Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια τι κανετε;; ευχομαι να ειστε ολες καλα!! Εγω ειμαι στο νοσοκομειο με συσπασεις 5λεπτες κ πονο ηρθα με 100αρρες συσπασεις κ μ κανανε εισαγωγη κ ενεσεις κορτιζονης μολις τωρα.....ΦΟΒΑΜΑΙΙ

Κοντυνε ο τραχηλος στο 1.8

Κοριτσι μου προσπαθησε οσο μπορεις να μεινεις ψυχραιμη!!! Λογικα θα σ δωσουν τοκολυτικα!!! Ευχομαι να πανε ολα καλα και να πας γρήγορα σπιτι σου!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια τι κανετε;; ευχομαι να ειστε ολες καλα!! Εγω ειμαι στο νοσοκομειο με συσπασεις 5λεπτες κ πονο ηρθα με 100αρρες συσπασεις κ μ κανανε εισαγωγη κ ενεσεις κορτιζονης μολις τωρα.....ΦΟΒΑΜΑΙΙ

Κοντυνε ο τραχηλος στο 1.8

  Βαλεντίνα τι κανείς;;; Πως είσαι;;; Η σκέψη είναι σε εσένα. Εύχομαι όλα να πηγαίνουν καλά! Ηρέμησε όσο μπορείς.. είσαι σε καλή εβδομάδα... όλα καλά θα πάνε!! Ενημέρωσε μας όποτε μπορέσεις!!

Ελπιζω να είστε καλά κ οι υπόλοιπες! Εγώ έτσι κ έτσι. Δεν ξέρω. Κατι πονάκια. Το στομάχι μου έχω καούρες κ ενοχλήσεις με ο,τι κ να φάω. Δυσκολεύομαι με τον ύπνο ξυπνάω συνέχεια.. δεν ξέρω όσο παίρνανε οι μέρες όλο κ βαραίνω! Κ ούτε 32 εβδομάδων δεν έκλεισα ακόμη. Ίσως κ να έχω αρχίσει κ να αγχώνομαι περισσότερο όσο πλησιάζω κ εγώ προς τις 34 εβδ που θα μπω πρώτα ο Θεός εισαγωγή. Ελπίζω να καταφέρω να φτάσω τις 34 εβδ!!! Σήμερα ήρθε κ η μαμά στο σπίτι για να βοηθήσει μέχρι τελους. Είναι κ αυτό μια ανακούφιση, αν κ τη βλέπω κουρασμένη κ ταλαιπωρημένη όπως πάντα λόγω των προβλημάτων υγείας που σας έχω πει! Ελπίζω η αλλαγή να της κάνει καλό αλλά να πάνε κ όσο γίνεται πιο ομαλά κ με εμένα τα πράγματα δεν θέλω να την αγχωσω!

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια τι κανετε;; ευχομαι να ειστε ολες καλα!! Εγω ειμαι στο νοσοκομειο με συσπασεις 5λεπτες κ πονο ηρθα με 100αρρες συσπασεις κ μ κανανε εισαγωγη κ ενεσεις κορτιζονης μολις τωρα.....ΦΟΒΑΜΑΙΙ

Κοντυνε ο τραχηλος στο 1.8

Κορίτσι μου, πώς είσαι σήμερα; Πήγες Θεσσαλονίκη, τελικά; 

Κορτιζόνη είχα κάνει κι εγώ στο πρώτο μωρό, όπως σου είπαν τα κορίτσια, για τα πνευμόνια του μωρού είναι. 

Στο φόρουμ είμαι η μόνη που πιστεύω ότι δεν θα γεννήσω ποτέ. Έχω μπει στο μήνα μου πια, αλλά έκανα καρδιοτοκογραφημα, για να δούμε πού είμαστε και οι συσπάσεις έφτασαν μέχρι το 25 με το ζόρι.... Το φοβάμαι, γιατί πάμε για φυσιολογικό και δεν θα ήθελα να χρειαστεί να κάνω πρόκληση. 

