Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2018


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Nektaritsaki είπε:

Οι τιμες ειναι ιδιες πανω κατω απλα στο peg perego με 650 παιρνεις κ τα 3 κομματια!Το inglesina trilogy μονο το καροτσι κανει 375 με το -25% για αυτη τη βδομαδα!Δες το κ αυτο!Ειδα οτι με το quad που λες η μονη διαφορα ειναι στον σκελετο κ χωρις να ειμαι ειδικη βλεπω πως εχει πολλα πλαστικα μηπως το trilogy που εχει ως επι των πλειστων αλουμηνιο σε βολεψει πιο πολυ για τον δρομο που λες οτι εχετε!Κοιτα προωθηση που του κανω λες κ θα παρω ποσοστα χαχαχα!

Χαχαχαχα!!! Σε οσα μαγαζια ρωτησα μου ειπαν  για το δρομο που θελω να παρω το quad ειναι πολυ ποιο σταθερό!! Μαλλον σε αυτο θα καταλήξω να το παραγγείλω να τελειώσω!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Μάντη @Nektaritsaki εγώ που δεν πήρα καποιο πολύ επωνυμο και ακριβο ελπιζω να μην μου βγει μάπα λολ στην πραξη θα φανει πλεον... τελος του ετους... δεν ξερω πως μπορώ να αξιολογήσω το εαν ειναι καλό ή οχι.. λετε να σκορπίσει εκει που περπαταμε ? χαχαχαχ

αλουμινενιο σκελετο εχει, αναρτησεις στις ροδες και ειναι φουσκωτες σαν ποδηλάτου.. μαλακο στο περπατημα... περπατημα δλδ που το εκανα μεσα στο σπιτι και στον κηπο. νταξει πόσα να καταλαβεις.. cangaroo luxor 3 in 1 γκρι χρωμα.

α ! δε σας ειπα !! ψαχνανε υποψήφιες εγκυες να προσφερουν την... κοιλιτσα εθελοντικά και δωρεάν για τρισδιαστατο υπερηχο (και 2D) με σκοπο μαθημα σε πτυχιουχους που μολις τελειωσαν !! συνεπως σημερα θα δουμε για πρωτη φορα το μπεμπη τρισδιάστατο χεχεχε οι αλλοι θα κανουνε μαθημα και εμεις θα τον χαλβαδιάζουμε σε ΜΕΓΑΛΗ οθονη λολ


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , elise είπε:

@Μάντη @Nektaritsaki εγώ που δεν πήρα καποιο πολύ επωνυμο και ακριβο ελπιζω να μην μου βγει μάπα λολ στην πραξη θα φανει πλεον... τελος του ετους... δεν ξερω πως μπορώ να αξιολογήσω το εαν ειναι καλό ή οχι.. λετε να σκορπίσει εκει που περπαταμε ? χαχαχαχ

αλουμινενιο σκελετο εχει, αναρτησεις στις ροδες και ειναι φουσκωτες σαν ποδηλάτου.. μαλακο στο περπατημα... περπατημα δλδ που το εκανα μεσα στο σπιτι και στον κηπο. νταξει πόσα να καταλαβεις.. cangaroo luxor 3 in 1 γκρι χρωμα.

α ! δε σας ειπα !! ψαχνανε υποψήφιες εγκυες να προσφερουν την... κοιλιτσα εθελοντικά και δωρεάν για τρισδιαστατο υπερηχο (και 2D) με σκοπο μαθημα σε πτυχιουχους που μολις τελειωσαν !! συνεπως σημερα θα δουμε για πρωτη φορα το μπεμπη τρισδιάστατο χεχεχε οι αλλοι θα κανουνε μαθημα και εμεις θα τον χαλβαδιάζουμε σε ΜΕΓΑΛΗ οθονη λολ

Μια χαρα το ειδα το καροτσάκι!!!! Καλορίζικο!!! Εμεις θα ξαναδούμε το μπεμπη μας στις 17 εχουμε καιρο ακομα!! Θα περάσετε τελεια σαν σινεμα θα ειναι!!! Χαχαχαχαχα!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Μάντη είπε:

Μια χαρα το ειδα το καροτσάκι!!!! Καλορίζικο!!! Εμεις θα ξαναδούμε το μπεμπη μας στις 17 εχουμε καιρο ακομα!! Θα περάσετε τελεια σαν σινεμα θα ειναι!!! Χαχαχαχαχα!

