Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα στα κοριτσια μου τι κανετε!!!;; 

Καλωσηρθες κατερινακι ευχομαι με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη εμεις εχουμε κοριτσακι αλλα οτι κ να ηταν γερο κ δυνατο...ευλογημενα ολα τα μωρα του κοσμου να ειναι...β επιπεδου εχω 9αυγουστου ολα καλα να μας πανε και να εμπλουτιστει το πινακακι μας..θα σε βαλω κ εσενα μεσα αντε κ μετα την β επιπεδου να βαλουμε και τα φυλα απο τα ζουζουνακια μας..

Αχ κοριτσια αυριο παντρευομαστε το εχω ενα αγχος με τις ετοιμασιες τελειωσαμε παραγγειλαμε κ την ανθοδεσμη πηραμε και τα γλυκα π θα φτιαξω πουγκακια για να δωσω στους καλεσμενους ειμαστε ετοιμοι...:wub:

Με το καλόοοοο μικράκι μου!!! Αααα εσεις θα κανετε κανονικο γαμο καλε. Κ μεις ετοιμαζομαστε σιγα σιγα αλλα αν μπορουσαμε να παμε μονο οι δυο μας, εγω κ ο αντρας μου, αυτο θα καναμε. Αφου ουτε ρουχα δεν θα αγορασω. Με ενα απλο καλοκαιρινο φορεμα θα παω που θα με χωραει ακομα βεβαια χαχαχα,  κ ο αντρας μου με ενα τζινακι. Δεν θελουμε πολλα πολλα εφοσον θα κανουμε λεμε θρησκευτικο μαζι με βαφτιση αργοτερα. 

Με το καλο σε σας και να ειστε παντα αγαπημενοι κ δεμενοι!! Κ να σας δεσει ακομα περισσοτερο η κουκλαρα σας!!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Με το καλόοοοο μικράκι μου!!! Αααα εσεις θα κανετε κανονικο γαμο καλε. Κ μεις ετοιμαζομαστε σιγα σιγα αλλα αν μπορουσαμε να παμε μονο οι δυο μας, εγω κ ο αντρας μου, αυτο θα καναμε. Αφου ουτε ρουχα δεν θα αγορασω. Με ενα απλο καλοκαιρινο φορεμα θα παω που θα με χωραει ακομα βεβαια χαχαχα,  κ ο αντρας μου με ενα τζινακι. Δεν θελουμε πολλα πολλα εφοσον θα κανουμε λεμε θρησκευτικο μαζι με βαφτιση αργοτερα. 

Με το καλο σε σας και να ειστε παντα αγαπημενοι κ δεμενοι!! Κ να σας δεσει ακομα περισσοτερο η κουκλαρα σας!!

Ε καλα μην φανταστεις οι γονεις μας τα αδερφια μας και κανα δυο φιλοι....κ μεις λεμε για θρησκευτικο με βαφτιση μαζι πρωτα ο Θεος!....σε ευχαριστω πολλη κοριτσι μ και στα δικα σου με το καλο ευχομαι να ειστε παντα ευτυχισμενοι...τα νινακια μας με το καλο να ρθουν στην ζωη μας...χθες π ημουν στο νοσοκομειο για μηνιαια παρακολουθηση ηταν δυο κοπελες ετοιμογεννες τις πηραν και τις δυο για γεννα η μια με συσπασεις κ η αλλη απλα 40+2 καλα το ποσο συγκινηθηκα π ειδα τους αντρες τους με τις βαλιτσες δεν λεγεται...να φτασει αυτη η Αγια ωρα και για εμας!

  • Μου αρέσει 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Katerinaki... 11 είπε:

19 Δεκεμβρίου...!!! 6 Αυγούστου εχω ραντεβού για β επιπέδου και θα μαθουμε φύλλο...!! Ειμαι πολυ ευτυχισμένη...  Σαν ψεμα μου φαίνεται για προσπαθουσαμε με τον άντρα μου ενα χρόνο και ειχα αρχισει να ανησυχώ και να ψαχνω και περαιτέρω εξετάσεις αλλα μας προλαβε το σπορακι μας....  Ευχαριστώ το θεο καθε μερα γι αυτο το δώρο...  Ευχομαι σε ολα τα ζευγάρια που προσπαθουν να τα καταφέρουν και να μην αγχωνονται οπως εκανα εγω γιατί αυτο σε διαλεγει ποτε θα ερθει..... 

