμερα!!! Ολα καλα, η γλυκουλα μου είναι έτοιμη να βγει ανα πασα ωρα και στιγμή!! Λίγο με στεναχωρησε ο γιατρος γιατί μου μίλησε για πρόκληση την αλλη βδομαδα, αλλα και παλι δεν κλείσαμε κάτι.. Ειπαμε θα το δούμε τοτε

Έφτασε ο καιρός λοιπόν! Αντε με το καλό!


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 17 λεπτά , loyloy είπε:

Νωρίς δεν Είναι καλέ την άλλη βδομάδα?Πάντως άντε μέρες μετράς πλέον για να την πάρεις αγκαλίτσα!

Είναι σα ρυθμικό τράνταγμα.δεβ ξέρω πώς Αλλιώς να στο περιγράψω.σε 7 με 8 μήνες θα το νιώθεις και Εσύ.

Κλείνω την 38η...μ πε αμα θελω τ παμε μέχρι 39,απλα επειδη ειναι κοριτσακι δεν τρελαινεται να τα αφηνει πολυ γτ φοβουνται για μηκωνιο και ενδομητριους θανατους κλπ... 

Πφφφφφ μου τα χαλασε σ τελος ο γιατρουλης... Και τα πηγαίναμε τοσο καλα

πρίν από 11 λεπτά , palmoira είπε:

Βρε καλώς το κορίτσι μας! 

Έφτασε ο καιρός λοιπόν! Αντε με το καλό!

Ευχαριστώ!!! Αν και δεν σ κρυβω είμαι πολυ προβληματισμενη 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε? Εγω ειχα ραντεβού με τη μπεμπα μου σήμερα!!! Ολα καλα, η γλυκουλα μου είναι έτοιμη να βγει ανα πασα ωρα και στιγμή!! Λίγο με στεναχωρησε ο γιατρος γιατί μου μίλησε για πρόκληση την αλλη βδομαδα, αλλα και παλι δεν κλείσαμε κάτι.. Ειπαμε θα το δούμε τοτε

Τι είναι η πρόκληση;; 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Nansy29 είπε:

Σίγουρα μπορεί να προσαρμόσει λίγο τη διατροφη σου..οι ξηροί καρποί είναι καλή ιδέα όταν πεινας(αμύγδαλα καρυδια) ρωτα την

Βρέθηκε μια προδιάθεση για ζάχαρο και επειδή σε όλες τις εγκυμοσύνες που είχα είχα αυξημένο ζάχαρο από την αρχή προετοιμάζομαστε για την επόμενη σύλληψη!Μου έδωσε και χάπι το γλουκοφαζ να είναι ρυθμισμένο το ζάχαρο όταν έρθει με το καλό η εγκυμοσύνη!Αλλά γενικά πρεπει να μου γίνει τρόπος ζωής για να μην εξελιχθεί στο μέλλον σε διαβήτη...

Πλησιαζει ο καιρός @P.L.L. θα γεννήσεις με το καλό.ποσο εβδομάδων είσαι τωρα; όσο για τα γλυκά σίγουρα δεν κάνουν καλό.αποφυγε τα οσο μπορείς.μην αισθάνεσαι άσχημα.δεν είναι κι εύκολο να αντισταθείς απλά απο δω και πέρα περιόρισε τα.

Γεια σου Κατερίνα! Άντε ωραία με το καλό κι εσύ λοιπόν!!θα σύμφωνησω με την @P.L.L. θα γίνει χαμός και όπως είπα και στο άλλο θέμα πιστεύω πως θα μενουμε έγκυες η μια μετα την άλλη!!

Άντε να δούμε κορίτσι μου!!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κλείνω την 38η...μ πε αμα θελω τ παμε μέχρι 39,απλα επειδη ειναι κοριτσακι δεν τρελαινεται να τα αφηνει πολυ γτ φοβουνται για μηκωνιο και ενδομητριους θανατους κλπ... 