ναιιι !! εγώ ετοιμάστηκα λες και παω βολτα για καφέ, χαχαχα άλλαξε πλεον ο τροπος "διασκεδασης" :D. αυτη μας ειχε πει οτι στις 28 εβδ και μετα φαινεται ΠΑΡΑ πολυ καλα το προσωπακι -την προηγουμενη φορα δλδ- αλλα παρ ολ αυτα ζητουσανε εθελοντριες απο 15 μεχρι 33 εβδ .. ελπιζω να φανει κατι τι να πω... αλλιως δε θα ζητουσανε αυτες τις εβδομαδες αλλα αργότερα. αντε να δουμε... θα ερθω με νέα αργοτερα :D

ευχαριστουμε ! και μεις πριν το παραγγειλουμε διαβασαμε πολύ γενικά, χαρακτηριστικα, κριτικες, σχόλια... δεν ειπανε τιποτα αρνητικο μονο οτι για καποιες κοπελες ειναι ισως λιιιγο βαρύ, τιποτ αλλο... κατα τ αλλα μου αρεσε παρα πολυ στο μάτι και αυτος ητανε ο λογος που το ηθελα παρα πολυ ! κατα τυχη δλδ ειχε καλη τιμη.. αν ειχε 900 ευρω πχ οκ δε θα ηθελα να δωσω ΤΟΣΑ πολλα.

17 ιουλιου ενταξει δεν ειναι πολυ μακρια ! γρηγορα θα περασουνε οι μερες ! 26 εβδ θα εισαι. περναει γρηγορα ο καιρος παντως.... εγω ακομα δε το πιστευω οτι εχω περασει τη μεση... καμια φορα ακομα δε μπορω να πιστεψω οτι εχω μωρο στην κοιλια μου, λεω "μπαα καποιο λαθος θα  γινε" χαχαχ ειναι το πρωτο μας,.. φανταζομαι στο 2ο ειναι ποιο οικεία ολα

  • Μου αρέσει 1

g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2018 at 12:13 ΠΜ, Μάντη είπε:

Χαχαχαχα!!! Σε οσα μαγαζια ρωτησα μου ειπαν  για το δρομο που θελω να παρω το quad ειναι πολυ ποιο σταθερό!! Μαλλον σε αυτο θα καταλήξω να το παραγγείλω να τελειώσω!!!

Α αν στο ειπαν κατι θα ξερουν σιγουρα!Εμεις το trilogy θα παρουμε χωρις πορτ μπεμπε στα 500 αλλα αν βαλεις κ την τσαντα που ειναι εξτρα κ το στρωματακι κανα 600αρι κ παραπανω θα μας βγει!Αντε καλες μας αγορες

@elise μου κ μεις το ειδαμε απο κοντα το καροτσι σας κ αληθεια δεν του φαινεται οτι ειναι τοσο φθηνο κ ηταν κ μια απο τις επιλογες μας αλλα ακριβως διπλα ηταν το inglesina που ηταν ερωτας με την πρωτη ματια κ δεν μπορουσα να ξεκολλησω!Με κοιτουσε το κοιτουσα γενικα υπηρχε μια ελξη μεταξυ μας!Για πες μας πως ηταν το μπεμπακι τρισδιαστατο?Το χαρηκατε?

Εγω σημερα το απογευμα εχω ραντεβου με παιδοκαρδιολογο!Χωρις να τρεχει τιποτα ρωτησα τον γιατρο μου το Σαββατο την γνωμη του μου ειπε δεν ειναι απαραιτητο αλλα δεν ειναι κ κακο οποτε εγω θα παω μια βολτα!

