Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 42 λεπτά , smaro30 είπε:

κορίτσια το βρήκα! το έβαλα φωτο προφίλ... Όσο το κοιτάω τόσο ενθουσιάζομαι, είναι δυνατόν;;;

είμαι και στη δουλειά και με κοιτάνε που χαζογελάω :D :D :D 

Κορίτσι μου.....μυρίζει αδελφάκι!!!!!τέλεια!συγχαρητήρια!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , P.L.L. είπε:

Λοιπον αυριο ειναι σημαντική η μερα. Η @loyloy παει Ενδοκρινολογο, η @Beboula25 για τον πρώτο υπέρηχο (να δουμε πόσα ειναι τα μωρά!!) κι εγω με την @Κελυ 32 για το πρώτο Doppler! Ειναι καποια άλλη; Όλη μερα θα λαμβάνουμε νέα κι εκπιζω να ειναι ολα καλα! 

@smaro30 μαλλον έκανες αργα ωορρηξία γι αυτο βγαίνει αχνό, αν και εδω που τα λέμε δεν το λες και πολυ αχνό. Μια χαρά φαίνεται! Πήρες τον γιατρο σου; Τι σου ειπε;;

@giotitsa εδω ειμαι καλε! Δεν πάω πουθενά! Τρώω σα να μην υπάρχει αυριο, ειδικά γλυκα. Εχω παρει τόσα κιλά που θα με βρίσει ο γιατρος.. Οτι γλυκο δεν έφαγα τους μήνες που εκανα εμετό το εχω φάει τις τελευταίες τρεις εβδομαδες! 

Ποια περιμένουμε αυτη τη βδομάδα;;

Φιλια σε όλες! 

Φουλ νέα.αντε όπου να ναι θα κάνω κι εγώ ντομπλερ  :) γενναμε ρεεεεεε.λιγο έμεινε.αχ γερα να είναι τα ζπυζπυνια.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Beboula25 said:

Τι αχνό καλε κΑρα μπαμ θετικοτατο. Πήγαινε αύριο σε παρακαλώ κοριτσάκι μου να κανεις χοριακη και όπως σου είπαν πιθανόν χρειάζεσαι ενίσχυση. Μην το καθυστερείς και μην αναμασάς συνέχεια το τι έγινε πριν δεν σε οφελεί πουθενά. Έγινε τέλος τώρα είναι κάτι άλλο και πρέπει να το προστατέψεις. 

όχι δεν πήρα τον γιατρό, το απόγευμα θα πάρω τηλεφωνο!!! Δεν το πιστεύω ακόμα!!!!! Ναι έχετε δίκιο, θα σκέφτομαι θετικά, όλα καλά θα πάνε!!!

 

5 minutes ago, P.L.L. said:

Λοιπον αυριο ειναι σημαντική η μερα. Η @loyloy παει Ενδοκρινολογο, η @Beboula25 για τον πρώτο υπέρηχο (να δουμε πόσα ειναι τα μωρά!!) κι εγω με την @Κελυ 32 για το πρώτο Doppler! Ειναι καποια άλλη; Όλη μερα θα λαμβάνουμε νέα κι εκπιζω να ειναι ολα καλα! 

@smaro30 μαλλον έκανες αργα ωορρηξία γι αυτο βγαίνει αχνό, αν και εδω που τα λέμε δεν το λες και πολυ αχνό. Μια χαρά φαίνεται! Πήρες τον γιατρο σου; Τι σου ειπε;;

@giotitsa εδω ειμαι καλε! Δεν πάω πουθενά! Τρώω σα να μην υπάρχει αυριο, ειδικά γλυκα. Εχω παρει τόσα κιλά που θα με βρίσει ο γιατρος.. Οτι γλυκο δεν έφαγα τους μήνες που εκανα εμετό το εχω φάει τις τελευταίες τρεις εβδομαδες! 

Ποια περιμένουμε αυτη τη βδομάδα;;

Φιλια σε όλες! 

τι ωραία νέα έχουμε όλες κορίτσια! Και από τις υπόλοιπες, το φθινόπωρο να μας φέρει καλά νέα!!! @P.L.L. να τρως δεν πειράζει, το δικαιούσαι και το μωρό πεινάει εξάλλου!!! Τρως για 2 λένε!

