Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μαγνησιο!!!!

Αντε καλως τους δεχτηκες να τους χαρεις να σε βοηθησουν κιολας!!!:wub:

Παίρνω troffocard max 2 την ημέρα.η μαμά θα κάτσει κιόλας παραπάνω μετά να βοηθήσει να με ξεκουράσει.κλωτσαει πολύ ο μικρός Τώρα!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 10/8/2018 at 4:26 ΜΜ, zamia είπε:

Ioio μου!!με το καλο το νινάκι σου!!τη κάνει η μικρή σου πριγκίπισσα;είναι 3 τώρα;;

Σ'ευχαριστώ παρα πολύ!!τον περιμένουμε 30/12!!Ακόμη (κ ας κλωτσάει..)δεν έχω συνειδιτοποιήσει πως είμαι ξανα έγκυος...η αλήθεια είναι πως ο μικρός με ρουφάει κ δε μένει χρόνος για πολλά..Γενικά στη δεύτερη εγκυμοσύνη δεν έχεις πολύ χρόνο..γιατί τρέχεις σαν τον βέγγο:tongue:

Φιλιά!!!:wub:

 

Χρόνια σου πολλά!Να τα εκατοστήσεις!!Παντα γερή!με το καλό να έρθουν τα μωράκια σου!Καλοφάγωτη η τούρτα!!χαχαχα:D:tongue:

 

Ζαμια μου, όπως τα λες,με τη μικρή δεν  υπάρχει καθόλου χρόνος! Ακόμα δεν έχει συνειδητοποιήσει και τί την περιμένει. Της το έχουμε πει, αλλά δεν νομίζω να κατάλαβε ότι θα βγει από την κοιλίτσα της μαμάς. 

Ακόμα δεν της έχουμε πει ότι θα λείψω για να γεννήσω. Εσείς;

Φιλιά! 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Παίρνω troffocard max 2 την ημέρα.η μαμά θα κάτσει κιόλας παραπάνω μετά να βοηθήσει να με ξεκουράσει.κλωτσαει πολύ ο μικρός Τώρα!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν παιρνεις 2καλα εισαι εγω παιρνω 6!!! 

Καλημερα κοριτσακιααα καλη και ευλογημενη εβδομαδα να εχουμε....να μας φωτιζει ο Θεουλης!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αν παιρνεις 2καλα εισαι εγω παιρνω 6!!! 

Καλημερα κοριτσακιααα καλη και ευλογημενη εβδομαδα να εχουμε....να μας φωτιζει ο Θεουλης!!

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.6?γτ τόσο Πολύ?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλη εβδομαδαααα εγκυουλες μου...!!! Τι κανουν τα μπεμπακια μας?!!! Ανυπομονειτε να ερθει ο Δεκεμβρης?!!!!!!!!!!!!!! Εγω ας πουμε σήμερα που δεν μπορουσα με τπτ να ξυπνησω ειπα να χορτασω υπνο οσο προλαβαίνω...!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Katerinaki... 11 είπε:

Καλημέρα και καλη εβδομαδαααα εγκυουλες μου...!!! Τι κανουν τα μπεμπακια μας?!!! Ανυπομονειτε να ερθει ο Δεκεμβρης?!!!!!!!!!!!!!! Εγω ας πουμε σήμερα που δεν μπορουσα με τπτ να ξυπνησω ειπα να χορτασω υπνο οσο προλαβαίνω...!!!! 

Καλά έκανες κοιμήσου όσο μπορείς.αυτο κάνω κι εγώ.βεβαια το βράδυ έχω ανα 3ωρο τουαλέτα και στο καπάκι ξεκινάνε οι κλωτσιές του μικρού άρα δεν με αφήνει σε ησυχία.με βάζει σε πρόγραμμα από τώρα για μετά.ξερει τι κάνει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.6?γτ τόσο Πολύ?