Καλημερα ειπα?Δεν ειπα..... ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ


L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!! Βλεπω ειστε ολες ενημερωμενες για τα καροτσια...Εγω ακομα δεν εχω δει τιποτα!!! Θα ηθελα κατι ελαφρυ και ευχρηστο!!! Λεω να παω κατα τον Αυγουστο για μια ματια που θα εχω και αδεια!!!

Αυριο εχω γιατρο και στις 18 ιουλιου β επιπεδου!!! Αντε να ηρεμησω!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nektaritsaki είπε:

Α αν στο ειπαν κατι θα ξερουν σιγουρα!Εμεις το trilogy θα παρουμε χωρις πορτ μπεμπε στα 500 αλλα αν βαλεις κ την τσαντα που ειναι εξτρα κ το στρωματακι κανα 600αρι κ παραπανω θα μας βγει!Αντε καλες μας αγορες

@elise μου κ μεις το ειδαμε απο κοντα το καροτσι σας κ αληθεια δεν του φαινεται οτι ειναι τοσο φθηνο κ ηταν κ μια απο τις επιλογες μας αλλα ακριβως διπλα ηταν το inglesina που ηταν ερωτας με την πρωτη ματια κ δεν μπορουσα να ξεκολλησω!Με κοιτουσε το κοιτουσα γενικα υπηρχε μια ελξη μεταξυ μας!Για πες μας πως ηταν το μπεμπακι τρισδιαστατο?Το χαρηκατε?

Εγω σημερα το απογευμα εχω ραντεβου με παιδοκαρδιολογο!Χωρις να τρεχει τιποτα ρωτησα τον γιατρο μου το Σαββατο την γνωμη του μου ειπε δεν ειναι απαραιτητο αλλα δεν ειναι κ κακο οποτε εγω θα παω μια βολτα!

Καλημερα ειπα?Δεν ειπα..... ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ

Καλημέρα!Και εγω αποφάσισα το quad inglesina!! Θα το παραγγείλω μεσω ίντερνετ... και τελικα θα παρουμε και το πορτ μπεμπέ γτ εχει διαφορα 150 ευρω και σκέφτηκα οτι αν μας δωσει ο Θεός δευτερο παιδακι ισως ειναι καλοκαίρι και το χρειαστώ... και για τωρα στην αρχη οταν ειμαστε στο καθιστικό θα το εχω στο πορτ μπεμπε αφου εχει και βαση...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εγκυουλες μου!

@Μάντη αρχησα κ γω να φλερταρω με την ιδεα να παρω ολη τη σειρα της trilogy!Κ ο αντρας μου μου ειπε οτι το πορτ μπεμπε κ εξω να μην το χρησιμοποιησεις στο σπιτι σιγουρα θα το χρειαστεις!Τα inglesina εχουν απο τα πιο μεγαλα πορτ μπεμπε που εχω δει παντως κ εχουν κ τη δυνατοτητα να μπαινουν στο αυτοκινητο!

@Κελυ 32 μου κ μεις για να παρουμε μια ιδεα πηγαμε αλλα μας αρεσαν οι εκπτωσεις κ ειπαμε να μην τις χασουμε!Ασε που τον Αυγουστο τον μισο θα λειπουμε κ τον αλλο μισο δυσκολο να βρει χρονο ο αντρας για να ξαναπαμε!Απο Σεπτεμβρη μετα κ θα χαναμε τις εκπτωσεις!Οποτε μια χαρα ειναι ο Αυγουστος κ γω τοτε θα ηθελα να παμε αλλα δεν γινεται!Οσο για το ελαφρυ κ ευχρηστο  που λες τωρα τα περισσοτερα ετσι ειναι αρκη να εχεις στο μυαλο σου τα λεφτα που εχεις σκοπο να δωσεις!Κ να παρεις μια ιδεα απο το ιντερνετ πριν πας θα σε βοηθησει!

