Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

@Anastasia_paris και @ΦαιηΚατς να ξερετε οτι σας εχω τσεκαρει ηδη στη λιστα σε περιπτωση αμπελαλε. Αν καταφερω και θηλασω και εχω τετοια θεματα, σας τσακωσα και σας ρωτησα επι τοπου :lol: πειτε και αλλα να ενημερωνομαστε χεχεχε. @ΦαιηΚατς μπραβο κοριτσι μου, χαιρομαι που βοηθηθηκες κ νιωθεις καλυτερα

 

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Αχ Τυχερηηηη..... Εμενα ο μικρός είναι άρρωστος, κοιμήθηκε 9 με 10 10μιση με το ζόρι και ξανακοιμηθηκε 8μιση το πρωί με 11μιση.... Φυσικά και δεν έχει φάει τίποτα όλη μέρα, ευτυχώς τουλάχιστον ήπιε ένα μπουκάλι γάλα στις 8, κάτι ειναι κι αυτό.... 

Ωωωχχχχ είναι από τα παιδάκια που δεν τρώει όταν είναι αρρωστουλικο ε; Εμένα ο δικος μου το αντίθετο. Όταν είναι άρρωστος τρώει και εμένα! Ευτυχώς ο μεγάλος κοιμάται πολύ νωρίς αλλά το πηγαίνει σερί όλη μέρα! Ο μπέμπης ακόμη ξυπνάει τη νύχτα για γάλα...

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

@Anastasia_paris και @ΦαιηΚατς να ξερετε οτι σας εχω τσεκαρει ηδη στη λιστα σε περιπτωση αμπελαλε. Αν καταφερω και θηλασω και εχω τετοια θεματα, σας τσακωσα και σας ρωτησα επι τοπου :lol: πειτε και αλλα να ενημερωνομαστε χεχεχε. @ΦαιηΚατς μπραβο κοριτσι μου, χαιρομαι που βοηθηθηκες κ νιωθεις καλυτερα

 

Αμπελαλε λέει!!! Κλαιωωωω!!!! Αμπεμπαμπλομ διαβαζα, ότι να ναι είμαι νομίζω, έχω λαλήσει! Εννοείται ότι θες... Ότι ώρα και να είναι!!!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

@Anastasia_paris και @ΦαιηΚατς να ξερετε οτι σας εχω τσεκαρει ηδη στη λιστα σε περιπτωση αμπελαλε. Αν καταφερω και θηλασω και εχω τετοια θεματα, σας τσακωσα και σας ρωτησα επι τοπου :lol: πειτε και αλλα να ενημερωνομαστε χεχεχε. @ΦαιηΚατς μπραβο κοριτσι μου, χαιρομαι που βοηθηθηκες κ νιωθεις καλυτερα

 

Αγάπη ότι θελήσεις εδώ θα μαστε εννοείται, οι παθουσες να μεταλαμπαδευσουν τις γνώσεις τους!!!!!! 

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Ωωωχχχχ είναι από τα παιδάκια που δεν τρώει όταν είναι αρρωστουλικο ε; Εμένα ο δικος μου το αντίθετο. Όταν είναι άρρωστος τρώει και εμένα! Ευτυχώς ο μεγάλος κοιμάται πολύ νωρίς αλλά το πηγαίνει σερί όλη μέρα! Ο μπέμπης ακόμη ξυπνάει τη νύχτα για γάλα...

Γενικά δεν έχουμε. Θέμα με το φαΐ, αλλά όταν αρρωσταίνει με. Το ζόρι τρώει το καημένο.... Για το γάλα άστο, πικρή ιστορία.... 2 μπουκάλια πριν τον ύπνο, 2 μπουκάλια μέσα στη νύχτα και καμια φορά αν κοιμηθεί πολύ νωρίς πίνει +2μπουκαλια..... Να σημειώσω ότι είναι 3 χρόνων έτσι..... 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Να σας πω βρε κορίτσια, πάτησα κατά λάθος απόκρυψη υπογραφης και δεν βλέπω το τικερακι μου! Από που εμφανίζεται πάλι;;;;

Εμείς το βλέπουμε πάντως!!!!! Είμαι άσχετη, ούτε δικό μου δεν μπόρεσα να φτιάξω!!! 

