Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αληθεια?? Αν μπορεις να κανεις αντιγραφη το λινκ αυτο που σου γραφει η σελιδα πανω πανω www.....

και να μου το στειλεις σε προσωπικο μηνυμα, please! Κ γω τωρα που το ψαχνω μαλλον εκει θα καταληξω. Μια συρταριερα κανονικη κ το στρωματακι απο πανω ακριβως αυτο που λες κ συ.

Απλα σκεφτομαι πως θα χωρεσει ο μπεμπης εκει οταν μεγαλωσει λιγο. Στο στρωματακι εννοω, αν η συρταριερα εχει τις κανονικες διαστασεις, χωρις την επεκταση που εχουν οταν ειναι με την αλλαξιερα μαζι. 

Καλα εννοειται πως δεν θα παρω τπτ μπεμπε απο επιπλα. Κ το καροτσι ακομα δεν θελω να χει πανω σχεδιακα. Ενα καλο καροτσι σε ουδετερο χρωμα. Ετσι κ το κρεβατακι του. θα το παρω για να μπορει να κοιμαται εκει μεχρι σχεδον τα 6 του, χωρις σχεδιακα και αρκουδακια. Κ μετα που θα χει αποψη το αλλαζουμε σε καποιο που θα τον βολευει κ θα του αρεσει. 

Κοριτσια μου έχω βρει μια πολύ ωραία συρταριερα αρκετά ευρύχωρη σε προσφορά ελληνικής κατασκευής 93€ από την poli Home μπορώ να στείλω εδώ το Link η δεν επιτρέπεται??? 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Απο επιπλα δεν θα παρω κατι εχω πολλη χωρο κ συρταριερα και ντουλαπες ενα σωρο μονο ενα κρεβατακι ξυλινο και ενα καροτσι 2σε ενα....γινεται κ πορτ μπεμπε και γυρναει να κοιταει κ δρομο κ εμενα λεγεται gala cangaroo πηγα μιλησα με το μαγαζι π τα εχει εδω στην κατερινη κ μ ειπε οι τιμες ειναι αυτες ειχε απο πριν εκπτωση 50% κ στα δυο κ μ ειπε οποιο μηνα και να παω να τα παρω ακομα και νοεμβριο θα τα παρω με τετοια τιμη 150€ το ενα!! Και απλα θα παρω μια καλαθουνα π με εχει τρελανει ο αντρας μ κ ενα καθισματακι αυτοκινητου αυτα! Οποτε ας ξεκινησω πρωτα με τα ρουχαλακια π θελει ερευνα αγορας κ μετα αυτα π τα εχω ηδη βρει!!!

Ρουχαλακια μην παρεις πολλα. Τα φορανε για πολυ μικρο διαστημα, γιατι μεγαλωνουν τα μπομπιρακια μας γρηγορα. 

Οταν με το καλο περασει ο καιρος και φθασουμε κοντα στον Δεκεμβρη, ανυπομονω να γραφουμε εδω για το τι θα παρει μαζι στην βαλιτσα για το μαιευτηριο η καθεμια. Ποσα ρουχαλακια ποσα ζιπουνακια, τι πανες, ολες αυτες οι λεπτομερειες της τελευταιας στιγμης πριν το ονειρο. Αχ το σκεφτομαι κ ενθουσιαζομαι ηδη.  Γιατι μετα τον Δεκεμβρη μας βλεπω να μπαινουμε εδω να μιλαμε μια φορα τη βδομαδα και αν, και μονο για θεματα θηλασμου, τροφης, κ υπνου κ διαφορα τετοια και αυτο με χρονομετρο  :lol: 

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Anastasia_paris είπε:

Κοριτσια μου έχω βρει μια πολύ ωραία συρταριερα αρκετά ευρύχωρη σε προσφορά ελληνικής κατασκευής 93€ από την poli Home μπορώ να στείλω εδώ το Link η δεν επιτρέπεται??? 