Πηγα χθες στην παιδοκαρδιολογο ολα παρα πολυ καλα μας τα ειπε...το μονο κακο ηταν που δεν καταφαιρα να δω την mini me μου γιατι ηθελε να εχω τα ματια κλειστα για να ειμαι οσο πιο ηρεμη γινεται!Λιγο στο τελος με αφησε να τη δω!Ευτυχως εχω απο βδομαδα την β επιπεδου κ θα την χορτασω εκει!Την ρωτησα κ για τις ταχυκαρδιες που εχω κ καταληξαμε οτι ειναι απο το νερο που δεν πινω!Μου ειπε 3 πραγματα λεω σε καθε εγκυο που ερχετε...να πινει νερο να γελαει πολυ κ να παει τουαλετα!Δυσκολα κ τα 3...

@elise μου ηρθες πατριδα? Οι υπολοιπες εγκυουλες τι μου κανετε?

  • Μου αρέσει 2

L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Nektaritsaki είπε:

Καλημερα εγκυουλες μου!

@Μάντη αρχησα κ γω να φλερταρω με την ιδεα να παρω ολη τη σειρα της trilogy!Κ ο αντρας μου μου ειπε οτι το πορτ μπεμπε κ εξω να μην το χρησιμοποιησεις στο σπιτι σιγουρα θα το χρειαστεις!Τα inglesina εχουν απο τα πιο μεγαλα πορτ μπεμπε που εχω δει παντως κ εχουν κ τη δυνατοτητα να μπαινουν στο αυτοκινητο!

@Κελυ 32 μου κ μεις για να παρουμε μια ιδεα πηγαμε αλλα μας αρεσαν οι εκπτωσεις κ ειπαμε να μην τις χασουμε!Ασε που τον Αυγουστο τον μισο θα λειπουμε κ τον αλλο μισο δυσκολο να βρει χρονο ο αντρας για να ξαναπαμε!Απο Σεπτεμβρη μετα κ θα χαναμε τις εκπτωσεις!Οποτε μια χαρα ειναι ο Αυγουστος κ γω τοτε θα ηθελα να παμε αλλα δεν γινεται!Οσο για το ελαφρυ κ ευχρηστο  που λες τωρα τα περισσοτερα ετσι ειναι αρκη να εχεις στο μυαλο σου τα λεφτα που εχεις σκοπο να δωσεις!Κ να παρεις μια ιδεα απο το ιντερνετ πριν πας θα σε βοηθησει!

Πηγα χθες στην παιδοκαρδιολογο ολα παρα πολυ καλα μας τα ειπε...το μονο κακο ηταν που δεν καταφαιρα να δω την mini me μου γιατι ηθελε να εχω τα ματια κλειστα για να ειμαι οσο πιο ηρεμη γινεται!Λιγο στο τελος με αφησε να τη δω!Ευτυχως εχω απο βδομαδα την β επιπεδου κ θα την χορτασω εκει!Την ρωτησα κ για τις ταχυκαρδιες που εχω κ καταληξαμε οτι ειναι απο το νερο που δεν πινω!Μου ειπε 3 πραγματα λεω σε καθε εγκυο που ερχετε...να πινει νερο να γελαει πολυ κ να παει τουαλετα!Δυσκολα κ τα 3...

@elise μου ηρθες πατριδα? Οι υπολοιπες εγκυουλες τι μου κανετε?

Γιατι πηγες στον παιδοκαρδιολογο?? Κ εγω εχω σημερα ραντεβου για υπερηχο στον γιατρο...αχ ποτε θα μου φυγει αυτο το αγχος.. οποτε παω μεχρι να ακουσω την καρδουλα σκαω!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Γιατι πηγες στον παιδοκαρδιολογο?? Κ εγω εχω σημερα ραντεβου για υπερηχο στον γιατρο...αχ ποτε θα μου φυγει αυτο το αγχος.. οποτε παω μεχρι να ακουσω την καρδουλα σκαω!!!

