Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Καλημερα αγαπες! Λοιπον εγω πηγα χτες στο γιατρο! 3 κιλα η μπεμπα και ολα καλα! Εγω ειχα παλι συσπασεις και μας ειπε να αποφασισουμε ποια μερα θελουμε να μπουμε! Τωρα τον πηρα και του ειπα για Κυριακη τελικα που κλεινουμε τις 38 εβδομαδες και μου ειπε να παω και αυριο παλι να δει! Αυτα απο μενα!

Καλημέρα κορίτσι μια χαρά ολοκλήρος κοριτσαρος!!! Πάρε και βαλίτσα για καλό και για κακο αύριο μήπως σε κρατήσει όλα καλά έφτασες και εσύ στο τέλος!!! Θα δεις τι μπεμπούλα σου!! 

  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι μια χαρά ολοκλήρος κοριτσαρος!!! Πάρε και βαλίτσα για καλό και για κακο αύριο μήπως σε κρατήσει όλα καλά έφτασες και εσύ στο τέλος!!! Θα δεις τι μπεμπούλα σου!! 

Στο ιατρειο του θα παω να με δει οχι στο μαιευτηριο οποτε αχρηστη η βαλιτσα!

πρίν από 59 λεπτά , loyloy είπε:

@Diavolitsa με το καλό η μπεμπα.αντε να ακολουθώ κι Εγώ.μια βδομαδουλα έχουμε διαφορά  χιχιχχιχιχι

Αντε να δουμε πως θα παει! Εχω αγχος αρκετο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Στο ιατρειο του θα παω να με δει οχι στο μαιευτηριο οποτε αχρηστη η βαλιτσα!

Αντε να δουμε πως θα παει! Εχω αγχος αρκετο! 

Και εγω στο ιατρείο πήγαινα αλλά είναι δίπλα στο μαιευτήριο και αν είσαι ετοιμη σε πάει κατευθείαν αφήνει τα ραντεβού και φεύγει. Μην ανχονεσε θα γίνουν όλα όπως πρέπει χαλάρωσε και απόλαυσέ το!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Diavolitsa είπε:

Καλημερα αγαπες! Λοιπον εγω πηγα χτες στο γιατρο! 3 κιλα η μπεμπα και ολα καλα! Εγω ειχα παλι συσπασεις και μας ειπε να αποφασισουμε ποια μερα θελουμε να μπουμε! Τωρα τον πηρα και του ειπα για Κυριακη τελικα που κλεινουμε τις 38 εβδομαδες και μου ειπε να παω και αυριο παλι να δει! Αυτα απο μενα!

Καλημερα!!Τι ωραια αναμονη αυτη!Αχ να πανε ολα κατ ευχην κ να αγκαλιασεις τη μπεμπουλα σου μ ενα πονο!κ γω σημερα εχω γιατρο αντε να δουμε!εσενα με τοσες συσπασεις εχει εμπεδωθει η μπεμπα?


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex. Arap είπε:

Και εγω στο ιατρείο πήγαινα αλλά είναι δίπλα στο μαιευτήριο και αν είσαι ετοιμη σε πάει κατευθείαν αφήνει τα ραντεβού και φεύγει. Μην ανχονεσε θα γίνουν όλα όπως πρέπει χαλάρωσε και απόλαυσέ το!! 

Το μαιευτηριο ειναι σε διπλανη πολη :) κανα 40 λεπτο απο δω :)

1 hour ago, Dimitra K είπε:

Καλημερα!!Τι ωραια αναμονη αυτη!Αχ να πανε ολα κατ ευχην κ να αγκαλιασεις τη μπεμπουλα σου μ ενα πονο!κ γω σημερα εχω γιατρο αντε να δουμε!εσενα με τοσες συσπασεις εχει εμπεδωθει η μπεμπα?

Η μπεμπα ειναι χαμηλα και ειναι ετοιμη μου ειπε! Με το καλο και συ!

Link to comment
Share on other sites

 

πρίν από 19 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Το μαιευτηριο ειναι σε διπλανη πολη :) κανα 40 λεπτο απο δω :)

Η μπεμπα ειναι χαμηλα και ειναι ετοιμη μου ειπε! Με το καλο και συ!

Σ ευχαριστω κοπελα μου!κ εμενα ειναι μια ωρα το μαιευτηριο, απο εθνικη βεβαια ελπιζω να μην εχουμε απροοπτα!!λεω στον αντρα μου θα παω να κατασκηνωσω τη τελευταια εβδομαδα εξω απ το Γαια να μαι ησυχη!

