Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      @Blue Velvet πως μπορώ να δω φώτο που έχετε ανεβασει? Στο προφίλ...που?

      Αααα την έσβησα,να την ανεβάσω ξανά?

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Εσυ έκανες κανονικό τεστ η αυτό που δείχνει 6 ημέρες πριν ;;;

      Έκανα το clearblue πρώιμης ανίχνευσης,νομιζω είναι αυτό που λες

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια μου τώρα μπόρεσα να σας στείλω..... Πηρα ένα glopir επιπλέον και μέσα σε ένα μισάωρο ηρέμησαν οι πόνοι και μπόρεσα και κοιμηθηκα γιατί δεν έκλεισα μάτι τη νύχτα.... Τώρα είμαι καλά @ΦαιηΚατς 34 εβδομάδων είμαι, θα δω πως θα πάει και αν ξαναεμφανιστουν θα πάω χωρίς σκέψη.... 

Ξεκουράσου και πάρε και το γιατρό σου ένα τηλέφωνο καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 42 λεπτά , loyloy είπε:

Ξεκουράσου και πάρε και το γιατρό σου ένα τηλέφωνο καλύτερα.

Μολις μίλησα με τη γιατρό, μου είπε ότι έκανα καλά που πήρα το glopir , ήταν συσπάσεις λέει 100% αν ξαναεμφανιστουν να φύγω κατευθείαν για νοσοκομείο, μπορεί να λεπτυνε κι άλλο ο τράχηλος και να χρειαστώ εισαγωγή.... Ειμαστε οπότε σε επιφυλακή.... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Περαστικά και υπομονή σε όλες μας! 

Να ρωτήσω, εσείς παιδικό κάθισμα από που πήρατε; Σκέφτομαι να πάρω ένα από αυτά που είναι από 0-25 κιλα για να μην το αλλάζω κάθε χρόνο. 

Για πείτε γνώμες!

Just now, Anastasia_paris είπε:

Μολις μίλησα με τη γιατρό, μου είπε ότι έκανα καλά που πήρα το glopir , ήταν συσπάσεις λέει 100% αν ξαναεμφανιστουν να φύγω κατευθείαν για νοσοκομείο, μπορεί να λεπτυνε κι άλλο ο τράχηλος και να χρειαστώ εισαγωγή.... Ειμαστε οπότε σε επιφυλακή.... 

Όλα θα σου πάνε καλά κοπέλα μου! 

Μην ανησυχείς! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Μολις μίλησα με τη γιατρό, μου είπε ότι έκανα καλά που πήρα το glopir , ήταν συσπάσεις λέει 100% αν ξαναεμφανιστουν να φύγω κατευθείαν για νοσοκομείο, μπορεί να λεπτυνε κι άλλο ο τράχηλος και να χρειαστώ εισαγωγή.... Ειμαστε οπότε σε επιφυλακή.... 

Εσύ ξεκούραση Εντάξει?κρεβατάκι σήμερα.μην ασχοληθείς με το πιτσιρικα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Εσύ ξεκούραση Εντάξει?κρεβατάκι σήμερα.μην ασχοληθείς με το πιτσιρικα. 

Έλα που τον έχω άρρωστο, μάτι δεν έκλεισε όλη νύχτα και μαζί μ αυτόν και όλοι οι υπόλοιποι στο σπίτι.... Δεν σηκώνομαι όμως, φοβήθηκα η αλήθεια είναι.... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Μολις μίλησα με τη γιατρό, μου είπε ότι έκανα καλά που πήρα το glopir , ήταν συσπάσεις λέει 100% αν ξαναεμφανιστουν να φύγω κατευθείαν για νοσοκομείο, μπορεί να λεπτυνε κι άλλο ο τράχηλος και να χρειαστώ εισαγωγή.... Ειμαστε οπότε σε επιφυλακή.... 

Πωπω, τι εγινε σημερα με τις διδυμομανουλες?? Αγαπη μου κατσε ξαπλα, ουτε για φαγητο μη σηκωνεσαι, ολα καλα θα πανε, ειμαστε σε καλες εβδομαδες, μη το ξεχνας αυτο. Να μας κρατας ενημερες. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , kathyv25 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Περαστικά και υπομονή σε όλες μας! 

Να ρωτήσω, εσείς παιδικό κάθισμα από που πήρατε; Σκέφτομαι να πάρω ένα από αυτά που είναι από 0-25 κιλα για να μην το αλλάζω κάθε χρόνο. 

Για πείτε γνώμες!

Όλα θα σου πάνε καλά κοπέλα μου! 

Μην ανησυχείς! 

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.... Για το καρεκλάκι αν θέλεις να πάρεις από τώρα το μεγάλο έχε υπόψη σου να είναι από 0μηνων+....

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Πωπω, τι εγινε σημερα με τις διδυμομανουλες?? Αγαπη μου κατσε ξαπλα, ουτε για φαγητο μη σηκωνεσαι, ολα καλα θα πανε, ειμαστε σε καλες εβδομαδες, μη το ξεχνας αυτο. Να μας κρατας ενημερες. 

Άσε, πολύ στενάχωρηθηκα με τη Βάσω... Ελπίζω να πάνε όλα καλά... Θα σας στέλνω εννοείται, προσπαθώ να ηρεμήσω γιατί η αλήθεια είναι με άγχωσες λίγο η γιατρός.... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Έλα που τον έχω άρρωστο, μάτι δεν έκλεισε όλη νύχτα και μαζί μ αυτόν και όλοι οι υπόλοιποι στο σπίτι.... Δεν σηκώνομαι όμως, φοβήθηκα η αλήθεια είναι.... 