Σ ευχαριστω παρααααα πολυ....!!!! Το καλο ειναι πως έχω πολυ καλη εγκυμοσυνη μέχρι στιγμής... Το πρώτο τρίμηνο φαντάσου ουτε καν μια ζαλαδα δεν ενιωσα... Τωρα βέβαια έχουν αρχισει να με πονανε που και που τα πλευρά μου γιατι το μικρούλι μου ανεβαίνει προς τα πανω αλλα χαλάλι του... Νιώθω πολυ τυχερη και ευλογημενη που ζω αυτη την εμπειρία...  εύχομαι σε καθε γυναικα που θελει μωράκι  να το ζησει μεσα απ τη καρδιά μου... 

Γεια σου nanoula.... Μην αγχώνεσαι για τίποτα....  Εγω ειμαι 18 εβδομαδων...  Εγω το νιωθω σαν ψαρακι που κολυμπαει...  Θα το καταλάβεις γιατί θα το νιωσεις μπροστα ακριβώς κατω απ το φαλι...!!! 

Γεια σου loyloy... Και ακριβώς το ίδιο με σενα είμαι στη 18η και εχω β επιπέδου σε 3 εβδομάδες ούτε φυλο δεν εχω μάθει  ακομα αλλα μην αγχωνεσαι δεν υπάρχει λόγος....  Απ τη στιγμή που το νιώθεις ολα καλα δεν υπάρχει λογος να βαζεις κακα πράγματα στο μυαλό σου...  Απλα ζησε την καθε μερα της εγκυμοσυνης σου σαν να ναι ξεχωριστή γιατί ετσι είναι.. Καθε μερα είναι διαφορετική και για σενα και για το μωρακι σουυ...  Ενα θαυμα δημιουργείται εκει μεσα απ το πουθενα... ❤️ αυτό να σκέφτεσαι...! 

Μαζί έχουμε β  επιπέδου.6 Αυγούστου!!!!!!!άντε βα περάσουν οι μέρες!!!!!!!!!

@ΒαλεντιναΧρηστος η ώρα η καλ η!!!!!!!!!!γεροί και πάντα Μόνο χαρές στη ζωή σας και με το καλό να έρθει ή μπεμπα σας!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , loyloy είπε:

Μαζί έχουμε β  επιπέδου.6 Αυγούστου!!!!!!!άντε βα περάσουν οι μέρες!!!!!!!!!

@ΒαλεντιναΧρηστος η ώρα η καλ η!!!!!!!!!!γεροί και πάντα Μόνο χαρές στη ζωή σας και με το καλό να έρθει ή μπεμπα σας!!!!!!

Αληθεια και εσυ 6 Αυγούστου χαχα τέλεια...!! Θα περασουν οι μερες..!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , loyloy είπε:

Μαζί έχουμε β  επιπέδου.6 Αυγούστου!!!!!!!άντε βα περάσουν οι μέρες!!!!!!!!!

@ΒαλεντιναΧρηστος η ώρα η καλ η!!!!!!!!!!γεροί και πάντα Μόνο χαρές στη ζωή σας και με το καλό να έρθει ή μπεμπα σας!!!!!!

Να περασουν οι μερες να παει καλα η β επιπεδου! Να εχουμε καλα αποτελεσματα....σε ευχαριστω κοριτσακι μου ευχομαι και σε εσενα τα καλυτερααα!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 30/6/2018 at 10:52 ΜΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΚΑΘΕ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ!

@Σεβη93                      ΠΗΤ 5/12

@Ioio                             ΠΗΤ 10/12

@EHappy;-)                   ΠΗΤ 11/12

@Έλσα1978                  ΠΗΤ 14/12

@loyloy                         ΠΗΤ 15/12

@Sweetalecia               ΠΗΤ 15/12

@Koukis                       ΠΗΤ 15/12

@Irini123                      ΠΗΤ 18-21/12?

@Eleutheria2012          ΠΗΤ 21/12

@Cath3rine                   ΠΗΤ 23/12

@ΒαλεντιναΧρηστος   ΠΗΤ 24/12

@Eleni92                      ΠΗΤ 25/12

@noni90                       ΠΗΤ 28/12

@mitsaki90                  ΠΗΤ 28/12

@nanoula90                 ΠΗΤ 30/12

@Μαρία Βαρωτσου     ΠΗΤ 31/12?

ΜΠΗΚΑΝ ΒΑΣΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!:wub:

 

 

 

Εγω ειμαι 19/12 πητ πως μπορώ να μπω στο πινακακι???? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

 

@Σεβη93                      ΠΗΤ 5/12

@Ioio                             ΠΗΤ 10/12

@EHappy;-)                   ΠΗΤ 11/12

@Έλσα1978                  ΠΗΤ 14/12

@loyloy                         ΠΗΤ 15/12

@Sweetalecia               ΠΗΤ 15/12

@Koukis                       ΠΗΤ 15/12

@Irini123                      ΠΗΤ 18-21/12?

