Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2018


Recommended Posts

Που ειστε εγκυουλες μου?Πως περνατε?Ζεσταινεστε λιγο?

Εγω τελικα εκλεισα την β επιπεδου την Παρασκευη επιτελους να μου φυγει κ αυτο το αγχος κ μετα  28 του μηνα επιτελους 2 βδομαδουλες διακοπες!Να σας ρωτησω βρε εγκυουλες...εχετε κ εσεις πολλα υγρα σε σημειο ακρατειας ενα πραγμα?Εγω εχω αρκετα κ κυριως αν ειμαι ορθια η περπαταω!

Σας φιλωωωω...


L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 50 λεπτά , Nektaritsaki είπε:

Που ειστε εγκυουλες μου?Πως περνατε?Ζεσταινεστε λιγο?

Εγω τελικα εκλεισα την β επιπεδου την Παρασκευη επιτελους να μου φυγει κ αυτο το αγχος κ μετα  28 του μηνα επιτελους 2 βδομαδουλες διακοπες!Να σας ρωτησω βρε εγκυουλες...εχετε κ εσεις πολλα υγρα σε σημειο ακρατειας ενα πραγμα?Εγω εχω αρκετα κ κυριως αν ειμαι ορθια η περπαταω!

Σας φιλωωωω...

να μαι και γω !! :wub: να ναι καλα το air cool σε στιγμες που γινεται δυσκολη η ζέστη, ευλογημένο το άτιμο αχαχαχ να ναι καλα αυτος που το ανακαλυψε λολ

εγω το μπεμπη τον νοιωθω κανονικα, οχι συνεχομενα ουτε με συγκεκριμενο προγραμμα, οποτε τυχει. σημερα το πρωι παντως αφιερωνε ! κοιμομουνα ανασκελα και τα χτυπηματακια φαινοντουσαν πλεον και εξωτερικα, φωναξα τον αντρα μου και κοντεψε να κατουρηθει απο τη χαρα του ! ειναι φοβερό ολο αυτο !! οι διακοπες μας πάνε τέλεια περνάμε πολυ ομορφα και απολαμβανουμε. οικογενεια βολτες φαγητο ξεκουραση χαλαρωση. παραλια δεν πηγα ακομα, δεν ειμαι πλεον τοσο μεγαλη φαν... ολη μου τη ζωή τα καλοκαιρια σε θαλασσα λιγο βαρεθηκα νομιζω...

υγρά εχω και γω μπολικα, καμια φορα φτερνιζομαι και φευγουνε και λιγο ούρα, ευτυχως σπανια. πφφφ ενοχλητικο μπορω να πω.. μη πω οτι πλεον κατουραω 100 φορες τη μερα !! -που λεει ο λογος 100, αλλα καταλαβαινετε τι εννοω- :D

εσεις τι νεα εγκυουλες μου πως πανε οι κοιλιτσες φουσκωσανε? εγω αμα φοράω αερατο μπλουζακι, απλα αεράτο ε, οχι καμια κελεμπία δε φαινεται τίποτα, γενικα οταν λεω οτι πεμπτη μπαινω στον 6ο μηνα παθαινουνε ενα σοκ, ειναι πολυ συμμαζεμενη η κοιλια μου γενικα. αλλα φυσικά με μαγιώ παραδειγμα ΦΑΙΝΕΤΑΙ εννοειτε οτι ειμαι εγκυος. απλα καμουφλάρεται μεχρι στιγμης πανευκολα με ενα απλο ριχτό μπλουζακι. ο αντρας μου παλι θελει να φοράω κολλητά για να φαίνεται, δε θελει να την καμουφλαρω. χεεχεχεχ χαιρεται απιστευτα που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ φαινεται.


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nektaritsaki είπε:

Που ειστε εγκυουλες μου?Πως περνατε?Ζεσταινεστε λιγο?

Εγω τελικα εκλεισα την β επιπεδου την Παρασκευη επιτελους να μου φυγει κ αυτο το αγχος κ μετα  28 του μηνα επιτελους 2 βδομαδουλες διακοπες!Να σας ρωτησω βρε εγκυουλες...εχετε κ εσεις πολλα υγρα σε σημειο ακρατειας ενα πραγμα?Εγω εχω αρκετα κ κυριως αν ειμαι ορθια η περπαταω!