8 ώρες πρίν, sun38 είπε:

  Βαλεντίνα τι κανείς;;; Πως είσαι;;; Η σκέψη είναι σε εσένα. Εύχομαι όλα να πηγαίνουν καλά! Ηρέμησε όσο μπορείς.. είσαι σε καλή εβδομάδα... όλα καλά θα πάνε!! Ενημέρωσε μας όποτε μπορέσεις!!

Ελπιζω να είστε καλά κ οι υπόλοιπες! Εγώ έτσι κ έτσι. Δεν ξέρω. Κατι πονάκια. Το στομάχι μου έχω καούρες κ ενοχλήσεις με ο,τι κ να φάω. Δυσκολεύομαι με τον ύπνο ξυπνάω συνέχεια.. δεν ξέρω όσο παίρνανε οι μέρες όλο κ βαραίνω! Κ ούτε 32 εβδομάδων δεν έκλεισα ακόμη. Ίσως κ να έχω αρχίσει κ να αγχώνομαι περισσότερο όσο πλησιάζω κ εγώ προς τις 34 εβδ που θα μπω πρώτα ο Θεός εισαγωγή. Ελπίζω να καταφέρω να φτάσω τις 34 εβδ!!! Σήμερα ήρθε κ η μαμά στο σπίτι για να βοηθήσει μέχρι τελους. Είναι κ αυτό μια ανακούφιση, αν κ τη βλέπω κουρασμένη κ ταλαιπωρημένη όπως πάντα λόγω των προβλημάτων υγείας που σας έχω πει! Ελπίζω η αλλαγή να της κάνει καλό αλλά να πάνε κ όσο γίνεται πιο ομαλά κ με εμένα τα πράγματα δεν θέλω να την αγχωσω!

Υπομονή κι εγώ έχω τα ίδια συμπτώματα. Δύο βδομάδες θα περάσουν τσακα τσακα και θα πάνε όλα καλά! Τί καλά που έχεις τη μαμά σου κοντά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου,καλη εβδομάδα.

 

Χαθηκα..αλλα είναι τόσος λίγος ο χρόνος που μένει για να κάτσω...κ επειδή δε με χωράει ο τόπος..πριν 10 μέρες επλυνα..τα πάντα για τον μπεμπάκο..κουράστηκα πολύ κ ειχα διχως ομως όμως πόνο 8 πετρώματα στην ώρα...τρελάθηκα.....Περίμενα να ξημερώσει κ πηρα τηλ τον γιατρό..Ετσι ξεκίνησα φουλ μγνήσιο κ ουτροτζεσταν μέχρι να μπω στον μήνα μου..Τωρα που σας γράφω είμαι πολυ καλά...χαλάρωσα πολυ...

Ο ντοκ μου είπε πως αν δεν ηρεμήσω να πάω τον παρω τηλ για να κανουμε την έχεση για τα πνευμονάκια...(την είχα κάνει κ στο πρωτο μου παιδακι..)

Παω όσο προλάβαίνω να σας διαβάσω...

 

πρίν από 25 λεπτά , Ioio είπε:

Κορίτσι μου, πώς είσαι σήμερα; Πήγες Θεσσαλονίκη, τελικά; 

Κορτιζόνη είχα κάνει κι εγώ στο πρώτο μωρό, όπως σου είπαν τα κορίτσια, για τα πνευμόνια του μωρού είναι. 

Στο φόρουμ είμαι η μόνη που πιστεύω ότι δεν θα γεννήσω ποτέ. Έχω μπει στο μήνα μου πια, αλλά έκανα καρδιοτοκογραφημα, για να δούμε πού είμαστε και οι συσπάσεις έφτασαν μέχρι το 25 με το ζόρι.... Το φοβάμαι, γιατί πάμε για φυσιολογικό και δεν θα ήθελα να χρειαστεί να κάνω πρόκληση. 