Κ η γιατρος χθες αυτο με ρωτησε γιατι σε εστειλε ο γιατρος σου ειδε κατι?Της ειπα οτι δεν ειδε κατι η τουλαχηστον δεν μου το ειπε για να μην αγχωθω!Κ αφου καναμε την εξεταση κ ηταν ολα εξαιρετικα κατεληξε στο οτι ο γιατρος μου λογο ηλικιας(36) με ψαχνει απο παντου!Ειμαι κ γω λιγο αγχωδεις κ εγω τον ρωτησα για την καρδουλα κ μηπως να την βλεπαμε κ μου ειπε οτι δεν το βλεπει απαραιτητο αλλα ουτε κ κακο οποτε σιγα μην δεν πηγαινα!Εγω ειμαι σαν την @elise που ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει κ καθε φορα που παω για υπερηχο κοιταζω την οθονη κ λεω αυτος ο ανθρωπακος ειναι μεσα μου αληθεια?Μετα τον υπερηχο αν μας δεις κ μενα κ τον αντρα μου ειμαστε καπου στα συννεφα στη γη δεν ειμαστε σιγουρα!Με το καλο ο υπερηχος περιμενουμε νεα!

  • Μου αρέσει 1

L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 53 λεπτά , Nektaritsaki είπε:

Καλημερα εγκυουλες μου!

@Μάντη αρχησα κ γω να φλερταρω με την ιδεα να παρω ολη τη σειρα της trilogy!Κ ο αντρας μου μου ειπε οτι το πορτ μπεμπε κ εξω να μην το χρησιμοποιησεις στο σπιτι σιγουρα θα το χρειαστεις!Τα inglesina εχουν απο τα πιο μεγαλα πορτ μπεμπε που εχω δει παντως κ εχουν κ τη δυνατοτητα να μπαινουν στο αυτοκινητο!

@Κελυ 32 μου κ μεις για να παρουμε μια ιδεα πηγαμε αλλα μας αρεσαν οι εκπτωσεις κ ειπαμε να μην τις χασουμε!Ασε που τον Αυγουστο τον μισο θα λειπουμε κ τον αλλο μισο δυσκολο να βρει χρονο ο αντρας για να ξαναπαμε!Απο Σεπτεμβρη μετα κ θα χαναμε τις εκπτωσεις!Οποτε μια χαρα ειναι ο Αυγουστος κ γω τοτε θα ηθελα να παμε αλλα δεν γινεται!Οσο για το ελαφρυ κ ευχρηστο  που λες τωρα τα περισσοτερα ετσι ειναι αρκη να εχεις στο μυαλο σου τα λεφτα που εχεις σκοπο να δωσεις!Κ να παρεις μια ιδεα απο το ιντερνετ πριν πας θα σε βοηθησει!

Πηγα χθες στην παιδοκαρδιολογο ολα παρα πολυ καλα μας τα ειπε...το μονο κακο ηταν που δεν καταφαιρα να δω την mini me μου γιατι ηθελε να εχω τα ματια κλειστα για να ειμαι οσο πιο ηρεμη γινεται!Λιγο στο τελος με αφησε να τη δω!Ευτυχως εχω απο βδομαδα την β επιπεδου κ θα την χορτασω εκει!Την ρωτησα κ για τις ταχυκαρδιες που εχω κ καταληξαμε οτι ειναι απο το νερο που δεν πινω!Μου ειπε 3 πραγματα λεω σε καθε εγκυο που ερχετε...να πινει νερο να γελαει πολυ κ να παει τουαλετα!Δυσκολα κ τα 3...

@elise μου ηρθες πατριδα? Οι υπολοιπες εγκυουλες τι μου κανετε?