Σας φιλωωωω...

Και εγω εχω αρκετα υγρα και υπερβολικη συχνοουρια..Βεβαια εγω και προ εγκυμοσυνης ειχα συχνοουρια αλλα τωρα ειδικα αστα!!! 

2 ώρες πρίν, elise είπε:

να μαι και γω !! :wub: να ναι καλα το air cool σε στιγμες που γινεται δυσκολη η ζέστη, ευλογημένο το άτιμο αχαχαχ να ναι καλα αυτος που το ανακαλυψε λολ

εγω το μπεμπη τον νοιωθω κανονικα, οχι συνεχομενα ουτε με συγκεκριμενο προγραμμα, οποτε τυχει. σημερα το πρωι παντως αφιερωνε ! κοιμομουνα ανασκελα και τα χτυπηματακια φαινοντουσαν πλεον και εξωτερικα, φωναξα τον αντρα μου και κοντεψε να κατουρηθει απο τη χαρα του ! ειναι φοβερό ολο αυτο !! οι διακοπες μας πάνε τέλεια περνάμε πολυ ομορφα και απολαμβανουμε. οικογενεια βολτες φαγητο ξεκουραση χαλαρωση. παραλια δεν πηγα ακομα, δεν ειμαι πλεον τοσο μεγαλη φαν... ολη μου τη ζωή τα καλοκαιρια σε θαλασσα λιγο βαρεθηκα νομιζω...

υγρά εχω και γω μπολικα, καμια φορα φτερνιζομαι και φευγουνε και λιγο ούρα, ευτυχως σπανια. πφφφ ενοχλητικο μπορω να πω.. μη πω οτι πλεον κατουραω 100 φορες τη μερα !! -που λεει ο λογος 100, αλλα καταλαβαινετε τι εννοω- :D

εσεις τι νεα εγκυουλες μου πως πανε οι κοιλιτσες φουσκωσανε? εγω αμα φοράω αερατο μπλουζακι, απλα αεράτο ε, οχι καμια κελεμπία δε φαινεται τίποτα, γενικα οταν λεω οτι πεμπτη μπαινω στον 6ο μηνα παθαινουνε ενα σοκ, ειναι πολυ συμμαζεμενη η κοιλια μου γενικα. αλλα φυσικά με μαγιώ παραδειγμα ΦΑΙΝΕΤΑΙ εννοειτε οτι ειμαι εγκυος. απλα καμουφλάρεται μεχρι στιγμης πανευκολα με ενα απλο ριχτό μπλουζακι. ο αντρας μου παλι θελει να φοράω κολλητά για να φαίνεται, δε θελει να την καμουφλαρω. χεεχεχεχ χαιρεται απιστευτα που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ φαινεται.

Κ εμενα ετσι ακριβως ειναι η κοιλια μου..Αν φοραω κολλητα φαινεται..αλλα με πιο ριχτα δεν καταλαβαινιυν ευκολα...

Μα τι εννοεις οτι φανηκαν οι κλωτσιες?? Εγω βρε παιδια δεν ξεκαθαριζω αν αυτο που ποτε ποτε αισθανομαι ειναι η μπεμπα...Σε καμια περιπτωση ομως αυτο που νιωθω δεν ειναι κατι εντονο... 

 

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Μα τι εννοεις οτι φανηκαν οι κλωτσιες?? Εγω βρε παιδια δεν ξεκαθαριζω αν αυτο που ποτε ποτε αισθανομαι ειναι η μπεμπα...Σε καμια περιπτωση ομως αυτο που νιωθω δεν ειναι κατι εντονο... 