  • Χαχα 1

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Το μαιευτηριο ειναι σε διπλανη πολη :) κανα 40 λεπτο απο δω :)

Η μπεμπα ειναι χαμηλα και ειναι ετοιμη μου ειπε! Με το καλο και συ!

Κατάλαβα τότε μπορείς να την πάρεις και να πας. Εμενα είναι 1 ώρα απόσταση και ο γιατρός και το μαιευτηριο και όταν πήγαινα την επερνα στα τελευταία 2 ραντεβου


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dimitra K είπε:

 

Σ ευχαριστω κοπελα μου!κ εμενα ειναι μια ωρα το μαιευτηριο, απο εθνικη βεβαια ελπιζω να μην εχουμε απροοπτα!!λεω στον αντρα μου θα παω να κατασκηνωσω τη τελευταια εβδομαδα εξω απ το Γαια να μαι ησυχη!

Ω είσαι μια ώρα από το Γαια?Εγώ με Αττική Ούτε 10 λεπτά.2 έξοδοι.το χρονομετρησα τις προάλλες αρα λέω όταν έρθει η ώρα να κάνω και το ντουζακξ μου και να πάω κυρία.εκτος αν έχω χεστει από το φόβο μου.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Ioio είπε:

Καλημέρα, κορίτσια! Ησυχία σήμερα!!! Είστε όλες καλά;;;;

Καλημερααααααα.καλε παίζει ρόλο ότι μπήκα στον 9ο και δσν κοιμάμαι?με πονάει η μέση οι γοφοι δεν βολεύομαι με τπτ παρόλο που έχω μαξιλάρια παντού.ο μικρός κλωτσάει όποτε αλλάζω πλευρό.Ολο βόλτες στη τουαλέτα και συσπάσεις.Και κάθε μέρα βλέπω ότι είναι μεγάλη Παρασκευή και είτε ειμαι στον επιτάφιο ή τον παρακολουθώ από τη τηλεόραση γτ δεν μπορώ να πάω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημερααααααα.καλε παίζει ρόλο ότι μπήκα στον 9ο και δσν κοιμάμαι?με πονάει η μέση οι γοφοι δεν βολεύομαι με τπτ παρόλο που έχω μαξιλάρια παντού.ο μικρός κλωτσάει όποτε αλλάζω πλευρό.Ολο βόλτες στη τουαλέτα και συσπάσεις.Και κάθε μέρα βλέπω ότι είναι μεγάλη Παρασκευή και είτε ειμαι στον επιτάφιο ή τον παρακολουθώ από τη τηλεόραση γτ δεν μπορώ να πάω.

Αστα να πανε! Και γω ετσι ειμαι! Σημερα απο τις 5 εχω ξυπνησει! Με εχει πιασει και τρελο αγχος οσο πλησιαζει η μερα και δε μπορω ουτε να χαλαρωσω ουτε να κοιμηθω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε;; 

Εγω απο συσπασεις καλα παω ολη μερα ανα δεκα λεπτα με πονο π διευρυνεται στην μεση.....απο εχθες με ποναν τα ισχια και σαν να με τσιμπαει βελονα απο κατω καθε φορα π σηκωνομαι.....μαλλον πλησιαζει η ωρα μου....ευχομαι να ειστε ολες καλα!!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημερααααααα.καλε παίζει ρόλο ότι μπήκα στον 9ο και δσν κοιμάμαι?με πονάει η μέση οι γοφοι δεν βολεύομαι με τπτ παρόλο που έχω μαξιλάρια παντού.ο μικρός κλωτσάει όποτε αλλάζω πλευρό.Ολο βόλτες στη τουαλέτα και συσπάσεις.Και κάθε μέρα βλέπω ότι είναι μεγάλη Παρασκευή και είτε ειμαι στον επιτάφιο ή τον παρακολουθώ από τη τηλεόραση γτ δεν μπορώ να πάω.

Αχ, κι εγώ έτσι είμαι. Αυτό το πιάσιμο δεν παλεύεται.... 

Ξυπνάω με το παραμικρό, από εκεί που κοιμόμουν σαν βόδι. 

Ώρες ώρες νομίζω ότι δεν θα γεννήσω ποτέ.

πρίν από 2 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε;; 

Εγω απο συσπασεις καλα παω ολη μερα ανα δεκα λεπτα με πονο π διευρυνεται στην μεση.....απο εχθες με ποναν τα ισχια και σαν να με τσιμπαει βελονα απο κατω καθε φορα π σηκωνομαι.....μαλλον πλησιαζει η ωρα μου....ευχομαι να ειστε ολες καλα!!!

Με το καλό, με το καλό! Σχεδόν έχεις μπει στο μήνα σου! Πώς είσαι; Σου έφυγε το άγχος;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...