Υπομονή κι εγώ έχω τα ίδια συμπτώματα. Δύο βδομάδες θα περάσουν τσακα τσακα και θα πάνε όλα καλά! Τί καλά που έχεις τη μαμά σου κοντά! 

Ιοιο μου μπήκες στο μηνα σου;;;με το καλό!!!Αχ...πόσο θέλω κ εγω..εχω κουραστει πολυ......

ξεκινησες περπατημα;;

14 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια τι κανετε;; ευχομαι να ειστε ολες καλα!! Εγω ειμαι στο νοσοκομειο με συσπασεις 5λεπτες κ πονο ηρθα με 100αρρες συσπασεις κ μ κανανε εισαγωγη κ ενεσεις κορτιζονης μολις τωρα.....ΦΟΒΑΜΑΙΙ

Κοντυνε ο τραχηλος στο 1.8

Μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα!!ειχα κανει κ εγω εισαγωγη κ την ενεση για τα πνευμονάκια στην πρωτη εγκυμοσυνη.Πως είσαι τώρα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, sun38 είπε:

  Βαλεντίνα τι κανείς;;; Πως είσαι;;; Η σκέψη είναι σε εσένα. Εύχομαι όλα να πηγαίνουν καλά! Ηρέμησε όσο μπορείς.. είσαι σε καλή εβδομάδα... όλα καλά θα πάνε!! Ενημέρωσε μας όποτε μπορέσεις!!

Ελπιζω να είστε καλά κ οι υπόλοιπες! Εγώ έτσι κ έτσι. Δεν ξέρω. Κατι πονάκια. Το στομάχι μου έχω καούρες κ ενοχλήσεις με ο,τι κ να φάω. Δυσκολεύομαι με τον ύπνο ξυπνάω συνέχεια.. δεν ξέρω όσο παίρνανε οι μέρες όλο κ βαραίνω! Κ ούτε 32 εβδομάδων δεν έκλεισα ακόμη. Ίσως κ να έχω αρχίσει κ να αγχώνομαι περισσότερο όσο πλησιάζω κ εγώ προς τις 34 εβδ που θα μπω πρώτα ο Θεός εισαγωγή. Ελπίζω να καταφέρω να φτάσω τις 34 εβδ!!! Σήμερα ήρθε κ η μαμά στο σπίτι για να βοηθήσει μέχρι τελους. Είναι κ αυτό μια ανακούφιση, αν κ τη βλέπω κουρασμένη κ ταλαιπωρημένη όπως πάντα λόγω των προβλημάτων υγείας που σας έχω πει! Ελπίζω η αλλαγή να της κάνει καλό αλλά να πάνε κ όσο γίνεται πιο ομαλά κ με εμένα τα πράγματα δεν θέλω να την αγχωσω!

Έχεις διπλό άγχος με τη μαμά σου.Δωσε όμως Προσοχή κυρίως στο μπεμπέ. 2 βδομαδουλες έμειναν. Κάνε υπομονή όσο μπορείς.ενταξει?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον κοριτσια μ ευχομαι να ειστε ολες καλα ακομα μεσα με πρεπαρ θειϊκο μαγνησιο σε ορο κ ενα ακομα φαρμακο παλι σε ορο π πανε ενναλαξ εχθες με ξαναβαλανε μετα τον ορο στον καρδιοτοκογραφο συσπασεις απο 103 π φτανανε στο 5λεπτο ειχα 70αρες στο 15λεπτο συνεχισαμε σταθερη δοση κ με ξαναβαλανε σημερα 7παρα δεκα ξανα συσπασεις 30αρες περιμενουμε να δουμε πως θα παει κ θα πραξουμε αναλογως υπαρχει ακομα η πιθανοτητα θεσσαλονικης...μας ειπαν μολις τελειωσει το τοκολυτικο θα βαλουνε σιγουρα αλλον εναν κ θα ξαναμπω στο μηχανημα ξανα το μεσημερι...κ υπολογιζω θα τσεκαρουνε κ τραχυλο μολις κλεισω το 24ωρο αρα κατα τις 9 το βραδυ υπολογιζω!!! Υπαρχει το ενδεχομενο να μεινω μεσα με παρακολουθηση για 13μερες μεχρι να μπω στον μηνα μ εδω κατερινη αν ειμαι σταθερη! Αυταααα.....