 

εννοώ οτι κοιτώντας την κοιλιά την στιγμή που ειναι δραστήριος ο μπεμπης, φαινεται η κινηση στην κοιλια μου, οτι κατι κουνιεται μεσα, περα δλδ απο την αναπνοη πανω κατω που παει συνηθως, βεβαια πρεπει να ειναι σε στιγμή που κουνιεται και κανει λιγο εντονες κινησεις, θελει λιγο υπομονη και πανω απ ολα να μη φυγει βλεμμα απο την κοιλια χιχιχιχι α ! και να κάθεσαι ανασκελα, κανει τις κινησεις ποιο ορατες, τουλαχιστον για την φαση που βρισκομαστε τώρα, αργοτερα λογικά δε θα χει τοσο σημασία που θα μεγαλωσει αρκετα, θα φαινονται οπως και να χει ! χτες η αδερφη μου εβαλε το χέρι της και ενοιωσε απλά το "κυματάκι", απλα κουνηθηκε ή αλλαξε θεση δλδ δεν εσπρωξε με χεράκι /ποδαράκι :wub:. θελει παντως υπομονη, προσπαθεια κλπ, γιατι σ αυτή τη φαση δεν ειναι έντονες οι κινησεις ουτε οτι κανουνε ΜΠΑΜ ! πολυ διακριτικά μικρά, υπομονή, βλεμμα στην κοιλιά, ανασκελα να καθεσαι, και καποια στιγμή θα το δεις, μην περιμενεις κατι μεγαλο ή φαντασμαγορικό σ αυτη τη φαση παντως ! αμα εχεις αποτέλεσμα να μπεις να μας πεις !! αμα και το ανακαλύψεις μια εναν μικροεθισμο θα τον παθεις χεχεχεχεχ ειναι τρέλα !! εγώ συχνα πυκνα μες τη μέρα καθομαι ανασκελα μπας και δω τιποτα ! δεν συμβαινει πάντα φυσικά, να πετυχεις τη στιγμή πρεπει. :-D

  • Μου αρέσει 1

g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, elise είπε:

εννοώ οτι κοιτώντας την κοιλιά την στιγμή που ειναι δραστήριος ο μπεμπης, φαινεται η κινηση στην κοιλια μου, οτι κατι κουνιεται μεσα, περα δλδ απο την αναπνοη πανω κατω που παει συνηθως, βεβαια πρεπει να ειναι σε στιγμή που κουνιεται και κανει λιγο εντονες κινησεις, θελει λιγο υπομονη και πανω απ ολα να μη φυγει βλεμμα απο την κοιλια χιχιχιχι α ! και να κάθεσαι ανασκελα, κανει τις κινησεις ποιο ορατες, τουλαχιστον για την φαση που βρισκομαστε τώρα, αργοτερα λογικά δε θα χει τοσο σημασία που θα μεγαλωσει αρκετα, θα φαινονται οπως και να χει ! χτες η αδερφη μου εβαλε το χέρι της και ενοιωσε απλά το "κυματάκι", απλα κουνηθηκε ή αλλαξε θεση δλδ δεν εσπρωξε με χεράκι /ποδαράκι :wub:. θελει παντως υπομονη, προσπαθεια κλπ, γιατι σ αυτή τη φαση δεν ειναι έντονες οι κινησεις ουτε οτι κανουνε ΜΠΑΜ ! πολυ διακριτικά μικρά, υπομονή, βλεμμα στην κοιλιά, ανασκελα να καθεσαι, και καποια στιγμή θα το δεις, μην περιμενεις κατι μεγαλο ή φαντασμαγορικό σ αυτη τη φαση παντως ! αμα εχεις αποτέλεσμα να μπεις να μας πεις !! αμα και το ανακαλύψεις μια εναν μικροεθισμο θα τον παθεις χεχεχεχεχ ειναι τρέλα !! εγώ συχνα πυκνα μες τη μέρα καθομαι ανασκελα μπας και δω τιποτα ! δεν συμβαινει πάντα φυσικά, να πετυχεις τη στιγμή πρεπει. :-D

Σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες!! Θα το δοκιμασω...χεχε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κανετε εγκυουλες μου?

