Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2018


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Nektaritsaki είπε:

Κ η γιατρος χθες αυτο με ρωτησε γιατι σε εστειλε ο γιατρος σου ειδε κατι?Της ειπα οτι δεν ειδε κατι η τουλαχηστον δεν μου το ειπε για να μην αγχωθω!Κ αφου καναμε την εξεταση κ ηταν ολα εξαιρετικα κατεληξε στο οτι ο γιατρος μου λογο ηλικιας(36) με ψαχνει απο παντου!Ειμαι κ γω λιγο αγχωδεις κ εγω τον ρωτησα για την καρδουλα κ μηπως να την βλεπαμε κ μου ειπε οτι δεν το βλεπει απαραιτητο αλλα ουτε κ κακο οποτε σιγα μην δεν πηγαινα!Εγω ειμαι σαν την @elise που ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει κ καθε φορα που παω για υπερηχο κοιταζω την οθονη κ λεω αυτος ο ανθρωπακος ειναι μεσα μου αληθεια?Μετα τον υπερηχο αν μας δεις κ μενα κ τον αντρα μου ειμαστε καπου στα συννεφα στη γη δεν ειμαστε σιγουρα!Με το καλο ο υπερηχος περιμενουμε νεα!

Αχ και εγω τωρα ειμαι καπως ετσι...Στα συννεφα!!! Μαλιστα πριν παω για υπερξχο ειχε γινει κατι στη δουλεια και με ειχε νευριασει...αλλα μετα ολα τα ξεχασα!!! Ειναι μια χαρα η μπεμπα!!! Κοριτσια κ εγω δεν το πιστευω..Λεω μα ειναι μεσα μου????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 5/7/2018 at 1:26 ΜΜ, Nektaritsaki είπε:

Καλοσηρθες @elise μου!Που θα περασετε τις διακοπες σας?Κ ο αδελφος του αντρα μου που ειναι Γερμανια αυτο μου λεει για τα πιτογυρα κ φυσικα το πρωτο του γευμα οταν ερχετε ειναι αυτο!Οσο αφορα την συνειδητοποιηση που λες αλλες μανουλες μου λενε θα το καταλαβεις στο τελος που θα εχεις βαρυνει τοσο πολυ κ θα λες ποτε θα βγει επιτελους?Προς το παρον μαρεσει τοσο πολυ αυτο που ζω(τα κλοτσομπουνιδια που αρχιζουν, το χαμογελο του αντρα μου ολη μερα, την χαρα των οικογενειων μας) που δεν θελω να περασει γρηγορα ο καιρος!Λιγο fast forward μεχρι την β επιπεδου κ μετα παλι στο πολυ αργο αν γινετε!

Ευχαριστουμε ! :wub: στην χαλκιδική θα γυρναμε γενικά, εχουμε κανα 2 εξοχικά χιχι αααχχχ αυτα τα πιτογυρα, αυτή η εγκυμοσύνη μ εχει κανει χοντρανθρωπο ωρες ωρες. δεν ανοιξε η ορεξη μου ουτε τρωω παραπανω, ΑΛΛΑ' οταν ερθει η στιγμή και πεινασω, ΠΡΕΠΕΙ να φαω άμεσα, δε μπορω να περιμενω, αλλιως με πιανει ναυτια και ενοχλητικος πονοκεφαλος. μεχρι να κατσουνε και οι υπολοιποι στο τραπεζι ειχα καταβροχθισει το μισο γύρο, ευτυχως που κανενας δεν παρεξηγει αχαχαχαχ με ξερουν οτι το γνησιο μου ειναι λεπτεπιλεπτη γενικά, ουτε εγω δε μ αναγνωριζω ωρες ωρες. περασε κοσμος να ευχηθει με το καλο κλπ και με μπουκωμενο στομα ελεγα "φχαριστώ φχαριστώ !" επικες φασεις τι να λεμε τωρα 

 

On 5/7/2018 at 1:39 ΜΜ, linaa είπε:

αααα δεν εισαι καλα ... καλε τι πολυ αργο???? μετα που θα εχεις ανχος για καθε κινηση??? που θα εχεις βαρυνει κ θα κουραζεσε που η δυσκιλιοτητα θα φτασει σε σημειο να μην ξερεις που πονας κ γιατι πονας??? που δεν θα βολευεσε σε καρεκλα ανθρωπου χα χα χα χα προσεχε τι ευχεσε χα χα χα χα!!! 