Γιατι εγω ελαφρα πονακια εχω καθε μερα σχεδον ολη μερα οποτε περνω ανα 6 ωρες την μια φορα 1 την αλλη φορα 2 και παλι απτην αρχη!

Εμεις ξαπλαρουμε ακομα χορταινω κλωτσιτσες πριν σηκωθω!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γιατι εγω ελαφρα πονακια εχω καθε μερα σχεδον ολη μερα οποτε περνω ανα 6 ωρες την μια φορα 1 την αλλη φορα 2 και παλι απτην αρχη!

Εμεις ξαπλαρουμε ακομα χορταινω κλωτσιτσες πριν σηκωθω!!!

Α και Εγώ κάθε μέρα δεν σηκώνομαι εύκολα.απολαμβανω τις κλωτσιές του μικρού.μα Δεν είναι τέλειο συναίσθημα?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Α και Εγώ κάθε μέρα δεν σηκώνομαι εύκολα.απολαμβανω τις κλωτσιές του μικρού.μα Δεν είναι τέλειο συναίσθημα?

Ειναι ΦΟ ΒΕ ΡΟ προχθες γελουσαμε με τον αντρα μου κουνιοτανε ολοκληρη η κοιλιτσα μου κ εκανε καρουμπαλακι εκει π χτυπουσε ηταν τελειαα πρωτη φορα την καραλαβε τοσο ευκολαα....βασικα την εβλεπε που κλωτσουσεε!!!! 

Κοριτσακιααα εγω ξεκινησα να χαζευω στο ιντερνετ για μωρουδιακα ρουχαλακια κουβερτουλες κλπ ειπαμε να κανουμε τα πρωτα ψωνια σιγα σιγα!!! Ολα ειναι τοσο μικροσκοπικα ποσο συγκινουμαι πρωτα ο Θεος εκει μεσα θα μπαινει το Θαυματακι μας! Χαζομαμα μην παρεξηγειτε!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ειναι ΦΟ ΒΕ ΡΟ προχθες γελουσαμε με τον αντρα μου κουνιοτανε ολοκληρη η κοιλιτσα μου κ εκανε καρουμπαλακι εκει π χτυπουσε ηταν τελειαα πρωτη φορα την καραλαβε τοσο ευκολαα....βασικα την εβλεπε που κλωτσουσεε!!!! 

Κοριτσακιααα εγω ξεκινησα να χαζευω στο ιντερνετ για μωρουδιακα ρουχαλακια κουβερτουλες κλπ ειπαμε να κανουμε τα πρωτα ψωνια σιγα σιγα!!! Ολα ειναι τοσο μικροσκοπικα ποσο συγκινουμαι πρωτα ο Θεος εκει μεσα θα μπαινει το Θαυματακι μας! Χαζομαμα μην παρεξηγειτε!!!

Εγώ αγόρασα ρουχαλάκια μια ώρα μετά την β επιπέδου.δεν άντεξα.ηθελα λίγο να μπω σε μαγαζί που μυρίζει μωρουδιλα. Καταλαβαίνεις.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Εγώ αγόρασα ρουχαλάκια μια ώρα μετά την β επιπέδου.δεν άντεξα.ηθελα λίγο να μπω σε μαγαζί που μυρίζει μωρουδιλα. Καταλαβαίνεις.

Και εγω εχω παρει 2κορμακια 1φορμακι 1σετακι παντελονακι μπλουζιτσα 2σαλιαρες 2ζευγαρακια καλτσες ετσι ισα ισα για την μωρουδιλα.....τα ειχα παρει στον 4ο δεν με ειχε αφησει να παρω αλλα ο αντρας μου!!:P αλλα τωρα λεμε να ολοκληρωνουμε με κατι σιγα σιγα.....μετα να παρουμε καροτσι καλαθουνα κρεβατακι.... απο καπου πρεπει να ξεκινησουμε!!! Χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου !! Κ μενα αρχιζει κ ριχνει δυνατες το αγορι μου! Υπεροχο συναισθημα συμφωνω.