Όμως δεν ξέρω κατά πόσο μπορείς να βάλεις αλαξιερα επάνω... Εγώ να σας πω την αλήθεια στο πρώτο μου παιδάκι με βόλευε και είχα την αλαξιερα πάνω στο πλυντήριο γιατί τον έπλενα και τον αλλαζα κατευθείαν εκεί... 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Όμως δεν ξέρω κατά πόσο μπορείς να βάλεις αλαξιερα επάνω... Εγώ να σας πω την αλήθεια στο πρώτο μου παιδάκι με βόλευε και είχα την αλαξιερα πάνω στο πλυντήριο γιατί τον έπλενα και τον αλλαζα κατευθείαν εκεί... 

Πολλες φορες δεν επιτρεπει το φορουμ ολοκληρο το λινκ. Αλλα εδωσες ηδη αρκετα στοιχεια. Poli home 93€.  Χιχιχι. Σ  αφηνει να γραψεις πχ το ονομα της συρταριερας οπως λεμε πχ kangaroo, inglesina trilogy κλπ αλλα αμα βαλεις λινκ www... μαλλον δεν θα σε αφησει.

Εμενα το πλυντηριο ειναι κλειστο. Θελω να πω εχει ειδικο χωρο κατω απο το μαρμαρο και τα ντουλαπια του μπανιου και μπαινει εκει το πλυντηριο. Οποτε δεν μπορω να τον αλλαζω στο πλυντηριο. Θα βολευε οντως.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Πολλες φορες δεν επιτρεπει το φορουμ ολοκληρο το λινκ. Αλλα εδωσες ηδη αρκετα στοιχεια. Poli home 93€.  Χιχιχι. Σ  αφηνει να γραψεις πχ το ονομα της συρταριερας οπως λεμε πχ kangaroo, inglesina trilogy κλπ αλλα αμα βαλεις λινκ www... μαλλον δεν θα σε αφησει.

Εμενα το πλυντηριο ειναι κλειστο. Θελω να πω εχει ειδικο χωρο κατω απο το μαρμαρο και τα ντουλαπια του μπανιου και μπαινει εκει το πλυντηριο. Οποτε δεν μπορω να τον αλλαζω στο πλυντηριο. Θα βολευε οντως.

Ουπς!!!!! Είμαι λίγο άσχετη τι να κάνω!!! Anyway  εγώ μάλλον αυτήν θα επιλέξω ταιριάζουν και οι διαστάσεις με το δωμάτιο και η μια που έχω ήδη δεν φτάνει!!! 

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Πολλες φορες δεν επιτρεπει το φορουμ ολοκληρο το λινκ. Αλλα εδωσες ηδη αρκετα στοιχεια. Poli home 93€.  Χιχιχι. Σ  αφηνει να γραψεις πχ το ονομα της συρταριερας οπως λεμε πχ kangaroo, inglesina trilogy κλπ αλλα αμα βαλεις λινκ www... μαλλον δεν θα σε αφησει.

Εμενα το πλυντηριο ειναι κλειστο. Θελω να πω εχει ειδικο χωρο κατω απο το μαρμαρο και τα ντουλαπια του μπανιου και μπαινει εκει το πλυντηριο. Οποτε δεν μπορω να τον αλλαζω στο πλυντηριο. Θα βολευε οντως.

Κατάλαβα είναι σαν εντοιχισμένο, πάντως είμαι της άποψης όσο πιο απλά και ουδέτερα τόσο καλύτερα... Ακόμη και στο κρεβάτι σου μπορείς να το αλλάζεις!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Ουπς!!!!! Είμαι λίγο άσχετη τι να κάνω!!! Anyway  εγώ μάλλον αυτήν θα επιλέξω ταιριάζουν και οι διαστάσεις με το δωμάτιο και η μια που έχω ήδη δεν φτάνει!!! 

Κατάλαβα είναι σαν εντοιχισμένο, πάντως είμαι της άποψης όσο πιο απλά και ουδέτερα τόσο καλύτερα... Ακόμη και στο κρεβάτι σου μπορείς να το αλλάζεις!!! 