Εμεις καναμε την β επιπεδου σημερα!Ολα παρα πολυ καλα!Δεν ειχε κ πολυ ορεξη η mini me μου αλλα το πιπι της μας το εδειξε φατσα καρτα!Την κουνουσε η γιατρος απεξω με κλωτσουσε αυτη απο μεσα αλλα να γυρισει δεν γυρναγε με τιποτα!409 γραμμαρια 23 ποντους!Ειμασταν που ειμασταν μετα το σημερινο αποτρελαθηκαμε νομιζω!Ο τραχιλος 3.9 μια χαρα νομιζω προς το παρον!Τωρα επειγοντως διακοπες...

Σας φιλωωω...

  • Μου αρέσει 2

L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Nektaritsaki είπε:

Τι κανετε εγκυουλες μου?

Εμεις καναμε την β επιπεδου σημερα!Ολα παρα πολυ καλα!Δεν ειχε κ πολυ ορεξη η mini me μου αλλα το πιπι της μας το εδειξε φατσα καρτα!Την κουνουσε η γιατρος απεξω με κλωτσουσε αυτη απο μεσα αλλα να γυρισει δεν γυρναγε με τιποτα!409 γραμμαρια 23 ποντους!Ειμασταν που ειμασταν μετα το σημερινο αποτρελαθηκαμε νομιζω!Ο τραχιλος 3.9 μια χαρα νομιζω προς το παρον!Τωρα επειγοντως διακοπες...

Σας φιλωωω...

Αχ μπραβο συγχαρητηρια!!!!! Αντε τωρα ναι διακοπες!!! Εγω κανω τωρα και θα παω 18 ιουλιου για β επιπεδου!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα κορίτσια!:) Ήρθα κι εγώ! :-D Έχω ΠΗΤ 4/11 και περιμένουμε πώς και πώς την κοράκλα μας!

Με την ζέστη δεν τα πάμε καλά-φυσικα!-όπως και με τις ορμόνες-βεβαιως, βεβαίως! Αφού σκέφτομαι ότι πρεπει να ζεσταίνεται κι η μικρούλα γι'αυτό χτυπάει έτσι δυνατά!

Από υγρά κ τουαλέτα κι εγώ μια απ'τα ίδια...φιλοι καρδιακοί είμαστε πλεον!

Χάρηκα που σας βρήκα, καλά μπάνια στις τυχερουλες κι υπομονή σε όσες δεν έχουμε φύγει ακομα..:roll:

 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Αχ μπραβο συγχαρητηρια!!!!! Αντε τωρα ναι διακοπες!!! Εγω κανω τωρα και θα παω 18 ιουλιου για β επιπεδου!

Ναι ναι εφτασε ο καιρος κ για σενα!Καλο υπολοιπο διακοπων!

 

5 ώρες πρίν, Katerel είπε:

Καλώς σας βρήκα κορίτσια!:) Ήρθα κι εγώ! :-D Έχω ΠΗΤ 4/11 και περιμένουμε πώς και πώς την κοράκλα μας!

Με την ζέστη δεν τα πάμε καλά-φυσικα!-όπως και με τις ορμόνες-βεβαιως, βεβαίως! Αφού σκέφτομαι ότι πρεπει να ζεσταίνεται κι η μικρούλα γι'αυτό χτυπάει έτσι δυνατά!

Από υγρά κ τουαλέτα κι εγώ μια απ'τα ίδια...φιλοι καρδιακοί είμαστε πλεον!

Χάρηκα που σας βρήκα, καλά μπάνια στις τυχερουλες κι υπομονή σε όσες δεν έχουμε φύγει ακομα..:roll:

 

Καλος ηρθες κοριτσι μου!Καλος να δεχθειτε την κορη σας!Αφου εχεις ΠΗΤ 4/11 πρεπει να εισαι τωρα πανω απο 23 βδομαδες!Β επιπεδου εχεις κανει?

Ζεστη αστα υγρα αστα τουαλετα αστα...δραματικη κατασταση!Εδω θα ειμαστε να τα λεμε που θα παει αυτη η κατασταση...