ισως αργοτερα να συμβει αυτο με τη δυσκιολιοτητα, αλλα εμενα προς το παρον -21 +1 σημερα- η καθημερινη πρωινη μου ρουτινα τουαλετας λειτουργει και παλι σαν ελβετικο ρολόι. χεχεχεχε

23 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Αχ και εγω τωρα ειμαι καπως ετσι...Στα συννεφα!!! Μαλιστα πριν παω για υπερξχο ειχε γινει κατι στη δουλεια και με ειχε νευριασει...αλλα μετα ολα τα ξεχασα!!! Ειναι μια χαρα η μπεμπα!!! Κοριτσια κ εγω δεν το πιστευω..Λεω μα ειναι μεσα μου????

αντε τέλεια !! ειδες που στα λεγα ? αλλα ενταξει ξερω... ολες το ιδιο αγχος εχουμε συχνα πυκνα.. εγω εντωμεταξυ εχω ερωτησεις στο μυαλο μου οταν παμε για υπερηχο και μολις τον βλεπω ξεχναω τα παντα !! την τελευταια φορα πηρα χαρτακι με σημειωσεις,.. τι να πω... δε βγηκε απο την τσαντα, μολις ειδα το μπεμπη στην οθονη αποχαυνώθηκα εντελως :D θα γεννησω και δε θα μαθω ποτε ποσο ειναι ο τραχηλος πως μετριέται και που βρισκεται ΧΑΧΑΧΑΧ

  • Χαχα 1

g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εγκυουλες μου...

@Κελυ 32 μου μια χαρα η μπεμπουλα σου τελεια!Αντε κ σε 11 μερουλες η β...εκει να δεις!

@elise μου Χαλκιδικη τελεια...εχω περασει ολα τα παιδικα μου χρονια εκει!Γιατι ως γνωστων σαν την Χαλκιδικη δεν εχει!Αυτο με τις ερωτησεις το παθενουμε κ μεις ασε ασε!Εγω δεν τα γραφω αλλα τα λεω στον αντρα μου να μου τα θυμισει αλλα πουυυυυ...μετα στο αυτοκινητο μου λεει δεν ρωτησες τον γιατρο!

@Μάντη μου τι εγινε με το καροτσι αποφασισες?Εμεις θα παμε σημερα να παραγγειλουμε το inglesina!Ειδαμε λιγο στο ιντερνετ κ το quad που σου ειπαν οτι ειναι καλυτερο στους δρομους κ θυμιθηκαμε γιατι το απκοκλεισαμε!Δεν μας αρεσε η τσαντα που εχει απο κατω για τα πραγματα!Κατι κολληματα κ μεις!Θα ζητησω βεβαια να τα δω απο κοντα παλι κ τα δυο κ βλεπουμε!

Σας φιλωωωωω...

  • Μου αρέσει 1

L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Nektaritsaki είπε:

Καλημερα εγκυουλες μου...

@Κελυ 32 μου μια χαρα η μπεμπουλα σου τελεια!Αντε κ σε 11 μερουλες η β...εκει να δεις!

@elise μου Χαλκιδικη τελεια...εχω περασει ολα τα παιδικα μου χρονια εκει!Γιατι ως γνωστων σαν την Χαλκιδικη δεν εχει!Αυτο με τις ερωτησεις το παθενουμε κ μεις ασε ασε!Εγω δεν τα γραφω αλλα τα λεω στον αντρα μου να μου τα θυμισει αλλα πουυυυυ...μετα στο αυτοκινητο μου λεει δεν ρωτησες τον γιατρο!

@Μάντη μου τι εγινε με το καροτσι αποφασισες?Εμεις θα παμε σημερα να παραγγειλουμε το inglesina!Ειδαμε λιγο στο ιντερνετ κ το quad που σου ειπαν οτι ειναι καλυτερο στους δρομους κ θυμιθηκαμε γιατι το απκοκλεισαμε!Δεν μας αρεσε η τσαντα που εχει απο κατω για τα πραγματα!Κατι κολληματα κ μεις!Θα ζητησω βεβαια να τα δω απο κοντα παλι κ τα δυο κ βλεπουμε!

Σας φιλωωωωω...