Ναι, απλα νομιζω δεν βολευει στο κρεβατι. Θα τον αλλαζεις πχ 8 φορες τη μερα, κ ο αντρας μου διπλα θα κοιμαται, πως θα τον αλλαζω εκει και βαλε βγαλε το στρωμα αλλαξιερας, και προσεκτικα μην λερωσεις με κατι το κρεβατι και το παπλωμα, ταλαιπωρια μου φαινεται. Αν τα εχεις ολα, παμπερς, κρεμες, μωρομαντηλα, ταλκ, ολα καπου μαζεμενα οπως πχ σε μια συρταριερα η στο πλυντηριο πχ εκει βολευει καλυτερα χωρις να κουβαλας καθε φορα ολα αυτα. Ναι ειναι εντοιχισμενο το πλυντηριο οποτε δεν με βολευει. Ετσι κ αλλιως βεβαια, δεν εχω χωρο πολυ οποτε συρταριερα θα επαιρνα ετσι κ αλλιως. Αλλα το χουν ξεφτιλισει λιγο με τις τιμες. Κανονικη συρταριερα πχ 200ε. Σχεδον παρομοια με την επενδυση αλλαξιερας πανω---350ε . Δεν ειμαστε καλα. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Ναι, απλα νομιζω δεν βολευει στο κρεβατι. Θα τον αλλαζεις πχ 8 φορες τη μερα, κ ο αντρας μου διπλα θα κοιμαται, πως θα τον αλλαζω εκει και βαλε βγαλε το στρωμα αλλαξιερας, και προσεκτικα μην λερωσεις με κατι το κρεβατι και το παπλωμα, ταλαιπωρια μου φαινεται. Αν τα εχεις ολα, παμπερς, κρεμες, μωρομαντηλα, ταλκ, ολα καπου μαζεμενα οπως πχ σε μια συρταριερα η στο πλυντηριο πχ εκει βολευει καλυτερα χωρις να κουβαλας καθε φορα ολα αυτα. Ναι ειναι εντοιχισμενο το πλυντηριο οποτε δεν με βολευει. Ετσι κ αλλιως βεβαια, δεν εχω χωρο πολυ οποτε συρταριερα θα επαιρνα ετσι κ αλλιως. Αλλα το χουν ξεφτιλισει λιγο με τις τιμες. Κανονικη συρταριερα πχ 200ε. Σχεδον παρομοια με την επενδυση αλλαξιερας πανω---350ε . Δεν ειμαστε καλα. 

Ισχύει, αφού λέμε κι εμείς να πάρουμε όσο περισσότερα μπορούμε τώρα που έχει και καλά προσφορές, ο μικρός κατέστρεψε τα περισσότερα οπότε τα χρειάζομαι σχεδόν όλα από την αρχή... Και 2 φορές, για να μην ξεχνιόμαστε!!!! Εγώ πάντως αρχικά τον αλλαζα πάνω στο πλυντηριο όπως σου είπα και μετά επειδή μεγαλώνοντας έχουν φόβο που γυρνάνε να πέσουν τον έβαζα στο κρεβάτι, αλλά είχα κρεβάτι στο δωμάτιο του μωρού και δεν ενοχλούσα τον άντρα μου..! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Anastasia_paris είπε:

Ισχύει, αφού λέμε κι εμείς να πάρουμε όσο περισσότερα μπορούμε τώρα που έχει και καλά προσφορές, ο μικρός κατέστρεψε τα περισσότερα οπότε τα χρειάζομαι σχεδόν όλα από την αρχή... Και 2 φορές, για να μην ξεχνιόμαστε!!!! Εγώ πάντως αρχικά τον αλλαζα πάνω στο πλυντηριο όπως σου είπα και μετά επειδή μεγαλώνοντας έχουν φόβο που γυρνάνε να πέσουν τον έβαζα στο κρεβάτι, αλλά είχα κρεβάτι στο δωμάτιο του μωρού και δεν ενοχλούσα τον άντρα μου..! 