Όλα μαζί ρε γαμωτο? Κοίτα οι υπόλοιποι ας ταλαιπωρηθουν λίγο παραπάνω και ας είναι άρρωστοι.Εσυ έχεις και 2 μπεμπάκια στη κοιλίτσα. Προσοχή μη σε κολλήσουν. Μασκουλες και μακριά σου πες τους.οτι θες να μας γράφεις. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Όλα μαζί ρε γαμωτο? Κοίτα οι υπόλοιποι ας ταλαιπωρηθουν λίγο παραπάνω και ας είναι άρρωστοι.Εσυ έχεις και 2 μπεμπάκια στη κοιλίτσα. Προσοχή μη σε κολλήσουν. Μασκουλες και μακριά σου πες τους.οτι θες να μας γράφεις. 

Μόνο ο μικρός είναι αρρωστουλης, προς το παρόν τουλάχιστον!! Ευτυχώς δεν κολλάω από τον μικρό ποτέ αλλά ούτως ή άλλως δεν τον πολύ πλησιάζω.... Εδώ θα είμαι όλη μέρα, εκτός αν συμβεί κάτι και φύγουμε νοσοκομείο.... Όπως και να χει θα σας ενημερώνω κορίτσια μου!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια μου τώρα μπόρεσα να σας στείλω..... Πηρα ένα glopir επιπλέον και μέσα σε ένα μισάωρο ηρέμησαν οι πόνοι και μπόρεσα και κοιμηθηκα γιατί δεν έκλεισα μάτι τη νύχτα.... Τώρα είμαι καλά @ΦαιηΚατς 34 εβδομάδων είμαι, θα δω πως θα πάει και αν ξαναεμφανιστουν θα πάω χωρίς σκέψη.... 

Χαίρομαι που ηρεμησες κορίτσι μου... Εσύ που έχεις διδυμακια δεν είναι να παίζεις με κάτι τέτοια! Οτιδήποτε σε ανησυχεί στο γιατρό αμέσως!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Χαίρομαι που ηρεμησες κορίτσι μου... Εσύ που έχεις διδυμακια δεν είναι να παίζεις με κάτι τέτοια! Οτιδήποτε σε ανησυχεί στο γιατρό αμέσως!

Σ ευχαριστώ πολύ!!!! Εσύ πως πας με το στήθος???? Είσαι καθόλου καλύτερα ???? 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ!!!! Εσύ πως πας με το στήθος???? Είσαι καθόλου καλύτερα ???? 

Αρκετά καλύτερα μπορώ να πω! Πονάω ακόμη αλλά όχι ανυπόφορα όπως τις προηγούμενες μέρες... Πιστευω ότι τη γλίτωσα τη μαστίτιδα χάρις εσάς και τις συμβουλές σας!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΦαιηΚατς είπε:

Αρκετά καλύτερα μπορώ να πω! Πονάω ακόμη αλλά όχι ανυπόφορα όπως τις προηγούμενες μέρες... Πιστευω ότι τη γλίτωσα τη μαστίτιδα χάρις εσάς και τις συμβουλές σας!

Πολυ χαιρομαι, φυσικά και την γλίτωσες αν ήταν θα είχε επιδεινωθει και ο πυρετός.... Πες μου ειλικρινά, πόση ανακούφιση νιώθεις με τα καυτά πανιά στο στήθος?????!!!!! Εγώ θυμάμαι έκανα αααααααααχ, τέτοια ευχαρίστηση ούτε στο σεξ χαχαχαααχαχαχα!!!!!!!! 

  • Χαχα 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Πολυ χαιρομαι, φυσικά και την γλίτωσες αν ήταν θα είχε επιδεινωθει και ο πυρετός.... Πες μου ειλικρινά, πόση ανακούφιση νιώθεις με τα καυτά πανιά στο στήθος?????!!!!! Εγώ θυμάμαι έκανα αααααααααχ, τέτοια ευχαρίστηση ούτε στο σεξ χαχαχαααχαχαχα!!!!!!!! 

Δεν υπάρχει!!! Εγώ έκανα και κάτι άλλο που μου είπε μια κοπέλα... Μπάνιο με πολύ ζεστό νερό να τρέχει στην πλάτη και έκανα μασάζ και έτρεχε το γάλα ποταμάκι! Τι ανακούφιση είναι... Ευτυχώς εχθές και τα 2 καμάρια μου κοιμήθηκαν από τις 8 οπότε έκατσα πάνω από μία ώρα στο μπάνιο και το απολαυσα!!!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΦαιηΚατς είπε:

Δεν υπάρχει!!! Εγώ έκανα και κάτι άλλο που μου είπε μια κοπέλα... Μπάνιο με πολύ ζεστό νερό να τρέχει στην πλάτη και έκανα μασάζ και έτρεχε το γάλα ποταμάκι! Τι ανακούφιση είναι... Ευτυχώς εχθές και τα 2 καμάρια μου κοιμήθηκαν από τις 8 οπότε έκατσα πάνω από μία ώρα στο μπάνιο και το απολαυσα!!!

Αχ Τυχερηηηη..... Εμενα ο μικρός είναι άρρωστος, κοιμήθηκε 9 με 10 10μιση με το ζόρι και ξανακοιμηθηκε 8μιση το πρωί με 11μιση.... Φυσικά και δεν έχει φάει τίποτα όλη μέρα, ευτυχώς τουλάχιστον ήπιε ένα μπουκάλι γάλα στις 8, κάτι ειναι κι αυτό.... 

  • Λυπημένη/-ος 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...