Καλημερα και απο εμενα!!! Νομιζω εχει ιδιο καλαθι με το trilogy δεν ειδα διαφορα!!! Ο σύζυγος ειναι ανένδοτος θελει το mutsy και εγω δεν θελω να του κοψω τη χαρα μ αρεσει να ασχολείται απο τωρα με το μπεμπη μας... οποτε θα του κανω το χατήρι και θα παρουμε το mutsy θα περιμενω μηπως βαλει καμια εξτρα έκπτωση απο Δευτέρα...!!! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλημερα και απο εμενα!!! Νομιζω εχει ιδιο καλαθι με το trilogy δεν ειδα διαφορα!!! Ο σύζυγος ειναι ανένδοτος θελει το mutsy και εγω δεν θελω να του κοψω τη χαρα μ αρεσει να ασχολείται απο τωρα με το μπεμπη μας... οποτε θα του κανω το χατήρι και θα παρουμε το mutsy θα περιμενω μηπως βαλει καμια εξτρα έκπτωση απο Δευτέρα...!!! 

Α ωραια αποφασισατε λοιπον!Εμεις πηγαμε σημερα κ παραγγειλαμε το trilogy...πολυ ζητηση ειχε!Αλλα 4 ζευγαρια το παραγγειλαν μαζι με μας 1 ωρα πριν κλεισουν!Κατι ακουσα οτι θα κρατισουν το -25% μεχρι Τεταρτη για τα inglesina!Καλα θα κανεις κ θα περιμενεις Δευτερα...αν εχεις υπομονη μπορεις να περιμενεις κ περισσοτερο γιατι αυτοι μπορει να πεταξουν καμια πιο καλη προσφορα κ προς το τελος!Παντως κ το mutsy πολυ ωραιο καροτσι αλλα ο αντρας μου με τραβουσε να μην το δω γιατι μου λεει αποφασισαμε τωρα μην το ξαναπανε απο την αρχη...

  • Χαχα 1

L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Tο κάνουν τα κορίτσια; 

Για πείτε βρε εγκύουλες από ποτέ οι κινήσεις του μωρού θα πρέπει να έχουν μια σχετική περιοδικοτητα;

Είμαι στην 20η εβδομάδα κ το νιώθω που κ που ομως όχι κάθε μέρα κ όχι με την ίδια ένταση 

Οι δικές σας εμπειρίες; 

 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Nektaritsaki είπε:

Α ωραια αποφασισατε λοιπον!Εμεις πηγαμε σημερα κ παραγγειλαμε το trilogy...πολυ ζητηση ειχε!Αλλα 4 ζευγαρια το παραγγειλαν μαζι με μας 1 ωρα πριν κλεισουν!Κατι ακουσα οτι θα κρατισουν το -25% μεχρι Τεταρτη για τα inglesina!Καλα θα κανεις κ θα περιμενεις Δευτερα...αν εχεις υπομονη μπορεις να περιμενεις κ περισσοτερο γιατι αυτοι μπορει να πεταξουν καμια πιο καλη προσφορα κ προς το τελος!Παντως κ το mutsy πολυ ωραιο καροτσι αλλα ο αντρας μου με τραβουσε να μην το δω γιατι μου λεει αποφασισαμε τωρα μην το ξαναπανε απο την αρχη...

Που έχει 25 % το τριλοτζι βρε κορίτσια; Δλδ πόσο βγαίνει; Το οικονομικότερο που το βρήκα ήταν 640


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Μαρουλακι είπε:

Tο κάνουν τα κορίτσια; 

Για πείτε βρε εγκύουλες από ποτέ οι κινήσεις του μωρού θα πρέπει να έχουν μια σχετική περιοδικοτητα;

Είμαι στην 20η εβδομάδα κ το νιώθω που κ που ομως όχι κάθε μέρα κ όχι με την ίδια ένταση 

Οι δικές σας εμπειρίες; 

 

μετα τις 25 -28 εβδομαδες μην ανχωνεσε ειναι ακομα νωρις. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , 2angels είπε:

Που έχει 25 % το τριλοτζι βρε κορίτσια; Δλδ πόσο βγαίνει; Το οικονομικότερο που το βρήκα ήταν 640

Στα Η..Α 

Αλλα και στο σκρουτζ ιδιες τιμες εχει.. εσυ 640 σε ποιο το βρήκες;;; 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα εγκυουλες μου!

@2angels αληθεια το βρηκες 640?Κ τα 3 τα κομματια?Μπορεις να μου πεις κ μενα που αν γινετε?Εγω το παραγγειλα απο το μαγαζι που ειπε η @Μάντη 670!Μιλαμε για το inglesina trilogy quatro ετσι?

@Μαρουλακι μου εγω την καταλαβαινω καθε μερα πλεον κ αρχισαν να ειναι κλωτσομπουνιδια καθαρα!Αλλα καποιες μερες την ακουω περισσοτερες φορες μεσα στη μερα αλλες λιγοτερες!