Πφφφφφ μου τα χαλασε σ τελος ο γιατρουλης... Και τα πηγαίναμε τοσο καλα

Ευχαριστώ!!! Αν και δεν σ κρυβω είμαι πολυ προβληματισμενη 

Έλα βρε αγάπη μου μην αγχώνεσαι ο γιατρός θέλει να κάνει ξεκάθαρα αυτό που είναι το σωστό για σένα και το παιδί.δεν νομίζω να υπάρχει λόγος ανησυχίας.αν πρέπει την άλλη εβδομάδα οκ ο,τι είναι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Ελα κοριτσάκι μου.καλο μήνα!! !!!!!!ήρθε ο Οκτώβριος!!!!!!!ναιιιιιιιι η Γιωτιτσα μας θα ξεζουμισει τον αντρουλη της!μακάρι να Ναι γουρλιδικος αυτός ο μήνας και να μας έχεις ευχάριστα τον επόμενο.εγω εδώ διατροφουλα έχασα και 1 κιλό. Περιμένω τη Πέμπτη να πάω να δω και τον μπέμπη μου!!!!!

Εγώ το νιώθω  τώρα :):) Έχει πλάκα Όταν παθαίνει λοξυγγα.

Χαχαχα Χαχαχα ναι ρε συ!! 

2 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Καλησπέρα,καλό μήνα κοριτσάκια μου γλυκά,με υγεία και ευτυχία!Φιλάκια!

 

1 ώρα πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια τι κανετε???Καλο μηνα σε ολες...τυχερο και χαμογελαστο! Με το καλο στην @anemoni1989 αλλα και σε οποιο κοριτσι αλλο ειναι στο μηνα της και με το καλο και σε εμας τις υπολοιπες...Επισης ευχομαι συντομα φουσκωμενες κοιλιτσες σε οσες θα μπουν σε διαδικασια προσπαθειας!!!

 

1 ώρα πρίν, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε? Εγω ειχα ραντεβού με τη μπεμπα μου σήμερα!!! Ολα καλα, η γλυκουλα μου είναι έτοιμη να βγει ανα πασα ωρα και στιγμή!! Λίγο με στεναχωρησε ο γιατρος γιατί μου μίλησε για πρόκληση την αλλη βδομαδα, αλλα και παλι δεν κλείσαμε κάτι.. Ειπαμε θα το δούμε τοτε

Καλο μηνα κοριτσια!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, giotitsa είπε:

Τι είναι η πρόκληση;; 

Είναι μια διαδικασία με φάρμακα που ξεκινάει τον τοκετο. Πολύ συχνή διαδικασία,γίνεται σε πολλές γυναίκες 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , palmoira είπε:

Είναι μια διαδικασία με φάρμακα που ξεκινάει τον τοκετο. Πολύ συχνή διαδικασία,γίνεται σε πολλές γυναίκες 

ευχαριστωωωωω γλυκουλα @palmoira

πρίν από 41 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Με πρόλαβε η @palmoira

ελα καλη μου ολα καλα θα πανε θα δεις 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου, γιατί δεν σ κρύβω αγχώθηκα πολύ!

οχι ρε κοριτσακι μου γιατι να αγχωθεις επειδη θελει να στην παρει πιο νωρις η για κατι αλλο ;;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Κλείνω την 38η...μ πε αμα θελω τ παμε μέχρι 39,απλα επειδη ειναι κοριτσακι δεν τρελαινεται να τα αφηνει πολυ γτ φοβουνται για μηκωνιο και ενδομητριους θανατους κλπ... 

Πφφφφφ μου τα χαλασε σ τελος ο γιατρουλης... Και τα πηγαίναμε τοσο καλα

Ευχαριστώ!!! Αν και δεν σ κρυβω είμαι πολυ προβληματισμενη 

Έλα μην αγχώνεσαι .Όλα καλά θα δεις τη μπέμπα σε λ ιγες μέρες.αντε να παίρνουμε κι εμείς σειρά :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...