Χαχαχαχα. Καταστροφεας ε?? 

Αααα.. εσυ τα χες οργανωσει ωραια τοτεεε. Απο χωρο δυστυχως δεν ειμαι καλυμενη. Ακομα κ το δωματιο του μωρου θα ναι μικρο γιατι το χουμε σαν γραφειο. Και που να τα πας ολα αυτα? Γραφειο, βιβλιοθηκη, υπολογιστη? 

Καποια στιγμη θα αλλαξουμε σπιτι βεβαια. Αλλα μεχρι τοτε... θα μαστε λιγο στριμωχτα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα. Καταστροφεας ε?? 

Αααα.. εσυ τα χες οργανωσει ωραια τοτεεε. Απο χωρο δυστυχως δεν ειμαι καλυμενη. Ακομα κ το δωματιο του μωρου θα ναι μικρο γιατι το χουμε σαν γραφειο. Και που να τα πας ολα αυτα? Γραφειο, βιβλιοθηκη, υπολογιστη? 

Καποια στιγμη θα αλλαξουμε σπιτι βεβαια. Αλλα μεχρι τοτε... θα μαστε λιγο στριμωχτα. 

Καταλαβαίνω είναι δύσκολο να μην έχεις χώρους... Κι εμείς μέναμε σε μικρό σπίτι στην αρχή και δυσκολευομουν πολυ... Ευτυχώς μετακομισαμε σε μεγαλύτερο και τώρα έχω και χωριστα δωμάτιο να βάλω στην αρχή τα μωρά με ένα κρεβάτι για μένα για τα δυσκολα(!) και μετά τους 6 μηνες θα τα βάλω στο δωμάτιο του μεγάλου..! Τα έχω φτιάξει ωραία στο μυαλό μου το θέμα είναι αν θα μου βγουν!!!!! Χάχαχαχα 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Ioio είπε:

Ζαμια μου, όπως τα λες,με τη μικρή δεν  υπάρχει καθόλου χρόνος! Ακόμα δεν έχει συνειδητοποιήσει και τί την περιμένει. Της το έχουμε πει, αλλά δεν νομίζω να κατάλαβε ότι θα βγει από την κοιλίτσα της μαμάς. 

Ακόμα δεν της έχουμε πει ότι θα λείψω για να γεννήσω. Εσείς;

Φιλιά! 

Σίγουρα θα ζοριστούν τα μικράκια μας..την στέλνεις παιδικό;

Του έχουμε πει οτι ερχεται ο αδερφός σου..έρχεται χαιδεύει τη κοιλιά, δίνει φιλάκια..κ γενικά αν δεί μωράκι κλαίει για να το πάρω αγκαλία..κ λεει οτι είναι δικό μας..χαχαχα

Ακόμη δεν έχουμε πει πως θα λείψω....αλλα το σκέφτομαι ήδη έντονα γιατί το βράδυ (που πάντα ξυπνάει 1 φορα για αγκαλιά κ να έρθει στο κρεβατι μας..)ηρεμει μόνο με τη μαμά..Αυτό είναι το μεγαλύτερο μο άγχος......

Φιλιά!

3 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Εγώ αγόρασα ρουχαλάκια μια ώρα μετά την β επιπέδου.δεν άντεξα.ηθελα λίγο να μπω σε μαγαζί που μυρίζει μωρουδιλα. Καταλαβαίνεις.

χαχα γελάω!!κ εγώ ακριβός αυτό έκανα μετά την β επιπέδου!!

Τωρα δε χρειάζεται να αγοράσω κάτι γιατι τα έχουμε όλα από τον πρώτο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γιατι εγω ελαφρα πονακια εχω καθε μερα σχεδον ολη μερα οποτε περνω ανα 6 ωρες την μια φορα 1 την αλλη φορα 2 και παλι απτην αρχη!

Εμεις ξαπλαρουμε ακομα χορταινω κλωτσιτσες πριν σηκωθω!!!