L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Nektaritsaki είπε:

καλησπερα εγκυουλες μου!

@2angels αληθεια το βρηκες 640?Κ τα 3 τα κομματια?Μπορεις να μου πεις κ μενα που αν γινετε?Εγω το παραγγειλα απο το μαγαζι που ειπε η @Μάντη 670!Μιλαμε για το inglesina trilogy quatro ετσι?

@Μαρουλακι μου εγω την καταλαβαινω καθε μερα πλεον κ αρχισαν να ειναι κλωτσομπουνιδια καθαρα!Αλλα καποιες μερες την ακουω περισσοτερες φορες μεσα στη μερα αλλες λιγοτερες!

Ναι, το ίδιο λέμε. Οκ 30 ευρώ διάφορα δεν είναι τίποτα! Εγώ πήρα peg perego τελικά. Το κάθισμα αυτοκινήτου είναι από τα ασφαλέστερα


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nektaritsaki είπε:

καλησπερα εγκυουλες μου!

@2angels αληθεια το βρηκες 640?Κ τα 3 τα κομματια?Μπορεις να μου πεις κ μενα που αν γινετε?Εγω το παραγγειλα απο το μαγαζι που ειπε η @Μάντη 670!Μιλαμε για το inglesina trilogy quatro ετσι?

@Μαρουλακι μου εγω την καταλαβαινω καθε μερα πλεον κ αρχισαν να ειναι κλωτσομπουνιδια καθαρα!Αλλα καποιες μερες την ακουω περισσοτερες φορες μεσα στη μερα αλλες λιγοτερες!

Μονο εγω βρε κοριτσια δεν καταλαβαινω αν την εχω ακουσει?? Νιωθω κατι περιεργα καμια φορα αλλα δεν εχω καταλαβει αν ειναι το μωρο...Τι να πω..Περιμενω να μπω στην εικοστη βδομαδα μπας και καταλαβω πιο πολλα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Μονο εγω βρε κοριτσια δεν καταλαβαινω αν την εχω ακουσει?? Νιωθω κατι περιεργα καμια φορα αλλα δεν εχω καταλαβει αν ειναι το μωρο...Τι να πω..Περιμενω να μπω στην εικοστη βδομαδα μπας και καταλαβω πιο πολλα!!

Αν αυτα τα περιεργα που λες δεν τα εχεις ξανανιωσει ειναι η μπεμπα σου!Αλλα μετα την 20 εβδομαδα θα αρχησουν τα κανονικα κλωτσομπουνιδια κ αυτα θα τα καταλαβεις σιγουρα!Οποτε λιγο υπομονη...

 

1 hour ago, 2angels είπε:

Ναι, το ίδιο λέμε. Οκ 30 ευρώ διάφορα δεν είναι τίποτα! Εγώ πήρα peg perego τελικά. Το κάθισμα αυτοκινήτου είναι από τα ασφαλέστερα

Ναι κ μεις αναμεσα σε αυτα τα 2 ειμασταν αλλα τελικα προτιμησαμε το inglesina!Ποσο το πηρες αν επιτρεπετε?Γιατι σε καποιο μαγαζι το ειχε κ αυτο προσφορα -100 ευρω απο την αρχικη!

  • Μου αρέσει 1

L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nektaritsaki είπε:

Αν αυτα τα περιεργα που λες δεν τα εχεις ξανανιωσει ειναι η μπεμπα σου!Αλλα μετα την 20 εβδομαδα θα αρχησουν τα κανονικα κλωτσομπουνιδια κ αυτα θα τα καταλαβεις σιγουρα!Οποτε λιγο υπομονη...

 

Ναι κ μεις αναμεσα σε αυτα τα 2 ειμασταν αλλα τελικα προτιμησαμε το inglesina!Ποσο το πηρες αν επιτρεπετε?Γιατι σε καποιο μαγαζι το ειχε κ αυτο προσφορα -100 ευρω απο την αρχικη

Στις ίδιες τιμές ήταν. Απλά το peg δεν έχει τη βάση  και το καροτσάκι δώρο. Αλλά θεώρησα ότι ήταν καλύτερο για τη χρήση που το θέλουμε εμείς, πιο σταθερό για τους δρόμους μας εδώ γύρω και το κυριότερο τα crash-test του καθίσματος αυτοκινητου. Δυσκολευτηκαμε πολύ είναι η αλήθεια να αποφασίσουμε και δεν θα το κρύψω ότι ακόμα εγώ σκέφτομαι αν κάναμε καλά. Θα δείξει.... 


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...