Σας φιλωωωωωω


L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι έκανα και όλα τα βρήκε φυσιολογικά ο γιατρός μόνο μία αναποδια με την καρδουλα της: έλλειμμα μεσοκοιλιακου διαφράγματος.(ευτυχώς μικρής έκτασης)

Για το οποίο όμως δε μας αγχωσε απλά μας σύστησε προληπτικά να κάνουμε ένα εμβρυικό υπερηχοκαρδιογράφημα στο Ωνασειο. Τέλη του μήνα έχουμε ραντεβού.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 13/7/2018 at 6:52 ΜΜ, Κελυ 32 είπε:

Αχ μπραβο συγχαρητηρια!!!!! Αντε τωρα ναι διακοπες!!! Εγω κανω τωρα και θα παω 18 ιουλιου για β επιπεδου!

τί εγινε με τη β' επιπεδου τελικά ? ολα καλα φανταζομαι :)

On 14/7/2018 at 4:22 ΠΜ, Katerel είπε:

Καλώς σας βρήκα κορίτσια!:) Ήρθα κι εγώ! :-D Έχω ΠΗΤ 4/11 και περιμένουμε πώς και πώς την κοράκλα μας!

Με την ζέστη δεν τα πάμε καλά-φυσικα!-όπως και με τις ορμόνες-βεβαιως, βεβαίως! Αφού σκέφτομαι ότι πρεπει να ζεσταίνεται κι η μικρούλα γι'αυτό χτυπάει έτσι δυνατά!

Από υγρά κ τουαλέτα κι εγώ μια απ'τα ίδια...φιλοι καρδιακοί είμαστε πλεον!

Χάρηκα που σας βρήκα, καλά μπάνια στις τυχερουλες κι υπομονή σε όσες δεν έχουμε φύγει ακομα..:roll:

 

καλώς μας ήρθες και ολα καλα να πανε !!! εγώ ειμαι διακοπες απο 4 ιουλιου ήδη και συνεχιζονται χιχιχι

οσο για την τουαλετα.... ποτέ δεν ειχαμε στενότερη σχεση ! :D 

τι κανετε εγκυούλες που χαθηκατε ολες πως πανε οι κοιλιτσες ?? εμένα φουσκωνει μπροστα κυριως, πλάγια ακομα αχνοφαινεται η γραμμωση μου λιγο, γοφοι μπουτια πισινος ίδια, αλλα δεν ξερω εαν ειναι απο τη ζέστη ή λιγο κατακρατηση φοραω τα ιδια παντελονια αλλα ειναι λιιιιιιιιγο ποιο σφιχτά. με χωρανε ομως. απο κιλα δεν εχω ζυγιστει τις τελευταιες 2 εβδομαδες... συνεπως οταν τελειωσουνε οι διακοπες σκεφτομαι να ζυγιστώ αν και φοβαμαι... οχι οτι το παρακανα με το φαγητο,.. αλλα λένε οτι μπαινουνε ψιλοαπανωτα απο αυτο το μηνα φας δε φας, και φοβαμαι μη σοκαριστω αμα δω κανα 2κιλο ολοκληρο διαφορά! πφφφ

τα δικά σας νεα ? 


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, elise είπε:

τί εγινε με τη β' επιπεδου τελικά ? ολα καλα φανταζομαι :)

καλώς μας ήρθες και ολα καλα να πανε !!! εγώ ειμαι διακοπες απο 4 ιουλιου ήδη και συνεχιζονται χιχιχι

οσο για την τουαλετα.... ποτέ δεν ειχαμε στενότερη σχεση ! :D 

τι κανετε εγκυούλες που χαθηκατε ολες πως πανε οι κοιλιτσες ?? εμένα φουσκωνει μπροστα κυριως, πλάγια ακομα αχνοφαινεται η γραμμωση μου λιγο, γοφοι μπουτια πισινος ίδια, αλλα δεν ξερω εαν ειναι απο τη ζέστη ή λιγο κατακρατηση φοραω τα ιδια παντελονια αλλα ειναι λιιιιιιιιγο ποιο σφιχτά. με χωρανε ομως. απο κιλα δεν εχω ζυγιστει τις τελευταιες 2 εβδομαδες... συνεπως οταν τελειωσουνε οι διακοπες σκεφτομαι να ζυγιστώ αν και φοβαμαι... οχι οτι το παρακανα με το φαγητο,.. αλλα λένε οτι μπαινουνε ψιλοαπανωτα απο αυτο το μηνα φας δε φας, και φοβαμαι μη σοκαριστω αμα δω κανα 2κιλο ολοκληρο διαφορά! πφφφ

τα δικά σας νεα ? 