Κ γω ξεκιναω τα ψωνια πριν τελειωσουν οι εκπτωσεις. Ηθελα να ρωτησω, επειδη ψαχνω, μηπως εχετε υποψιν καμια αλλαξιερα- σιφονιερα. Δεν εχω καθολου χωρο στα ντουλαπια οποτε μου ειναι απαραιτητη, και για τα ρουχαλακια του κ για τον αλλαζω. Πηγα στο ΙΚΕΑ αλλα δεν ειχε ωραιες, ηταν ολες πολυ μικρες χωρις συρταρια. Πηγα κ στο καταστημα ΛΗΤΩ στην Αθηνα, απο κει θα παρω το κρεβατακι, αλλα αλλαξιερες ειχε πανακριβες.

Εγω ψαχνω κατι με οσο περισσοτερα συρταρια αλλα οχι και να κανει κατι 400αρια κ 500αρια που βλεπω. 

  • Μου αρέσει 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου !! Κ μενα αρχιζει κ ριχνει δυνατες το αγορι μου! Υπεροχο συναισθημα συμφωνω.

Κ γω ξεκιναω τα ψωνια πριν τελειωσουν οι εκπτωσεις. Ηθελα να ρωτησω, επειδη ψαχνω, μηπως εχετε υποψιν καμια αλλαξιερα- σιφονιερα. Δεν εχω καθολου χωρο στα ντουλαπια οποτε μου ειναι απαραιτητη, και για τα ρουχαλακια του κ για τον αλλαζω. Πηγα στο ΙΚΕΑ αλλα δεν ειχε ωραιες, ηταν ολες πολυ μικρες χωρις συρταρια. Πηγα κ στο καταστημα ΛΗΤΩ στην Αθηνα, απο κει θα παρω το κρεβατακι, αλλα αλλαξιερες ειχε πανακριβες.

Εγω ψαχνω κατι με οσο περισσοτερα συρταρια αλλα οχι και να κανει κατι 400αρια κ 500αρια που βλεπω. 

Εγώ θα πάρω του ΙΚΑ με 150 ευρώ.την ιδια ειχε πάρει η κολλητή μου και χώρεσε όλα τα ρούχα του μικρού.δεν είναι παιδική είναι συρταριερα κανονική και απο πανω θα βάλω αυτό το στρωματακι για τις αλλαξιερες.την έχει σε άσπρο και καφέ σκούρο.εγω θα τη πάρω ασπρη και θα αλλάξω τα πομολακια.ειναι μαύρα Θέλω να βάλω στο χρωμμα της μέντας. Σε αυτό το χρωμμα θα παίξω γενικότερα.ξερεις μήπως πως μπορώ να σου στείλω το λινκ να τη δεις γτ δεν ξέρω πώς να το κάνω?

Την έχει 5 χρόνια και δεν έχει πάθει τπτ.παντως γνώμη μου μη πάρεις κάτι σε στυλ μπεμπέ γτ στα 4 θα φτιάξεις παιδικό δωμάτιο.προσπαθησε τέτοια έπιπλα να βάλεις κάτι που θα μείνει. 

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Και εγω εχω παρει 2κορμακια 1φορμακι 1σετακι παντελονακι μπλουζιτσα 2σαλιαρες 2ζευγαρακια καλτσες ετσι ισα ισα για την μωρουδιλα.....τα ειχα παρει στον 4ο δεν με ειχε αφησει να παρω αλλα ο αντρας μου!!:P αλλα τωρα λεμε να ολοκληρωνουμε με κατι σιγα σιγα.....μετα να παρουμε καροτσι καλαθουνα κρεβατακι.... απο καπου πρεπει να ξεκινησουμε!!! Χαχαχα