Αχ δεν εχουμε πολλες μερες να αποφασισουμε εγω παλι αλλαξα γνωμη τώρα φλερταρω με το musty δεν ξερω τι να κανω... παντως παρε και το πορτ μπεμπέ γτ η διαφορα ειναι μικρη και ισως το μετανιώσεις... τι χρωμα θα το πάρετε;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Nektaritsaki ήρθα πατρίδα ναι !! πρωτο πραμα που εκανα πλακωσα ένα γύρο ! -γουρούνα- χαχαχα τον σκεφτομουνα πανω απο μηνα τώρα και οκ χτες δεν εφαγα πολλα πολλα για να ειναι αυτο το γευμα της ημερα. νταξει δεν ειναι οτι αμα ψαξω δε θα βρω και εκει που ειμαστε αλλά.... άλλο ο "δικος" μας και στο ελληνικο περιβαλλον χεχεχε 

ο τρισδιαστατος υπερηχος.... τι να πω τωρα ?? πφφφφ ο σκατιάρης ειχε γυρισμενο το προσωπακι προς τα πισω και εβαζε και τα χέρια μπροστα δεν ειδαμε ΚΑΘΟΛΟΥ προσωπο ! τον πωπό μας είχε γυρισμενο. τσ τσ τσ απαγοητευτηκα λιγο, ... και επειδη ητανε υπερηχος για εκπαιδευτικο σκοπο δεν υπηρχε χρονος να κανει προσπαθεια να τον γυρισει.. μας ειπε βεβαια ελατε πεμπτη βραδακι αλλα ... λειπουμε... συνεπως 19 ιουλίου θα κανουμε ακομα μια προσπαθεια ΄ΜΗΠΩΣ πετυχουμε προσωπο. παντως ο πωπος που ειδαμε ωραιος ωραιος ΧΑΧΑΧΑΧ

@Κελυ 32 καταλαβαινω το αγχος σου, το να πω μην αγχωνεσαι ξέρω δεν αλλαζει κατι, αλλά θα πω κατι παρ ολ αυτα. ΟΛΑ ειναι ενταξει και τα αποτελεσματα θα ειναι τέλεια !

@Μάντη ειναι γενικά ολα τα καρότσια ομορφα ! παρε αυτο που συμφερει περισσοτερο την τιμή ισως... την ιδια δουλεια αλλωστε κανουνε ολα... το σημαντικο ειναι το μπεμπακι που θα ειναι μέσα, εκει θα ειναι μονιμα το ματι μας ουτως ή αλλως χιχιχιιχ

@Nektaritsaki ετσι ακριβως ! ιδιες εμεις !! βαζει αυτο το μηχανημα στην κοιλια φαινεται στην οθονη ο μπεμπης αλλα νοιωθω οτι δεν το χω συνειδητοποιησει 100%... ειναι ακριβως αυτή η σκεψη που εγραψες "ειναι αυτο το μωρακι μεσα στη ΔΙΚΗ μου κοιλια?" και μενα καμια φορα παει και παρακατω η σκεψη "θα βγει ανθρωπος καποια στιγμή σε λιγους μηνες?? μπααα" εγω νομιζω οτι τέλη του ετους θα ειμαι το ιδιο, σαν να μην αλλαξε κατι ! το μονο που ελπιζω και φοβαμαι ειναι μην ερθει καποια στιγμή με καποιο τροπο ΑΠΟΤΟΜΑ η απολυτη συνειδητοποιηση του τι γινεται και παθω κανα σοκ ! αντε να δουμε...

  • Μου αρέσει 2

g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Αχ δεν εχουμε πολλες μερες να αποφασισουμε εγω παλι αλλαξα γνωμη τώρα φλερταρω με το musty δεν ξερω τι να κανω... παντως παρε και το πορτ μπεμπέ γτ η διαφορα ειναι μικρη και ισως το μετανιώσεις... τι χρωμα θα το πάρετε;

χαχαχα κ εσυ αναποφασιστη?Το οτι θα παρω κ το περτ μπεμπε το εχω αποφασισει το πιο απο τα δυο σας ειχα γραψει να παρω δεν εχω αποφασισει!Α εχω αποφασισει κ το χρωμα...το γκρι κοιταζω κ στα 2!Στο inglesina λεγετε sideral grey αν κ εγω εχω ξετρελαθει με το τζιν(village denim) αλλα ο αντρας δεν πειθετε με τιποτα!Αν ηταν αγορι θα τον επειθα πιο ευκολα αλλα την κορη του να την βαλει σε τζιν?ποτε!