Ρεεεε ειναι απίστευτες οι κλωτσιες ρε κορίτσια.... Σημερα παρατηρησα πρώτη φορα φαινεται και στη κοιλια μου πλεον οταν κλωτσαει... Ειναι πολυ συγκινητικό..... 

4 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Α και Εγώ κάθε μέρα δεν σηκώνομαι εύκολα.απολαμβανω τις κλωτσιές του μικρού.μα Δεν είναι τέλειο συναίσθημα?

Οπως το ειπες ακριβώς... ΤΕΛΕΙΟ ΣΥΝΑΊΣΘΗΜΑ... Ειναι τα μικρα μας θαυματακια 

4 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ειναι ΦΟ ΒΕ ΡΟ προχθες γελουσαμε με τον αντρα μου κουνιοτανε ολοκληρη η κοιλιτσα μου κ εκανε καρουμπαλακι εκει π χτυπουσε ηταν τελειαα πρωτη φορα την καραλαβε τοσο ευκολαα....βασικα την εβλεπε που κλωτσουσεε!!!! 

Κοριτσακιααα εγω ξεκινησα να χαζευω στο ιντερνετ για μωρουδιακα ρουχαλακια κουβερτουλες κλπ ειπαμε να κανουμε τα πρωτα ψωνια σιγα σιγα!!! Ολα ειναι τοσο μικροσκοπικα ποσο συγκινουμαι πρωτα ο Θεος εκει μεσα θα μπαινει το Θαυματακι μας! Χαζομαμα μην παρεξηγειτε!!!

Ε ναι πιστεύω ειναι καλη ωρα να ξεκινήσουμε.... Εγω εχω μόνο οτι μας έχουν φερει δωρακια για τον μπεμπη,  απλα περιμενω να δω τι θα μας δωσουν απο τριγυρω τύπου καροτσακια,  κρεβατακια κλπ απο πιο μεγαλα ανηψια μας που εμειναν τα πράγματα και σιγα σιγα θα αρχίσουμε να ψωνιζουμε οτι ελλείψεις  εχουμε αν και οπως το κοβω τοσα που θα μας δώσουν μονο μπαμπερς θα πάρουμε εμεις χαχαχαχα

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Ρουχαλακια μην παρεις πολλα. Τα φορανε για πολυ μικρο διαστημα, γιατι μεγαλωνουν τα μπομπιρακια μας γρηγορα. 

Οταν με το καλο περασει ο καιρος και φθασουμε κοντα στον Δεκεμβρη, ανυπομονω να γραφουμε εδω για το τι θα παρει μαζι στην βαλιτσα για το μαιευτηριο η καθεμια. Ποσα ρουχαλακια ποσα ζιπουνακια, τι πανες, ολες αυτες οι λεπτομερειες της τελευταιας στιγμης πριν το ονειρο. Αχ το σκεφτομαι κ ενθουσιαζομαι ηδη.  Γιατι μετα τον Δεκεμβρη μας βλεπω να μπαινουμε εδω να μιλαμε μια φορα τη βδομαδα και αν, και μονο για θεματα θηλασμου, τροφης, κ υπνου κ διαφορα τετοια και αυτο με χρονομετρο  :lol: 

Χαχαχαχαχαχαχαχα ετσι ακριβως...!! Στα τελευταία θα μιλαμε για την προετοιμασία της βαλίτσας γιατί μετα τη γεννα θα εχουμε πολλη δουλειά και πολυ ξενυχτι....!!!!!! 

1 hour ago, Anastasia_paris είπε:

Όμως δεν ξέρω κατά πόσο μπορείς να βάλεις αλαξιερα επάνω... Εγώ να σας πω την αλήθεια στο πρώτο μου παιδάκι με βόλευε και είχα την αλαξιερα πάνω στο πλυντήριο γιατί τον έπλενα και τον αλλαζα κατευθείαν εκεί... 