@giotitsa πολύ καλό αυτό που σου είπε ο γιατρός για το τεστ παπ!!!! Πιάσε τον σύζυγο και βουρ στο ψητό!!!!! Βιταμίνες, χυμούλη και αγκαλίτσες!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , P.L.L. είπε:

Λοιπον αυριο ειναι σημαντική η μερα. Η @loyloy παει Ενδοκρινολογο, η @Beboula25 για τον πρώτο υπέρηχο (να δουμε πόσα ειναι τα μωρά!!) κι εγω με την @Κελυ 32 για το πρώτο Doppler! Ειναι καποια άλλη; Όλη μερα θα λαμβάνουμε νέα κι εκπιζω να ειναι ολα καλα! 

@smaro30 μαλλον έκανες αργα ωορρηξία γι αυτο βγαίνει αχνό, αν και εδω που τα λέμε δεν το λες και πολυ αχνό. Μια χαρά φαίνεται! Πήρες τον γιατρο σου; Τι σου ειπε;;

@giotitsa εδω ειμαι καλε! Δεν πάω πουθενά! Τρώω σα να μην υπάρχει αυριο, ειδικά γλυκα. Εχω παρει τόσα κιλά που θα με βρίσει ο γιατρος.. Οτι γλυκο δεν έφαγα τους μήνες που εκανα εμετό το εχω φάει τις τελευταίες τρεις εβδομαδες! 

Ποια περιμένουμε αυτη τη βδομάδα;;

Φιλια σε όλες! 

Πωπω ποσα νεακια αυριο!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , smaro30 είπε:

όχι δεν πήρα τον γιατρό, το απόγευμα θα πάρω τηλεφωνο!!! Δεν το πιστεύω ακόμα!!!!! Ναι έχετε δίκιο, θα σκέφτομαι θετικά, όλα καλά θα πάνε!!!

 

τι ωραία νέα έχουμε όλες κορίτσια! Και από τις υπόλοιπες, το φθινόπωρο να μας φέρει καλά νέα!!! @P.L.L. να τρως δεν πειράζει, το δικαιούσαι και το μωρό πεινάει εξάλλου!!! Τρως για 2 λένε!

@giotitsa πολύ καλό αυτό που σου είπε ο γιατρός για το τεστ παπ!!!! Πιάσε τον σύζυγο και βουρ στο ψητό!!!!! Βιταμίνες, χυμούλη και αγκαλίτσες!!!

@P.L.L. αχαχαχαχαχαχαχαχα φαε κοριτσι μου τι να κανεις αφου τα θες τα γλυκα @smaro30 δεν μπορω να κανω ελευθερες επαφες μεχρι και τις  5/10


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , P.L.L. είπε:

Λοιπον αυριο ειναι σημαντική η μερα. Η @loyloy παει Ενδοκρινολογο, η @Beboula25 για τον πρώτο υπέρηχο (να δουμε πόσα ειναι τα μωρά!!) κι εγω με την @Κελυ 32 για το πρώτο Doppler! Ειναι καποια άλλη; Όλη μερα θα λαμβάνουμε νέα κι εκπιζω να ειναι ολα καλα! 

@smaro30 μαλλον έκανες αργα ωορρηξία γι αυτο βγαίνει αχνό, αν και εδω που τα λέμε δεν το λες και πολυ αχνό. Μια χαρά φαίνεται! Πήρες τον γιατρο σου; Τι σου ειπε;;

@giotitsa εδω ειμαι καλε! Δεν πάω πουθενά! Τρώω σα να μην υπάρχει αυριο, ειδικά γλυκα. Εχω παρει τόσα κιλά που θα με βρίσει ο γιατρος.. Οτι γλυκο δεν έφαγα τους μήνες που εκανα εμετό το εχω φάει τις τελευταίες τρεις εβδομαδες! 

Ποια περιμένουμε αυτη τη βδομάδα;;

Φιλια σε όλες! 

Ααα θα εχουμε δλδ πολλα νεα αυριο!!! Τελεια!!! Ολα να πανε καλα σε ολες μας!!! Θα λυσω επιτελους και τις αποριες μου αυριο με το φαινομενο πετρωμα κοιλιας!!! 