Προς το παρον εχω μια συσπαση στο 30λεπτο.....εσεις τι κανετε??

Ευχαριστω για τις ευχες σας κ τα καλα σας λογιαα!!!! Με συγκινειτε!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Λοιπον κοριτσια μ ευχομαι να ειστε ολες καλα ακομα μεσα με πρεπαρ θειϊκο μαγνησιο σε ορο κ ενα ακομα φαρμακο παλι σε ορο π πανε ενναλαξ εχθες με ξαναβαλανε μετα τον ορο στον καρδιοτοκογραφο συσπασεις απο 103 π φτανανε στο 5λεπτο ειχα 70αρες στο 15λεπτο συνεχισαμε σταθερη δοση κ με ξαναβαλανε σημερα 7παρα δεκα ξανα συσπασεις 30αρες περιμενουμε να δουμε πως θα παει κ θα πραξουμε αναλογως υπαρχει ακομα η πιθανοτητα θεσσαλονικης...μας ειπαν μολις τελειωσει το τοκολυτικο θα βαλουνε σιγουρα αλλον εναν κ θα ξαναμπω στο μηχανημα ξανα το μεσημερι...κ υπολογιζω θα τσεκαρουνε κ τραχυλο μολις κλεισω το 24ωρο αρα κατα τις 9 το βραδυ υπολογιζω!!! Υπαρχει το ενδεχομενο να μεινω μεσα με παρακολουθηση για 13μερες μεχρι να μπω στον μηνα μ εδω κατερινη αν ειμαι σταθερη! Αυταααα.....

Προς το παρον εχω μια συσπαση στο 30λεπτο.....εσεις τι κανετε??

Κάτσε εκεί πάρε τα φαρμακα σου και όλα θα πανε Καλά.να είδες ηρεμούν οι συσπάσεις.εγω εδώ μαλώνω με τη μαμά μου.χαζομαρες αλλά δεν μπορώ άλλο.αυτη η συμβίωση 1μιση μηνα με έχει τσακίσει.εχω και τις ορμόνες μου και καταλαβαίνεις.εχει κι αυτή τα θεματάκια της.και σήμερα έκανα έκρηξη μεγάλη. Παραλίγο να σπάσω και τη πόρτα στο δωμάτιο μου να φανταστεις.τωρα προσπαθώ να ηρεμήσω για το μπέμπη μου.σταματησε και να κλωτσάει Τώρα που είμαι χάλια. Θα τρόμαξε το μωρό μου.αυτα.τα πα και λίγο Ξαλάφρωσα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , loyloy είπε:

Κάτσε εκεί πάρε τα φαρμακα σου και όλα θα πανε Καλά.να είδες ηρεμούν οι συσπάσεις.εγω εδώ μαλώνω με τη μαμά μου.χαζομαρες αλλά δεν μπορώ άλλο.αυτη η συμβίωση 1μιση μηνα με έχει τσακίσει.εχω και τις ορμόνες μου και καταλαβαίνεις.εχει κι αυτή τα θεματάκια της.και σήμερα έκανα έκρηξη μεγάλη. Παραλίγο να σπάσω και τη πόρτα στο δωμάτιο μου να φανταστεις.τωρα προσπαθώ να ηρεμήσω για το μπέμπη μου.σταματησε και να κλωτσάει Τώρα που είμαι χάλια. Θα τρόμαξε το μωρό μου.αυτα.τα πα και λίγο Ξαλάφρωσα 

Κ εγω με την μαμα μ μαλωσα κ εγιναν τοσο επιπονες στεναχωρηθηκα πριν 4μερες μαλωσαμε κ εχθες μ βγηκε η στεναχωρια....ηρθε σπιτι ταχα να καθαρισει κ με εκνευρισε!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κ εγω με την μαμα μ μαλωσα κ εγιναν τοσο επιπονες στεναχωρηθηκα πριν 4μερες μαλωσαμε κ εχθες μ βγηκε η στεναχωρια....ηρθε σπιτι ταχα να καθαρισει κ με εκνευρισε!!!