  • Χαχα 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Ωωωχχχχ είναι από τα παιδάκια που δεν τρώει όταν είναι αρρωστουλικο ε; Εμένα ο δικος μου το αντίθετο. Όταν είναι άρρωστος τρώει και εμένα! Ευτυχώς ο μεγάλος κοιμάται πολύ νωρίς αλλά το πηγαίνει σερί όλη μέρα! Ο μπέμπης ακόμη ξυπνάει τη νύχτα για γάλα...

Αμπελαλε λέει!!! Κλαιωωωω!!!! Αμπεμπαμπλομ διαβαζα, ότι να ναι είμαι νομίζω, έχω λαλήσει! Εννοείται ότι θες... Ότι ώρα και να είναι!!!

Προσεχε τι ταζεις...γιατι θα το πιασεις.... οπως λεει και ενα ασμα χαχαχαχαχα

 

3 ώρες πρίν, kathyv25 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Περαστικά και υπομονή σε όλες μας! 

Να ρωτήσω, εσείς παιδικό κάθισμα από που πήρατε; Σκέφτομαι να πάρω ένα από αυτά που είναι από 0-25 κιλα για να μην το αλλάζω κάθε χρόνο. 

Για πείτε γνώμες!

Όλα θα σου πάνε καλά κοπέλα μου! 

Μην ανησυχείς! 

Καλησπερα κοριτσι μου. Εμενα μου δωσανε ενα καθισματακι απο αυτα που ηταν σετ με το καροτσι συστημα 3 σε 1 της inglesina. Θα το κρατησω για αρχη και μετα θα παω σε πιο μεγαλο καθισμα. Αν παρεις, να προσεξεις να εχει περασει απο crash test και καλο ειναι να διαθετει συστημα isofix. Αμα το ψαξεις σιγουρα θα το διαβασεις να το γραφουν. Ειναι πιο ασφαλης τροπος προσδεσης. Οταν φτασει η ωρα να αγορασω προτιμω να επενδυσω στο καθισματακι του κατι παραπανω. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Αγάπη ότι θελήσεις εδώ θα μαστε εννοείται, οι παθουσες να μεταλαμπαδευσουν τις γνώσεις τους!!!!!! 

Γενικά δεν έχουμε. Θέμα με το φαΐ, αλλά όταν αρρωσταίνει με. Το ζόρι τρώει το καημένο.... Για το γάλα άστο, πικρή ιστορία.... 2 μπουκάλια πριν τον ύπνο, 2 μπουκάλια μέσα στη νύχτα και καμια φορά αν κοιμηθεί πολύ νωρίς πίνει +2μπουκαλια..... Να σημειώσω ότι είναι 3 χρόνων έτσι..... 

Εμένα έπινε πολυυυυυυ γάλα μέχρι 15 μηνών που ξύπνησε ένα πρωί και μου λέει "μπλιαχ λαλα" και από τότε δεν ξαναηπιε! Και είναι 5 χρόνων! Αλλά σταμάτησε να ξυπνάει βράδυ από 40 ημερών μόνος του... Κοιμάται 8-9 το βράδυ και τον ξυπνάμε για να πάει σχολείο! Μόνο για τσισακια ξυπνάει!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Να σας πω βρε κορίτσια, πάτησα κατά λάθος απόκρυψη υπογραφης και δεν βλέπω το τικερακι μου! Από που εμφανίζεται πάλι;;;;

Και γω τις βλεπω τις υπογραφες σου!!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

 

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Προσεχε τι ταζεις...γιατι θα το πιασεις.... οπως λεει και ενα ασμα χαχαχαχαχα

Ότι και να ταισω σκατα θα πιάσω! Αχχαχαχαχα

πρίν από 4 λεπτά , nanoula90 είπε:

Και γω τις βλεπω τις υπογραφες σου!!