Καλοσηρθες @elise μου!Που θα περασετε τις διακοπες σας?Κ ο αδελφος του αντρα μου που ειναι Γερμανια αυτο μου λεει για τα πιτογυρα κ φυσικα το πρωτο του γευμα οταν ερχετε ειναι αυτο!Οσο αφορα την συνειδητοποιηση που λες αλλες μανουλες μου λενε θα το καταλαβεις στο τελος που θα εχεις βαρυνει τοσο πολυ κ θα λες ποτε θα βγει επιτελους?Προς το παρον μαρεσει τοσο πολυ αυτο που ζω(τα κλοτσομπουνιδια που αρχιζουν, το χαμογελο του αντρα μου ολη μερα, την χαρα των οικογενειων μας) που δεν θελω να περασει γρηγορα ο καιρος!Λιγο fast forward μεχρι την β επιπεδου κ μετα παλι στο πολυ αργο αν γινετε!


L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Nektaritsaki είπε:

χαχαχα κ εσυ αναποφασιστη?Το οτι θα παρω κ το περτ μπεμπε το εχω αποφασισει το πιο απο τα δυο σας ειχα γραψει να παρω δεν εχω αποφασισει!Α εχω αποφασισει κ το χρωμα...το γκρι κοιταζω κ στα 2!Στο inglesina λεγετε sideral grey αν κ εγω εχω ξετρελαθει με το τζιν(village denim) αλλα ο αντρας δεν πειθετε με τιποτα!Αν ηταν αγορι θα τον επειθα πιο ευκολα αλλα την κορη του να την βαλει σε τζιν?ποτε!

Καλοσηρθες @elise μου!Που θα περασετε τις διακοπες σας?Κ ο αδελφος του αντρα μου που ειναι Γερμανια αυτο μου λεει για τα πιτογυρα κ φυσικα το πρωτο του γευμα οταν ερχετε ειναι αυτο!Οσο αφορα την συνειδητοποιηση που λες αλλες μανουλες μου λενε θα το καταλαβεις στο τελος που θα εχεις βαρυνει τοσο πολυ κ θα λες ποτε θα βγει επιτελους?Προς το παρον μαρεσει τοσο πολυ αυτο που ζω(τα κλοτσομπουνιδια που αρχιζουν, το χαμογελο του αντρα μου ολη μερα, την χαρα των οικογενειων μας) που δεν θελω να περασει γρηγορα ο καιρος!Λιγο fast forward μεχρι την β επιπεδου κ μετα παλι στο πολυ αργο αν γινετε!

αααα δεν εισαι καλα ... καλε τι πολυ αργο???? μετα που θα εχεις ανχος για καθε κινηση??? που θα εχεις βαρυνει κ θα κουραζεσε που η δυσκιλιοτητα θα φτασει σε σημειο να μην ξερεις που πονας κ γιατι πονας??? που δεν θα βολευεσε σε καρεκλα ανθρωπου χα χα χα χα προσεχε τι ευχεσε χα χα χα χα!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

αααα δεν εισαι καλα ... καλε τι πολυ αργο???? μετα που θα εχεις ανχος για καθε κινηση??? που θα εχεις βαρυνει κ θα κουραζεσε που η δυσκιλιοτητα θα φτασει σε σημειο να μην ξερεις που πονας κ γιατι πονας??? που δεν θα βολευεσε σε καρεκλα ανθρωπου χα χα χα χα προσεχε τι ευχεσε χα χα χα χα!!! 

χαχαχα μου τα εχουν ξαναπει αυτα αλλα εννοουσα αυτην την περιοδο τωρα δεν εννοουσα πιο μετα!Ασε που ενα αγχος για το μετα το εχω οσο να πεις!Κλαιει γιατι κλαιει?Πιναει εφαγε καλα?Κρυωνει ζεστενετε?Πφφφφ πολλα τα προβληματα μου ε?

  • Χαχα 2

L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...