Ναι ναι εκανα τη β επιπεδου!!! Ολα καλα δοξα το θεο!!! Μια χαρα πηγαν ολα!!! Και εγω ζυγιστηκα αλλα ακομα δεν εχω βαλει κιλο . Πιστευω ομως οτι απο δω και επειτα θα βαλουμε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πόσο συχνά μέσα στη μέρα νιώθετε πλέον τα μπεμπακι σας; 

Τη Δευτέρα έχω β επιπέδου κ δε μπορώ να χαλαρωσω όλο αυτό τριγυρνάει στο μυαλό μου! 

Ελπίζω να είναι όλα καλα 

Για πείτε εμπειρίες απ ίσες την έχετε ήδη κάνει 

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες @Katerel.                          Λοιπόν, έχω βάλει 7 κιλά μέχρι τώρα (21+3). Όλα στην κοιλιά κι ελάχιστα στο πλαι-στη μέση.Από πίσω δεν φαίνομαι έγκυος, ενώ απο μπροστά είμαι σαν ετοιμογεννη. Το μωρό είναι περίπου 450 γραμ. Σταμάτησαν οι εμετοι αλλά έχω εντονες καουρες γι'αυτο δεν μου έδωσε σίδηρο ο γιατρός. Όπως σας έχω ξαναγράψει το μωρό το νιώθω από την 13η εβδ.κι έχει πάνω από μήνα που το αισθάνομαι να κλωτσαει καθημερινά αρκετές φορές τη μερα και τη νύχτα (όπως τώρα που δεν με αφήνει να κοιμηθώ).Φαίνεται ξεκάθαρα να προεξεχει η κοιλιά στο σημείο που δίνει κλωτσιές ή κεφαλιές.  

Link to comment
Share on other sites

Να μαι κ γωωωωω....τι κανετε εγκυουλες μου?Δε νομιζω να ζεστενεστε!

@Κελυ 32 ολα μια χαρα με την β επιπεδου...καλα ψωνια απο δω κ περα λοιπον!Τι θα πει κανενα κιλο?0?Τιποτα?Θα κλαψωωωω!Εγω εχω φτασει τα 5+ κ προχοραμε ακαθεκτα πλεον καθε βδομαδα!Η ζυγαρια δεν ειναι φιλη μου πλεον!

@Μαρουλακι μου γιατι τοσο αγχος για την β επιπεδου?Σαν την αυχενικη ειναι απλα τωρα μετραει μερικα πραγματακια παραπανω!Εχεις αγχωθει για την εξεταση σαν εξεταση η για το αν το μπεμπακι σου ειναι καλα?Ολα θα ειναι τελεια θα δεις κ δεν θα χορτενεις να βλεπεις το μπεμπακι σου!Δεν θα θες να τελειωσει!Την μπεμπουλα πλεον την νιωθω πολυ συχνα ειναι ωρες ωρες που λεω τι εχει παθει το μωρο μου κ κουνιετε συνεχεια κ ειναι ωρες που λεω που εισαι μιλα στην μανουλα!Αλλα γενικα δεν με αφηνει παραπονεμενη κανει αισθητη την παρουσια της...κ ο αντρας μου εχει φαει καμποσες κλωτσιες!

@Katerel μου αφου δεν σε αγχωσε ο γιατρος σου ολα μια χαρα θα πανε!

@asteraki82 κ γω ακριβως τα ιδια...2 λιγοτερα κιλα απο σενα αλλα ολα πηγαν στην κοιλια μαλλον γιατι απο πισω ουτε καν για εγκυος δεν μοιαζω κ ακομα φοραω τα σμολ παντελονια μου!Η κοιλια ομως κοιλουμπα δεν εχω παραπονο!

@elise μου πως πανε οι διακοπουλες σας?Κοντευουμε κ μεις επιτελους!Αν σοκαριστεις με τα 2 κιλα εγω τι πρεπει να κανω?Να πηδιχτω απο το παραθυρο?


L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...