Εγώ γιατί δεν τις βλέπω;;;; Και που θα τις ξαναβρώ οεο; Τις άλλαξα γιατι έγραφαν ότι να ναι και δεν τις βλέπω να δω αν άλλαξαν!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Ότι και να ταισω σκατα θα πιάσω! Αχχαχαχαχα

Πριν διαβαζες αμπεμπαμπλομ τουκιθεμπλομ, τωρα αντι για ταζεις διαβαζεις ταϊζεις, σιγουρα επεσε ο πυρετος??? :lol: μηπως επρεπε να εισαι στο γκρουπ μας εξαρχης,στα σαραβαλακια δεκεμβριου μιας και ειμαστε ολες ερειπια??? :lol: 

 

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα έπινε πολυυυυυυ γάλα μέχρι 15 μηνών που ξύπνησε ένα πρωί και μου λέει "μπλιαχ λαλα" και από τότε δεν ξαναηπιε! Και είναι 5 χρόνων! Αλλά σταμάτησε να ξυπνάει βράδυ από 40 ημερών μόνος του... Κοιμάται 8-9 το βράδυ και τον ξυπνάμε για να πάει σχολείο! Μόνο για τσισακια ξυπνάει!

Πολυ τυχερή εισαι στο θέμα του ύπνου, δε το συζητώ.... Εμείς παιδευόμαστε, και τώρα με τα μωρά που θα έρθουν σιγά μη το κόψει!!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Πριν διαβαζες αμπεμπαμπλομ τουκιθεμπλομ, τωρα αντι για ταζεις διαβαζεις ταϊζεις, σιγουρα επεσε ο πυρετος??? :lol: μηπως επρεπε να εισαι στο γκρουπ μας εξαρχης,στα σαραβαλακια δεκεμβριου μιας και ειμαστε ολες ερειπια??? :lol: 

 

Άι καλαααααα!!!! Αρχηγός των σαραβαλων πρέπει να γίνω... Παίρνω τον τίτλο επάξια νομίζω! Αχαχαχαχαχα


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Άι καλαααααα!!!! Αρχηγός των σαραβαλων πρέπει να γίνω... Παίρνω τον τίτλο επάξια νομίζω! Αχαχαχαχαχα

Αχαχαχαχααχαχαχαχα. Αααα θα κοιτα να μαλλιοτραβηχτουμε τωρα για την κορδελα και τη στεψη χαχαχα.

Πηγαινε στο προφιλ, ρυθμισεις λογαριασμου, υπογραφη και ψαχουλεψε μηπως αλλαξες καμια ρυθμιση 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Πολυ τυχερή εισαι στο θέμα του ύπνου, δε το συζητώ.... Εμείς παιδευόμαστε, και τώρα με τα μωρά που θα έρθουν σιγά μη το κόψει!!!!! 

Καλά μην νομίζεις και εμένα μια κοπέλα μου είπε πως να του φτιάξω το πρόγραμμα για να κοιμάται σερί όλη νύχτα αλλά δεν πιάνει όταν θηλάζεις, είναι μόνο όταν πίνουν ξένο γάλα! Μια φορά του το έκανα και σταμάτησε μόνος του να ξυπνάει!

Just now, nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχααχαχαχαχα. Αααα θα κοιτα να μαλλιοτραβηχτουμε τωρα για την κορδελα και τη στεψη χαχαχα.

Πηγαινε στο προφιλ, ρυθμισεις λογαριασμου, υπογραφη και ψαχουλεψε μηπως αλλαξες καμια ρυθμιση 

Σιγά μην μαλλιοτραβηχτουμε βρε... Πάρε εσύ την κορδέλα και άσε σε εμένα την τιάρα! Σιγά.. αχαχαχαχαχα

Τα ψαχουλεψα όλα! Εκεί τις βλεπω, στα ποστ δεν τις βλέπω!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Καλά μην νομίζεις και εμένα μια κοπέλα μου είπε πως να του φτιάξω το πρόγραμμα για να κοιμάται σερί όλη νύχτα αλλά δεν πιάνει όταν θηλάζεις, είναι μόνο όταν πίνουν ξένο γάλα! Μια φορά του το έκανα και σταμάτησε μόνος του να ξυπνάει!

Ααααα για πες αν δεν βαριέσαι, τα δίδυμα δε θα τα θηλασω, οπότε θα μου χρειαστούν συμβουλές οπωσδήποτε!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...