Έχουν ενα τρόπο λες και πατάνε ένα κουμπάκι και εκεί που είσαι σε πολύ καλή ψυχολογική κατάσταση τσουπ στο χαλάνε.ευτυχως ξεκίνησε πάλι το ξύλο ο μικρούλης μου τώρα που ηρέμησα.Στο  δωμάτιο μου τώρα κλεισμένη και τηλεόραση.δεν θα κάτσω να τρελαθώ.ο καθένας  στο χώρο του.

Link to comment
Share on other sites

@ΒαλεντιναΧρηστος μου χαίρομαι που είσαι καλά!!!! Να κάτσεις εκεί να παίρνεις τα φάρμακα σου και να είσαι ήρεμη....!!! Όλα θα πάνε καλά, και μέσα να μεινεις δεν πειράζει, όλα καλά!!!! @loyloy πρόσεχε, μη συγχυζεσαι, απλά να μην δίνεις σημασία, ξέρω ειναι δύσκολο αλλά αυτό πρέπει να κάνεις.... Εγώ μόλις ανεβάζω λίγο τον τόνο μου κατευθείαν πονάω και νιωθω τα μωρά να μαζεύονται..... Υπομονή κορίτσια λίγο έμεινε.... 

Εγω θα πάω σήμερα στις 7μιση στη γιατρό να μετρήσουμε πάλι τραχηλο και να δούμε και τα μωράκια μας!!!! Όταν έχω νέα, ελπίζω ευχάριστα, θα σας ενημερώσω!!! 

 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Anastasia_paris είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος μου χαίρομαι που είσαι καλά!!!! Να κάτσεις εκεί να παίρνεις τα φάρμακα σου και να είσαι ήρεμη....!!! Όλα θα πάνε καλά, και μέσα να μεινεις δεν πειράζει, όλα καλά!!!! @loyloy πρόσεχε, μη συγχυζεσαι, απλά να μην δίνεις σημασία, ξέρω ειναι δύσκολο αλλά αυτό πρέπει να κάνεις.... Εγώ μόλις ανεβάζω λίγο τον τόνο μου κατευθείαν πονάω και νιωθω τα μωρά να μαζεύονται..... Υπομονή κορίτσια λίγο έμεινε.... 

Εγω θα πάω σήμερα στις 7μιση στη γιατρό να μετρήσουμε πάλι τραχηλο και να δούμε και τα μωράκια μας!!!! Όταν έχω νέα, ελπίζω ευχάριστα, θα σας ενημερώσω!!! 

 

Σκέψου θετικά και όλα θα πάνε καλά.τα μπεμπάκια σου θα Ναι σουπερ!!!!!!!!!!!

Κάνω υπομονή τόσο καιρό που είμαι Αθήνα,  να μη κάνουν και οι γονείς λίγο?έχω τόσο άγχος αυτή τη περίοδο που φτάνει η ώρα να ρθει ο μπέμπης να πάνε όλα καλά που δεν μπορώ να ασχολούμαι με αλλα θέματα τα οποία στη κυριολεξία μου είναι αδιάφορα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Σκέψου θετικά και όλα θα πάνε καλά.τα μπεμπάκια σου θα Ναι σουπερ!!!!!!!!!!!