@smaro30 συγχαρητηριαααααααα!!!! Καλη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, giotitsa said:

@P.L.L. αχαχαχαχαχαχαχαχα φαε κοριτσι μου τι να κανεις αφου τα θες τα γλυκα @smaro30 δεν μπορω να κανω ελευθερες επαφες μεχρι και τις  5/10

δεν σου έχει δώσει ο γιατρός το οκ; δεν το ήξερα, δεν πειράζει αφού έκανες ενεργό κύκλο αυτό είναι καλό σημάδι, θα ξανακάνεις. Ξεκούραση μεχρι τότε και σε 2 εβδομάδες βάζετε μπροστά.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Luckystars μου απο το στόμα σου και στου Θεου το αυτί!!! Μακάρι να πανε ολα καλα αυριο. Εσυ πως εισαι; Σε νιώθω καλυτερα και χαίρομαι! 

@giotitsa και @smaro30 τρώω αλλα κατι μου λέει οτι θα το μετανιωσω! 

πρίν από 3 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Ααα θα εχουμε δλδ πολλα νεα αυριο!!! Τελεια!!! Ολα να πανε καλα σε ολες μας!!! Θα λυσω επιτελους και τις αποριες μου αυριο με το φαινομενο πετρωμα κοιλιας!!! 

@smaro30 συγχαρητηριαααααααα!!!! Καλη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!!

Κι εμενα πέτρα ήταν εχθές αλλα είχα φάει τα αντερα μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , smaro30 είπε:

δεν σου έχει δώσει ο γιατρός το οκ; δεν το ήξερα, δεν πειράζει αφού έκανες ενεργό κύκλο αυτό είναι καλό σημάδι, θα ξανακάνεις. Ξεκούραση μεχρι τότε και σε 2 εβδομάδες βάζετε μπροστά.

 

 

@smaro30 εχω ενεργο κυκλο καθε μηνα κανονικοτατα αφου χθες το βραδυ το καταλαβα οτι ειχα ωορρηξια τωρα να βγουν και τα αποτελεσματα του Παπ να ειναι και αυτα καλα Παναγιτσα μου αμην !!! @P.L.L. ελπιζω να μην το μετανιωσεις χααχαχαα 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , P.L.L. είπε:

@Luckystars μου απο το στόμα σου και στου Θεου το αυτί!!! Μακάρι να πανε ολα καλα αυριο. Εσυ πως εισαι; Σε νιώθω καλυτερα και χαίρομαι! 

@giotitsa και @smaro30 τρώω αλλα κατι μου λέει οτι θα το μετανιωσω! 

Κι εμενα πέτρα ήταν εχθές αλλα είχα φάει τα αντερα μου!!!

Σςςςςςς......Όλα θα είναι υπέροχα αγαπημένη!;):)

Δοξαζω την χάρη Τους αγάπη και πορεύομαι......

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , smaro30 είπε:

όχι δεν πήρα τον γιατρό, το απόγευμα θα πάρω τηλεφωνο!!! Δεν το πιστεύω ακόμα!!!!! Ναι έχετε δίκιο, θα σκέφτομαι θετικά, όλα καλά θα πάνε!!!

 

τι ωραία νέα έχουμε όλες κορίτσια! Και από τις υπόλοιπες, το φθινόπωρο να μας φέρει καλά νέα!!! @P.L.L. να τρως δεν πειράζει, το δικαιούσαι και το μωρό πεινάει εξάλλου!!! Τρως για 2 λένε!

@giotitsa πολύ καλό αυτό που σου είπε ο γιατρός για το τεστ παπ!!!! Πιάσε τον σύζυγο και βουρ στο ψητό!!!!! Βιταμίνες, χυμούλη και αγκαλίτσες!!!

Σμαρούλα καθόλου αχνό δεν μου φαίνεται το τεστ...μια χαρά το βλέπω! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , P.L.L. είπε:

@Luckystars μου απο το στόμα σου και στου Θεου το αυτί!!! Μακάρι να πανε ολα καλα αυριο. Εσυ πως εισαι; Σε νιώθω καλυτερα και χαίρομαι! 

@giotitsa και @smaro30 τρώω αλλα κατι μου λέει οτι θα το μετανιωσω! 

Κι εμενα πέτρα ήταν εχθές αλλα είχα φάει τα αντερα μου!!!

Λες να ειναι θεμα διατροφης?? Αλλα γενικα τρωω λιγο..θα δειξει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...