Λες ε?!!! Ωραια ιδεα ετσι κ αλλιως το πρώτο καιρό το σπιτι θα ειναι ανω κατω έτσι κ αλλιως  ποτε τι πειράζει η αλλαξιερα πανω στο πληντυριο αν βολεύει.... 

πρίν από 56 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ναι, απλα νομιζω δεν βολευει στο κρεβατι. Θα τον αλλαζεις πχ 8 φορες τη μερα, κ ο αντρας μου διπλα θα κοιμαται, πως θα τον αλλαζω εκει και βαλε βγαλε το στρωμα αλλαξιερας, και προσεκτικα μην λερωσεις με κατι το κρεβατι και το παπλωμα, ταλαιπωρια μου φαινεται. Αν τα εχεις ολα, παμπερς, κρεμες, μωρομαντηλα, ταλκ, ολα καπου μαζεμενα οπως πχ σε μια συρταριερα η στο πλυντηριο πχ εκει βολευει καλυτερα χωρις να κουβαλας καθε φορα ολα αυτα. Ναι ειναι εντοιχισμενο το πλυντηριο οποτε δεν με βολευει. Ετσι κ αλλιως βεβαια, δεν εχω χωρο πολυ οποτε συρταριερα θα επαιρνα ετσι κ αλλιως. Αλλα το χουν ξεφτιλισει λιγο με τις τιμες. Κανονικη συρταριερα πχ 200ε. Σχεδον παρομοια με την επενδυση αλλαξιερας πανω---350ε . Δεν ειμαστε καλα. 

Πανακριβα....  Μπείτε να δείτε και pinterest εχει πολυ ωραιες ιδεες για την οργάνωση του παιδικου δωματιου... Χθες μπηκα και χαζευα..... 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι κάνετε;;;; καλα ολες τα ιδια σκεφτομαστε;;;;  κι εγω είπα μόλις κανω την β επιπέδου (παρασκευη επιτέλους) θα πάω να παρω κατι τις εφοσον πλεον θα ξερουμε τι είναι χιχιχιχι ενα φορμακι.. Εστω!  Αχχχ!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Cath3rine είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε;;;; καλα ολες τα ιδια σκεφτομαστε;;;;  κι εγω είπα μόλις κανω την β επιπέδου (παρασκευη επιτέλους) θα πάω να παρω κατι τις εφοσον πλεον θα ξερουμε τι είναι χιχιχιχι ενα φορμακι.. Εστω!  Αχχχ!!!! 

Ναι σωστα εσεις δεν ξερετε ακομα φυλο!! Εμεις τουλαχιστον το ξεραμε απο την αυχενικη και μετα!!! Καλα αποτελεσματα να εχεις την παρασκευη!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι σωστα εσεις δεν ξερετε ακομα φυλο!! Εμεις τουλαχιστον το ξεραμε απο την αυχενικη και μετα!!! Καλα αποτελεσματα να εχεις την παρασκευη!!!!

Ευχαριστώ κοριτσι μου... Ναι ναι εμας το, κρατάει για έκπληξη!!!! Κι ετσι θα κανω έκπληξη κ στον αντρα μου (επειδη είναι μακρια για δουλειά) στην ανακοίνωση.. Σκεφτηκα μηπως του στειλω φορμάκι φωτό ..ξερω κ εγω; η απλα απο την χαρά μ θα το πω ετσι απλα! Θα δείξει! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Cath3rine είπε:

Ευχαριστώ κοριτσι μου... Ναι ναι εμας το, κρατάει για έκπληξη!!!! Κι ετσι θα κανω έκπληξη κ στον αντρα μου (επειδη είναι μακρια για δουλειά) στην ανακοίνωση.. Σκεφτηκα μηπως του στειλω φορμάκι φωτό ..ξερω κ εγω; η απλα απο την χαρά μ θα το πω ετσι απλα! Θα δείξει! 

Η πιο ωραια ανακοινωση!!! 

Αντε να τελειωνουμε με τις β....ευχομαι η Παναγιτσα που γιορταζει αυριο να μας φωτισει ολες να γινουμε μανουλες με το καλο!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...