@Eleutheria2012          ΠΗΤ 21/12

@Cath3rine                   ΠΗΤ 23/12

@ΒαλεντιναΧρηστος   ΠΗΤ 24/12

@Eleni92                      ΠΗΤ 25/12

@noni90                       ΠΗΤ 28/12

@mitsaki90                  ΠΗΤ 28/12

@nanoula90                 ΠΗΤ 30/12

@Μαρία Βαρωτσου     ΠΗΤ 31/12?

@Katerinaki... 11         ΠΟΥ 19/12

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , loyloy είπε:

 

@Σεβη93                      ΠΗΤ 5/12

@Ioio                             ΠΗΤ 10/12

@EHappy;-)                   ΠΗΤ 11/12

@Έλσα1978                  ΠΗΤ 14/12

@loyloy                         ΠΗΤ 15/12

@Sweetalecia               ΠΗΤ 15/12

@Koukis                       ΠΗΤ 15/12

@Irini123                      ΠΗΤ 18-21/12?

@Eleutheria2012          ΠΗΤ 21/12

@Cath3rine                   ΠΗΤ 23/12

@ΒαλεντιναΧρηστος   ΠΗΤ 24/12

@Eleni92                      ΠΗΤ 25/12

@noni90                       ΠΗΤ 28/12

@mitsaki90                  ΠΗΤ 28/12

@nanoula90                 ΠΗΤ 30/12

@Μαρία Βαρωτσου     ΠΗΤ 31/12?

@Katerinaki... 11         ΠΟΥ 19/12

Θελει ολιγων επεξεργασια το ΠΟΥ να γινει ΠΗΤ!!:P


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχα. Το autocorrect φταιει, εγω το ξερω λουλου μου! 

Κοριτσια να σας ρωτησω, απο κιλα πως πατε ? Εχετε παρει? Σας εχει πει ο γιατρος μηπως μεχρι ποσα ειναι καλο να παρετε? Εγω θα τον ρωτησω μεθαυριο γιατι ηδη κοντευω τα +4 κ μου φαινονται αρκετουτσικα. :-/

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχα. Το autocorrect φταιει, εγω το ξερω λουλου μου! 

Κοριτσια να σας ρωτησω, απο κιλα πως πατε ? Εχετε παρει? Σας εχει πει ο γιατρος μηπως μεχρι ποσα ειναι καλο να παρετε? Εγω θα τον ρωτησω μεθαυριο γιατι ηδη κοντευω τα +4 κ μου φαινονται αρκετουτσικα. :-/

Εγω λογω οτι ξεκινησα 42κιλα μ ειπε εχωω πολληηηηηηηηη περιθωριο εχω βαλει 3.600 κ συνεχιζουμε....μ ειπε και 20+να παρω δεν υπαρχει προβλημμα... ειναι αναλογως απο που ξεκινας μ ειπε!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω λογω οτι ξεκινησα 42κιλα μ ειπε εχωω πολληηηηηηηηη περιθωριο εχω βαλει 3.600 κ συνεχιζουμε....μ ειπε και 20+να παρω δεν υπαρχει προβλημμα... ειναι αναλογως απο που ξεκινας μ ειπε!

Καλα εσυ εισαι κατηγορια μονη σου. Δεν φτανει που εισαι πιπινι εισαι κ αδυνατουλα. Το μωρο οταν μεγαλωσει θα το περνανε για αδερφακι σου!!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Καλα εσυ εισαι κατηγορια μονη σου. Δεν φτανει που εισαι πιπινι εισαι κ αδυνατουλα. Το μωρο οταν μεγαλωσει θα το περνανε για αδερφακι σου!!

Χαχαχαχ..... αν κ ειναι σπαστικο αυτο ετσι θα γινεται!!!αφου η μαμα μ λεει οτι περιμενει εγγονι κ δεν την πιστευει κανεις....σε 5μερες κλεινει τα 42!:wub:

 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχ..... αν κ ειναι σπαστικο αυτο ετσι θα γινεται!!!αφου η μαμα μ λεει οτι περιμενει εγγονι κ δεν την πιστευει κανεις....σε 5μερες κλεινει τα 42!:wub:

 

Αχ ειναι τελειο αυτοοο. Δεν ειναι καθολου σπαστικο!!! Εγω το βρισκω πραγματικα υπεροχο που γινεσαι μανουλα απο τωρα κ κανεις κ την μανουλα σου γιαγια τοσο μικρη!! Θα χετε τεραστιες αντοχες ΚΑΙ οι δυο και γενικοτερα ειναι πολλα τα θετικαααα. Κακως σου την σπαει οπως λες. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...