Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Η πλειοψηφία κι Εγώ νομίζω Ναι.παντως να ξέρεις το άγχος είναι κακός παράγοντας.2 φορές έμεινα έγκυος τυχαία χωρίς να έχει γίνει αυτό που πρέπει.Οσο προσπαθούσαμε μπααααααα τπτ.με μέρα της ωορρηξίας επαφή και τις μέρες πριν και μετά.και όταν ειπαμε να κάνουμε διάλειμμα τσουπ ήρθε.το χα βγάλει από το μυαλό μου.καο να τώρα λίγο έμεινε για τον μπέμπη να γεννηθεί.ηρεμια και απόλαυση με τον αντρουλη σου!!!!! Και η @P.L.L. έτσι ξαφνικά έγινε.δεν το περίμενε.

΄Έτσι ακριβώς είναι κορίτσι μου!!!Έχεις δίκιο!!!Γι' αυτό κι εγώ σκέφτομαι τις γιορτές, την άδεια που θα πάρω να ξεκουραστώ και την εκδρομή που θα πάω στην Αράχωβα με τον άνδρα μου τον άλλο μήνα οπότε είμαι πιο cool!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

Just now, Katerina 88 είπε:

΄Έτσι ακριβώς είναι κορίτσι μου!!!Έχεις δίκιο!!!Γι' αυτό κι εγώ σκέφτομαι τις γιορτές, την άδεια που θα πάρω να ξεκουραστώ και την εκδρομή που θα πάω στην Αράχωβα με τον άνδρα μου τον άλλο μήνα οπότε είμαι πιο cool!!

Ωραία στην Αράχωβα.να περάσετε όμορφα!!!!!Να πάτε και στον επταλοφο είναι χωριό μετά την Αράχωβα.εχει ωραίες ταβέρνες με καλό φαγητό και είναι και ρνα παραδοσιακό ζαχαροπλαστείο που κάνει μπακλαβά όνειρο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Ωραία στην Αράχωβα.να περάσετε όμορφα!!!!!Να πάτε και στον επταλοφο είναι χωριό μετά την Αράχωβα.εχει ωραίες ταβέρνες με καλό φαγητό και είναι και ρνα παραδοσιακό ζαχαροπλαστείο που κάνει μπακλαβά όνειρο.

Αααααα πολύ ωραία!!!!!Ευτυ΄χως που μου το είπες γιατί είμαι πολύ γλυκατζού!!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Και τώρα με τις γιορτές θα έχει πολλά γλυκά!!!χαχαχα

Ευτυχώς που θα χω γεννήσει γτ με το διαβήτη κύησης τα Χριστούγεννα θα πέρναγαν δύσκολα.θα φάω τα πάντα..........    

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Ευτυχώς που θα χω γεννήσει γτ με το διαβήτη κύησης τα Χριστούγεννα θα πέρναγαν δύσκολα.θα φάω τα πάντα..........    

Ναι ναι ευτυχώς!!!!Μετά φάε άφοβα να το ευχαριστηθείς!!!!Θα έχεις και τον μπεμπάκο!!!!Τέλεια!!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια και απο εδω!!!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!

@P.L.L. και @loyloy περιμενετε απο μερα σε μερα;

Να σας ρωτησω σαν πιο εμπειρες μανουλες..ποτε ακουσατε πρωτη φορα τα μωρακια σας;

Ειμαι σχεδον 18 εβδομαδων και νιωθω καποια πραγματα σα γαργαλητο καπως αλλα δε ξερω αν ειναι αυτο η ειναι κατι αλλο.

Επισης δεν εχει μεγαλωσει βρε κοριτσια η κοιλια μου...και ανησυχω.

Τελευταια επισκεψη στο γιατρο ειχα 31/10 και παλι εχω 26/11


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , fairy-mary είπε:

Γεια σας κοριτσια και απο εδω!!!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!

@P.L.L. και @loyloy περιμενετε απο μερα σε μερα;

Να σας ρωτησω σαν πιο εμπειρες μανουλες..ποτε ακουσατε πρωτη φορα τα μωρακια σας;

Ειμαι σχεδον 18 εβδομαδων και νιωθω καποια πραγματα σα γαργαλητο καπως αλλα δε ξερω αν ειναι αυτο η ειναι κατι αλλο.

Επισης δεν εχει μεγαλωσει βρε κοριτσια η κοιλια μου...και ανησυχω.

Τελευταια επισκεψη στο γιατρο ειχα 31/10 και παλι εχω 26/11

Κοίτα εγώ κάπου 15η με 16η .άλλες κοπέλες στην ομάδα που είμαστε στον ίδιο μήνα τα καταλάβανε 20η 21η.παιζει ρολο η θέση του μωρού του πλακούντα. Πολλά.τωρα για τη κοιλιά τι αγχώνεσαι καλέ?πολλές γυναίκες αργούν να πετάξουν κοιλίτσα.Χαλαρωσε!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , fairy-mary είπε:

Γεια σας κοριτσια και απο εδω!!!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!

@P.L.L. και @loyloy περιμενετε απο μερα σε μερα;

Να σας ρωτησω σαν πιο εμπειρες μανουλες..ποτε ακουσατε πρωτη φορα τα μωρακια σας;

Ειμαι σχεδον 18 εβδομαδων και νιωθω καποια πραγματα σα γαργαλητο καπως αλλα δε ξερω αν ειναι αυτο η ειναι κατι αλλο.

Επισης δεν εχει μεγαλωσει βρε κοριτσια η κοιλια μου...και ανησυχω.

Τελευταια επισκεψη στο γιατρο ειχα 31/10 και παλι εχω 26/11

Σχεδον 18 εβδομαδων ενιωσα το μωρο και δεν ειχα καθολου κοιλια γιατι λογωεμμετων δεν ειχα παρει βαρος.Αν εχεις προσθιο πλακουντα μπορει να αργησεις λιγο.μην αγχωνεσαι.με το καλο το μωρακι σου


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

@fairy-mary μην ανησυχείς καθόλου. Μου θυμίζεις εμενα. Κι εγώ ανησυχούσα που δεν καταλάβαιναν πως είμαι έγκυος. Λίγο πριν από τη φάση που είσαι αποφάσισα να το αποκαλύψω στη δουλειά μου. Έβαλα κολλητό παντελόνι και κολλητή μπλούζα και περίμενα ότι όλοι θα μείνουν με ανοιχτό το στόμα. Αλλά σχεδόν κανεις δεν το κατάλαβε! Σε κάποιους το είπα και δεν το πίστευαν! 

Το μωρό άρχισα να το νιώθω σαν μπουρμπουλήθρα στη φάση που είσαι τώρα. Όχι κάθε μέρα όμως. Μετά από καμία εβδομάδα μου έριχνε και κλωτσουλες :-) 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , fairy-mary είπε:

@P.L.L. @loyloy @Comet σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!

Τι να κανω αγχώνομαι!

Αν μπορουσα να ξερω τι γινεται εκει μεσα!!

Δυστυχως δεν μπορεις να ξερεις μεχρι να γεννησεις.οταν ομως αρχισει να κλωτσαει θα εισαι πιο ηρεμη οτι ειναι καλα.Ολες αγχωνονται.Ξερεις τι φυλο ειναι;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...