Κάνω υπομονή τόσο καιρό που είμαι Αθήνα,  να μη κάνουν και οι γονείς λίγο?έχω τόσο άγχος αυτή τη περίοδο που φτάνει η ώρα να ρθει ο μπέμπης να πάνε όλα καλά που δεν μπορώ να ασχολούμαι με αλλα θέματα τα οποία στη κυριολεξία μου είναι αδιάφορα.

Το καταλαβαίνω αλλά σκέψου ότι για τον καθένα τα δικά του προβλήματα είναι τα μεγαλύτερα και τα πιο σημαντικά του κόσμου! Αν είναι και λιγο μεγάλοι σε ηλικία ένα παραπάνω.... Απλά άλλαξε δωμάτιο, διάβασε κανένα βιβλίο.... Κάνε μόνο πράγματα που σε ηρεμούν, τίποτα άλλο!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , loyloy είπε:

Κάτσε εκεί πάρε τα φαρμακα σου και όλα θα πανε Καλά.να είδες ηρεμούν οι συσπάσεις.εγω εδώ μαλώνω με τη μαμά μου.χαζομαρες αλλά δεν μπορώ άλλο.αυτη η συμβίωση 1μιση μηνα με έχει τσακίσει.εχω και τις ορμόνες μου και καταλαβαίνεις.εχει κι αυτή τα θεματάκια της.και σήμερα έκανα έκρηξη μεγάλη. Παραλίγο να σπάσω και τη πόρτα στο δωμάτιο μου να φανταστεις.τωρα προσπαθώ να ηρεμήσω για το μπέμπη μου.σταματησε και να κλωτσάει Τώρα που είμαι χάλια. Θα τρόμαξε το μωρό μου.αυτα.τα πα και λίγο Ξαλάφρωσα 

Εμένα οι γονείς μου θέλουν να έρθουν πριν γεννήσω για να μην είμαι μόνη μου όταν δουλεύει ο άντρας μου... Επειδη ομως σίγουρα θα καθήσουν δύο βδομάδες μετά την γέννα και μετά θα έρθει και η πεθερά για καμιά βδομάδα λογικά και εγώ δεν αντέχω να έχω κάνα μήνα κόσμο μέσα στο σπίτι τους το ξεκοψα... Πραγματικά από όταν έμεινα έγκυος δεν θέλω κανέναν άλλο μόνο τον άντρα μου (τον οποίο δυσκολεύομαι να αποχωριστώ ακόμα μια για τις 8 ώρες που δουλεύει, μιλάμε έχω κολλήσει πάνω του!!!!).. Έχω γίνει εντελώς αντικοινωνική!!!!


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Το καταλαβαίνω αλλά σκέψου ότι για τον καθένα τα δικά του προβλήματα είναι τα μεγαλύτερα και τα πιο σημαντικά του κόσμου! Αν είναι και λιγο μεγάλοι σε ηλικία ένα παραπάνω.... Απλά άλλαξε δωμάτιο, διάβασε κανένα βιβλίο.... Κάνε μόνο πράγματα που σε ηρεμούν, τίποτα άλλο!!!! 

Ήρθε τώρα και μιλήσαμε.με είδε που δεν έχω ηρεμήσει και συζητήσαμε.ενταξει ηρέμησα απλά μωρέ κάνω υπομονή για διάφορα θέματα.μετα απο 6 χρόνια ξαναμεινα σπίτι και στη κατάσταση που είμαι και μακριά με τον άντρα μου .ποσο να αντέξω κι Εγώ?σε κάνα 10ημερο επιτέλους θα ρθει.να δω πως θα είμαστε όλοι μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Αχ μη μαλωνετε με τις μανουλες σας! Να λετε και δοξα το θεο που τις εχετε και σας βοηθανε! Μεγαλοι ανθρωποι ειναι και αγχωνονται και αυτες πιο πολυ απο μας για μας και δε ξερουν πως να το βγαλουν! Ηρεμια και ολα καλα θα πανε! Εξαλλου το ξερετε οτι σας λατρευουν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...