Ξεκινά τα επιπλακια ή καρότσι τώρα.με τις εκπτώσεις μπορεί να βρεις κάποια Καλή προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , loyloy είπε:

Εγώ θα πάρω του ΙΚΑ με 150 ευρώ.την ιδια ειχε πάρει η κολλητή μου και χώρεσε όλα τα ρούχα του μικρού.δεν είναι παιδική είναι συρταριερα κανονική και απο πανω θα βάλω αυτό το στρωματακι για τις αλλαξιερες.την έχει σε άσπρο και καφέ σκούρο.εγω θα τη πάρω ασπρη και θα αλλάξω τα πομολακια.ειναι μαύρα Θέλω να βάλω στο χρωμμα της μέντας. Σε αυτό το χρωμμα θα παίξω γενικότερα.ξερεις μήπως πως μπορώ να σου στείλω το λινκ να τη δεις γτ δεν ξέρω πώς να το κάνω?

Την έχει 5 χρόνια και δεν έχει πάθει τπτ.παντως γνώμη μου μη πάρεις κάτι σε στυλ μπεμπέ γτ στα 4 θα φτιάξεις παιδικό δωμάτιο.προσπαθησε τέτοια έπιπλα να βάλεις κάτι που θα μείνει. 

Ξεκινά τα επιπλακια ή καρότσι τώρα.με τις εκπτώσεις μπορεί να βρεις κάποια Καλή προσφορά.

Αληθεια?? Αν μπορεις να κανεις αντιγραφη το λινκ αυτο που σου γραφει η σελιδα πανω πανω www.....

και να μου το στειλεις σε προσωπικο μηνυμα, please! Κ γω τωρα που το ψαχνω μαλλον εκει θα καταληξω. Μια συρταριερα κανονικη κ το στρωματακι απο πανω ακριβως αυτο που λες κ συ.

Απλα σκεφτομαι πως θα χωρεσει ο μπεμπης εκει οταν μεγαλωσει λιγο. Στο στρωματακι εννοω, αν η συρταριερα εχει τις κανονικες διαστασεις, χωρις την επεκταση που εχουν οταν ειναι με την αλλαξιερα μαζι. 

Καλα εννοειται πως δεν θα παρω τπτ μπεμπε απο επιπλα. Κ το καροτσι ακομα δεν θελω να χει πανω σχεδιακα. Ενα καλο καροτσι σε ουδετερο χρωμα. Ετσι κ το κρεβατακι του. θα το παρω για να μπορει να κοιμαται εκει μεχρι σχεδον τα 6 του, χωρις σχεδιακα και αρκουδακια. Κ μετα που θα χει αποψη το αλλαζουμε σε καποιο που θα τον βολευει κ θα του αρεσει. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , loyloy είπε:

 

Ξεκινά τα επιπλακια ή καρότσι τώρα.με τις εκπτώσεις μπορεί να βρεις κάποια Καλή προσφορά.

Απο επιπλα δεν θα παρω κατι εχω πολλη χωρο κ συρταριερα και ντουλαπες ενα σωρο μονο ενα κρεβατακι ξυλινο και ενα καροτσι 2σε ενα....γινεται κ πορτ μπεμπε και γυρναει να κοιταει κ δρομο κ εμενα λεγεται gala cangaroo πηγα μιλησα με το μαγαζι π τα εχει εδω στην κατερινη κ μ ειπε οι τιμες ειναι αυτες ειχε απο πριν εκπτωση 50% κ στα δυο κ μ ειπε οποιο μηνα και να παω να τα παρω ακομα και νοεμβριο θα τα παρω με τετοια τιμη 150€ το ενα!! Και απλα θα παρω μια καλαθουνα π με εχει τρελανει ο αντρας μ κ ενα καθισματακι αυτοκινητου αυτα! Οποτε ας ξεκινησω πρωτα με τα ρουχαλακια π θελει ερευνα αγορας κ μετα αυτα π τα εχω ηδη βρει!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...